mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 8.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 14:36 
Cytuj  
Witam,

Jestem nowym graczem w DAoC, rozgrywkę rozpocząłem ledwie tydzień temu. Niegdyś grałem w UO, zarówno na oficjalnych shardach (dawno temu - Catskills, a później Europa), jak i tych nieoficjalnych (SoA, Dream Masters, Maeve's Garden). Obecnie zafascynowany jestem Hibernią, co wynika zapewne z mojego zainteresowania kulturą celtycką... Chętnie poznam graczy z Polski.

Mój nick w grze: Azir
Miasto: Tir na mBeo

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 01:26 
Cytuj  
a jaki server grasz? ja ze znajomymi midgard i po czesci hibernia jak masz dobra znajomosc angielskiego wkrece cie w niezla grupe ludzi paru znajomuch powraca sam prowadze guildie na midgardzie a ty na hiberni z tego co zauwazylem pozdro i do zobaczonka na barykadach jak eu to i tak transfer bedziesz mial zapewniony z pomoca w levelingu tez nie ma problemow


Posty: 2
Dołączył(a): 8.02.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 14:43 
Cytuj  
Gram na Ywain1. Chętnie dołączyłbym do Waszej gildii, lecz jednocześnie pamiętajcie, iż nie mam wielkiego doświadczenia w tej grze. Nie mam problemów z angielskim, gdyż... to moje hobby. ;) I język niezwykle przydatny przy pozyskiwaniu nowych źródeł wiedzy (np. wszelkie źródła, które nie zostały przetłumaczone na polski).

Póki co jestem dopiero na 24 lvl, jako że przez cały zeszły tydzień nie miałem czasu na grę. Dzisiaj doświadczyłem po raz pierwszy lagów, choć być może przyczyna tkwi w jakości mego połączenia ...

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 21:59 
Cytuj  
kolo srody sie odezwe dopiero do ciebie jak mi przetransferuja charki z EU na USA pozatym teamspeak i ventrilo + slouchawki z mikrofonem podstawa w grze


Posty: 30
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:09 
Cytuj  
Azi1982 napisał(a):
Gram na Ywain1. Chętnie dołączyłbym do Waszej gildii, lecz jednocześnie pamiętajcie, iż nie mam wielkiego doświadczenia w tej grze. Nie mam problemów z angielskim, gdyż... to moje hobby. ;) I język niezwykle przydatny przy pozyskiwaniu nowych źródeł wiedzy (np. wszelkie źródła, które nie zostały przetłumaczone na polski).

Póki co jestem dopiero na 24 lvl, jako że przez cały zeszły tydzień nie miałem czasu na grę. Dzisiaj doświadczyłem po raz pierwszy lagów, choć być może przyczyna tkwi w jakości mego połączenia ...



Jeśli jesteś hibem na Ywainie to odezwij się w grze do mnie - moje chary na hibach - Strzyga, Zwida, Kostucha.

A po transferze jak będzie ci pasował midgard to zgadamy się wspólnie z Szogunem. Moje chary na midgardzie: Zmora, Zuzia, Utopiec


_________________
DAOC: Zmora Spiritmaster RR11 (Excalibur-Midgard)

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:17 
Cytuj  
nie pisz do niego on grac nie umie niczego ci w grze nie pokarze ani nie nauczy :wtf: :P

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:24 
Cytuj  
to byl taki maly zarcik oczywiscie kioto to dobry kolega i gracz 8) pozdrawiam

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 12:41 
Cytuj  
kioto2 napisał(a):
Azi1982 napisał(a):
Gram na Ywain1. Chętnie dołączyłbym do Waszej gildii, lecz jednocześnie pamiętajcie, iż nie mam wielkiego doświadczenia w tej grze. Nie mam problemów z angielskim, gdyż... to moje hobby. ;) I język niezwykle przydatny przy pozyskiwaniu nowych źródeł wiedzy (np. wszelkie źródła, które nie zostały przetłumaczone na polski).

Póki co jestem dopiero na 24 lvl, jako że przez cały zeszły tydzień nie miałem czasu na grę. Dzisiaj doświadczyłem po raz pierwszy lagów, choć być może przyczyna tkwi w jakości mego połączenia ...



Jeśli jesteś hibem na Ywainie to odezwij się w grze do mnie - moje chary na hibach - Strzyga, Zwida, Kostucha.

A po transferze jak będzie ci pasował midgard to zgadamy się wspólnie z Szogunem. Moje chary na midgardzie: Zmora, Zuzia, Utopiec


Strzyga! ops zjadłem Cię na 2 bolty przypadkiem sorry :P


Posty: 30
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 23:38 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):

Strzyga! ops zjadłem Cię na 2 bolty przypadkiem sorry :P



Jak grałem w EU swoim SM na midach to w życiu nie wiedziałem, że runemaster budzi wśród hibów taki respekt. I chyba coś w tym jest - jak się RM nie zdejmie w kilka sekunt rangerem to potem jest bigos :)


_________________
DAOC: Zmora Spiritmaster RR11 (Excalibur-Midgard)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 08:40 
Cytuj  
i jak po transferach? :)

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 20:36 
Cytuj  
jeszcze nie mozna transferowac postaci ma byc max 48h czyli 2 dni od srody po tym jak nasze postacie plynely mala lodka podwodna do usa przez ocean 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 20:37 
Cytuj  
hehehe. kurcze przy okazji transferow mogliby dac pare dni dla starych graczy z kontami. chetnie bym zobaczyl co i jak teraz :)
i pewnie odnowil sub'a.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 20:47 
Cytuj  
mam na usa 2 konta gdzie nie bede na razie uzywal kolega ma grac ale nie wiem czy sie zdecyduje jak cos to ci moge uzyczyc na pare dni aktywne sa na ten miesiac rr6 sm rr5 bd 2gie konto bboty shaman healer i sm

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 21:00 
Cytuj  
to ludzi namawiasz a sam nie grasz? nieladnie :)
hm wlasnie na us placisz w dolarach czy euro?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 21:18 
Cytuj  
konta zalozylem 2 miechy temu a ze jest transfer to wracam na swoje stare eu postacie nie bede czesal od nowa wszystkiego jak tu mam wszystkich crafterow na maxa wiekszosc postaci rr5 -10 wszystkie 50 i pare 50 na hibach grac gram a te nowe konta po prostu opchne albo dam kumplowi zeby gral
apropo oplat nie wiem bo mieszkam a angli u mnie w funtach a pewnie w dolarach pobiera mi z konta i przelicza po kursie


Posty: 30
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 01:55 
Cytuj  
A mi by najbardziej pasowalo gdyby mozna bylo przetransferowac postacie z konta EU na konto US. Albo odwrotnie - grunt, żeby wszystkie chary miec na jednym koncie. Ma ktoś dmoże obrze poinformowaną ciocię pracującą w Mythic?


_________________
DAOC: Zmora Spiritmaster RR11 (Excalibur-Midgard)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 09:31 
Cytuj  
szog znasz moze jakies w miare aktualne strony z buildami dla okreslonych klas?
pogralem wczoraj na trialu na us'a i dosc duzo rzeczy sie pozmienialo.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 11:28 
Cytuj  
http://vnboards.ign.com/
http://forums.freddyshouse.com/forumdisplay.php?f=17
na tych 2ch poszukaj ale ja bym sie wstrzymal na najblzsze 2-3tyg z template bo jak wprowadza te ml10 z nowymi statatmi itemy to wszyscy beda przerabiali template

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 11:40 
Cytuj  
jak to wprowadzą to będzie ostatnia masakra daoca O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2010, 12:29 
Cytuj  
no obawiam sie, ze mozesz miec racje.
tzn. na pewno znajdzie sie jeszcze paru oszolomow, ktorzy beda biegac na ml'e, ale ja juz na pewno nie dam rady :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.