mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 22:32 
Cytuj  
Moze kogos zainteresuje, dostalem dzisiaj takiego newslettera.

Obrazek

Teraz możesz ponownie zagrać w Age of Conan przez 14 dni całkowicie ZA DARMO! Oferta nie wymaga żadnego zakupu, jeśli tylko zdecydujesz się do 27 listopada 2009. Dodatkowo oferujemy wspaniałe nagrody za wykupienie abonamentu!

Funcom pracuje nad pierwszym dodatkiem do gry, nazwanym Narodziny Zabójcy Bogów. Jego akcja rozgrywa się w odległym wschodnim imperium, przyniesie niezliczone godziny nowej zabawy dla graczy wysokiego poziomu. To doskonały czas, aby zacząć znowu grać - przygotuj się do nowej, wielkiej przygody!

Obrazek

1 miesiąc, aby uzyskać dodatkowy tydzień gry za darmo

3 miesiące, aby uzyskać gwarantowane miejsce w otwartej becie gry The Secret World*

6 miesięcy, aby zdobyć epicki element zbroi, który przyspiesza zdobywanie PD o 10%. Oferta zawiera również powyższą nagrodę

12 miesięcy, aby otrzymać rozszerzenie Age of Conan: Narodziny Zabójcy Bogów całkowicie za darmo. Oferta dodatkowo zawiera wszystkie powyższe nagrody**

Dodatkowo zwiększyliśmy zniżki, które dotyczą dłuższych okresów abonamentu: 3 miesiące dostają 20% zniżki, 6 miesięcy 30%, a za wykupienie abonamentu na 12 miesięcy dostaniesz 45% upustu.

* Gdy będzie dostępna, data zostanie podana
** Gdy dodatek zostanie wydany w pierwszej połowie 2010

Darmowy okres 14 dni zaczyna się wraz z pierwszym logowaniem.


ps. jakos nie mam ochoty reaktywowac konta nawet za darmo

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 02:20 
Cytuj  
Na 14 dni czemu nie :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 03:13 
Cytuj  
Też dostałem :) chętnie zobaczę to dx10.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 08:32 
Cytuj  
oj brakuje im player base oj brakuje ...

Ez.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 09:49 
Cytuj  
porobili "językowe" serwery i taki tego efekt, wystarczy że zlikwidują niemieckie, hiszpańskie, rosyjskie, francuskie i polskie, to okaże się, ze pozostałe będą full.
6 serwerów powinno w zupełności wystarczyć, ewentualnie zrobić, któryś z "językowych" także EU. Od początku jakoś pomysł z podziałem na język nie trafiał do mnie i jak uczy przykład Rothat i 2E był to chybiony pomysł FC


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 10:13 
Cytuj  
Przede wszystkim nie byloby takich animozji miedzy polskimi gildiami, owszem zabijalibysmy sie i taryfy ulgowej by nie bylo- latwiej jednak byloby znalezc miejsce na wspolprace na serverze EU niz czysto PL.

Pomysl Wojny Polsko-Ruskiej smierdzial mi od dawna, zawsze bylem zwollennikiem traktowania Rosjan jak partnerow w grze i nie uciekania od serverow gdzie gra ich sporo. Rosyjskiej gildie sa jednymi z lepszych na swiecie, a przyklad Russian MAfii z L2 dobitnie pokazuje ze Polacy moga grac wspolnie z Rosjanami w jednej gildii i odnosic spore sukcesy.

Sam jestem bardzo ciekaw jak sie dalej to potoczy czy Funcome pojdzie torem GOA i zrobi 2 servery czy dalej bedzie brnal w utopii.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 10:19 
Cytuj  
nie kracz :)
niech wreszcie zlikwidują te cholerne Rothaty i 2E bo żal się robi, prędzej można potknąć się o końskie gówno niż spotkać kogoś w niektórych lokacjach


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 13 lis 2009, 11:05 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 10:56 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
nie kracz :)
niech wreszcie zlikwidują te cholerne Rothaty i 2E bo żal się robi, prędzej można potkać się o końskie gówno niż spotkać kogoś w niektórych lokacjach


No to niestety jest najwieksza zmoka, skutecznie zabijajaca to co w AOC najmiodniejsze.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 11:25 
Cytuj  
Lakhla odezwij sie na GG :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 17:44 
Cytuj  
Cieszcie się, że i tak 2E jest popularniejszy od większości pozostałych "narodowych" serwerów ;)

ofc również czekam na merge jakiś lub cokolwiek innego co nieco polepszy naszą sytuację ;) a tak...hm...nie ma co płakać - znowu dostałem ofertę powrotu na moje konto eu i mogę sobie pobiegać po fury ;d

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 23:49 
Cytuj  
Norweska firma FunCom ujawniła szczegóły raportu finansowego za trzeci kwartał 2009 roku (lipiec-wrzesień). Mimo strat producent nie zrezygnuje ze wspierania produkcji MMORPG o tytule Age of Conan: Hyborian Adventures. W dalszym ciągu będzie również inwestować w rozwój nowych marek.

Z informacji przekazanych do publicznej wiadomości wynika, że Age of Conan stanowi aktualnie główne źródło przychodu FunCom. We wziętym pod uwagę kwartale produkcja mogła się pochwalić krótkotrwałym wzrostem popularności – odnotowała wówczas wzrost sprzedaży, a użytkownicy wykazali się aktywnością, spędzając w Hyborii więcej czasu niż w poprzednich miesiącach. W dużym stopniu była to zasługa dobrego marketingu oraz różnorakich form promocji dla osób już uczestniczących w zabawie. Wszystko wróciło jednak do normy wraz z premierą nowych gier MMO, w tym Aion oraz Champions Online, które przeciągnęły na swoją stronę część starszych fanów AoC.

Przedstawiciele firmy poinformowali, że będzie ona w dalszym ciągu wspierać swoją flagową produkcję. Możemy się zatem spodziewać licznych aktualizacji oraz kolejnych promocji, kierowanych w szczególności do osób chcących powrócić do gry i przedłużyć abonament (zapoznajcie się z listopadowymi propozycjami). W pierwszej połowie 2010 roku odbędzie się ponadto premiera rozszerzenia Rise of the Godslayer, które zapewne wpłynie bardzo pozytywnie na zainteresowanie Age of Conan. Duży wpływ na finanse FunCom może mieć również wprowadzenie gry na rynek koreański – rozmowy z tamtejszym operatorem, firmą Neowiz, ciągle trwają.

Największe nadzieje na przyszłość FunCom pokłada w The Secret World – nowym, bardzo interesująco zapowiadającym się MMORPG. Produkcja zostanie wydana w przyszłym roku, choć dokładna data debiutu nie jest znana (szczególnie, że we wrześniu mówiło się o jej opóźnieniu). Odpowiednie zyski powinny również przynieść darmowe gry internetowe, działające w oparciu o system mikrotransakcji. Aktualnie w bardzo wczesnej fazie dewelopingu znajduje się kilka takich tytułów (w tym gra sportowa, taktyczna, sci-fi i bazujące na licencjach). Koszt ich produkcji zamyka się kwocie od 1 do 3 milionów dolarów – kilkunastoosobowe zespoły deweloperskie są w stanie ukończyć ich produkcję w rok. Jedną z owych pozycji jest Pets vs. Monsters – skierowane do dzieci action-RPG, znajdujące się obecnie w fazie beta-testów (premiera w pierwszej połowie 2010 roku).

Zgodnie z zapowiedziami, nadzór nad Age of Conan i The Secret World sprawuje obecnie w całości kanadyjskie studio FunCom, zlokalizowane w Montrealu. Tam też przeniesieni zostali wszyscy kluczowi pracownicy z kadry kierowniczej. Główną siedzibą pozostanie jednak oddział norweski.

FunCom zakończyło trzymiesięczny okres, zamknięty 30 września, z przychodem na poziomie 5,6 milionów dolarów (68,5% spadek w porównaniu do roku ubiegłego, kiedy to triumfy święcił Age of Conan). Nieustanne inwestycje spowodowały, że firmie nie udało uniknąć się strat – wyniosły one 9,6 milionów dolarów.

źródło - gry-online.pl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 08:49 
Cytuj  
moze ktos pomoc mam stare konto eu (kupione w dniu premiery)
Poniewaz dostalem zaproszenie to pomyslalem ze skorzystam i sciagnalem polskiego clienta.
Problem w tym ze konto chyba caly czas mam eu i nie wiem jak je zamienic na PL.
W account managerze nie mam nic co przypominaloby konwersje.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 11:24 
Cytuj  
a czemu chcesz to zrobic? lepiej pograj na furry :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 11:47 
Cytuj  
faktycznie zmienil sie wyglad obslugi konta zobacz jednak czy nie masz tam opcji Regionalnych: Zmien konto na PL, RUS itp. Kiedys byl do tego szybki link.
Jest jeszcze jedna mozliwosc, ze tego nie widzisz- twoje EU konto zostalo kupione po polskiej premierze - marzec/kwiecien 2008. Tylko konta EU kupione przed ta data maja taka mozliwosc. Jesli jednak pospamujesz Support istnieje mozliwosc ze ci zmienia konto na PL.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 22:35 
Cytuj  
Zamierzam se wrocic na chwile. Jak tam wg was oczywiscie balans postaci?


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 23:07 
Cytuj  
będą spore zmiany (czy na lepsze?) poza tym to nie gra z dwiema frakcjami, więc balans nie jest decydująca sprawą - imho


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 09:09 
Cytuj  
balans postaci nie jest wazny.... wogole to niech usuna 1/2 klas bo roznorodnosc przeciez nie jest wazna... Peccavi jaka klasa grasz, ze nie zauwazasz problemu z balansem?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 11:45 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
balans postaci nie jest wazny.... wogole to niech usuna 1/2 klas bo roznorodnosc przeciez nie jest wazna... Peccavi jaka klasa grasz, ze nie zauwazasz problemu z balansem?

AoC jest tak skonstruowany, że walczy Gildia v Gildia, jaki skład będziesz w niej miał, to już nie problem FC.
Przy 12 klasach, nie ma szans osiągnięcia balansu, wszyscy o tym wiedzą, tylko nikt nie chce tego przyznać. Od półtora roku grzebią przy balansie i zawsze wychodzi tak, że któraś jest OP. Problemem, wg mnie jest raczej przeginanie pewnych klas (jak tos w 1.04, czy demo obecnie), swoje 5 minut miał miś, łowca, guard. Wymieniać można długo. Osiągnięcie sytuacji, w której na 1 klasę będą 2 inne, zdolne ją pokonać, wydaje się optymalnym rozwiązaniem. Wymuszanie "każdy-każdego" jest mrzonką.

Grałem ToS'em, HoX'em, dawno temu i krótko Guardem, a teraz PoM'em pomykam(sic!)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 19:39 
Cytuj  
Witam,

Czy na Fury są jeszcze jakieś aktywne polskie gildie? Dzieje się tam coś ciekawego w pvp? Chciałbym wrócić do AOC, ale nie chce mi się levelować od zera na 2E, więc w grę wchodzi jedynie ToS, którego mam na Fury (bo transferować postaci na polski serwer chyba nie można)...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 23:56 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Witam,

Czy na Fury są jeszcze jakieś aktywne polskie gildie? Dzieje się tam coś ciekawego w pvp? Chciałbym wrócić do AOC, ale nie chce mi się levelować od zera na 2E, więc w grę wchodzi jedynie ToS, którego mam na Fury (bo transferować postaci na polski serwer chyba nie można)...

można transferowac, na Fury polskich gildii nie ma, Polacy grają w wielu innych
Kupie tego tos'a! :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.