mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2011, 10:57 
Cytuj  
Zerg napisał(a):

AOE nie znam....

A szkoda dobra gra jest choć AOE II najlepsza chyba z serii. Polecam!

Cytuj:
co reszty to poczatek tego cytatu moze posluzyc za komentarz. Jestes nieogarem :)

Urzekła mnie twoja historia High Five! :)

-------

W każdym razie, literówka poprawiona. Derailu więcej nie robię w tym temacie tym bardziej ,że AoC już na dysku nie ma u mnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 00:00 
Cytuj  
Czy prepaidy pod 60 dni działają na tym f2p jak np. ten - http://allegro.pl/age-of-conan-60-prepa ... 43666.html

Pytanie trochę trywialne, ale nie chciałbym kupić prepaidzika i nie móc go wykorzystać, a tak to mogę spokojnie zapytać i się upewnić.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 07:42 
Cytuj  
Zainstalowałem, pograłem 30 min ( Hot i Dt) i mnie odrzuciło. Aoc Lotro do piet nie dosiega w zakresie f2p. W lotro d a się za friko grać i masa luda tak gra, ale Onan to jest jebane zdzierstwo od razu na starcie. Omijać z daleka. Może te obiecane pvp full loot jak postawią server coś zmieni, ale jak wyjdzie swtor to i tak w to gówno nikt nie będzie grał.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 08:23 
Cytuj  
To lec wyszczotkowac kuce Beorna i nie zasmiecaj tego tematu. F2p w Conanie jest rozwiazane znakomicie i kazdy kto lubi pvp jest to w stanie docenic. Dla twojej wiadomosci server juz stoi od dawna jest loot z gracza zwiekszony exp pvp itp :D Aha nie to ze sie czepiam ale co to za klasa Hot ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 12:25 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Czy prepaidy pod 60 dni działają na tym f2p jak np. ten - http://allegro.pl/age-of-conan-60-prepa ... 43666.html

Pytanie trochę trywialne, ale nie chciałbym kupić prepaidzika i nie móc go wykorzystać, a tak to mogę spokojnie zapytać i się upewnić.


Jeśli grasz na EU serwerach to jak najbardziej. A jak jest z polską wersją to niestety nie wiem, ale śmiem twierdzić, że z polską wersją by nie działał,

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 20:39 
Cytuj  
Ja tam gram w free koncie na PVE serwerze i tez nie jest zle. Najbardziej doskwiera maly bank i ograniczenia do 2g na postac, ale da sie przezyc. Dla casualowej zabawy Conan jak najbardziej sie nadaje. No i zdecydowanie jest to ciagle najlepiej wygladajaca gra na rynku. LOTRO czy Rift wypadaja bloda przy AoC pod tym wzgledem.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 12:45 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Ja tam gram w free koncie na PVE serwerze i tez nie jest zle. Najbardziej doskwiera maly bank i ograniczenia do 2g na postac, ale da sie przezyc. Dla casualowej zabawy Conan jak najbardziej sie nadaje. No i zdecydowanie jest to ciagle najlepiej wygladajaca gra na rynku. LOTRO czy Rift wypadaja bloda przy AoC pod tym wzgledem.


Nie zapominajmy, że grafika to nie wszystko ;)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 11:24 
Cytuj  
moze i nie ale krainy z conana najbardziej mi sie podobaja - sa dla mnie jakies takie realistyczne :)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 13 sie 2011, 13:19 
Cytuj  
Mam konto, na które nie zaglądałem ponad rok, czy na nim mogę teraz grać za free?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2011, 13:21 
Cytuj  
Tak.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 08:16 
Cytuj  
Gdzie jest jakies duze polskie community ?? jaki server

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 09:05 
Cytuj  
Serv EU Rage- gildia Hadiuga

Serv Two Eagles Pl/Ru- White Eagle


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2011, 23:14 
Cytuj  
Ściągam. Zobaczymy z czym to się je lub pije. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 11:55 
Cytuj  
Zmiany w trybie F2P:

- dostęp do wszystkich klas
- gold cap 10 g
- dostęp do podstawowych instancji

- ciekawe opcje subskrypcji na 3,6 miesięcy jako premium

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 lut 2013, 17:15 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Ja tam gram w free koncie na PVE serwerze i tez nie jest zle. Najbardziej doskwiera maly bank i ograniczenia do 2g na postac, ale da sie przezyc. Dla casualowej zabawy Conan jak najbardziej sie nadaje. No i zdecydowanie jest to ciagle najlepiej wygladajaca gra na rynku. LOTRO czy Rift wypadaja bloda przy AoC pod tym wzgledem.


na jakich ustawieniach odpalałeś rifta?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:54 
Cytuj  
to chyba ciebie trzeba sie zapytac na jakich ustawieniach odpalales AoCa. rifta nie da sie w zadnym aspekcie porownac do AoC (a przynajmniej do tego starego aoca, slyszalem ze ostatnio zwiekszaja performance gry kosztem wygladu i juz nie wyglada tak jak przed 3 laty).


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 21:24 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
to chyba ciebie trzeba sie zapytac na jakich ustawieniach odpalales AoCa. rifta nie da sie w zadnym aspekcie porownac do AoC (a przynajmniej do tego starego aoca, slyszalem ze ostatnio zwiekszaja performance gry kosztem wygladu i juz nie wyglada tak jak przed 3 laty).

AoC wyglada jak kupa. To jest po prostu fakt. Optymalizacja wydajnosci w przypadku Funcomu wyglada tak, ze gra wyglada coraz gorzej.
W momenciem premiery to faktycznie była jedna ładniejszy gier wogóle. Teraz jest brzydka nawet jak na MMO ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 04:20 
Cytuj  
imo aoc mial najlepsze krainy - jakos tak fajnie wygladaly wg mnie

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 08:45 
Cytuj  
A jak w ogóle z populacją w AoCu?

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 17:08 
Cytuj  
Cytuj:
Teraz jest brzydka nawet jak na MMO ;/

Wróciłem do AoCa po testach różnego rodzaju ścierwa i nadal uważam, że graficznie AoC jest bardzo solidną pozycją pod tym względem. Na 2 tygodnie bardzo inteswnego grania nie miałem ani razu crasha, zwiechy czy bugola. Możesz wskazać lepsze graficznie mmo od aoca, w klimacie medieval lub dark fantasy? Chętnie bym w takie coś pograł.

Cytuj:
A jak w ogóle z populacją w AoCu?

Na Fury ruska lipa. Znaczy się plaga. Poszedłem na Crom i znalazłem kupę starych znajomych z Fury, którzy się przenieśli. Na cromie global niezarażony cyrylicą jak na Fury. Mini zdominowane przez wyfarmionych casterów, ale da się grać i jest co robić w przerwie miedzy mini, rajdow i grupowek do wyboru do koloru - w porównaniu do Fury: przepaść. Siege na Cromie mam wrażenie, że też lepiej działają, choć nadal nie ma żadnej sensownej motywacji do ich rozpoczynania. Na Rage ponoć pustka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.