mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 13:33 
Cytuj  
Wieść niesie, że od 17 stycznia przechodzą na model z item shopem.

http://www.startrekonline.com/f2p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 22:50 
Cytuj  
All inactive Star Trek Online accounts have been reactivated! That's right, you can PLAY NOW for FREE. This is our way of thanking the many loyal customers who sat in the Captain's chair during the past two years. Free-to-play opens for the general public on January 17th, but you can enjoy this early access today. Download the game HERE and PLAY NOW.

Wiecej info tu: http://www.startrekonline.com/node/2756

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 04:04 
Cytuj  
ooo, to trzeba bedzie odswiezyc swoje konto :) Czyli ci co mieli konto to juz moga grac za free... super
Idealnie trafili z terminem, akurat w SWTOR skonczy sie darmowy miesiac i ludki przejda do STO :>

QAPLA !!


_________________



****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 09:37 
Cytuj  
Szkoda tylko, ze ground combat nie jest przynajmniej taki jak w ToR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 10:13 
Cytuj  
Mam jeszcze kluczyk do retaila co rozdawali za free na alienwarearena.com :)
To w ogóle coś warte, bo za czasów bety pamiętam właśnie mega drewniany combat i animację.

Space combat jest fajny, można tylko w to się bawić, to jest ofc instancjonowane ? No i co z pvp ? Pewnie i tak nikt z forum w to nie grał dłużej. :)


_________________
@polygamia

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 12:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
akurat w SWTOR skonczy sie darmowy miesiac i ludki przejda do STO :>


jedyne do czego nadaje się STO to zapychacz w czasie downtime w SWTOR

+ super wyczesany downloader który ssie 600kbps gdy w głupim launcherze swtor leci cały czas 8mbps


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 16:38 
Cytuj  
Mi tam teraz sie patchuje i leci na pelnej predkosci lacza, 16mb


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 21:16 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Huragan napisał(a):
akurat w SWTOR skonczy sie darmowy miesiac i ludki przejda do STO :>


jedyne do czego nadaje się STO to zapychacz w czasie downtime w SWTOR

+ super wyczesany downloader który ssie 600kbps gdy w głupim launcherze swtor leci cały czas 8mbps


Dokładnie, pewnie dużo osób się rzuciło a oni już prawie zwijają interes po zaliczeniu faila i dlatego leci jak krew z nosa. :)

Jak to najlepiej spaczować, w opcjach jakieś proxy można wybrać itp. ?


_________________
@polygamia

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 5.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 23:27 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=o645XwGSHwg

Crap jak TOR, ale darmowy i jest pvp w kosmosie.
Niestety ta gra to niewykorzystany potencjał.

Ładnie się wstrzelili z terminem F2P - akurat kiedy wielu graczy przejdzie TORa :wink:

Btw to ma lepsza grafikę niż TOR- ile to już ma lat 2?

Sulu, beam me up..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 03:10 
Cytuj  
dla nowych graczy (i w sumie starych tez) polecam odwiedzic glowna kwatere polskich graczy STO http://stonline.pl/


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 11:38 
Cytuj  
To po której stronie gramy ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 12:37 
Cytuj  
Trismus napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=o645XwGSHwg

Crap jak TOR, ale darmowy i jest pvp w kosmosie.
Niestety ta gra to niewykorzystany potencjał.

Ładnie się wstrzelili z terminem F2P - akurat kiedy wielu graczy przejdzie TORa :wink:

Btw to ma lepsza grafikę niż TOR- ile to już ma lat 2?

Sulu, beam me up..

Grafike to to moze ma lepsza, ale dziala na autorskiej technologii cryptica czyli:
a) lagi
b) instancjowanie wszystkiego
c) ability lag
d) kosmicznie dlugie czasy ladowania przy zmienianiu instancji (sic!)
e) ground combat ktory jest tak chujowy z tak chujowa optymalizacja, ze powinni dostac nagrode Buraka.
f) jedyne co jest fajne w tej grze to space combat. Gdyby nie fakt, ze loadingu pomiedzy space combatem a exploracja sprawiaja ze odechciewa sie grac..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 16:25 
Cytuj  
Mozna to zainstalowac z plytki i zpaczowac,jest taka obcja czy tylko download calej gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 22:27 
Cytuj  
Ja zassałem jakiegoś starego klienta, dossało 3gb i działa także pewnie z płytki pójdzie na podobnej zasadzie.

Pograłem trochę i "pierwsze" wrażenia jako, że mój kontakt z grą to było chyba 1-2h bety.

-można grać na padzie od x360 :D
-grafika podobna do swtor, jednak o wiele lepiej zoptymalizowana, max + aa można spokojnie pograć
-fajnie połączony space combat + lądowanko na planecie, ground combat i wracamy stateczkiem do domciu
-wypierdziela mi się gra kiedy alt-tabuje do windy.. muszę dojść od czego, bo trochę lipa, nawet w oknie się nie da pograć
-ogólnie bardzo fajny klimacik chociaż nie trawię star treka, jakoś tutaj to bardzo nie przeszkadza

No i teraz pytanko, czy docelowo da się tylko skupić na grze stateczkiem (pvp) czy trzeba się też bawić w ground combat ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 01:39 
Cytuj  
Nie wiem czy gra jest tak zrypana ,cokolwiek nie nacisne to gra mie sie minimalizuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 08:31 
Cytuj  
Ogólnie coś zjebali podczas tego update do f2p, nieraz coś nie pyknie i gra sobie leci dalej a nie można w ogóle nic kliknąc, tak samo z alt-tab.

Po dłuższym ograniu ground combat jest trochę weak, łazi się z npc i naciska dwa przyciski (dwa tryby broni), taki mega uproszczony mass effect jak to gdzieś przeczytałem w necie. :)
Jedynie space combat jest całkiem spoko. Z tego co piszą na chacie na temat item shopu to jest buy2win także raczej nie będę się w to wkręcał, bo z góry taka gra jest dla mnie spisana na straty.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 13:42 
Cytuj  
To samo, minimalizuje mi samo z siebie a potem crashuje.

Jakby co, to będę grał klingonami. Moja Oriońska pani Kapitan wabi się Meshuggah of KDF Pleh.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 05:40 
Cytuj  
Hahaha, po której stronie gramy... dobre. Klingonami to możesz sobie pograć jak zrobisz najpierw 25lvl po stronie floty. Lepsza grafika niż w TOR? Jeszcze lepszy dowcip, chyba w kosmosie (tyle, że w TOR nie ma kosmosu). I gwoli ścisłości TOR ma taki a nie inny styl graficznie - takie gry jak WoW, TOR, Borderlands, XIII i wiele innych nigdy się graficznie nie starzeją.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 05:42 
Cytuj  
sorry, ale o jakiej ty grafice w TOR mowisz ? O tej w low-res texturach rodem sprzed roku 2000 ?


_________________



******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 10:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
sorry, ale o jakiej ty grafice w TOR mowisz ? O tej w low-res texturach rodem sprzed roku 2000 ?


te low textury rodem sprzed 2000 roku są lepsze (mowa o ground a nie space) nie wspominając już o dużo dużo lepszych animacjack postaci jeżeli mowa o poruszaniu się samą postacią po planetach, w sto na sprincie postać biega jak retard machając rękami dookoła


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.