mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 23:57 
Cytuj  
Witam

Mam pewien problem, otóż chciałem pograć znów w AoC i tutaj pewien szkopuł, okazuje się że trial działa tylko na EU, a nie na polskich serwerach, wszystko było by jasne gdy nie fakt że w necie znalazłem parę postów gdzie ludzie pisali iż grali w triala na polskim serwerze..? Co lepsze jedyna myśl mi przychodzi do głowy jeśli jestem polakiem i chcę zagrać na polskim serwerze to jaki sens by był gdyby był tylko i wyłącznie EU trail ( pozwalający grać na oficjalnych serwerach Funcomu eng/fr/de/), gdyż jeżeli zacznę grać w tego triala z EU wbije tam powiedzmy jakiś poziom i opłacę grą chcąc kontynuować dalej to albo opłacę grę i będę grał na EU albo kupie PL wersje i muszę zaczynać wszystko od nowa?

Konkrety?
Czy da się zagrać w triala na PL?
Czy klucz od "znajomego" który mogą wysłać komuś inni gracze to to samo co trial EU?

Jeśli drugie pytanie na "nie" to bardzo prosił bym o wysłanie klucza do triala na [email protected]

PS. wysłałem wcześniej na pw do paru osób zapytanie o taki klucz ale brak reakcji lub nie mają takiej opcji.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 17:24 
Cytuj  
Kiedys byl trial na pl, ale juz nie ma.
A klucz od znajomego nie dziala w pl.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 18:55 
Cytuj  
Dziękuje za informacje


Posty: 28
Dołączył(a): 15.02.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 18:52 
Cytuj  
Teraz jest nowy polski trial 7-mio dniowy !

PS:
Zapraszam, nowe mmo
viewtopic.php?t=35838

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 21:46 
Cytuj  
Czy jest teraz dostępny jakiś trial, żeby przetestować grę ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 22:14 
Cytuj  
Polski - nie, euro - tak (nieograniczony czasowo, max 20lvl).


_________________
@polygamia

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 00:01 
Cytuj  
Właśnie pograłem odrobinę.
Usprawiedliwianie gankerów 'przecież to server pvp' jest idiotyczne.
Zapłaciłem za grę, w której jak wyjdę ze spawna napada mnie 3 bandziorów na wyższych o 10 lvlach...
Ja mam teraz iść tam gdzie są postacie 10 lvli niżej niż ja i ich tłuc?

Urocza gra...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 06:45 
Cytuj  
Heh no widzisz napisałem coś podobnego w temacie o aoc i mi poradzili, żeby nie chodzić głównymi ścieżkami i cały czas w stealth'u :D

Na prawdę czasami było to tak irytujące, że miałem ochotę już rollnąć na pve, ale postanowiłem nie dawać się ruskim i jakoś dobiłem 50lvl.. W zasadzie jak się chce na spokojnie pograć, poczytać dialogi (oni też często atakują jak gadasz z npc a guardsi nieraz nie atakują, albo mają zasięg widzenia na 5 metrów), pozwiedzać content to z perspektywy tego co już grałem to lepiej wziąć właśnie pve.
Jak nie masz zgranej ekipy, z którą będziesz levelował to trochę jest to męczarnia, nie wiem jak z end game tutaj, ale są te jakieś mini gierki pvp (coś na zasadzie bg z wow, albo większych aren), ale to całe open pvp to właśnie ogranicza się do czajenia na spawn-pointach. I jeszcze jak się wybierze taką klasę jak ja - barb, że od każdego wchodzi niezły łomot (chciałem być klimatronic i wybrałem barbarzyńce, cymeryjczyka..) a większość ruskich gra właśnie imba klasami - łowcą, który do 40lvl jest podobno uber-easy mode i zabójcą, aka 2-buttons-2-win.

Ciekawe jak sprawa na fury wygląda, czy tam tez każdy się na każdego czai godzinami w ukryciu i nie daje zabić ani jednego mobka, wbić kolejnego lvl..
Btw wykupiłem na miesiąc, żeby zobaczyć co tam słychać i na tym się skończy, po prostu jestem kerber :<


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 10:49 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Usprawiedliwianie gankerów 'przecież to server pvp' jest idiotyczne.

LOL, ale to JEST server pvp, czego sie spodziewales?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 14:03 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Właśnie pograłem odrobinę.
Usprawiedliwianie gankerów 'przecież to server pvp' jest idiotyczne.
Zapłaciłem za grę, w której jak wyjdę ze spawna napada mnie 3 bandziorów na wyższych o 10 lvlach...
Ja mam teraz iść tam gdzie są postacie 10 lvli niżej niż ja i ich tłuc?

Urocza gra...


Naprawdę jestem zszokowany czego ludzie oczekują tworząc postać na serwerze PVP. Drażni Cię to wszystko? No to przecież żadna hańba grać na PvE. Są po prostu ludzie, którzy może lubią PvP, ale nie mają do tego ani nerwów ani odpowiedniego zacięcia.

"Mierz siły na zamiary, nie zamiary podług sił"


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 14:59 
Cytuj  
heheheheheheh.
'przeciez to jest server pvp'.

jeden z lepszych tekstow jakie czytalem tutaj od roku.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 15:07 
Cytuj  
Znaczy dobrze czy źle, że go tłuka? :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 15:15 
Cytuj  
ty juz nie dowcipkuj :)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 19:24 
Cytuj  
Sprawa wygląda tak, że grałem we wszystkie znane MMO ostatnich kilku lat które miały pvp, w każde na serwerze pvp, i rzeczywiście takiego "gankfestu" jak w aoc nie było nigdzie. Nawet w samym AoC po premierze 2 lata temu było 10 razy lepiej. Wg mnie przyczyną jest zjebany system expa pvp. Jeśli za kille dają expa to każdy leci izi mode i kampi rez spota, to wypacza pvp całkowicie imo, to już nie jest fun tylko bezmyślna farma.

Nie wiem jak na Cromie, ale jeśli tam mini na 80 wskakuje często, to nie widzę ŻADNEGO powodu grania na Fury, bo poza tym bezsensownym gankfestem pvp serwer nie oferuje NICZEGO czego nie ma na serwerze pve. Mini, bori i siege są identyczne tu i tu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 19:53 
Cytuj  
A piszesz teraz o fury czy 2e ?


_________________
@polygamia

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 20:31 
Cytuj  
zax napisał(a):
Wg mnie przyczyną jest zjebany system expa pvp.

This.
Poza tym chciałem spróbować zagrać na serverze pvp. Swoją drogą fakt, że żaden ze mnie pvp player. W SWG pve mi stykało.
Chodzi o to, że gra praktycznie promuje ganking. To jak to, że w Call of Duty gra zespołowa praktycznie nie istnieje w przeciwieństwie do np. Team Fortress 2 - wszystko zależy od twórców.


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 21:29 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
zax napisał(a):
Wg mnie przyczyną jest zjebany system expa pvp.

This.
Poza tym chciałem spróbować zagrać na serverze pvp. Swoją drogą fakt, że żaden ze mnie pvp player. W SWG pve mi stykało.
Chodzi o to, że gra praktycznie promuje ganking. To jak to, że w Call of Duty gra zespołowa praktycznie nie istnieje w przeciwieństwie do np. Team Fortress 2 - wszystko zależy od twórców.


wololololol

CoD (MW1) to najpopularniejsza gra zespołowa/klanowa. Jaki z tego morał? Wszystko zależy od graczy, a nie ich twórców czy samych gier (ty uważasz, że w CoD nie ma teamplaya i, że AoC promuje ganking).

@zax

To mało grałeś? W dosłownie każdej grze PvP gankfest to chleb powszedni, a w niektórych przypadkach przybiera nawet postać patologiczną (np. WoW w którym nie ma żadnych kar za lanie low leveli i low level nie ma żadnych szans z silniejszym graczem - w AoC jest ograniczenie tych 8 leveli, a do tego mimo wszystkich zmian ciągle gracz z niższym poziomem może zabić tego z wyższym).

A za co chciałbyś expa jak nie za kille? (abstrahując od tego jak to teraz NAPRAWDĘ wygląda). Widać, że nawet nie wiesz na czym polega system pvp expa, bo z każdym fragiem dostaje się mniej expa za danego gracza (5 fragów i koniec z expem...).

Nie widzisz sensu? Bywa, niektórzy po prostu lubią trochę adrenaliny, open world pvp i zabawy - może Cię zaskoczę, ale nie wszyscy gracze dostają nerd rage'a przegrywając, będąc gankowanym. Warto zrozumieć, że gra to nie jest życie, to zwykła rozrywka i się robi to co bawi.

2 lata temu na Fury? Ciekawe, gdzie "doszedłeś" wysuwając takie wnioski :) Wtedy nie było ani guardów, ani systemu kar, ani innych tego typu pierdół, "80" chodziły polować na low levele i nabijać sobie fragi. Bajka.

@Havok

Dobrze, niech leją :D

http://yetanothergamingblog.files.wordp ... 03/pvp.jpg


W skrócie:

Wybierasz serwer PvP to znaczy, ze jesteś gotowy na wszystko i wisi Ci to, że biją, gankują i są be.
Nie masz na to jaj, albo ochoty to wybierasz PvE.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 21:35 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
CoD (MW1) to najpopularniejsza gra zespołowa/klanowa. Jaki z tego morał? Wszystko zależy od graczy, a nie ich twórców czy samych gier (ty uważasz, że w CoD nie ma teamplaya i, że AoC promuje ganking).

Heh... pewnie nie grałeś w tf2 i masz spaczoną definicję 'gry drużynowej' :)
Nie zaczynam flamu, to nie żadna prowokacja :roll:
EDIT: Nie obchodzi mnie co jest 'najsławniejsze' czy najlepiej skomentowane przez cd-action tylko to co sam zaobserwowałem.

Imo bardzo w tym campieniu na spawnie w AoC pomogłoby rozszerzenie strefy nietykalności. Są miejsca gdzie ze spawna jest jedno wyjście, przy którym siedzi 4 ludzi i serio NIE MA wtedy co zrobić jak odpuścić sobie grę na 1-2h... Tylko to mnie irytuje...

EDIT2:
Cytuj:
W skrócie:

Wybierasz serwer PvP to znaczy, ze jesteś gotowy na wszystko i wisi Ci to, że biją, gankują i są be.
Nie masz na to jaj, albo ochoty to wybierasz PvE.

Nie no jasne, tylko że nie chce mi się tworzyć nowej postaci i szkoda mi kasy na transfer.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 22:20 
Cytuj  
bandytaz ja na burning legion wylevelowałem 3x80 i nie gadaj, że takie coś jest w każdym mmo.. bo tutaj spotkałem się z tym pierwszy raz, widać nie tylko ja. Ty po prostu nie zauważasz tej ułomności gry, bo coś tutaj nie jest do końca dobrze pomyślane.
Zresztą ci guardsi są też trochę kiepsko zrobieni, bo maja mały zasięg widzenia i jak ktoś mnie leje z dala od guarda, ja uciekam i mimo, że dobiegam do strażnika to on w ogóle nie reaguje.

W aoc też często się wylogowywałem, bo po prostu nie było się wstanie wyjść ze spawn-pointa. Nie no super pvp.
Poza tym 2e to 90% ruskich (przynajmniej jeśli chodzi o levelowanie, ciężko o kogoś innego do party na grupowe q)), więc jak się pojawi tylko jakiś nick bez cyrylicy to od razu w koło roi się od nich. Super pvp, cały serwer przeciwko nam. Nie wiem, czemu nie dali możliwości transferu na eu, od nowa mi się po prostu nie chce tworzyć postaci a z wielką chęcią bym zmienił tą ruską enklawę na fury.


_________________
@polygamia

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 23:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
bandytaz ja na burning legion wylevelowałem 3x80 i nie gadaj, że takie coś jest w każdym mmo.. bo tutaj spotkałem się z tym pierwszy raz, widać nie tylko ja. Ty po prostu nie zauważasz tej ułomności gry, bo coś tutaj nie jest do końca dobrze pomyślane.


No i widzisz, każdy broni czego innego - ja w AoC mam kilka 80 i nie mam problemów - kwestia stylu.

@Icrom

A miałem okazje w TF2 zagrać. Dla mnie gra drużynowa to nie bieganie po publicach, ale mecze klanowe (choćby i takie najbardziej na luzie). Co CDA pisze to nieistotne, bo nie oszukujmy się o grach sieciowych piszą naprawdę słabo (co jest zrozumiałe, bo jak ocenić grę multi, czy MMO bez spędzenia przy niej przynajmniej kilkudziesięciu godzin...).


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.