mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 4.01.2012
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 13:14 
Cytuj  
Witam,

Zapraszamy do gildii Let`s Wipe!:)

Jesteśmy polską gildią grającą na serwerze Blightweald po stronie Defiants.
Let`s Wipe zostało założone przez odłam ludzi z Twierdzy około 2 miesięcy temu, więc jesteśmy stosunkowo młodą gildią, co oczywiście nie oznacza, że gramy ze sobą od niedawna:)
Let`s Wipe to świetni ludzie, rewelacyjna atmosfera, ale i również profesjonalne podejście do gry, zorganizowanie, częste rajdowanie i wiele więcej.
Dla nas najważniejsza jest atmosfera jaką tworzymy podczas spotkań w grze, gdyż ma to być "odskocznia" od pracy i problemów życia codziennego, a największą zabawą dla nas są rajdy:)

Priorytety gildii to:
- genialna atmosfera!
- dobra zabawa
- pomoc innym członkom gildii
- wzajemny szacunek
- częste i systematyczne rajdowanie
- PvP (mimo, że jesteśmy na serwerze PVE to tego u nas nie brakuje)

Progres Let`s Wipe na dzień dzisiejszy, może nie największy, ale wciąż się staramy:
DH-farm GP-farm ROTP-2/4 GSB-4/5 ROS-3/5

Część z Nas była w top europejskich gildiach i dobrze wiemy, że żaden progres, ma się nijak do świetnej atmosfery podczas gry:)))

W razie czego zapraszamy na lw.guildlaunch.com, albo kontakt w grze z: Fripo, Bloodwed, Inviz, Ibmajla, Bahleron, Caibre.

LET`S WIPE !!! :)))

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 13:17 
Cytuj  
nie rob balaganu juz wiecej :)

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 13:30 
Cytuj  
to Rift jeszcze żyje?


Posty: 5
Dołączył(a): 4.01.2012
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 14:44 
Cytuj  
Nie specjalnie, wrzuciłem tutaj posta, a później nie mogłem niestety już usunąć:) Oczywiście, że żyje i ma się całkiem nieźle:D SW nie wszystkich do siebie przekonało na szczęście :)

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 14:49 
Cytuj  
Ile tam teraz gra ludu? Rift nie miał przejść czasami na F2P ?? Jest jeszcze jakiś trial etc?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 5
Dołączył(a): 4.01.2012
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 14:53 
Cytuj  
Ludu gra nadal sporo i na pewno Rift nie ma zamiaru przejść na F2P z tego co wiem to AION to zrobił :) W Rifcie jest super community i widać, że Trion bardzo mocno stara się o doskonalenie Rifta, cały czas pojawiają się jakieś nowe rzeczy w grze i ciężko się nudzić. Myślę, że biorąc pod uwagę nadchodzącą ze wszystkich stron konkurencje, łatwo nie odpuszczą.

...a co do trial`a...oczywiście, że jest:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:31 
Cytuj  
Pytam, bo nie wiem na jak długo SWTOR starczy a jeśli RIFT ma swojskie PvP i można fajnie lvlować przez PvP to spoko :).

W ogóle to są jakieś aktywne polskie gildie? Jest jakiś w miare zaludniony serwer gdzie można jakichś Polaków spotkać??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 5
Dołączył(a): 4.01.2012
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:38 
Cytuj  
Jeśli chodzi o PvP to uważam, że Rift obecnie jest najlepszym MMO pod tym względem, a co do lvlowania to można bez problemu to robić grając tylko PvP. Zapraszam na serwer Blightweald(po stronie Defiants) do gildii Let`s Wipe, co do atmosfery gry jesteśmy najlepsi:))) Jest jeszcze kilka gildii po stronie Guardian takich jak Hierogramy, Wiewiórki Chaosu, przynajmniej z tych co znam i Exsulis po stronie Defiant.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:53 
Cytuj  
Fripo napisał(a):
Jeśli chodzi o PvP to uważam, że Rift obecnie jest najlepszym MMO pod tym względem


Mendol tez tak mowil i zobacz jak skonczyl :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 15:55 
Cytuj  
Huragan popraw mnie ale chyba Mendol gra w SWTOR :P? Może po prostu Uniwersum mu bardziej odpowiada;p?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 16:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Huragan popraw mnie ale chyba Mendol gra w SWTOR :P? Może po prostu Uniwersum mu bardziej odpowiada;p?


neee, on myslal ze tam bedzie lepsze PvP niz w Rifcie :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.