mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 19:02 
Cytuj  
Wiem ze sa dostepne wersje elektroniczne i box aion. czy procz zawartoscia pudelka te wersje roznia sie czyms w grze? Czy konto z box jest w czyms lepsze od elektronicznego?

No i chce sie tez przywitac na forum :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 19:19 
Cytuj  
bagietka007 napisał(a):
Wiem ze sa dostepne wersje elektroniczne i box aion. czy procz zawartoscia pudelka te wersje roznia sie czyms w grze? Czy konto z box jest w czyms lepsze od elektronicznego?

No i chce sie tez przywitac na forum :)

Jeśli wersja boxowana nie jest kolekcjonerska to chyba nie. No może poza kodem na emotkę ze skrzydłami do Guild Warsa ;P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 23:52 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
bagietka007 napisał(a):
Wiem ze sa dostepne wersje elektroniczne i box aion. czy procz zawartoscia pudelka te wersje roznia sie czyms w grze? Czy konto z box jest w czyms lepsze od elektronicznego?

No i chce sie tez przywitac na forum :)

Jeśli wersja boxowana nie jest kolekcjonerska to chyba nie. No może poza kodem na emotkę ze skrzydłami do Guild Warsa ;P.


Jaki Guild Wars? Chodzi mi o Aion.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:05 
Cytuj  
Jedyną rzeczą, która jest w zwykłej pudełkowej wersji Aiona, której nie ma przy zakupie samego seriala jest kod na skrzydła do Guild Wars.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:09 
Cytuj  
bagietka007 napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
bagietka007 napisał(a):
Wiem ze sa dostepne wersje elektroniczne i box aion. czy procz zawartoscia pudelka te wersje roznia sie czyms w grze? Czy konto z box jest w czyms lepsze od elektronicznego?

No i chce sie tez przywitac na forum :)

Jeśli wersja boxowana nie jest kolekcjonerska to chyba nie. No może poza kodem na emotkę ze skrzydłami do Guild Warsa ;P.


Jaki Guild Wars? Chodzi mi o Aion.
NCSoft dodawał do boxowych wersji karteczkę z kodem, którego można użyć w GW i dzięki temu mieć unikalną emotkę w tej grze. Wracając do tematu - wersje boxowe w "zwykłej" edycji nie różnią się praktycznie niczym od d2d. Wersja kolekcjonerska to już inna bajka bo w boxie dostajesz m.in. figurkę, plakat, soundtrack i coś tam jeszcze. Odpowiadając jednak na Twoje pytanie... wersje d2d i boxowe nie różnią się niczym w samej grze. Polecam kupić wersję kolekcjonerską bo dostajesz za free skrzydła na 30lvl dające dość sporego bonusa do latania. Można oczywiście ich odpowiednik zdobyć w grze, ale polega to na kupnie ich od NPC za dość spore pieniądze jak dla początkującego gracza (30lvl robi się stosunkowo szybko, schody zaczynają się później), dlatego jeśli masz trochę zbędnej kasy to kup sobie właśnie colector's edition. Można też zrobić upgrade konta ze zwykłej edycji do kolekcjonerskiej jak już dobijesz 30lvl i będziesz chciał dalej grać. Sporo moich znajomych tak właśnie zrobiło. Co prawda gra nam się znudziła dopiero po 40lvl i nic nie zaoszczędzili, ale może akurat w Twoim przypadku będzie inaczej :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 00:30 
Cytuj  
Dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz :)

Skusze sie chyba na to pudelko - fajnie jest miec co postawic na szafce. Jesli bede grac dluzej w Aion to pomysle nad tymi skrzydlami. Dziekuje jeszcze raz - pytalem na kilku forach i nic... a tutaj tak ladnie :)


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 19:38 
Cytuj  
czy w grze jest soulbound tak jak w wowie czy przedmioty mozna przekazywac postaciom tak jak w lineagu?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 19:49 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
czy w grze jest soulbound tak jak w wowie czy przedmioty mozna przekazywac postaciom tak jak w lineagu?
Dropy z instancji i niektórych bossów są loot non-tradeable. Word dropy i craftowalalne itemy są equip soulbound oprócz białych itemów.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 32
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 22:36 
Cytuj  
dzieki, a najlepszy sprzet do pvp z czego sie zdobywa? z raidow czy z bicia sie w pvp bez konca i za to kupowania itemow? i czy sa jakies areny 2v2 albo cos w tym stylu zeby mozna jakos sprawie pograc we dwoch z kumplem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 22:45 
Cytuj  
xurmae napisał(a):
dzieki, a najlepszy sprzet do pvp z czego sie zdobywa? z raidow czy z bicia sie w pvp bez konca i za to kupowania itemow? i czy sa jakies areny 2v2 albo cos w tym stylu zeby mozna jakos sprawie pograc we dwoch z kumplem?
Najlepszy sprzęt pvp kupuje się za Abyss Point, które dostajesz za zabijanie graczy, zabijanie mobów w Abyss, wykonywanie questów i robienie instancji w Abyss. Są to rzeczy non-tradeable. Oczywiście itemy zdobywane w inny sposób też dają radę, ale jedynie te za AP są faktycznie dedykowane do PvP. Aren w grze nie ma, jest jedynie Dreadion ale to battleground na więcej osób. W dwie osoby średnio widzę grę pvp, szczerze mówiąc w dwie osob to nawet pve nie zwojujecie :har: Najlepiej dołączyć do jakiejś większej gildii - jak jeszcze grałem to było sporo aktywnych legionów pvp. Jak jest obecnie to się nie orientuję...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 22:51 
Cytuj  
PvP to albo rifty, albo abyss.
Rifty to przejscia na przeciwna frakcje, natomiast abyss to zona pvp, gdzie poprostu sie mozna pobic, atakowac/bronic fortece. Wiekszosc pvp sprowadza sie do zergowania/gankowania, gdzie przy mass pvp sie biega na 6 fpsach na niskich detalach ;).

Teoretycznie PvP gear sie zbiera za punkty PvP Abyss Points, w praktyce te punkty sa takze przyznawane za moby/straznikow fortece, co konczy sie na tym ze wiekszosc ludzi poprostu grinduje na ncpach i uzyskuje tym sposobem sporo Abyss pointsow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 23:50 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
W dwie osoby średnio widzę grę pvp

Tu akurat się nie zgodzę. Rifty w 2 osoby to mega fun (my biegamy akurat Sin & Glad). Stawiacie z kumplem kiska w jakimś ustronnym miejscu i psujecie dzień stronie przeciwnej przez dwie godziny. Potem można postawic ew. nowy kisk :D. Za Abyss osobiście nie przepadam.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 11:39 
Cytuj  
czy może ktoś zapodać linki do filmów z end game pvp ?
interesuja mnie filmy solo, few i mass pvp :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 12:09 
Cytuj  
Zrobiłem Gladiatoa i mam dylemat wyboru broni. Wyczytałem, że od bodaj 20 Lv sporo Gladów idzie na DW, ale generalnie jaka broń jest najlepsza dla Glada - Polearm czy GreatSword?

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 15:11 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Zrobiłem Gladiatoa i mam dylemat wyboru broni. Wyczytałem, że od bodaj 20 Lv sporo Gladów idzie na DW, ale generalnie jaka broń jest najlepsza dla Glada - Polearm czy GreatSword?

Źle słyszałeś :P. Imo DW Gladiator to PvE only. W PvP to fail. Nie ma randomowego przewracania wtedy (co wyklucza tez "pinezkę"). A jeśli chodzi o 2H to zależy co wolisz grać. Do PvP => Polearm, do PvE => Greatsword. Imo Polarka fajniejsza ogólnie. No i nie ma stresu z templarmi o drop.

Desh => http://aionmovies.com/

Ale nie wiem na ile przyjął się ten serwis. Wiem za to, że na forach danych klas często wklejają jakieś filmy.

http://www.aionsource.com/forum/schools-classes/

Ja mogę jedynie zapodać filmiki Sina ew. Innymi klasami aż tak się nie interesuję.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD


Ostatnio edytowano 20 sty 2010, 15:13 przez Bierzgal, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 15:11 
Cytuj  
@up - polearm

@Desh - szkoda Twojego czasu, gra nie dla Ciebie


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 15:31 
Cytuj  
ale ja ją mam i nie dało rady sprzedać wiec się interesuje co zmieniają.

EOT


_________________
psn

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 18:42 
Cytuj  
Wybrałem GSa. To teraz inne pytanie: jak robię gathering to czasem pojawia się taki błysk co leci po linii Success (raz miałęm sytuację, że za tym błyskiem linia zrobiła się fioletowa). Coś trzeba wtedy zrobić czy to taki bajer?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:06 
Cytuj  
Pomachaj uszami ;)

Bajer ;)
Po prostu dostajesz bonus do success rate. Przydatne na wyższych levelach (300+).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 17:50 
Cytuj  
Powiem nieskromnie, od kiedy odszedłem z Aiona zaobserwowałem znaczny spadek zainteresowania grą na poniższym forum. Czyżby lawina olewających NCsoft :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.