mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:01 
Cytuj  
atm tylko raz mozna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:14 
Cytuj  
A czy glyphmasterzy nie robia scrolli do zmiany nazwy peta?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:17 
Cytuj  
Tylko dla petow hunta atm.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 17:20 
Cytuj  
mage op


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 02:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Dziękuję za Twą wypowiedź.
wnosi tyle samo co twoja

------


mage op

World of Warcraft Cataclysm 4.0.1 Mage 80 pvp Oblivinati
http://www.youtube.com/watch?v=EFocJyh-U7g

Frost Mage PVP 4.0.1
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=166379


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 09:10 
Cytuj  
Skoro szykuja grunt pod Cata to trudno oczekiwać na lvlu 80 balansu.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 22:38 
Cytuj  
Nie mowiac juz ze jak zawsze w takich filmach rpzeciwnicy zachowuja sie jak boty ktore nie uzywaja zadnych abilities i tylko przyjmuja ide lancy w deep freezie na ryj :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 02:56 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Skoro szykuja grunt pod Cata to trudno oczekiwać na lvlu 80 balansu.
Falangista przypomnij sobie grunt pod WOTLK i WOTLK s5, jak dla mnie dokladnie to samo + DK hero class
Ziolo napisał(a):
Nie mowiac juz ze jak zawsze w takich filmach rpzeciwnicy zachowuja sie jak boty ktore nie uzywaja zadnych abilities i tylko przyjmuja ide lancy w deep freezie na ryj :)
Ziolo olac to co robia przeciwnicy, jakie to ma znaczenie jesli:

instant ICELANCE dmg > > > > > Frostbolt dmg,
ile masz opcji aby skontrowac pierwsze a drugie, nie dziwne ze "przyjmuja icelancy na ryj"

___

Zabrali mega skillowe FB rank1 + winterchill, coefficient na Ice Lance skoczyl z 14% do 38%?

Pamietajcie jak bylo z Arcane Barrage przed dodatkiem i po, pamieta ktos jak musieli stealth nerfa do Abar dac juz w trakcie sezonu? Nie od dzis wiadomo ze Blizzard ma wyjebane na PVP, zmiany wprowadzaja po rozpoczeciu sezonu jak maja swoje statystyki. Zreszta filmy ktore zamiescilem wyzej nie biora sie z niczego, tak to po prostu wyglada.



mage op


___
(ninja edit)

bym zapomnial

GOGO macro
/jump
/cast ice lance

: )


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 09:22 
Cytuj  
Nie jest tak że samo icelance styka, jak się spotyka ogarniającego warriora, maga, albo jakiegoś locka(destro?) jest bardzo ciężko, i trzeba uważać żeby nie dać się zaebć ;)
Bywa trudniej niż przed patchem przez to że wszystko dzieje się w globalach.

A frostbolt będzie używany, przy switchu lepiej jest użyć fb z iL które wylądują jednocześnie z większym dmg'em, a w dodatku zaaplikują chila.

Wszystko się zmieni przy 100k hp, imo bardzo szybko magi będą w dupie, tak jak piszesz, po pierwszych arenach.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2010, 09:26 
Cytuj  
ice lance instant, frost bolt z talentami castuje sie w 1.3 sekundy wiec jak sie wykastuje to mozna walnac ice lance, ice lance nie daje chilla frost bolt a i owszem. Gdy jeszcze odpalimy sobie przyspieszajke do spelli z frost talentow to frost bolt castuje sie 0.9 sekundy (?)

Ice Lance broni to, ze zadaje wieksze obrazenia we freezed targety + nova elemntala ktora mozna rzucic na odleglosc = op. Biorac pod uwage, ze z talentow mozemy dac, ze elementala skill daje nam 100% na odpalenie tego efektu ktory traktuje target jako freezed.

No to tak wlasciwie ice lance op:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 10:05 
Cytuj  
czy water elemetal zadaje jakiś konkretny dmg w endgame ?

wybierając frost dostaje właśnie to coś i zastanawiam się czy to jest bonus, bo na bardzo niski lvlu water elemetal zadaje śmieszny dmg.

mam dopiero 27 lvl (dwa dni grania) zaraz będzie Ice lance.
mój problem polega na tym że dps to mam dobry ale burst słaby, gram wyłącznie instanty random i zwykle wygląda to jak przetoczenie walca wiec wszelkie castowanie często oznacza że cel mojego dmg nie dożyje ...

myślę czy fire nie będzie lepszy bo ma więcej instant spelli z dotem.

chodzi mi wyłącznie o dmg w random party na niskim lvlu, mam świadomość że potem to będzie inaczej


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 10:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy water elemetal zadaje jakiś konkretny dmg w endgame ?

wybierając frost dostaje właśnie to coś i zastanawiam się czy to jest bonus, bo na bardzo niski lvlu water elemetal zadaje śmieszny dmg.

mam dopiero 27 lvl (dwa dni grania) zaraz będzie Ice lance.
mój problem polega na tym że dps to mam dobry ale burst słaby, gram wyłącznie instanty random i zwykle wygląda to jak przetoczenie walca wiec wszelkie castowanie często oznacza że cel mojego dmg nie dożyje ...

myślę czy fire nie będzie lepszy bo ma więcej instant spelli z dotem.

chodzi mi wyłącznie o dmg w random party na niskim lvlu, mam świadomość że potem to będzie inaczej

Na low level magowie robia smieszny dmg. A AoE to wogole smiech kopletny ;p.
Lepiej wziasc fire. Scroch ktory nie kosztuje many i instant free Pyro sa swietne do levelowania. A potem jeszcze scroch castowany w czasie ruchu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 10:25 
Cytuj  
dzięki, właśnie tak to sobie wyobrażam. pewnie zatęsknię za frost do pvp ale od czego jest dual spec. mówią że fire w pve wymiata.
liczyłem bardzo na Ice Lance

dziś wrócę do fire mimo ze mam tylko 10 latentów :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 11:04 
Cytuj  
czy ktoś z Was obecnie gra magiem? chciałbym poznać wasze opinie o fire vs frost.

mimo ze frostem całkiem przyjemnie się DPSuje to drzewko fire wygląda fenomenalnie.
boost dpsu w fire wygląda tak mocno że nie mogę się oprzeć secondary specowi w fire

jedyna "wada" to to że dopiero przy 41 lvlu można złożyć fire/frost build który działa (daje pojęcie o tym jak to ma działać w endgame)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 11:08 
Cytuj  
Desh Ty znowu levelujesz? :) masakra. Że Ci się chcę jeszcze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 11:18 
Cytuj  
maga jeszcze nie mam ...

nigdy nie zrobiłem maga bo pił, teraz mam lvl 40 i jescze nie siedziałem, praktycznie zero problemów z maną, miał być hunter ale nie podoba mi się zmiana many na energie wiec została świeża 80 na trollbane.

ogólnie przebieram tylko pośród ranged dps bo często mam quest na repa u syna .. kupa itp.
więc niestety tank odpada, healowac nie lubię ale też odpada


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 12:02 
Cytuj  
Po nowej łatce moj water elemental stracił nazwę można naz wac go ponownie? Komenda Run PetRename... nie działa już


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 14:48 
Cytuj  
nie da sie ;<, a szkoda bo Mariusz brzmial dobrze.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 07:45 
Cytuj  
9/0/32
wybor dosyc oczywisty
invocation imp blink
skip shattered barrier / reactive barrier
moze 1/3 enduring winter <=> 2/2 piercing chill
ale to zobacze jak z mana mojego healera bedzie


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:45 
Cytuj  
ew. zamiast invocation, ktory notabene jest baardzo srednim talentem mozna brac shattered barrier(na becie w 80% przypadkach to wlasnie mag byl trainowany przez cala gre, a ze dry ma inne niz reszta nova'y to jest dobrym wyborem ), albo burning soula(dla mnie redukcja pushbacka to podstawa, ale z drugiej strony ciagle jestem przyzwyczajony do turretowania fboltow a teraz zapewne sporo bedzie sie lancowac instantem.
Jest tez drugi wybor gdzie bieremy imp cs i walimy punkty w fire do blazing speeda - po nerfie nie jest juz taki wspanialy ale tez sa tego zwolennicy.

btw enduring winter i inne replenishmenty dzialaja na arenach tylko na 'wlasciciela', no chyba ze w cata cos zmienili.

ps. czy we froscie da sie jakos sterowac tym orbem tak jak mirrorami za pomoca elementala? bo na pve jest to strasznie irytujacy spell ktory nawala co chce breakujac tym cc albo czasami totalnie ignorujac moby wedrujac przed siebie aby pullnac jakis extra pack ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.