mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 20:17 
Cytuj  
Gierka jak na razie w porzadku ;) W sumie jakiegos szału nie ma. Jednak jest to jedna (jedyna?) casualowa gra s/f w której można sobie spokojnie postrzelać w kosmosie :)

Tak swoją drogą dzisiaj wyczytałem posta dev team:

h2orat napisał(a):
Cryptic Studios Team

Expect a video sometime in early March showing some of the new content being made - it's a mix of behind the scenes footage of dev's working on new STO content as well as in game video captures of the new content.

NOTE (yes I am going to say it twice) NOTE: this video will be reflecting "content under development" and not just some of the 45 day content.

How is that for an answer - we will show you some of the content...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 13:25 
Cytuj  
Jedno mi się nie spodobało w wywiadzie z ING "proper group make-up is going to be important." czyli znowu będzie kolejna gra "LF 1 healing spected science and tank spected engi for xxx!"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 13:46 
Cytuj  
Mnie zaskoczylo w tej grze ze zanim mi przyslali klucz z amazon to reszta znajomych juz gre "przeszla" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 14:33 
Cytuj  
Zależy kto ile gra ;) ja pomalutku dobijam rear admirała :-)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 14:40 
Cytuj  
Jakbys wolno nie gral to admirala (max level) dobijesz w ciagu darmowego miesiaca i potem juz nie ma co robic. Jeden daily quest w "end-contencie" to troche za malo. Ja sobie odpuscilem Star Treka, gram w Fallen Eartha, przynajmniej jest co robic, heh


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 15:53 
Cytuj  
Fakt że trochę mało do robienia po darmowym mieś jest , zobaczymy jak się uwiną , na szczęście 5marca BC2 :-D

Zapewne jakbym grał tylko jedną postacią to już dawno bym miał RA.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 12:22 
Cytuj  
pogralem 2-3h poki co i mam pare pytan:
1. wszystkie animacje postaci sa takie slamazarne? Borgi z tutoriala iw wiekszosc innych npc poruszaja sie jak muchy w smole.
2. wiecej sie gra w shipie czy na powierzchni?
3. oplaca sie kupowac digital deluxe (jest jeszcze dzis w promo na stronie atari)?
4. jak wyglada end-game? i w sumie jak wyglada sama gra lecimy rowzalwac stateczki npc, zabic jakich typow? ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 12:41 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
pogralem 2-3h poki co i mam pare pytan:
1. wszystkie animacje postaci sa takie slamazarne? Borgi z tutoriala iw wiekszosc innych npc poruszaja sie jak muchy w smole.
2. wiecej sie gra w shipie czy na powierzchni?
3. oplaca sie kupowac digital deluxe (jest jeszcze dzis w promo na stronie atari)?
4. jak wyglada end-game? i w sumie jak wyglada sama gra lecimy rowzalwac stateczki npc, zabic jakich typow? ;d


1. tak
2. to zalezy co kto lubi
3. nie
4. nie ma end-game, tzn jest, 1 daily quest dziennie :)

po max 2 tyg grania, dobijasz max level i nie masz co robic. Koniec gry :)

Porazka.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 12:54 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
4. nie ma end-game, tzn jest, 1 daily quest dziennie :)

po max 2 tyg grania, dobijasz max level i nie masz co robic. Koniec gry :)

Porazka.


to akurat jest rzeczą, która prześladuje wszystkie gry mmo, po dobiciu do magicznego max lvla nie ma co robić dalej. Zwłaszcza tyczy się to produkcji najnowszych, gdzie developerzy 'nie przewidzieli', że ktoś może maksymalny level zrobić w ciągu 2 tygodni gdy w planach mieli dodać go po 2 miesiącach.

Na razie faktycznie po osiągnięciu max lvlu nie ma co robić, choć developerzy obiecali całą masę zmian które będą sukcesywnie wprowadzać.

w/w błąd tyczy się również fallen earth, gdzie po dobiciu do maksymalnego poziomu można co najwyżej zbierać inventory albo bawić się w craft, tylko że tam idzie to wolniej gdyż wszystko zajmuje strasznie dużo czasu - zrobienie 80 kulek do paintball markera 3 minuty z 4 bryłek metalu :|


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 13:16 
Cytuj  
hmm czyli generalnie nie ma sensu kupowac? skoro nie wiadomo, czy endgame bezie pasowal czlowiekowi :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 15:57 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
hmm czyli generalnie nie ma sensu kupowac? skoro nie wiadomo, czy endgame bezie pasowal czlowiekowi :)


Ma być RvR, panowanie nad sektorami, wojna o resy i player-bases + raid instancje, zbieranie marków (eksploracja, pvp, quest), i tzw 'random generated content' robiony przez system genesis

ale to trzeba jeszcze z miesiac - dwa poczekać na to, imho można pograć teraz, pod warunkiem że nie będzie się grało po 8h dziennie lvlując


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 16:02 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
RufeN napisał(a):
hmm czyli generalnie nie ma sensu kupowac? skoro nie wiadomo, czy endgame bezie pasowal czlowiekowi :)


Ma być RvR, panowanie nad sektorami, wojna o resy i player-bases + raid instancje, zbieranie marków (eksploracja, pvp, quest), i tzw 'random generated content' robiony przez system genesis

ale to trzeba jeszcze z miesiac - dwa poczekać na to, imho można pograć teraz, pod warunkiem że nie będzie się grało po 8h dziennie lvlując

no wlasnie gra sie wydaje fajna to tego, aby usiasc 2-3x w tygodniu wieczorkiem i troche pograc :)

edit:
Cytuj:
TOS Uniform Set (in-game item): 3 Uniforms from the Original series (blue, red, yellow)
Joined Trill: Play as a Joined Trill. Joined Trill come with a symbiote that grants you several lifetimes of experience. The "Joined" species trait grants you a bonus to 5 skills.
Exclusive “KHAAAN!” Emote (in-game item): An unforgettable moment from the second Star Trek Film. This exclusive emote allows players to relive Kirk’s unforgettable moment of fury, with the timeless cry… “KHAAAN!”
Exclusive Klingon Blood Wine Toast Emote (in-game item): Raise a glass like a Klingon! Greet and interact with other players with an exclusive Klingon gesture -the blood wine toast.
Unique Registry Prefix (in-game item): Give your ship the coveted NX prefix, seen only on a handful of elite Starfleet vessels like the Defiant, 22nd century Enterprise, and Prometheus.”
Unique Ship Item (in-game item): - Automated Defense Battery. Tactical Module that grants any ship a passive 360 arc attack power with a short range.Tactical Module that grants any ship a passive 360 arc attack power.

hmm jak za cene dodatkowych 10$ to chyba nie jest to takie fajne, moduly typu automated defense battery pewnie sie pojawiaja w grze? jedynie NX w nazwie shipa brzmi fajnie z tego wg mnie :p


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:01 
Cytuj  
największym bajerem jest automated defense battery, który w grze nie występuje

działa jak konsola tactical zadaje 65dmg w range 0-6km, i pięknie zestrzeliwuje wszystko co leci w stronę statku - strasznie OP imho :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:14 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
można pograć teraz, pod warunkiem że nie będzie się grało po 8h dziennie lvlując

Otoz to, ja nadal jestem Commanderem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:25 
Cytuj  
zakladajac konto oplaca sie robic jakies walki z laczeniem sie przez proxy, aby miec platnosc w $?
jak to zrobic? 14,99$ brzmi lepiej, niz 14,99e
btw lifetime juz sie nie da wykupic?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:29 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zakladajac konto oplaca sie robic jakies walki z laczeniem sie przez proxy, aby miec platnosc w $?
jak to zrobic? 14,99$ brzmi lepiej, niz 14,99e
btw lifetime juz sie nie da wykupic?



hmmm, ja w opcjach subskrypcji normalnie wybrałem 14.99$

a lifetime da się dalej, tylko że bez borg-postaci


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:47 
Cytuj  
to, sry, ale jeszcze pozadaje glupich pytan przed zakupem :P
1. w trialu nie ma klingonow do wyboru - jak stworze sobie pilota federacji to bede mogl tez miec klingona (czy np jest mozliwosc posiadania postaci tylko u jednej ze stron na koncie)?
2. granie federacja to bardziej takie pve, granie klingonami FAQ opisuje jako gre pvp - czy to sa prawdziwe opisy?
skoro ta automated def. battery jest taka dobra, to na pewno wezme digital deluxe :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:56 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
to, sry, ale jeszcze pozadaje glupich pytan przed zakupem :P
1. w trialu nie ma klingonow do wyboru - jak stworze sobie pilota federacji to bede mogl tez miec klingona (czy np jest mozliwosc posiadania postaci tylko u jednej ze stron na koncie)?
2. granie federacja to bardziej takie pve, granie klingonami FAQ opisuje jako gre pvp - czy to sa prawdziwe opisy?
skoro ta automated def. battery jest taka dobra, to na pewno wezme digital deluxe :P


1. Klingona odblokowywujesz dobijając do 9lvl postacią fed
2. Federacja ma całą masę misji pve, natomiast klingoni są stricte pvp


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 18:51 
Cytuj  
A nie 6lvl fedsami żeby odblokować klinków?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 20:15 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
A nie 6lvl fedsami żeby odblokować klinków?


mając 45lvl i dopiero teraz myśląc o zrobieniu klingon-toona powiem szczerze, że nie jestem pewny. A może i 6 :[


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.