mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 18:27 
Cytuj  
No dobrze Panowie i Panie, postanowilem jakos sie zebrac i napisac post pod wplywem 'tajemniczego' moderatora ktory usunal 99% postow.
Uznalem ze to bylo troszke pochopne i dlatego poprosilem administratora o beckup.
Czyli wrocilismy do stanu z przed kasacji.


Nie ma sensu zaklinac rzeczywistosc, kazdy widzi jak jest z ta gra.
Polakow grajacych w Lineage2 z dnia na dzien ubywa, posty w naszym dziale , o ile jakies sie pojawiaja dotycza sprzedazy kupna postaci/ewentualnie innych przedmiotow z gry.
Smiem stwierdzic ze siegnelismy dna.

No i teraz wypada zadac sobie pytanie co dalej..
Mozna probowac reanimowac forum poprzez usuniecie starych naprawde starych postow, mozna zebrac wiekszosc informacji przydatnych w kilku punktach (co staral sie robic Kess)
jednak takie zmiany sa czysto kosmetyczne, ..bo czy to przyciagnie nowych graczy? raczej watpie, czy to spowoduje pojawienie sie nowych postow -tez watpie.

Zatem co zrobic?..lub czy wogole cos robic?(mozna trwac jak trwamy teraz, czyli marazm i degrengolada i czekac az samo zdechnie z czasem)
lub porozmawiac z administracja i usunac nasz dzial z forum.

Ktos ma jakies konkretne propozycje?
Dzisiaj mamy 13 czerwca....mysle ze 2 tygodnie wystarcza by zainteresowani (grajacy lub nie grajacy ale interesujacy sie jeszcze)podpowiedzieli co robic, co zmienic, jak sciagnac nowych graczy i ozywic nasze forum.

zatem Panowie i Panie 2 tygodnie, jak ktos ma jakas propozycje to lapka w gore i pisac smialo..

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 12:45 
Cytuj  
Przyszłość L2:
1. gra jest skazana na wymarcie - z tzw natury rzeczy :)
2. jednocześnie ma jeszcze potencjał. świadczy o tym chociażby ilość serverów na OFFRU, a także liczba ludzi grających na priv shardach. Wspólny mianownik - wiadomo - model F2P / FREE.
3. Jednym ratunkiem dla OFFNA/EU jest wdrożenie F2P - nie rozumiem dlaczego nie podjeli jeszcze tej - kurwa - oczywistej decyzji business'owej.

Przyszłość forum:
1. Jak nie będzie dużej bazy graczy - to nie ma sensu reaktywacja forum
2. No i warunkiem ożywienia forum jest aktywny mod, który będzie produkował/moderował posty/info/itp/itd.
3. Ergo RIP... do czasu F2P.

PS. Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy wspolnie z mną dzielili / dzielą sentyment do L2.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 13:49 
Cytuj  
Forum jest polskie, a lineage w Polsce to 99% pirackie serwery od wielu lat, nie ma żadnych "priv" na świecie, jedyny wyjątek to offrus ale to nie nazywajmy priv, wniosek taki że dział powinien być mimo że dotyczy wyłącznie gry na pirackich serwerach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 14:49 
Cytuj  
Arkadek: no raczej nie zanosi sie na to aby polska baza graczy na oficialnych serverach sie zwiekszyla:)

Jak juz pisalem, jezeli pojawiaja sie jakies posty to prawie i wylacznie na temat kupna/sprzedazy postaci lub sprzedazy/kupnie innych przedmiotow z gry (adeny)
A co do modow, to ich ilosc czy bedzie to 1 czy 2 czy 3..nie wiele to zmieni, bo dla kogo oni maja pisac posty i newsy-dla samych siebie :(?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 07:57 
Cytuj  
dział powinien zostać- wcześniej czy później L2 przejdzie na f2p a wtedy odżyje i to bardzo
co by nie mówić o L2 , że skosnookie, że grindfest itp to ta gra mimo tylu lat na rynku ma dalej kila elementów , które mogą być wzorem dla innych mmo- np open pvp i world, ekonomia itp a i sama grafika też mimo upływu lat jest bardzo dobra
niedługo wychodzi nowa kronika , która zmienia bardzo dużo , w tym klasa itp

mi przydałaby się lista polskich klanów na offie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 09:03 
Cytuj  
na chronosie jest klan ambereye -kiedys to byli w 90% polacy, teraz sie wymieszalo, sporo osob skonczylo grac .
polacy jak graja to sa w wiekszosci bardzo rozproszeni
ambereye.info to jest ich forum

no tak niby ma wejsc kolejny dodatek, etc..
ale czy to przyciagnie graczy na forum:)?
jak juz pisalem ci co graja maja swoja wiedze-czerpia ja bezposrednio z gry,od kolegow z klanu, z forum klanowego, z oficlajnej strony, z kilku innych for sluzacych bardziej do flejmowania (jak np blah)

jak narazie tematem zainteresowaly sie 3 osoby, z tego 2 raczej nie grajace juz ..takze ...
no nic poczekamy jeszcze:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 10:22 
Cytuj  
e tam- ja właśnie odnowiłem subskrypcje :D
RIFT poszedł w odstawkę- po zrobieniu 50 lvl właściwie nie bardzo jest co robić- pozostają tylko instancje- a tu można czasami czekać i 3 godz na party- podstawowy problem tego typu gier- bez tanka i healera ani rusz- nie mam czasu na takie czekanie, czasami mam 2 godz - akurat wejść pobić mobki i polatać po targu - a do tego L2 nadaje się znakomicie

sama nowa kronika może nie przyciągnie nowych graczy zbyt wielu , ale w momencie przejscia na f2p ( patrz Rosja czy np kwestia LOTRO ) sporo graczy odnowi kontakt z L2- myślę , że to kwestia max 1 roku :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 11:05 
Cytuj  
Ja chcialbym aby polaczyli naie i chronosa w jeden...
wtedy ze tak powiem 'ruch' bylby caly dzien i to byloby prawdziwe mmo..
wlazisz do gry rano masz amerykancow azjatow..
wlazisz w poludnie masz azjatow i europejczykow..
wlazisz wieczorem masz europejczykow i budza sie azjaci a takze graja amerykance..

zreszta to jest jeden z glownych bledow jakie zrobilo ncsoft, za dlugo zwlekali z laczeniem serverow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 11:54 
Cytuj  
Lineage'a zastapi wkrotce godnie ARCHEAGE :)))) Mozna wiec tylko zmienic nazwe dzialu na Archeage i bedzie cacy :P


_________________



*

Posty: 162
Dołączył(a): 30.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 12:24 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
na chronosie jest klan ambereye -kiedys to byli w 90% polacy, teraz sie wymieszalo, sporo osob skonczylo grac .
polacy jak graja to sa w wiekszosci bardzo rozproszeni
ambereye.info to jest ich forum
AE jest teraz jednym z wiekszych clanow na serverze i mamy wojny z wszystkimi najwiekszymi klanami xD
ja czekam na GoD jak okaze sie byc gowniane to quituje l2. duza czesc polish crew AE zrobila sobie przerwe (chyba tymczasowa bo nakurwiaja w jakiegos rifta czy cos) ale ogolnie klan ma sie dobrze (80% USA/Euro graczy).

dawno nie zagladalem na te forum bo umarlo, jak wszystkie fora o l2, co mnie bardzo smuci bo gram w to gowno juz jakies 6 lat i zawsze lubilem o tym popisac a ostatnio nie mam gdzie xD

edit: co mi tam nawet sobie sygnaturke zaaktualizuje ;p


_________________
Oliko, 84 Soultaker/80 EE/75 Pal/75 Sws @Chronos

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2011, 16:39 
Cytuj  
tez czekam na GoD dodatek, sprawdzę i jak będzie ok to pogram sobie trochę nowa postacią o 1lvl :), cale lokacje zmienione/questy/grind zmniejszony o 50%, może być ciekawie. Jedynie co mnie martwi to zmiany w clan wars.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2011, 06:53 
Cytuj  
Clan wars, mój drogi kolego, to się tyczą tylko tych poza akademią, czyli od 75 (czy tam 76) w górę, więc sobie poczekasz na to (z miesiąc ;P)
Ale serio - jeżeli nawet przycieli wojny, to i co z tego? Jeżeli ktoś chce, to i tak będzie sie bił, a ci którzy nie chcą, zawsze dzięki radarowi/PR/BSOE/force log off od walki się wywiną.
Pamiętasz jak sie w czasach C1 (czy tam nawet Prelude) walczyło? "Flagę" to można zrobić nawet na kimś ze swojego party i lecieć na PvP.
Poza tym, mass PvP się nie zmieni raczej. Siege, TW i inne pozostaną PvP zones, wiec...

A tak w ogóle, tomam wrażenie deja vu (bo co nie spojrzę na listę skilli i zmian w mechanice, to mi moja pamięć drze ryja: Aion, fool! Aion!). Może wyjdzię ciekawie. Ważne, żeby mi constant nie "kłitnął", kiedy są ludzie, to we wszystko się da grać..

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 20:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Lineage'a zastapi wkrotce godnie ARCHEAGE :)))) Mozna wiec tylko zmienic nazwe dzialu na Archeage i bedzie cacy :P

Wkrótce to raczej TERA ze swoim PvP i political systemem. Zanim ArchAge zostanie wydany w EU/NA to nie jeden tytuł umrze ;)

Jak tam w ogóle L2 wygląda obecnie? Nadal tak mało ludzi gra czy coś się zmieniło na lepsze może?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2011, 07:19 
Cytuj  
nie wiem jak na Naia , ale na Chronosie jakby grało coraz więcej ludzi
zdaje się , że przed GoD ludzie chcą podociągać lvl
Giran zapchane, w każdym innym mieście targi coraz większe, Aden robi się drugim centrum targowym
na gc party szuka sie tylko chwile, każdej sali po 2-4 full party
obecnie trwa jednak drugi z rzędu double week wiec to na pewno ma wpływ na liczbe graczy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 07:38 
Cytuj  
co z tego ze miasta zapchane jak niczego nie idzie sprzedac:>

znajomy przestal grac z 3-4 mc temu, a mial seta bizuteri wypasionego, wiec mowie mu sprzedaj to wszystko za adene a ja ci pomoge uplynnic kase z gry..
po 2 dniach stania sklepu z tytulem wts all jewels pm/mail
mial 1 zapytanie..
smiech na sali ze nawet antka nie idzie pchnac za 3b..:(

jednak z czasem uwazam ze wprowadzenie tej olimpijskiej bizuteri bylo zlym pomyslem..
dodatkowo raidy na zakena te high lvl takze byly durnym rozwiazaniem ..za latwo to to sie robilo, i za dobre przedmioty lecialy..
kolejny durny pomysl frintezza..
za latwo, zbyt ogolny dostep...za dobre dropy leca

levelowanie krysztalow powyzej 12 no powiedzmy 13-14 lvla wciaz powinno byc tylko z super hiper mega bosow..
a nie tam jakies lilithy tiaty czy bosy z gc<
ogolnie syf i degrengolada..zarobic cos na sprzedazy to teraz hardcor..
gdzie te zcasy gdzie na resellu jewelsow 1 sztuki potrafilem zarobic 600m:P


Posty: 15
Dołączył(a): 18.02.2011
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 11:42 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
co z tego ze miasta zapchane jak niczego nie idzie sprzedac:>

znajomy przestal grac z 3-4 mc temu, a mial seta bizuteri wypasionego, wiec mowie mu sprzedaj to wszystko za adene a ja ci pomoge uplynnic kase z gry..
po 2 dniach stania sklepu z tytulem wts all jewels pm/mail
mial 1 zapytanie..
smiech na sali ze nawet antka nie idzie pchnac za 3b..:(

jednak z czasem uwazam ze wprowadzenie tej olimpijskiej bizuteri bylo zlym pomyslem..
dodatkowo raidy na zakena te high lvl takze byly durnym rozwiazaniem ..za latwo to to sie robilo, i za dobre przedmioty lecialy..
kolejny durny pomysl frintezza..
za latwo, zbyt ogolny dostep...za dobre dropy leca

levelowanie krysztalow powyzej 12 no powiedzmy 13-14 lvla wciaz powinno byc tylko z super hiper mega bosow..
a nie tam jakies lilithy tiaty czy bosy z gc<
ogolnie syf i degrengolada..zarobic cos na sprzedazy to teraz hardcor..
gdzie te zcasy gdzie na resellu jewelsow 1 sztuki potrafilem zarobic 600m:P


moze niech twój kolega zjedze z ceny to sprzeda,jak dał cene z dupy to powodzenia w sprzedaży

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 22:34 
Cytuj  
3b za antka na chronosie to nie zbyt duzo..czyz nie?
ja nie mowie ze ma to kupic osoba X..bardziej chodzilo mi o to ze zaden z wielkich klanow, tych aktywniejszych nie zainteresowal sie:>

a jestem pewien ze gotow bylby sprzedac nawet za 2.5

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 23:33 
Cytuj  
Pytałem o aktywność raczej... a nie o to, że jak konkretne boss jewelle się sprzedają :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 06:24 
Cytuj  
ale Ja nie odpowiadalem Tobie tylko temu ponizej co napisal ze miasta zapchane..
a co do samej gry to nie wiem bo nie gram , jedynie co robie to sciagam filmiki jesli jakies fajne wychodza, czytam fora i podtrzymuje kontakt z ludzmi wciaz grajacymi liczac ze razem bedziemy grali w cos innego np tere czy inne koreanskie badziewie:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2011, 09:18 
Cytuj  
a ja napisałem o aktywności
faktycznie po zakończeniu double week w mniej graczy na spotach , ale party spokojnie się znajduje

co do sprzedaży lub kupna jakiegoś itemu- nie rozumiem w czym tu narzekanie?- wszystko kształtuje podaż i popyt- to chyba proste - Tobie wydaje się , że coś jest tanie a dla innego może być drogie

teraz co środę po każdym mainestance wszyscy dostają full vit i tak ma być do wejścia na jesieni GoD, poza tym te double week mają być często

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.