mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 20:05 
Cytuj  
FunCom ostatnio posypał po okolicy ofertą trialową.
I cóż w niej widzimy...
Można podbić postać do 20 poziomu - hmmm... dzień albo dwa dni gry...
Można sprawdzić różne postacie - no coś w tym jest... Tylko do tego 20-go poziomu to trzeba już wcześniej znać grę, żeby coś fajnego zrobić...

Reasumując:
Dali trial, w którym nie ma:
- gildii
- PvP
- craftingu
- mountów
czyli tego, co w AoC najmiodniejsze...

Jakoś nie widzę tłumów wbijających się na AoC po przejściu misji nocnych w mieście startowym...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2009, 20:47 
Cytuj  
A bo to trial WoWa się czymś różni?


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 00:01 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A bo to trial WoWa się czymś różni?


Nie wiem.
A różni się?


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 00:04 
Cytuj  
Limit do 20 lv (mount jest od 30, do tego wspólne strefy dla Hordy/Ally też zaczynają się 20+), nie można używać poczty i jest limit golda.

Edit:
Ok, pełna list ograniczeń:
Cytuj:
The following restrictions are placed on all Classic Trial Accounts:

- A level cap of 20.
- A maximum of 10 gold.
- Trade skills are capped at 100 ranks.
- Inability to trade via the auction house, mailbox, or player-to-player.
- In-Game public chat channels will be unavailable. (Players will still be able to communicate using say, party, or whispers).
- Characters will be unable to create or join existing guilds.
- Accounts will no longer be able to whisper other players unless they have been added to those players' friends lists or have received a whisper from them first.
- Characters will not be able to invite players into a party.
- Characters will not be able to join parties with other players above level 20.
- Voice Chat is disabled on trial accounts.
- Realms with login queues will give priority to customers with retail accounts.
- Will not be eligible for any Character Transfer service.


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 10:21 
Cytuj  
Podstawowy mount w wowie jest od 20 levelu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 10:24 
Cytuj  
nie lubie funcom ale w demo gra sie godzine i tyle, tu podobno jest 2 dni gry wiec to całkiem dużo.


_________________
psn

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 10:34 
Cytuj  
trial AoC nie pozwala wejść na białe piaski i do sal pod Tortage? (to a propos braku pvp)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 12:12 
Cytuj  
Mozna wejsc na White Sands i do tych sal. Dodatkowo wbilem lvl 20, a exp leci dalej. Ale nie zdarzylem sprawdzic, czy da sie wbic 21lvl. Probowalem sie wbic na BG, ale bylo nikogo - join first available i po 2h czekania dalem se spokoj.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 12:40 
Cytuj  
Może nie dwa dni "dosłownie", ale dla świeżaka jest to całe 8-10h zabawy.

Agat, jest to oferta trialowa identyczna jak w innych MMO, więc nie wiem w czym masz problem. Chciałoby się triala żeby tak móc wbić 80, troszkę się pobawić, a ewentualnie na rajdy to by można kupić retaila, nie?

Nie o to chodzi. Tu masz taką rozgrzewkę, jak się spodoba i się wkręcisz, będziesz chciał zobaczyć co dalej, to kupisz. Proste.

@Tankoviec

Teraz już od 20? o__O Zaprawdę powiadam wam, czasy w których był od 40 były duuuużo lepsze.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 12:56 
Cytuj  
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... owych.html

"Funcom namawiał już do powrotu weteranów wojen Aquilonii, teraz zachęca nowych graczy, by zagłębili się w brutalny świat wykreowany przez Roberta E. Howarda. Oferta jest niezła i nieograniczona czasowo. Choć nie oznacza to, że nie ma żadnych barier. Co to, to nie, tak dobrze nie ma.

Jakie są te ograniczenia? Przede wszystkim - brak możliwości handlu oraz komunikacji z graczami (zarówno tej prywatnej, jak i prowadzonej przez otwarte kanały). Ponadto, z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które do 1 stycznia zarejestrują się na tej stronie, a postać może osiągnąć tylko 20 poziom doświadczenia. Mimo wszystko jest to i tak bardzo ciekawa oferta, z której warto skorzystać."

bezsensu trial do 20 lvl bez ograniczen czasowych

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 12:57 
Cytuj  
Nie o to chodzi...
Chodzi mi o to, że w trialu nie ma tego wszystkiego, co by mogło do AoC przyciągnąć. Bo co za zabawa polatać sobie solo przez 8-10h?
I co w tym ma zachęcić do gry?


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 13:09 
Cytuj  
Core gry to solo farmienie, więc to akurat można obczaić. Lepsze niż screeny i e-recenzje.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 13:24 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Nie o to chodzi...
Chodzi mi o to, że w trialu nie ma tego wszystkiego, co by mogło do AoC przyciągnąć. Bo co za zabawa polatać sobie solo przez 8-10h?
I co w tym ma zachęcić do gry?

dalej nie łapię, skoro twierdzisz, że pvp to clou AoC, i że można wejść na piaski i do sal, to w czym problem, będziesz tam miał pvp aż nadto - chyba że trialowców wysyła się do innej instancji niż pozostałych :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 15:04 
Cytuj  
Wbrew temu co twierdzą wszyscy, którzy levelują setną postać z rzędu samo przejście Tortage (każdym z archetypów) dostarcza sporo zabawy i pozwala się zagłębić w fabułę. Pamiętam nawet po samej premierze było mnóstwo osób, które twierdziły, że Tortage to najlepsza część gry.

Wiadomo, wynikało to z różnych czynników, ale jak się spojrzy z perspektywy nowego gracza, to początek jest ciekawy. To nie trial dla ludzi, którzy chcą sobie pobiegać i pograć za darmo low levelem.

Co do tego, że jest nieograniczony czasowo - fajnie, są ludzie którzy grają rzadko i dajmy na to przy 7 dniowym trialu mogliby nie "zaliczyć" całego dostępnego contentu.


Nie rozumiem czemu doszukiwać się minusów tam gdzie ich nie ma. Pomysł niezły i wygląda na to, że w niedługim czasie coś takiego może stać się standardem dla triali.

@edit

No właśnie, lepsze niż screeny, filmiki, recenzje - wchodzisz oglądasz co i jak i dlaczego. To jest prawdziwa idea wersji trialowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 15:07 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Tortage to najlepsza część gry.
no bo ją zrobili porządnie a na resztę już nie wystarczyło kasy. no ok na sutki w retailu wystarczyło.


_________________
psn

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:02 
Cytuj  
ej ej, łobuziaki, nie wycinać mnie z kontekstu ;D

Ja osobiście preferuję grę na max levelu (1x80 na EU, 1x80 na PL), Tortage jest fajne, ale nie uważam tego za najlepszą część gry, na altach nigdy mi się nie chce grać - mam wystarczająco dużo zajęć.

Oczywiście wygląda to wbrew pozorom niż po premierze. Można by gdybać co by było gdyby gra wyszła teraz, ale... No cóż...

btw. sutki ftw!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.