mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2011, 18:22 
Cytuj  
bez sensu, sami siebie będą disconnectować, jak chcą sprawdzić grę to mają przecież te 30 dni za free od IGN


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2011, 19:11 
Cytuj  
Chcialem sobie lyknac tego hero z IGNu. Orientuje sie ktos moze ile ciagnie ign za inicjalizacje free triala? Wrzucam im dane do aktywnej ale pustej karty i odrzuca :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2011, 20:15 
Cytuj  
Jezeli jest tak jak przy wielu innych serwisach to karta nie moze byc pusta zeby Ci ja uznalo - ale nie wiem czy to o to tutaj chodzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2011, 21:16 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Chcialem sobie lyknac tego hero z IGNu. Orientuje sie ktos moze ile ciagnie ign za inicjalizacje free triala? Wrzucam im dane do aktywnej ale pustej karty i odrzuca :< ...

T.


Mam pustego paypala i łyknęło. Więc jak nie masz, to może sobie załóż ;)
Na 80% jestem pewien że zadziała.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2011, 23:21 
Cytuj  
Dzieki za hinty. Gokulo mial racje. Wystarczylo zaladowac 1PLN na karte ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 01:59 
Cytuj  
Pamiętajcie też, żeby wyłączyć auto-renew IGNowe, bo inaczej będzie wam co miesiąc kasę pobierać! ; )


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2011
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 23:30 
Cytuj  
witam wszystkich :), jestem nowy w honie - jakby mi ktoś pomógł ogarnąc podstawy to byłbym wdzięczny :p, coś już grałem podczas bety ale to było pare meczy na krzyż, no i teraz dopiero co kupiłem konto..., jak co to moj nick w grze to : pmikoda .

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 23:37 
Cytuj  
http://www.justin.tv/fnaticmsin0tail
24h man up marathon - n0tail sie nie pierdoli, wpada w 3 zeby killa zlapac. Przynajmniej nie jest nudno ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 23:54 
Cytuj  
Bo testie byl popularny przed HoN, gra za kase w 1500 grach i ownuje 40min farmy vs nooby. A niektorym sie to podoba ;]

n0tail i fresh graja czesto bez spinki, dlatego olewaja te wszystkie "powazne" IHLy.

Z innych do ogladania to dla mnie jeszcze peterpandam (bo support)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 23:57 
Cytuj  
omg BROball streamuje :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2011
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 00:01 
Cytuj  
o co chodzi mniej wiecej to wiem :), ale jednak musze guidy przebadac, dzieki za linka :) a tera czas na transmisje .... :p

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 00:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
pmikoda napisał(a):
witam wszystkich :), jestem nowy w honie - jakby mi ktoś pomógł ogarnąc podstawy to byłbym wdzięczny :p, coś już grałem podczas bety ale to było pare meczy na krzyż, no i teraz dopiero co kupiłem konto..., jak co to moj nick w grze to : pmikoda .


zapomnialem dodac: www.brocast.eu/guides

zobacz sobie tam na liste guidow, poczytaj, dowiesz sie mniej wiecej o co chodzi w grze. podstawy podstaw.

edit: wlasnie troche mnie to wkurwia, ze S2 daje testiemu ciche przyzwolenie na to co robi. Powinni napierdalac banami jak hans z ckm'u.


Przecież kilkanaście razy go banowali, ale i tak zawsze kupi nowe konto i od nowa ta sama śpiewka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 00:49 
Cytuj  
A co takiego niby robi testie?

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 01:01 
Cytuj  
Sprzedaje się randomom i gra razem z nimi.


Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2011
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 01:13 
Cytuj  
roball napisał(a):
pmikoda napisał(a):
witam wszystkich :), jestem nowy w honie - jakby mi ktoś pomógł ogarnąc podstawy to byłbym wdzięczny :p, coś już grałem podczas bety ale to było pare meczy na krzyż, no i teraz dopiero co kupiłem konto..., jak co to moj nick w grze to : pmikoda .


zapomnialem dodac: www.brocast.eu/guides

zobacz sobie tam na liste guidow, poczytaj, dowiesz sie mniej wiecej o co chodzi w grze. podstawy podstaw.

edit: wlasnie troche mnie to wkurwia, ze S2 daje testiemu ciche przyzwolenie na to co robi. Powinni napierdalac banami jak hans z ckm'u.


a jaką postać proponujesz na początek ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 02:23 
Cytuj  
Ja polecam Swiftblade'a, i Succubice na poczatek. Takie hero easy to learn, hard to master.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 07:38 
Cytuj  
Ze strimow korok jest jeszcze w pyte, gra baaardzo agresywnie. Przeciwienstwo angryfaila.
http://www.justin.tv/korokodile/videos


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 08:22 
Cytuj  
Ta, N0tail i korok najfaniej sie oglada w lajtowiej gierce jak wezma jakiegos chippera czy DRa i pizgaja agressive for fun. Ile ci kolesie potrafia chipperem zrobic z tablet of command. O pollywogach ktorymi trafiaja KAZDE KRUWAU wardy to juz nie mowie ;]

Wczoraj wrocilem do Jere, fun fun fun. Dopiero zauwazylem jak zajebiscie tani jest ring of sorcery teraz. Nawet nie skillowalem shielda na maxa, tylko slowa i wjezdzalem w srodek team fight.



Co do info dla nowych graczy to raz ze ingame sa tutoriale (ja mam stary shop wiec nie widze) ale na samym poczatku jeszcze w becie korzystalem z mini-guides - jedna strona o wszystkich hero http://forums.heroesofnewerth.com/showt ... p?t=211500

Na poczatek tak jak roball pisal, najlepiej brac hero ktory pomoze w walce, supporta/stunera tak zeby nawet zostajac w tyle moc spokojnie pomoc innym. No i lepiej ni ginac za duzo (np voodoo/nymph latwo zginac)
Taka krotka lista:
Accursed - melee support (ma heala i shielda, jak ci powiedza kogo i kiedy leczyc to dajesz rade i nie giniesz za duzo)
Jereziah - podobnie (heal bomb i magic shield, takze wytrzymaly, trzymasz sie z tylu chyba ze cie nie zabijaja)
Demented shaman - swietna postac moj top3 fav (heal i anti death, slow i -armor, latwo pomagac innym a w doswiadczonych rekach potrafi wygrac niejedna gre)
Glacius - support, bardzo squishy (trzymasz sie z tylu, slow i immobilize, no i aura dla many)
Myrmidon - najlepszy support w low tier z powodu 2 stunow na low cooldown, i nie potrzebuje itemow
Magmus - melee, swietny stun i latwy do trafienia, jak masz drugiego stunera w teamie to dosc latwo mozna wjezdzac jak motoremw kury.
Plague Rider - support, bardzo silny, bo kontroluje lane, Aoe dmg ulti, i shield z armorem. Ciezko go ubic jak nie rzuca sie na ciebie na poczatku walki. Moja top1 postac, jak sie juz ogarnia to potrafi zruchac kazdy lane, swietny jako support, swietny jako solo, ulti zabija nawet cthulhu.
Behemoth/Hammerstorm/Blacksmith - melee, fajne stuny ale troche trudniejsi niz magmus zeby byc efektywnym.

Jeszcze andromeda (nerfnieta) i slither sa dosyc fajne na poczatek, ale z powodu malego range nie polecam od razu, bo lepiej nauczyc sie grac postaciami z duzym zasiegiem.

Na poczatek starasz sie ratowac kolegow i stawiac wardy na mapie. Dzieki temu nie bedziesz tyle ginal i nauczysz sie, co sie dzieje na mapie i kiedy.
Jak uznasz ze fajnie sie gra ranged to mozesz tez typowych casterow/gankerow testowac np.WitchSLayer/Pyromancer/Thunderbringer/Torturer - squishy ale duzo dmg robia. Bardzo duzo korzystaja z wczesnie wypracowanej przewagi.

Z drugiej strony jak polubisz bardzie tanky tanky melee to mozesz sie bawic w STR heroes Pestilence/Armadon/Rampage/Pharaoh/Kraken. Tyle ze oni czesto polegaja na innych i trzeba grac agresywnie zeby byc pr0, a to wymaga dobrej oceny twojej sily vs przeciwnika.

Jak uznasz ze radisz sobie z przeciwnikami, potrafisz nie ginac na lane i lasthitujesz mobki mozesz probowac roznych carry.


PS.
WARDY
WARDY
COURIER
WARDY


No i poogladaj troche filmikow, zobaczysz ktora postac moze zrobic duzo ktorej. Ocena sily przeciwnika i swojej, timing, range i map awerness to podstawa w tej grze. No i zgranie w grupie, ale to zalezy czy masz z kim grac.



Edit:
Moj zelazny zestaw itemow na poczatek to Courier(200g) lub 2 wardy(jesli ktos inny kupil couriera), 2x mana pot (100g), health pot (100g), runes of blight (90g) i 2x minor totem (106g). Daje ci to mozliwosc dlugo pozostania na lane.
Druga mozliwosc to zamiast many i minor totemow kupic Guardian ring (185g) ktory da armor a potem z bocznego sklepu Scarab (325g) ktory lączy sie w ring of the teacher, bardzo fajny itemek na poczatek (mana regen i armor).
Nie potrzebujesz butów na start, SERIO.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 08:34 
Cytuj  
a ten thunderbringer (czy jakos tak) tez byl chyba dosc latwy do pogrania - no i kiedys mial zajebiste ulti :)
i moonka (nie pamietam dokladnie) tez byla w miare ok dla nooba.

eh pogralbym, ale samemu mi sie nie chce ;p

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 08:55 
Cytuj  
Moge wystartowac z Toba ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.