mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 08:54 
Cytuj  
... dla wszystkich stworzonych kiedykolwiek kont, również trialowych. Z tego co wiem dostaje sie wszystkie dodatki prócz ostatniego (Destiny of Velious). Gdyby ktoś miał Station Cash to dodatek z MarketPlace można kupić za 4500SC.

Zapraszam serdecznie do gildii Pospolite Ruszenie na serwerze Splitpaw (PvE). Wystarczy podłączyć się do kanału polacy /join polacy lub tez wysłać /tell do Kinya, Nayati, Twardy, Raaff.
Na serwerze PvP Nagafen po stronie zła (Freeport, Neriak, Gorowyn) również znajduje się polska gildia Royal Legion.

Aby dowiedzieć się kto jest on-line z danej gildii można też wpisać /who all Pospolite albo /who all Royal i wówczas wysłać tell do kogoś on-line :)
Przynależność do gildii posiadającej Guild Hall bardzo ułatwia gre, bo to wszystkie teleporty, bankier, merchanci, mender i inne NPC'e ułatwiające życie w jednym miejscu.

Promocja 45 dni gratis, dotyczy także innych gier SOE, które można w razie czego ściągnąć stąd: http://www.soe.com/getthegame/


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 09:03 
Cytuj  
Skoro juz jestesmy w temacie to czy ten dodatek przyda sie na cos nowemu graczowi? Jak wyglada sytuacja z populacja serverow aktualnie (polacy/nonpolacy)? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 09:20 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Skoro juz jestesmy w temacie to czy ten dodatek przyda sie na cos nowemu graczowi? Jak wyglada sytuacja z populacja serverow aktualnie (polacy/nonpolacy)? ...

T.

Zanim dobijesz do chociaz 80lvl... To zdazylbys ten dodatek 8 razy kupic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 09:31 
Cytuj  
Tak podejrzewalem. Czasem w dodatkach dodaja jakies klasy/rasy czy inne scierwo. Poczytalbym sobie sam ale w firmie mam zablokowane 85% internetu, a jestem zbyt leniwy zeby chcialo mi sie to obchodzic :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 09:49 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Tak podejrzewalem. Czasem w dodatkach dodaja jakies klasy/rasy czy inne scierwo. Poczytalbym sobie sam ale w firmie mam zablokowane 85% internetu, a jestem zbyt leniwy zeby chcialo mi sie to obchodzic :< ...

T.

Mowiac wprost. Nie ma tam nic co by ci bylo potrzebne wczesniej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 10:05 
Cytuj  
Kinya napisał(a):
Z tego co wiem dostaje sie wszystkie dodatki prócz ostatniego (Destiny of Velious).


Też tak myślałem, ale niestety nic nie dostają. Niektórym odnowiło, ale 45 dni triala, także jak ktoś nie miał pełnej danej gry to te dni są raczej całkowicie bez sensu. Ta promocja nie wygląda więc tak samo jak wcześniejsze welcomebacki.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 10:10 
Cytuj  
Hehe to rozwiazuje moj dzisiejszy problem :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 10:12 
Cytuj  
Podwiesiłem ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 12:41 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Tak podejrzewalem. Czasem w dodatkach dodaja jakies klasy/rasy czy inne scierwo. Poczytalbym sobie sam ale w firmie mam zablokowane 85% internetu, a jestem zbyt leniwy zeby chcialo mi sie to obchodzic :< ...

T.


Może mój blog będziesz mieć odblokowany żeby poczytać :)

Meta napisał(a):
Kinya napisał(a):
Z tego co wiem dostaje sie wszystkie dodatki prócz ostatniego (Destiny of Velious).


Też tak myślałem, ale niestety nic nie dostają. Niektórym odnowiło, ale 45 dni triala, także jak ktoś nie miał pełnej danej gry to te dni są raczej całkowicie bez sensu. Ta promocja nie wygląda więc tak samo jak wcześniejsze welcomebacki.


Tu sie Aza z Toba nie zgodzę... ludzie co wrócili w tej chwili do gry, nie mieli nawet TSO wczesniej, maja w tej chwili dostep do SF...

Jesli chodzi o to ilu polaków gra, to niewielu. Nie oszukujmy się, gra ma dobre kilka lat i grafiką nie powala, wiec trudno sie zachwycic przez pierwsze 5 min. Za to EQ2 jest tak rozbudowane, że nie ma możliwości by sie w niej nudzić i oferuje rzeczy niedostępne w innych grach (np multihousing). Oczywiście, życie z SOE nie jest łatwe, ale za to jest co robić. Co 3 miesiące jest duży update i zawsze dodają nowe rzeczy, tym razem będzie to (koniec maja) kilka nowych instancji grupowych na 90 lvl oraz kilka nowych rajdów x4 oraz x2... W następnym GU zmienią całkowicie pierwsze miasto z EQ2 - Freeport dodając w nim instancje na grupy, także co 3 miesiące mamy nowe rzeczy do robienia ;)

Jesli chodzi o levelovanie, to naprawde zalezy od podejscia gracza. Mozna sie bawic levelując powoli, a mozna szybki z levelm lecieć nie patrząc na punkty AA, ja osobiście wole zawsze zebrac wpierw AA a potem levlovac. System chronomentoringu pozwala na zmentorowanie się samemu na siebie na dowlny level, więc na dobra sprawę żadna zona nie przepadnie jeśli ktoś chce później je odwiedzić, nawet samemu :)

Aby skorzystac z tej promocji trzeba zalogowac sie do 31 sierpnia i czas 45 dni liczy sie od pierwszego dnia zalogowania.


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 12:49 
Cytuj  
Logne sie dzis z czystej ciekawosci, zeby sprawdzic czy modele humanow sa nadal tak spartaczone jak byly :P ...

T.


_________________
Templair_@PSN


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 13:08 
Cytuj  
ale wiesz ze dostepne są i zawsze były 2 modele? normalne i soga... Wystarczy sobie poprzełączac w opcjach. Ja Osobiscie gram na Soga, który chyba teraz jest ustawiony jako domyslny, ale wiem, że na okienku tworzenia postaci mozna sobie zmienć teraz model i ustawic wygląd na oba modele...

Może po prostu nie zrażaj sie po 5 minutach, ale sobie spróbuj i zobacz po paru levelach, które to do 20-go wbija sie śmiesznie łatwo... Zawsze możesz dołaczyc do naszej gildii i zobaczyć jak wyglądają inne miejsca :D


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 13:24 
Cytuj  
Kinia to dlatego, że teraz zasada przyznawania dodatków na live jest dokładnie taka sama jak w eq2x. SOE tego nie nagłaśniało, a może to bug systemu, ale wszyscy dostają poprzedni dodatek w momencie premiery nowszego, dotyczy to także trialowych kont. Nie czyni to z nich kont pełnych, bo kupując normalnie dodatek masz w nim również podstawkę gry, a tu jej nie dostajesz. Bez podstawki konto ma ograniczenia trial, które powodują, że nie można na przykład dołączyć do żadnej gildii. Mam kilka starych kont i sprawdzałem na nich, że mam 45 dni trialu zarówno w EQ2, jak i Vanguardzie. Nie jest też prawdą, że stare launchery nie działają, bo na przykład Station Launcher działa i odpalając w nim te stare konta, nawet w launcherze jest opis, że jest to 45 dni triala w każdej z nich. Wczoraj też znajomy grający w EQ2X postanowił pograć na Live i okazało się, że ma tak samo, nie można go zaprosić do gildii, chociaż również ma dostęp na Live do TSO i SF. Także ta informacja jest na 100% potwierdzona i obecne bonusowe 45 dni to nie to samo co welcomeback z 2008 roku, kiedy to SOE dawało podstawkę i wszystkie dodatki do ROKa włącznie. Jeśli jednak ktoś kiedyś załapał się na poprzednie promocje, a gry nigdy nie kupował, to teraz owszem będzie miał 45 dni grania ze wszystkim oprócz DoV. Trochę takich ludzi było.


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 13:35 
Cytuj  
Byc może masz racje jesli chodzi o te dodatki i dołaczanie do gildii, bo ludzie którzy powracali juz są w gildii. Ale z drugiej strony wczoraj wrócił kolega który był bez gildii i najnorlamniej w świecie go zaprosiłam... Fakt, że on wczesniej grał i kupował dodatki więc jego konto mogło nie mieć statusu "trial"...
Więc wychodz na to, że czyste konta trial'owe które nigdy nie miały wykupionego ani jednego miesiąca takimi zostają :(

Natomiast po GU60 SOE będzie aktualizować tylko launchpad 3 i jeden ze station access, ale nie wiem konkretnie który. Mój stary launchpad 1 juz nie działa, mimo, że w kwietniu działał, więc soe go po prostu odłaczyło tak jak zapowiadało i zmusiło mnie do zainstalowania okropnego launchapad'a 3...


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **


Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 07:06 
Cytuj  
witam, wiem pewnie nie ww tym topicu pisze ale kiedyś grałem w EQ2 na poziomie jak byl Rise of Kunark chyba + osiągnięć jakiś wielkich nie miałem ale chciałbym wrócić do tej gry już na stale. Czy jest ktoś mógłby mi w tym delikatnie pomoc_ Chodzi mi na jaki serwer mam iść itp itd. Dziękuje za pomoc

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 08:06 
Cytuj  
valeander napisał(a):
witam, wiem pewnie nie ww tym topicu pisze ale kiedyś grałem w EQ2 na poziomie jak byl Rise of Kunark chyba + osiągnięć jakiś wielkich nie miałem ale chciałbym wrócić do tej gry już na stale. Czy jest ktoś mógłby mi w tym delikatnie pomoc_ Chodzi mi na jaki serwer mam iść itp itd. Dziękuje za pomoc


Jak juz Kinya napisala:
Server: Splitpaw
Guild: Pospolite Ruszenie :)
Kontakt na pewno: Kinya


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 09:41 
Cytuj  
valeander napisał(a):
witam, wiem pewnie nie ww tym topicu pisze ale kiedyś grałem w EQ2 na poziomie jak byl Rise of Kunark chyba + osiągnięć jakiś wielkich nie miałem ale chciałbym wrócić do tej gry już na stale. Czy jest ktoś mógłby mi w tym delikatnie pomoc_ Chodzi mi na jaki serwer mam iść itp itd. Dziękuje za pomoc


Jeśli opłaciłeś kiedykolwiek grę wcześniej to będziemy mogli cie zaprosić do gildii, jesli masz konto trial to podaj mi nicka i sprobuje sie z toba skontaktować, bo niestety ty nie będziesz w stanie do mnie wyslac /tell

Jeśli preferujesz serwer PvE to zapraszamy na Splitpaw i można wysłać tell do kogokolwiek w gildii sprawdzając kto jest on-line wpisując: /who all pospolite

Jesli wolisz serwer PvP to jest tam tez polska gilida po stonie "złej" "Royal Legion"

Możesz zawsze zostawić info na blogu z namiarami na siebie w grze i na pewno ktos sie z Toba skontaktuje http://babagra.pl/


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **


Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 12:11 
Cytuj  
Kupiłem dodatek Destiny... w grze nick Phijo. Kartą ustawiłem płatność to chyba konto mam pełne czy dobrze rozumiem? Pozdrawiam. Hmm tylko nikt nie powiedział po jakiej stronie mam postać zrobić :) Dobrych czy złych?


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 12:36 
Cytuj  
na serwerze PvE nie ma to znaczenia, na serwerze PvP - napisałam ;)

jeśli jestes na Splitpaw, to ktoś z PR cię złapie.


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **


Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 12:44 
Cytuj  
ok dziekuję za info


Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2011, 14:18 
Cytuj  
jeszcze 1 pytanko - nie wiecie czemu nie mogę kupić coinow płacąc tak karta jak i paypalem? pierwszy raz cos takiego mnie spotkało:( dodatek i abonament zaaokceptowalo a tu nie :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.