mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 06:37 
Cytuj  
Jak w temacie. Ogłoszono datę premiery tego długo oczekiwanego produktu. Jak narazie trwa open beta dostępna dla wszystkich. 17 maja (poniedziałek) zapowiedziano zakończenie tego rodzaju testów i powrotu do statusu Closed Beta. Oczywiście ludzie którzy wyłożyli pieniądze na ów będą mogli dalej raczyć się grą.

Czy gra jest gotowa do wydania?
Hmm...trudno powiedzieć. Ja ostatnio nie miałem za dużo czasu na granie, może wypowiedzą się ludzie którzy poświęcili temu więcej czasu.

Devsi twierdzą że lag i desynch przeszły do lamoona, tfu lamusa i nie będzie już z tym problemów.

Całość informacji znajdziecie tutaj: http://www.mortalonline.com/news/rlease-update-14-05-2010


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 13:35 
Cytuj  
Nawet jeśli nie ma lagów i desync-a to i tak jest bieda. Contentu mało. Może mają coś czego nie pokazali w CB.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 14:33 
Cytuj  
Jak dla mnie z obecnym contentem - systemem craftingu, rozwoju postaci i open pvp (jeżeli rzeczywiście nie ma już desync) w grę będę grał z przyjemnością przez długi czas.

Ja nie potrzebuje grindfest ani miliarda questów typu przynieś-zabij żeby się odnaleźć w grze - bo co innego można nazwać contentem w tym przypadku ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 18:28 
Cytuj  
W grze open pvp z full loot i zwyklym monster bashingiem content sam się tworzy.

Widać ładnie na załączonym obrazku, że ludzi pozbyto samodzielności w grach mmo. :(

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 19:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Widać ładnie na załączonym obrazku, że ludzi pozbyto samodzielności w grach mmo. :(


logicznego myślenia również


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 23:43 
Cytuj  
Nathaniel napisał(a):
Ja nie potrzebuje grindfest ani miliarda questów typu przynieś-zabij żeby się odnaleźć w grze - bo co innego można nazwać contentem w tym przypadku ?


Grałem z przyjemnością ale po pierwszym zachwycie, piaskownica okazała się mała i nawet piasku w niej mało. Bardzo skromna fauna i flora. Woda służy tylko do pływania i nic w niej nie ma nawet wodorostów. O to mi właśnie chodzi - to też jest content. Wytknę jeszcze brak możliwości odwrócenia głowy w czasie marszu czy biegu jak przy jeździe konnej co jest zdecydowanie upierdliwe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 08:10 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
W grze open pvp z full loot i zwyklym monster bashingiem content sam się tworzy.

Widać ładnie na załączonym obrazku, że ludzi pozbyto samodzielności w grach mmo. :(


No niestety... sama demokracja pokazala, ze ludzie nie bardzo potrafia odnaleźć sie jako free pplz... do tej pory zreszta wykladaja o tym na psychologii... wiec to raczej nie mmo tylko zwyczajnie tacy jestesmy.

Spojrzcie na to z tej strony, zawsze gry typu wow (klasy/rasy konkretne krainki) byly bardziej oblegane niz sandboxy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 09:54 
Cytuj  
Bo w sandboxy gra elita.
Jeśli w MO naprawili desync, magie, skile, crafting, i pierdyliard innych rzeczy to mozna pograc. Z dzien lub dwa.
Mnie oprocz w/w jeszcze straszny okropna grafika, pusty swiat w którym las przy moim ogródku wygląda jak wyjałowiona pustyna rowno pokryta bazaltem (no ok to mnie akurat nie dziwi UE3 by sie zesrał a nie wyrenderował las z rozsnadna iloscia fps).
Mówiac wprost najbardziej mnie straszny graficzna bieda.

No i jeszcze ten widok FPP only gg.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 20:43 
Cytuj  
Nathaniel napisał(a):
Jak dla mnie z obecnym contentem - systemem craftingu ...

Krafciłeś coś?

Nie będę się powtarzał bo moje odczucia są takie jak napisał Inside. Odnoszę wrażenie, że niektórym wystarczy kawałek byle jakiego terenu, open pvp, full loot i jest oki. Mój zachwyt minął, świat MO się skurczył i zubożał.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 16:07 
Cytuj  
Dzisiaj podobno koło 14 naszego czasu miała miejsce premiera MO. Widzę że jest jakiś patch do ściągnięcia ale ocb to nie wiem.

Jak wchodzę na stronę mortalonline.com to widzę tylko duży ekran z napisem countdown i tyle.

EDIT
Wlazłem przez IE i stronka poszła. WTF, przestała obsługiwać mozille?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:55 
Cytuj  
Mi działa pod lisem.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.