mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:08 
Cytuj  
Po dzisiejszym Maintenance, wtorek 20grudnia Nie moge sie zalogowac do gry. Wyskakuje mi komunikat

Cytuj:
GameGuard ubdate was canceled. Plese check you network conection status of firewal


Po czwili wyskauje drugi komunikat

Cytuj:
The was a problem when runing gameguard. ErrorCode=610


Komputer przez router jest podlaczony do DSL TP.SA. Nie posiadam zapory, jedynie antivir symantec. Probowalem wykasowac katalog "gameguard", zrobilem check file. Skasowalem caly katalog 'system" z gry i takze zrobilem check file. Przeskanowalem w poszukiwaniu wirosow, nic nie znalazl. Nic nie pomaga. Ustawiena roitera sie nie zmienily, nie wiem co robic. Moze ktos ma pomysl?

PS: Na walkerze loguje sie bez problemow.


_________________
Bishop - Teon


Ostatnio edytowano 20 gru 2005, 21:17 przez montezuma, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:11 
Cytuj  
mi na takie cos pomaga przewaznie reset kompa ;p


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:13 
Cytuj  
pooma napisał(a):
mi na takie cos pomaga przewaznie reset kompa ;p


Probowalem parokrotnie, nie pomoglo.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:49 
Cytuj  
checkfiles


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:53 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
checkfiles


Czytaj co napisalem, zrobilem chyba ze 3 razy.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:31 
Cytuj  
Mi tak wyskoczylo zaraz po Up serva, po 2 minutach moglem sie normalnie zalogowac, btw: To teraz wiem przez kogo wlasnie Teona resetuja :D (prawie nazbieralem na choinke)


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:36 
Cytuj  
Ja cos takiego mialem po reinstalce wina ^^ pomoglo przepuszczenie gameguard.des przez firewalla


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:50 
Cytuj  
Wystarczy przeczytac archiwalne posty na tutejszym forum czy na blahu orphusie czy lineage2.com zeby wiedziec co jest przeczyna i co trzeba zrobic :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:45 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Wystarczy przeczytac archiwalne posty na tutejszym forum czy na blahu orphusie czy lineage2.com zeby wiedziec co jest przeczyna i co trzeba zrobic :)


Zrobilem wszystko co moglem, i nadal nie dziala. Jka moge sprawdzic czy porty nie sa poblokowane?

Zrobilem scan portow za pomoca http://scan.sygatetech.com/

Porty UDP

Cytuj:
We have determined that you have a firewall blocking UDP ports!
We are unable to scan any more UDP ports on IP: **.**.**.** . . .

You have blocked all of our probes! We still recommend running this test both with
and without Sygate Personal Firewall enabled... so turn it off and try the test again.


Porty TCP
Cytuj:
Results from scan of all ports from 1 to 1024 at TCP/IP address: **.**.**.**
You have blocked all of our probes! We still recommend running this test both with
and without Sygate Personal Firewall enabled... so turn it off and try the test again.


Moze mi to ktos przetlumaczyc? Poniewaz calkowice sie na tym nie znam (przypominam , jestem za routerem). I dlaczego walker chodzi a klient gry nie?


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 14:10 
Cytuj  
bump nadal mam error. napisalem do suportu ale stwierdzili ze potrzebuja wiecej informacji.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 14:32 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
bump nadal mam error. napisalem do suportu ale stwierdzili ze potrzebuja wiecej informacji.

Hmmm zacznij ściągać klienta ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 14:34 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
montezuma napisał(a):
bump nadal mam error. napisalem do suportu ale stwierdzili ze potrzebuja wiecej informacji.

Hmmm zacznij ściągać klienta ;)


Mam na dysku instalke l2c3. Juz nawet przeinstalowalem i zrobilem ubdate. Nie pomoglo.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 6
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 16:00 
Cytuj  
Również mam problem napisze tu nie bede tworzyl nowego tematy.
A wiec po aktywacji konta chce wlaczyc L2 i nic sie nie dzieje ,klient niechce sie odpalic (Ctrl+Alt+Delete, L2(Nie odpowiada)) Odinstalowalem i zainstalowalem od nowa L2 zrobilem update i dalej nie dziala, najciekawsze w tym jest to ze klient od pirackiego servera dziala normalnie. Nie wiem juz co mam robic. Moze przyczyna tego jest to ze przekroczylem limit w neostradzie??

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 16:06 
Cytuj  
raczej szybkosc twojego polaczenia a tym samym jakos nie ma nic wposlnego z tym czy odpala cisie klient czy tez nie ....
a co do reszty to czy napewno odpalasz klienta przez l2.exe czy moze probujesz tak jak to sie robi w priv serverach przez system/l2.exe ?
innej mozliwosci nie widze zeby sie klient nie odpalil ....


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 16:26 
Cytuj  
wywal dodatkowe wpisy w pliku hosts


Posty: 14
Dołączył(a): 26.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 16:31 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Nie posiadam zapory

1. A router nie ma firewalla? Jezeli ma moze zresetowal ci sie ustawiajac np domyslne ustawienia z wlaczonym firewallem?
2. Na pewno wylaczyles takze firewalla w Win XP?

Nie znam dobrze ang, ale znam techniczny ang oraz temat wiec mysle ze tlumaczenie bedzie dobre.
Cytuj:
We have determined that you have a firewall blocking UDP ports!
We are unable to scan any more UDP ports on IP: **.**.**.** . . .

You have blocked all of our probes! We still recommend running this test both with
and without Sygate Personal Firewall enabled... so turn it off and try the test again.

Ustalilismy ze masz firewall blokujacego porty dla protokolu UDP. Nie mozliwe bylo przeskanowanie zadnego portu UDP.

Zablokowales wszystkie wysylane przez nas probki. Polecamy uruchomic ten test z wlaczonym oraz wylaczonym Sysgate Personal Firewall. Wylacz wiec go i uruchom test ponownie.

Cytuj:
Results from scan of all ports from 1 to 1024 at TCP/IP address: **.**.**.**
You have blocked all of our probes! We still recommend running this test both with
and without Sygate Personal Firewall enabled... so turn it off and try the test again.

Wynik skanownia portow od 1 do 1024 dla protokolu TCP/IP.
Zablokowales wszystkie wysylane przez nas probki. Polecamy uruchomic ten test z wlaczonym oraz wylaczonym Sysgate Personal Firewall. Wylacz wiec go i uruchom test ponownie.


_________________
L2 Teon: Frin

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 17:01 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
wywal dodatkowe wpisy w pliku hosts


Mikmac jzu mowilem wiele razy. Plik host mam czysciutki.

Firewalla nie mam a ten z winXP jest wylaczony. Dzis dostane przekierowanie na porty wykorzystywane przez L2 to moze error zniknie.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 6
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 17:18 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
raczej szybkosc twojego polaczenia a tym samym jakos nie ma nic wposlnego z tym czy odpala cisie klient czy tez nie ....
a co do reszty to czy napewno odpalasz klienta przez l2.exe czy moze probujesz tak jak to sie robi w priv serverach przez system/l2.exe ?
innej mozliwosci nie widze zeby sie klient nie odpalil ....

Odpalam gre przez L2.exe nie przez system/l2.exe. i dalej nie dziala
:(

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 17:21 
Cytuj  
monti nie do Ciebie mowie :)
Kabuto wyczysc plik hosts - 50% to to. Szczegolnie jesli do tej pory nie grales na retailu a grales wczesniej na privach.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 20:46 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
mikmac napisał(a):
wywal dodatkowe wpisy w pliku hosts


Mikmac jzu mowilem wiele razy. Plik host mam czysciutki.

Firewalla nie mam a ten z winXP jest wylaczony. Dzis dostane przekierowanie na porty wykorzystywane przez L2 to moze error zniknie.

A kto ci kazal go wylaczac? wlacz go i przepusc mu gamemon.des, gameguard.des, l2.exe i lineage2.exe i bedzie wszystko dzialac, mialem taki sam problem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.