mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:25 
 
jakby ktos chcial kupic konto raf na allegro za 80-120zl ,to odrazu mowie nie kupujcie , blizzard sie do tego dobiera , osoby odemnie z biura dzisiaj dostaly maile o tym ,ze rafy zostaly wykasowane (annual pass zostaje) i trzeba sobie oplacic . teraz pytanie czy uda sie odzyskac kase :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 09:11 
 
Dokładnie tak jak Marti, wieczorem sobie wchodzę poczytać coś na komórce i dingding, nowa wiadomość na gmail. Wygląda ona tak

Hello,

We are writing to inform you that, regrettably, due to a payment issue related to one of the accounts you “referred” via the Recruit-a-Friend system, the free month(s) subscription issued to your account has been disabled. Please note that this is not a penalty for your account, but it may require you to update your subscription details if you wish to continue to play.


However, the duration of your World of Warcraft Annual Pass has been extended accordingly so you can still take advantage of this special promotion.

Please note that we can only discuss this issue with the “referred” account with the account owner of that account, and unfortunately, we will be unable to answer any of your questions relating to that account. If your referee has any question or concerns, (s)he can contact us using the Blizzard customer service website: https://eu.battle.net/support/ticket/submit

For more details about the Recruit-a-Friend system, please visit the FAQ located at: http://eu.battle.net/support/en/article/483

Regards,

Customer Services
Blizzard Entertainment Europe
http://eu.battle.net/wow/en/

Czyli Annual Pass nie zostaje, po prostu mamy wydłużony względem innych graczy okres aby się jeszcze zdecydować i ewentualnie go wziąć.

Raf na 13 miesięcy wziąłem na allegro od http://allegro.pl/show_user.php?uid=1431846 - jak widać już nie handluje.

EDIT: Wysłać nowych RaFów nie mogę, dalej widnieję jako UK citizen ale mi piszą, że z tego konta wysłać nie mogę. Chciałem napisać ticket "kurwa! dlaczego?! skoro to z czyjejś winy a nie mojej ktoś użył lewej karty, skąd mogłem o tym wiedzieć? chcę komuś innemu wysłać zaproszenie!" - niby po chamsku ale rację mam :P scroll of res też przyjąć nie mogę

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 10:56 
 
Yup.
Na forach "handlowych" ludzie podają podobne informacje.
Ja miesiąc temu troszkę inny myk zrobiłem.
Do konta gdzie jest "annual", jest dodany prawdziwy RaF...jako ostatni
Inna sprawa że nie mam dużego Rafa ,czyli 12 miesięcznego..tylko z kilku źródeł,po kilka miesięcy :)


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 12:01 
 
Sprostowanie do mojego ostatniego posta. Dalej jestem jako UK citizen i jak widać mogę RaFy dawać dalej. Po prostu miałem konto frozen i ktoś ze sprzedających dał mi kod żeby konto się zrobiło aktywne, relog, wysłanie RaFa no i lata znów jak nówka. Jedyna strata to 10 miesięcy, które miałem opłacone na innym rafie i przepadły. Kasy nie odzyskam na 90%, ale cóż, zjebałem z własnej winy i niewiedzy, że istnieje inna droga wtedy. Wystarczyło wziąć annual pass, mieć aktywne konto, podać lewą kartę kredytową i zaraz przed końcem aktywności konta brać u innych ludzi na allegro po 1 miesiącu zawsze, nie więcej.

Także bez nerwów ludzie, da się jakoś wyjść z tej sytuacji ;) i największa ulga - dalej annual pass mam z racji tego że konto zaktywowałem na nowo :>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 12:18 
 
A nie prosciej nie grac w gre na ktora nas nie stac ?


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 12:51 
 
Auto też tankujesz tylko na benzyniarniach gdzie jest koniecznie NAJDROŻEJ? I tak mimo że się w chuja zrobiłem to na dłuższą metę zaoszczędziłem. Nie mędrkuj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 13:05 
 
To nadstawiaj dalej dupe bo 10zl taniej bedzie.


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 13:11 
 
Blizz Ci nic nie może za to zrobić, ewentualnie może Ci zmienić kraj z UK na PL. O jakim nadstawianiu dupy mówisz? Proszę wyjaśnić, śmiało, chcę wiedzieć co ryzykuję. Oświeć :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 13:44 
 
Nie dzięki.


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 16:33 
 
No właśnie, wyjechałeś z jakimś gównem niczym myśliciel XXI wieku a nawet nie masz podstawowej wiedzy żeby w temacie się wypowiadać ;)

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 19:37 
 
tadziu zachowujesz sie jak jakis kuoidyn co koniecznie chce walnac strzała miłosci daj spokój to robi sie trolowa telenowela

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 20:19 
 
Powinni Was banować za to że w te wałki weszliście, no nic blizz najwidoczniej potrzebuje kasy ;)

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 20:22 
 
ee tam banowac moga zawsze wykorzystać ich ^^ i puxniej zbanować


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 10:44 
 
Finał historii: straciłem jakby nie było 9 czy tam 10 miesięcy RaF. Sprzedawca z allegro nie odpisywał na mail parę dni, dopadłem jego gg na które odpisał, troszkę się pokłóciliśmy ale zwraca mi 8 miesięcy z tego (po 1 miesiącu co miesiąc, w razie wpadki jego chińczyka robi interesy z innym - tak to u nich wygląda) - więc odzyskałem na dobrą sprawę 90% strat, a więc i tak jestem do przodu. Fakju blizz :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:14 
 
Aha, czyli blizz nie banuje konta tylko dostep do wowika zabiera, aye?
No to pieknie, moge miec diablo 3 za 80 zlotych.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:52 
 
Nie banują nic, jeżeli RaF był opłacony w sposób nielegalny to co ma z tym wspólnego osoba, która kogoś rekrutowała? Jeżeli coś nie gra - zabierają tylko gratisowy miesiąc. Mi np. po zamrożeniu konta widniało, że miałem aktywne do 22 marca (czyli w prawidłowy sposób do wtedy opłacone, reszta pewnie lewe karty kredytowe/wstrzymana płatność), ale dopiero konto zamrozili mi 12 kwietnia ;) żadnego rollbacku czy jakichkolwiek nieprzyjemności, najzwyczajniej w świecie konto frozen, które i tak się da obejść i wziąć kolejnego rafa za te 10-15zł ;)

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 17:31 
 
O ile za pojedyńcze rafy też się nie wezmą, pewności dalej mieć nikt nie może, że i kolejna kara go na konto nie spotka.

Swoją drogą, Blizzard robi i dobrze i źle. Dobrze, że dalej gracze mają aktywne annual passy i muszą opłacać konto na nowo. Źle, powinni zablokować możliwość opłacania annual passa poprzez rafy, a tylko za pomocą pre paidów i kart płatniczych, w tedy cała szopka by się skończyła, a zaczął płacz tych co szli na skróty.


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 19:20 
 
Moldar rozumiem, że boli Cię kutas bo ktoś ma taniej dokładnie to samo co Ty? Przykro mi, takie życie.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 19:49 
 
to chyba normalne że ludzi wkurwiają podwójne standardy w traktowaniu klientów,
boli cię to profesorze od życia ?


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 20:36 
 
A czy jeśli w sklepie kupisz buty, a gość na allegro sprzeda je 30% taniej to będziesz miał pretensje do tego co taniej kupił? :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.