mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 13:00 
Cytuj  
Wstępne info o miastach, gdzie wziąć jakiego questa, jakie rewardy...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 13:13 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
sola napisał(a):
W sktrocie : Zrobilem story Line Q/ W INN u Adcenture Guild wziolem z 5 Q zrobilem je i wiecej nic juz nie ma. ( Co teraz jest jakis sposob na inne q?)

A i jeszcze jedno - Gdzie sie mam nauczyc nowych skili? W czasie dingu an lvl4 dostalem info You have learn Rampart skill - ale nigdzie go nie widze


Nastepne leve dostaniesz niestety dopiero za 48h... a kolejna misja jest jak asz rank 10, wiec ogolnie teraz tylko biegac i grindowac pozosotaje :|

A skille wchodzisz do Actions and Traits, po prawej wybierasz profesje i tam masz.



Gokulo napisał(a):
elitper napisał(a):

mam takiego jednego retainera tylko nie wiem gdzie no jest :D nadalem mu imie i zniknal a jak cos od kogos kupic? ja typ ma sakiewke nad głową ?


Musisz wlasnie dostac sie do Market Wards bo tam mozna przyzwac retainera, niestety nie jest to na mapie nazwane Market Wards tylko ma inna nazwa ^^; (w limsa lominsa jest to souther island, nie wiem jak w innych miastach narazie)

Jak ktos ma sakiewke, to targetujesz go, wchodzisz do menu i wybierasz browse.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 16:49 
Cytuj  
ta gra jest śmieszna zero pvp jak i pve niemówcie mi że jest tu content pve bo was wyśmieje. Robisz qłówny quest z jurnala a następnie kilka z leve i to koniec. Wszystko można zrobić 5-6h. Następnie znowu po 48h masz te same questy..... w tej grze pozostaje tylko grind... takie są moje odczucia na chwilę obecną. Bo przeciez w kółko co 2 dni nie będe robił tych samych q z leve :D może jest cośna wyższych lvl ale zobaczymy czy doczekam

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 17:02 
Cytuj  
elitper napisał(a):
ta gra jest śmieszna zero pvp jak i pve niemówcie mi że jest tu content pve bo was wyśmieje. Robisz qłówny quest z jurnala a następnie kilka z leve i to koniec. Wszystko można zrobić 5-6h. Następnie znowu po 48h masz te same questy..... w tej grze pozostaje tylko grind... takie są moje odczucia na chwilę obecną. Bo przeciez w kółko co 2 dni nie będe robił tych samych q z leve :D może jest cośna wyższych lvl ale zobaczymy czy doczekam


Marudz ile chcesz, ale nie oceniaj sytuacji teraz jako calego contentu, bo jeszcze nie wszystko jeszcze do gry dodali (class questy itd)

I serio naucz sie co to przecinek, bo sie ciebie czytac nie da.

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 17:16 
Cytuj  
a kiedy będą class questy? :D przed premiera?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 17:19 
Cytuj  
Raczej dopiero po.

Zzeby nie bylo, zgadzam sie, ze w tej chwili naprawde jest nieciekawie jezeli chodzi o content. Leve dodaja co raz wiecej, po premierze beda tez nowe, wiec to nie bedzie powtarzanie w kolko tego samego, z drugiej strony to i tak glownie idz i zabij X mobkow, potem dochodza zdobadz x itemkow z mobkow, albo znajdz w terenie strony ksiazki, ktora przyzwie moba do zabicia. Niestety wlasny timer ma 48h, ale nic nie stoi na przeszkodzie robic leve z innymi ludzmi. Tez jest za to kasa i lepszy exp niz jakby ktos mial grindowac.

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 17:53 
Cytuj  
gdzie moge znaleść jakieś polskie tutoriale do gry? jak zarobiać kase jak sięzbiera od czego ten cast zalezy co daje etc

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 17:57 
Cytuj  
Nie znajdziesz. Po angielsku tez niewiele. Gra jest w OB a nie pare miesiecy po premierze :P

Kasa jest przede wszystkim z Guildleve (jak twoje Ci sie skonczyly, to pomagaj innym, tez dostaniesz). Sprzedawanie dropow z mobkow to tez jakis tam income. Poza tym ukonczenie pierwszej misji da Ci ponad 30k.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 18:16 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Raczej dopiero po.

Zzeby nie bylo, zgadzam sie, ze w tej chwili naprawde jest nieciekawie jezeli chodzi o content. Leve dodaja co raz wiecej, po premierze beda tez nowe,


hm z kad ja to znam ... a tak z AoC ... mowili po premierze ale byli tak lapczywi na kase ze wydali platna bete ( a nawet i Alphe) jak sie skonczylo ... kazdy widze.

Jezeli na 20D przed premiera w OB nie ma nic + limit expa ( i to nie wiadomo z jakiego powodu) to albo maja taki bajzel ze nie moga tego ogarnac albo co gorsze ... jeszcze nie skonczyli go robic

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 18:41 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Nie znajdziesz. Po angielsku tez niewiele. Gra jest w OB a nie pare miesiecy po premierze :P

Kasa jest przede wszystkim z Guildleve (jak twoje Ci sie skonczyly, to pomagaj innym, tez dostaniesz). Sprzedawanie dropow z mobkow to tez jakis tam income. Poza tym ukonczenie pierwszej misji da Ci ponad 30k.


a jak wykonywac czyjes guildleve ? jezeli ktoś np ma idz do punktu A i złów 2 ryby bierze mnie do party i łowie mu ryby też ?
na poczatek wystarczy mi atrybuty za co odpowiadaja :D i jak wylotowac mobka po jebo zabiciu ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 18:46 
Cytuj  
loot sam ci wpada do plecaka

a przy okazji stale widzę ze wpadają mi jakieś shardy z różnych żywiołów , ale nigdzie ich nie ma - do czego to?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 18:54 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
loot sam ci wpada do plecaka

a przy okazji stale widzę ze wpadają mi jakieś shardy z różnych żywiołów , ale nigdzie ich nie ma - do czego to?

craftu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 19:00 
Cytuj  
elitper napisał(a):

a jak wykonywac czyjes guildleve ? jezeli ktoś np ma idz do punktu A i złów 2 ryby bierze mnie do party i łowie mu ryby też ?
na poczatek wystarczy mi atrybuty za co odpowiadaja :D i jak wylotowac mobka po jebo zabiciu ?


Mozna share'owac battle leve. Ktos cie bierze do party, startuje leve w aetheryte i Tobie tez sie aktywuje od razu.

Str > P.att
Vit > P.def i HP
Dex > P.acc
Int > M.att
Mnd > M.def i MP
Pie > M.acc

Elementy to resist i atak danym elementem

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 20:51 
Cytuj  
jaka postac musze zrobic by zostac muszkieterem? bo w tym wodnym miescie sa gildie fishingu cookingu i wlasnie muszkieterow a chcialbym nim zostac:D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 20:53 
Cytuj  
Nie da sie. Musketeer najprawdopodobniej bedzie klasa dodana w przyszlosci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 08:11 
Cytuj  
Pare slow o ekwipunku. Wiadomo, ze dostajac nowy sprzet patrzymy od razu jakie ma statsy i czy sa lepsze od naszego obecnego. Poniewaz do tej pory gra posiadala cos takiego jak Optimal Rank to mozna bylo zalozyc kazdy item na kazdym levelu, poprostu w razie czego statsy sie skalowaly w dol. Jednak w OB system zostal rozbudowany i teraz mam 3 wazne rzeczy: Optimal Rank/Favors/Suits



Optimal Rank: Optymalny rank klasy, tzn. tylko na tym rank i w gore dostaje 100% statsow tak jak sa pokazane na itemie. Jezeli zalozymy item na nizszym rank statsy sa skalowane w dol.


Favors: Jakie klasy faworyzuje dany item. W rzeczywistosci oznacza to, ze jezeli zalozymy item na innej klasie niz favored to dostaniemy bardzo nedzne bonusy ze statow. Nawet jezeli jestesmy na Optimal rank! Roznica jest tak duza, ze czasami lepsze bonusy mam noszac nadal nasz lv1 equip niz zakladajac lv6 item, ktory nie faworyzuje naszej klasy.


Suits: Narazie nie przetestowane, jak bede wiedzial cos wiecej to napisze :P

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:20 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie. Co to jest ten 3 bar obok HP i Mana baru

i 2 pytanie - jak walcze to nad barem hp celu jets jakis inny, swing o co z tym biega?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:29 
Cytuj  
TP to pasek, który nabija się w trakcie walki i spada kiedy się aktualnie nie walczy. Jest potrzebny do odpalania niektórych skilli.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:38 
Cytuj  
sola napisał(a):
A ja mam takie pytanie. Co to jest ten 3 bar obok HP i Mana baru

i 2 pytanie - jak walcze to nad barem hp celu jets jakis inny, swing o co z tym biega?


Stamina nasz na mysli? Swing to pewnie nazwa umiejetnosci Kazda zuzywa troche staminy, a ta sie regularnie w czasie walki powoli odnawia.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 11:42 
Cytuj  
Co to jest PIETY?? Do czego sluza te dni slonca i ksiezyca przy wyborze postaci i co naprawde daje wybor deity??


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.