mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 17:43 
Cytuj  
witam wszystkich mam pytanie ,co z nowa grafiką w AO ? mam zainstalowana najnowszą wersje gry na koncie darmowym i mam grafe stara taka jaka była przed LE czy to normalne? czy trzeba wykupić abonament na lost eden żeby to mieć?

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 17:51 
Cytuj  
Chyba niezbyt dokładnie czytałeś newsy na ten temat :).
Implementacja nowego engine'u ma nastąpić najwcześniej w IV kwartale.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2008, 18:59 
Cytuj  
ahaaaaa to wszystko wyjaśnia :]dzięki za odpowiedź , jakos tak myslałem bo te screeny i wogule na stronce glównej mechy w nowej oprawie a tu w grze nic :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:35 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Chyba niezbyt dokładnie czytałeś newsy na ten temat :).
Implementacja nowego engine'u ma nastąpić najwcześniej w IV kwartale.


Ale którego roku ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:49 
Cytuj  
Tamtego :].

Obecnie wstępny termin to koniec 2009.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2010, 21:01 
Cytuj  
I co, ruszyło się coś w tym temacie? Bo nie chce mi się wracać do Ao bez nowej grafiki!


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:06 
Cytuj  
Właściwie to nic się nie ruszyło. Pokazali jeden nowy filmik i tyle. Wciąż nie ma daty wprowadzenia nowego silnika.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 20:08 
Cytuj  
No a szkoda. Dużo ładniejszy, a też w klimatach futurystycznych jest Fallen Earth.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 07:55 
Cytuj  
Możliwe, ale...

ao ma swój klimat, ma zaj..mujące community, nie ma dzieci tibii (bądź co bądź średnia wieku 18++)

losowe questy, niepowtarzające się... no cóż.

Ja właśnie dziś wracam.

Grałem w rohana mu wowa na ofiszjalach, dofusa ..... ponad 15 mmorpg mi sięprzewinęło... łącznie ze słąwnym RoMem (który jest beznadziejny)

Także więc... nei ma co sięzrażać grafiką- byle do przodu ^^


_________________
HaJBoS napisał:
kasierką w biedrące
Ja juz widze jak ta wasza gra bedzie wygladala, "idźjesz sobje po lesie zpotykasz wilka!
<>Wilk zabjera ci 30 punktuw rzycia!<>Zabjerasz wilkowi 500 punktuw rzycia czarem Przebódzony Pocisk!
<>Wilk został pokonany!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:03 
Cytuj  
Ja wyczytałem na oficjalnym forum i jeszcze na chyba mmorpg.com ze ta nowa grafika zostala zawieszona na czas nieokreslony. Powód- 11 ludzi pracuje nad grą, a jak sie okazało jaki ogrom pracy trzeba wykonac to na dzien dzisiejszy brak mocy przerobowej.
A fakt AO ma niesamowity klimat i muzyke.

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2010, 01:38 
Cytuj  
Info o zawieszeniu prac nad engine'm zostało szybko zdementowane.
Ale nie zmienia to faktu, że średnio im to idzie :). Jak na razie, chwalą się nowymi głowami, np. http://forums.anarchy-online.com/attach ... 1269016147. Robi wrażenie, ale do nowej grafiki trochę daleko :).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2010, 10:13 
Cytuj  
Rajczi napisał(a):
Możliwe, ale...

ao ma swój klimat, ma zaj..mujące community, nie ma dzieci tibii (bądź co bądź średnia wieku 18++)

losowe questy, niepowtarzające się... no cóż.

Ja właśnie dziś wracam.

Grałem w rohana mu wowa na ofiszjalach, dofusa ..... ponad 15 mmorpg mi sięprzewinęło... łącznie ze słąwnym RoMem (który jest beznadziejny)

Także więc... nei ma co sięzrażać grafiką- byle do przodu ^^


Akurat tytuly ktore wymieniles nie powalaja na kolana...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2010, 15:54 
Cytuj  
Na krola WoWa psioczysz ? A Fe!
:evil: :evil: :evil:
a tak przy okazji z oferty dla weteranow wykupilem wszystkie dodatki za 6$ i odpalilem AO po latach majac nadzieje ze wkrotce zobacze ten engine co stal sie legenda. No coz... mialem freeza przez 30 minut prubujac dojsc o co chodzi... a kurde ARKiem kiedys bylem :)


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2010, 16:06 
Cytuj  
Zabi bo to nie WoW ;p tutaj trzeba pomyśleć zanim się zagra ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2010, 20:26 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Na krola WoWa psioczysz ? A Fe!
:evil: :evil: :evil:
a tak przy okazji z oferty dla weteranow wykupilem wszystkie dodatki za 6$ i odpalilem AO po latach majac nadzieje ze wkrotce zobacze ten engine co stal sie legenda. No coz... mialem freeza przez 30 minut prubujac dojsc o co chodzi... a kurde ARKiem kiedys bylem :)


Nie, nie psiocze :) Akurat twierdze, ze WoW jest niesamowitym tytulem... ale sa od niego w tym momencie lepsze, ciekawsze itp. z tym, ze mniej znane :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2010, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:
Flaptoot's visa application was completed and processed for his trip to China to manage the production of the new versions of all the old AO heads. Full production begins with a team of ten artists + Flaptoot on April 5th in the Funcom Beijing Studio. We have been waiting a long long time to get this done and it is very exiciting to see it start. The head of the Beijing Office is a big AO fan and he was a huge help in pushing this issue for us. Some times it feels like we are some kind of "secret society". We are everywhere

Źródło

Tak więc Chińczycy pomagają robić im nową grafikę. Może coś z tego będzie ;).


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 18:36 
Cytuj  
To bardzo dobrze że robią. Naprawdę bardzo bym się ucieszył jakby skończyli. Mam jednak nadzieję, że AO nie stanie się skośnookie i będzie TYLKO poprawieniem enginu i grafiki a nie przerobieniem na styl azjatycki w mniejszym bądź większym stopniu. Pewno przesadzam ale ci chińczycy umieją rysować po chińsku i trzeba im na ręce patrzyć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 18:43 
Cytuj  
Regis napisał(a):
To bardzo dobrze że robią. Naprawdę bardzo bym się ucieszył jakby skończyli. Mam jednak nadzieję, że AO nie stanie się skośnookie i będzie TYLKO poprawieniem enginu i grafiki a nie przerobieniem na styl azjatycki w mniejszym bądź większym stopniu. Pewno przesadzam ale ci chińczycy umieją rysować po chińsku i trzeba im na ręce patrzyć.


Znaczy co? Skośnie rysują? :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 18:50 
Cytuj  
Np: jeszcze większe bronie i bardziej spiczaste zbroje. Wydłużone, wychudzone postacie i do tego wszędzie grzyby. Chyba widać różnice w grafice między mmorpgami azjatyckimi a amerykańsko/europejskimi?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 18:51 
Cytuj  
Regis napisał(a):
Np: jeszcze większe bronie i bardziej spiczaste zbroje. Wydłużone, wychudzone postacie i do tego wszędzie grzyby. Chyba widać różnice w grafice między mmorpgami azjatyckimi a amerykańsko/europejskimi?


Widac, widac ;) Zartowalem sobie :)

Powiem szczerze, ze sam wrocilbym do AO gdyby poprawili engine i grafike :) (najwazniejsze teraz imo to grafika)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.