mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 08:16 
 
Goatus napisał(a):
No oczywiścieee, głupi jestem, pewnie, że farmerzy by nie znikli a firmy płaciłyby swoim pracownikom kasę za to, że miło spędzają czas w lineage2 robiąc.... dokładnie nic?.


Dokladnie za to ;]

Goatus napisał(a):
Jest jeszcze coś: jak zostaje np pokonany w pvp przez kolesia w sprzęcie grade wyżej niż mój to chce wiedzieć, że ten gość zapracował sobie na ten sprzęt.


Widzisz chciec a moc...
Niestety nigdy nikomu nieudowodnisz ani nie dowiesz sie czy ''gość'' zapracowal sobie na sprzet czy go kupil chocbys niewiem jak sie staral,smieszne jest to co mowisz, bo taki kolo z +16 co jest w grze 2 tygodnie(niby skand masz wiedziec czy on jest 2 tygodnie czy moze niegral rok i wrocil po przerwie albo jakis koks niezrobil sobie alta do pkowania frajerow)to odrazu w/g ciebie ebayer cheater lamie zasady ''turnieju''itp itd

Goatus napisał(a):
Od kiedy mamy przymus grania w l2? Za trudne? Za nudne? Za długie? Fora ze dwora, że tak powiem.


Ano przymusu niema jak i zakazu,dalej niezmienilem zdania i mi to wisi czy kots kupuje adene czy nie, jak i to czy ktos sprzedaje czy nie bo to niemoja sprawa.Nie garm poto zeby przeprowadzac jakies sledztwa,spisywac ile kto jest w grze i jaki ma sprzet bo mnie to widzisz nieinteresuje,a jak mnie jedzie kolo w pvp to nierozkminaim ''skad on ma taki sprzet,bez niego by niewygral,napewno ebayer,a to cheater jeden,juz ja go spisze ile gra'',poprostu nie placze i gram dalej by przy nastepnym spotkanu role sie odwrucily...

major76 napisał(a):
Szu napisał(a):
Major jak jestes taki tempy (...)..poprostu mysle ze baran jestes


o0 widze ze zaczynasz sie wozic.



major76 napisał(a):
A ja mysle ze gdyby nie adena z ebaja, dalej
biegalibyscie w wooden'ach i to niekoniecznie w setach ajt ?


No zobacz TY MYSLISZ !!

major76 napisał(a):
wiem i juz, nie mowie ze wszyscy, ale wiekszosc, pozatym to u was ludzie placa za powerleveling, veronicax dalej przezuca koks bedac afk ?

my mamy wszystko z manora wiec....


...gown <ekhem> niemamy zadnych full dropow bo ciagle seedujemy,niebawimy sie o OE bo to zbyt ryzykowne,niechandlujemy kupujac taniej sprzedawajac drozej bo po co jak mozna seedowac,nierobimy wielu innych dochodowych rzeczy bo albo o nich niewiemy albo ciagle musimy seedowac a ci w DoW all w topach na swoj lvl biegaja z broniami siwecacymi sie jak psu jajca,ciagle koksaja na botach i jeszcze za power lvling placa,normalnie kur.a klan corek i synow szejkow z jedwabnego kupujacych to wszystko na ebay.

major76 napisał(a):
na temat l2w i levelingu podawalem niki awkowi i on wie o tym ale znudzilo mi sie juz z wysylaniem kolejnych.
co do ebaja to ja rozumiem ze zaprzeczysz wszystkiemu, przecierz nie przyznasz sie ze wasza orga ogranicza sie do kupowania adeny
Nie nikt od nas nie odpalal bota do lowienia ryb i do czego kolwiek innego, tak zle kojarzysz.
Czepiam sie bo slabo mi sie robi jak ktos daje rady na temat zarabiania na serwie, kiedy tak naprawde tego nie potrafi.

btw. Z manora, nie z "mammonu", nie denerwuj sie tak.


Z tego co wiem to on nawet niewie jaki ty masz nick,niewspominajac o podawaniu jakichkolwiek nikow przez ciebie awkowi,co do lowiena na bocie w twoim klanie wiem ze jest inaczej, i to nie wiem bo wiem(takie farmazony to ty wiesz co z nimi mozesz sobie zrobic),szkoda mi tylko ludzi od ciebie z klanu ze musza sie meczyc z takim jelopem kotry niedosc ze nic niemoze osiagnac to jeszcze robi z siebie frajera rzucajac nieprawdziwe oskarzenia zeby sie hmmm dowartosciowac???

major76 napisał(a):
Szu napisał(a):
Major jak jestes taki tempy (...)..poprostu mysle ze baran jestes


o0 widze ze zaczynasz sie wozic.


0o stwierdzam fakty ale mozesz zwac to jak chcesz.


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 08:24 
 
Kiedys byl taki zart/psychozabawa p.t. "Pokaz mi jak polujesz na slonie a powiem Ci kim jestes".
Polegala na tym, ze obiekt badan wysylano do afryki i kazano mu polowac na slonie a potem jego zachowanie porownywano do podanych wzorcow.

Byl tam m.i. taki wzorzec:

PRAWNIK
Nie ma czasu na polowanie bo zajmuje sie udowadnianiem ze jeepy innych mysliwych byly zaladowane niezgodnie z przepisami.


Jak tak czytam te wasze posty to dochodze do wniosku ze 80% populacji L2 to prawnicy :)
Zajmijcie sie gra, zacznijcie czerpac z niej przyjemnosc a nie z oskarzania sie nawzajem i udowadniania sobie kto jest wiekszym boterem, ebayerem, cheaterem, czarnuchem, irlandczykiem albo zydem ^^


Topic zamkniety.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.