mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Gdzie zrobic konto bankowe i ktora karta jest lepsza?
Ankieta wygasła 17 wrz 2007, 21:12
w mbanku i ekarta 80%  80%  [ 8 ]
inteligo i karta platnicza w inteligo(nie wiem jak sie nazywa) 20%  20%  [ 2 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 21:12 
Cytuj  
stworzylem ten temat poniewaz nie bylem pewny co do tego ze jesli napisze to co zamierzam napisac tutaj to kots to przeczyta a tu na bnak:D


1. wiec wlasnie zamowilem ffxi vandiel collection 2007 z ameryki gra bedzie szla 3 tyg:/ i gra zawiera buddy pass http://www.allegro.pl/item226292279_fin ... u_usa.html , gosc od ktorego zamowilem ffxi mowi ze msuze wejsc na ta strone http://ffxi.boonty.com/ i wpisac ten buddy pass ktory mam w pudelku ,on to juz zrobil ale podczas gdy gra sie sciaga 2gb to musie net rozlaczyl i kurde juz stracil klucz bo jak sie rozlaczy podczas scigania to juz 2 raz zaczac scigac nie mozna gos c dzwonil do nich i maile wysalyac ale nie dali i moze ktos zna sposob na sciagniecie tego lub ktos sie mzoe keidys z tym spotkal?
a czy mozna potem po wykozystania tych 14 dni to mozna normalnie podladaowac tego boddy passa i miec z niego jakby full wersje i grac juz namrlanie jak na normlnaym koncie?



2. wlasnei chce sobie zrobic tez do tego final fatasy xi:D konto bankowe w mbanku izzykonto jak juz je zaloze wtedy tylko potrzebuje karte platnicza czyli ekarte (nadaje sie ona do placeni co miesiac abonamentu ffxi)?? jak juz ja bede mial i bede mial pieniadze na niej to samo bedzie pobierac kase czy sie zapyta bo co jesli ja mam zalozmy 200 zł na koncie zbliza sie dzien poboru na nasetpeny miesiasc a ja nie chce grac akurat w tym miesisacu to co zabierze kase czy sie spyta ladnie?? tak samo slyszlem ze jesli nie ma sie kasy na koncie a akurat jest dzien w ktorym ffxi pobiera kase to robi jakis debyt ktroy poznij trzeba splacic jesli ktos wiec co na te temat prosze odpowiedziec:D


_________________
I will become HOKAGE!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 22:42 
Cytuj  
http://sjp.pwn.pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 22:45 
Cytuj  
co do buddy pasu sie nie wypowiem bo nie wiem:)

co do kart:
zarowno inteligo i mbank sie nadaja do placenia za FF.
Kasa jest pobierana automatycznie,co miesiac przez SE.Jezeli nie masz kasy to co oczywiscie nie pobierze. Debetu SE ci nie zrobi o ile nie bedziesz mial tej uslugi "aktywnej". Musialbys miec Stale,regularne wplywy co miesiac przez minimum 3 miesiace.Krotko mowiac: musisz zlozyc odpowiedni wniosek-bez tego nie ma debetu.
I SE sie nie pyta ladnie czy moze pobrac kase :D
Jest to cos w rodzaju polecenia zaplaty.Ty sie raz zgadzasz, a oni jak pijawki z ciebie wysysaja pieniadze :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 08:53 
Cytuj  
Mam Inteligo Visę Electron i nigdy nie miałam problemów z płaceniem, wiec mogę swobodnie polecić.
Więcej informacji:
http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_ ... ectron.htm


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 10:46 
Cytuj  
ale porzeciez visa electron jest to karta kredytowa tak sie nazwywa w mbanku i sluzy jedynie do placenia w sklepach i bankomatach a ekarta jest to karta platncza tylko ze wirtualna tak jest w mbanku a moglby mi ktos wytlumaczyc jak jest w inteligo i czy potrzebuje zgody rodzica zeby zrobic konto?


ale to tez glupie ze sobie beda sciagac jak mam kase a jesli mam kase a niehce zeby mi wzieli to co pobierze?troche to bezczelne


_________________
I will become HOKAGE!!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 11:08 
Cytuj  
bedzie pobierac kase tak dlugo jak dlugo bedziesz mial aktywne konto - zawsze mozesz zablokowac content id - nie bedziesz grac no i nie pobierze ci kasy - proste :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 11:27 
Cytuj  
aha a z ta krata inteligo o co chodzi? moge miec ta karte placic nia w neice i w bnakomacie?


_________________
I will become HOKAGE!!!

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 11:32 
Cytuj  
visa electron z intelligo to jedyna visa electron ktora mozesz zaplacic za finala - z innych bankow tylko visa classic, albo e-karta z mbanku


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 11:49 
Cytuj  
Bzdura. Można płacić każdym electronem z CVV2.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 11:59 
Cytuj  
nie polecam karty z inteligo. Zablokowali mi kartę z powodu wykonywania niedozwolonych operacji a tej karty używałem tylko do płacenia za finala. Teraz płace zwykłą visą z PKO i nie mam żadnych problemów.


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 12:26 
Cytuj  
Inteligo i PKO to jeden pies - z PKO też mogą taką szopkę Ci odwalić.
Ja polecam ekartę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 18:29 
Cytuj  
Tyle opinii, ile osób. Ci co sie przejechali na Inteligo, to odradzą, ja tam problemów nie miałam. Tak czy siak wszystko jedno, byle płacić za grę :lol:


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 19:33 
Cytuj  
czyli najlepsza jest ekarta ?:D
wlasnie chce sobie zrobic konto: ale jak skladam wniosek to pisze tam dalej podczas uzupelnianiania formularza ze jakas oplata miesieczna za ubezpiecznie mozna jakos to opminac?zeby tego nie placic?:):


_________________
I will become HOKAGE!!!

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 19:45 
Cytuj  
Najłatwiej jest zrobić sobie karte przedpłaconą VISA do tranzakcji elektronicznych w ING banku, wszystkie formalności wraz z założeniem konta można dokonać w jeden dzień (nawet karte dają od ręki) tyle, że za karte trzeba zapłacić już nie pamietam ile bo każda następną dostawałem gratis więc w sumie tylko raz płaciłem za karte coś w granicach 50zł.


Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 21:20 
Cytuj  
ale sa jakies wymagania wiekowe czy cos takiego:D?


_________________
I will become HOKAGE!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 21:36 
Cytuj  
Nie wiem czy ten serwis sie sprawdza w FF (https://www.wirecard.com/wirecard/app). W wypadku PS3 i PS Store dziala idealnie. Serwis polega na generowaniu num karty, ktora mozna dokonywac platnosci w internecie. Tworzac konto podajemy num karty z ktorej chcemy doladowywac nasze wirtualne konto.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 11:00 
Cytuj  
Cytuj:
wlasnie chce sobie zrobic konto: ale jak skladam wniosek to pisze tam dalej podczas uzupelnianiania formularza ze jakas oplata miesieczna za ubezpiecznie mozna jakos to opminac?zeby tego nie placic?


Nie jestesmy pracownikami banku nie znamy odpowiedzi...

Googz zamiast trwonic bezsensownie czas na forum zadajac setki pytan po prostu idz i sie sam przekonaj...
Nie wiem jak w innych bankach ale wiem na 100% ze w mBanku NIE PLACI sie NIC, ani za posiadanie karty ani za posiadanie konta, zero prowizji i innych zazwyczaj ukrytyvh oplat - dlatego polecam mBank.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 11:14 
Cytuj  
Za ekartę płaci się 25zł rocznie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 21:31 
Cytuj  
no walsnie ajak skladalem wnisoek to tam dlej jest ze chce jakos oplate za ubezpieczneide czy cos


_________________
I will become HOKAGE!!!

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 21:48 
Cytuj  
Na pewno nic nie ma za darmo.
Za kazde konto sa pobierane jakies oplaty-za prowadzenie konta. W inteligo jest 1-2 zl za miesiac, co w rezultacie wychodzi tyle samo co w mbanku.
imo mbank i inteligo sa w oferowanych uslugach bardzo podobne. ktore wybierzesz nie ma wlasciwie znaczenia-prawie na jedno wyjdzie. A jak chcesz szczegoly co do oplat to albo na www.inteligo.pl albo na www.mbank.pl i znajdz tabele oplat i prowizji. oferty bankow sa obecnie na tyle podobne ze dlugie zastanawianie sie w sprawie konta osobistego nie ma wiekszego sensu.Tak dumac to mozna nad hipoteka albo funduszem inwestycyjnym.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.