mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 06:26 
Cytuj  
Cytuj:
Chcesz sandboxa to jako taki masz w DFO

Teraz to mnie rozśmieszyłeś. Wybacz, ale DF to wielka arena pvp, a nie sandbox : P
Pod tym względem już MO jest lepsze.
Cytuj:
Działają na terenie UE i aż dziwne że ludzie nie zaczęli domagać się zwrotu kasy, wykończenie ich byłoby dobra nauczką na przyszłość dla innych podobnych partaczy i cwaniaczków.

Widzisz, ponownie, tylko dlatego, że dany produkt nie odpowiada tobie, nie znaczy, że nie spodoba się nikomu.

I na fanboya wychodzisz ty, bo ja nie szlajam się po DF-owym topicu opowiadając jakim DF jest crapem (a uwierz mi, w moim przekonaniu jest)
Bo w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że to najzwyczajniej gra inna (tak MO i DF to inne gry z innymi założeniami, które akurat mają kilka cech wspólnych) i trafia do innego typu odbiorcy.

PS. Jabłka są smaczniejsze i ci co jedzą pomarańcze to głupi fanboye i dziwię się, dlaczego sprzedawcy pomarańczy nie siedzą jeszcze za kratami za oszustwa! Przecież pomarańcze miały być smaczne, a wszyscy potrafiący obiektywnie spojrzeć na tę sprawę wiedzą, że tak nie jest. obiektywnie. Chcesz cytrusów, to jako takim cytrusem jest jabłko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 08:25 
Cytuj  
to chyba film po patchu ;d

http://www.youtube.com/watch?v=m8wn7daIZDE


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 08:44 
Cytuj  
Tak btw, niczego nie będziemy moderować.

Każdy ma prawo wejść tutaj i napisać własną opinię jakakolwiek by ona nie była.


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 09:53 
Cytuj  
Niestety combat dalej wygląda chmm dziwnie ;) i żeby nakeda tyle czasu okładać mieczem? Dobrze że koleś na tym filmiku się sam nie pociął.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 09:59 
Cytuj  
Wygląda dziwnie ale jest już dużo lepiej niż do tej pory było. Faktycznie z tym okładaniem nagiego kolesia mieczem to fail.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 10:23 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=WWpOVrcgo8U
jeszcze cos takiego znalazlem, ale nie wiem czy to po patchu czy przed ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 10:29 
Cytuj  
realnaste napisał(a):
PS. Jabłka są smaczniejsze i ci co jedzą pomarańcze to głupi fanboye i dziwię się, dlaczego sprzedawcy pomarańczy nie siedzą jeszcze za kratami za oszustwa!

Może dlatego że nie sprzedają zepsutych i zapleśniałych pomarańczy ?

Nie gram w DFO ani w MO i nie mam zamiaru, obie gry omijają idee sandboxa szerokim łukiem, jednak DFO na closed i open becie był grywalny, po premierze i szybkim fixie po 3 dniach też był i do tej pory jest grywalny, taka subtelna różnica jak dla ciebie.
DFO ma inne problemy i też ma swoich fanbojów jak każda gra ale po 2,5 roku obecności na rynku nie napisze że wydanie kasy na ta grę to strata, a w przypadku MO można było nawet wnioskować że to mega przekręt nastawiony na wyłudzenie pieniędzy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 10:36 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Niestety combat dalej wygląda chmm dziwnie ;) i żeby nakeda tyle czasu okładać mieczem? Dobrze że koleś na tym filmiku się sam nie pociął.


Ten mieczyk to broń startowa więc zadaje symboliczny dmg to po pierwsze, po drugie gość klepie nagusa rękojeścią tego miecza więc dmg jest jeszcze mniejszy niż cios ostrzem. To jakiś noobek...

Highlander napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=WWpOVrcgo8U
jeszcze cos takiego znalazlem, ale nie wiem czy to po patchu czy przed ;)


przed patchem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 11:18 
Cytuj  
Dobra, jak dociągnę patche do końca, wykupię suba na jeden miesiąc i sam ocenię co i jak.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 11:20 
Cytuj  
nie moge sie doczekac :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 11:26 
Cytuj  
Hehe, 5x pln nie majątek, suba na DFO też wykupiłem w tym miechu a grałem może w sumie 20 min :]


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 143
Dołączył(a): 14.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 18:33 
Cytuj  
Szczerze teraz nie polecam. Raczej za tydzień, lub dwa. Dopiero co grzebali w rdzeniu silnika (ogromny patch z przedwczoraj, między innymi dx 10 i próby wstawienia w rdzeniu obsługi 64 bitów). Zanim się wszystko uspokoi trzeba chwilę poczekać.


Posty: 5
Dołączył(a): 16.11.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 13:10 
Cytuj  
Niestety ta gra od dawna sprawia wrażenie arcydzieła nigeryjskich scammerów jeżeli spojrzeć na nią od strony biznesowej. Może chcieli dobrze, ale w pewnym momencie (jeszcze przed oficjalnym "releasem") mocno się zastanawiałem co do prawdziwych intencji tych panów.

Pamiętacie taką grę Robinson's Requiem? Swoją drogą świetną na tamte czasy, ale ten gameplay w MO przypomina mi ją trochę..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.