mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 16:23 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
O co mi chodzi?

sam poraz drugi we mnie wjechałeś ze swoimi 3k hp. Człowieku, robisz mi tu afere mając 3k HP. Dlatego napisałem EoT.


Jakie 3k HP :wtf:
Jak w ciebie wjechałem :roll:
Skąd?
Co to ma do rzeczy?

Słowo honoru, śledzenie twojego toku rozumowania jest po prostu niemożliwe. Zmieniasz tematy w tak popaprany sposób że ja wymiękam. Pomijając już fakt że po raz kolejny rzucasz słowa na wiatr, a na moją prośbe o jakieś dowiedzenie że masz racje (prosiłem ci żebyś mi pokazał gdzie niby się chwaliłem jaki to mój build nie jest rewelacyjny itp itd) po prostu robisz zwrot o 180 stopni w toku rozumowania. Dziwna zasadność.

Anyways sorry, ale nie da się z tobą dyskutować.


_________________
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 17:49 
Cytuj  
Moje buildy w TBC.

Fire click
Frost click


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 16:21 
Cytuj  
W TBC widze sie w 40 arcane / 21 frost. Zawsze chcialem miec AP i IB :)

Chwilowo do PvE widze tylko Deeeeeeeeeep Fireh (48 fire / 3 frost obecnie :P). Generalnie jak ostanio zobaczylem 5,3k crita na Loathebie (nie trinketowane, bez PI, bez flaska - podstawowe rajdowe poty i buffy) to mi sie cieplo zrobilo.

Chociaz ktos mnie probowal przekonac ze 40 arcane / 11 frost juz teraz daje rade ... Ale mnie nie przekonal ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2006, 17:24 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
W TBC widze sie w 40 arcane / 21 frost. Zawsze chcialem miec AP i IB :)

Chwilowo do PvE widze tylko Deeeeeeeeeep Fireh (48 fire / 3 frost obecnie :P). Generalnie jak ostanio zobaczylem 5,3k crita na Loathebie (nie trinketowane, bez PI, bez flaska - podstawowe rajdowe poty i buffy) to mi sie cieplo zrobilo.

Chociaz ktos mnie probowal przekonac ze 40 arcane / 11 frost juz teraz daje rade ... Ale mnie nie przekonal ...


48/3 - bleh. Za bardzo mi Clearcasting brakuje :)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 11:50 
Cytuj  
Bo ja wiem u mnie w gildii magowie własnie maja qraczka build. W sumie masz mane z wiekszych crytow o 3 % == elemental mastery oraz z 6 % redukcjii kosztow many z pyromantic i Elemental precision. Dzieki 48 fire mozesz miec tez all w emp. fireball i innych waznych talentach.

W sumie jak przed 2.0 grałes w fire z clearcast to nie zobaczysz rużnicy w manie.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 13:49 
Cytuj  
Clearcasting jest fajny.
Wiecej many jest fajne.
Utrzymany mana regen jest fajny.
I jest jeszcze pierdyliard fajnych rzeczy w Arcane.

Tyle ze niestety - jak masz dyspozycji tylko (!) 51 pkt to zanim skonczysz dawac w fajne rzeczy w arcane to potem ledwo dotkniesz drzewko elemental. Czyli nie masz obnizonego threat itd itd.

A to co jest w tej chwili w fire jest po prostu zbyt fajne zeby z tego rezygnowac. Tak dla przykladu - Empowered Fireball czy jakos tam. Czyli 25% +dmgu z itemow. Czyli zalozywszy ze mam powiedzmy ok 630 fire dmgu (tak z glowy mowie) to nagle przy castowaniu fireballa robi sie z tego prawie 790. Malo ? :) Duperele w stylu +3% dodatkowo do fire, magowy execute (+20% na celach ponizej 20%), wiecej critow, wiecej dmgu itd itd powoduja ze az szkoda z tego rezygnowac. I wlasciwie na dole fire nie ma nieprzydatnych talentow (w przeciwienstwie do frost).

Chociaz tak jak napisalem - jak bede mogl rozdysponowac az 61 talentow to w ramach PvE dam 40 arcane (wszystko co dobre do tej pory + arcane power +wieksze crity + crity na clearcastingu itd), a 21 we frost (90% dobroci z frost (bez emp. frostbolt) i iceblock).

A co do many to powiem tyle. Cholernie obawialem sie o klopoty z mana i w sumie mialem sporo racji. Ale z drugiej strony patrzac to mana konczy mi sie tylko wlasciwie na Patchwerku. Na drugiej manozernej walce (Loatheb) Master of Elements powodujacy zmniejszenie ceny czarow efektywnie o 30% powoduje ze spokojnie opedzisz z jednym evocation. Zadna inna walka w naxx (na moja wiedze czyli do 4h wlacznie) nie jest tak manozerna jak te 2wie wymienione.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:32 
Cytuj  
Dla mnie Deep Frost > all.

Bez żadnego zachaczania o arcane. Po 1-sze. Redukcja many dla frost spelli jest tak zajebista, że Clearcasting można sobie darować. Daje to dużo nieraz, ale jeżeli ktoś nie ma nic sie nie stanie. Najgorszym buildem imo na dzień dzisiejszy dla mnie, to deep fire. Kaczka jesteś dla każdego. Każdy warlock ode mnie z gildi nie chce dueli ze mną już. Po prostu w żaden sposób się nie moga przebić przez elementala i mój absorbing. To niestety boli, a ja pizgam ze śmiechu jak typowy 600 dmg spells warlock nie zjedzie mi 500hp bo nie zdąrzy.

Zaznaczam, że mówie o PvP. W PvE jak najbardziej Clearcasting. Ogólnie nevah Fire. Dla mnie to easy mod w dpsie to raz, dwa jesteś pipką jak Cię dorwie rogal z CoS.

1.150 normal bolt, crit 2.2-2.3k w zupelnosci wystarczy do PvP. Można takiego loczka trzasnać raz a reszte zrobi elemental. A juz w ogóle kocham jak lock traci czas na banish ;p a ja mam immune juz na seduce. I love it.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:36 
Cytuj  
A w tym patchu, ktory teraz jest na live serwerach nie wprowadzili jeszcze nerfa ignite?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:39 
Cytuj  
No coz, wszystko ma swoje plusy i minusy, wiadomo. Ja wrocilem do fire i bede sie tego trzymal conajmniej do samego dodatku - jesli do tego czasu ignite bedzie dalej spieprzony to sie powaznie zastanowie nad ice.

Poza tym na razie mowimy o wszystkim w kontekscie 60lvl - na 70 moze byc roznie. Osobiscie rozwazam na 70lvl build 17arc/44Fire, glownie dla Improved CS, ktore jest swietna zabawka do PvP i PvE. No ale na razie to wszystko theorycraft :)

PS. Wprowadzili, Cypis.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 14:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dla mnie Deep Frost > all.

Dobrze, ze napisales "dla mnie" :D

Sobtainer napisał(a):
Bez żadnego zachaczania o arcane.


zahaczania - od haka ... i to tyle w temacie przypieprzania sie :P

Sobtainer napisał(a):
Po 1-sze. Redukcja many dla frost spelli jest tak zajebista, że Clearcasting można sobie darować. Daje to dużo nieraz, ale jeżeli ktoś nie ma nic sie nie stanie. Najgorszym buildem imo na dzień dzisiejszy dla mnie, to deep fire. Kaczka jesteś dla każdego. Każdy warlock ode mnie z gildi nie chce dueli ze mną już. Po prostu w żaden sposób się nie moga przebić przez elementala i mój absorbing. To niestety boli, a ja pizgam ze śmiechu jak typowy 600 dmg spells warlock nie zjedzie mi 500hp bo nie zdąrzy.


No wiec powiem tak - jakos nie odkryles Ameryki ze przezywalnosc frost maga jest troszke wieksza od fire maga. 2 iceblocki, barriera, spowolnienia i takie tak w PvP jednak duzo znacza. Czasy w ktorych fire rzadzilo w PvP bo wiekszosc osob skladalo sie po fireballu i pompyro sie troche koncza. (tu dopisze ze to wszystko "moim zdaniem" bo jestem calkowita lamka w PvP)

Sobtainer napisał(a):
Zaznaczam, że mówie o PvP.

Slusznie :)

Sobtainer napisał(a):
W PvE jak najbardziej Clearcasting.

Po co ? Powaznie - nie oszczedzam sie w PvE a mana konczy mi sie tylko na Patchwerku. Clearcasting to powiedzmy 10% many efektywnie wiecej. Powiedzmy ze przy medium - deep arcane masz jakies 8500 many (na oko ... chociaz jak wiadomo to na oko to chlop w szpitalu umarl). Czyli masz jakies 850 many wiecej. Niecale 3 fireballe wiecej i powiedzmy 4-5 frostboltow wiecej. Warto ?

Sobtainer napisał(a):
Ogólnie nevah Fire.

Sprobuj w endgameowym PvE fire. Powaznie. No chyba ze probowales i uznales ze jest do dupy ... Co nawiasem mowiac byloby dziwne. Zreszta wypisalem juz wyzej czemu fire a nie co innego, nie bede sie powtarzal.

Sobtainer napisał(a):
Dla mnie to easy mod w dpsie to raz, dwa jesteś pipką jak Cię dorwie rogal z CoS.

Easy mode w DPSie ? No coz ... a przepraszam bardzo co ty masz robic w PvE ? Leczyc ? Mag jest po to zeby dpsowac. I jako ciekawostka - jeden z magow u nas w gildii, z lepszym niz moj sprzetem, probuje mi udowodnic od 2 resetow wyzszosc arcane/frost lub arcane/fire nad pure fire. Jakos mu sie poki co nie udalo. Dobrym przykladem niech bedzie wczorajszy Lolatheb. Primo - przydzielil (on) sobie innervate'a. Tak zdecydowal jako oficer magow - niech mu bedzie. To raz. Dwa , byl w grupie ktora jako 2ga brala buffa. Ja bylem w grupie ktora jako 4ta brala buffa. Trzy - jakis retard z grupy przede mna walnal mi pierwszego buffa. Evocation robilem po odbiegnieciu po 2giego buffa - poszla na mnie spora i raz mnie dziabnela - stracilem jeden tick z evo wiec musialem pod koniec lekko kombinowac. I zeby skonczyc ... po tym wszystkim skonczylem 3ci robiac jakies 7% dmgu wiecej od niego (pierwszy byl lock psychopata ktory zrobil, 320k, drugi inny deep fire mag 260k i trzeci ja 252k).

Powaznie - przez rok czasu biegalem 30 arcane / 21 frost (po redsignie 28/23). Ale teraz po prostu fire jest za dobry.

@Cypis - teraz kazdy z magow ma swojego wlasnego ignite.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:03 
Cytuj  
A mnie dalej ten lock ciekawi :) A ignite owszem, kazdy mag ma wlasny ignite debuff, ale:

1. Ignites sie nie stackuja.
2. Jesli zdarzy sie jeden ignite, a nastepnie zaraz 2i, to 2i ignite konczy sie w momencie jak koncza sie ticki z 1go ignite - cos takiego :)

Podobno, PODOBNO, obecnie w becie ignite dziala juz poprawnie, tzn. sie stackuje, nie wiem jak z tym 2im bugiem. Generalnie mam nadzieje, ze cos z tym zrobia, bo ignite w obecnym stanie ssie totalnie :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:06 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No wiec powiem tak - jakos nie odkryles Ameryki ze przezywalnosc frost maga jest troszke wieksza od fire maga

troche?

Qraczek napisał(a):
Sprobuj w endgameowym PvE fire. Powaznie. No chyba ze probowales i uznales ze jest do dupy ... Co nawiasem mowiac byloby dziwne. Zreszta wypisalem juz wyzej czemu fire a nie co innego, nie bede sie powtarzal


Próbowałem. Fajne liczby i nic pozatym. Nuda. Na froście musisz troche sie nasikać żeby fire lamy wyprzedzić albo chociaż do nich dobić. Zresztą, nie chcę mi sie pisac o Death Count Fire magów na raidzie. Ogólnie 28% crit z Winter's Chillem przy maksymalnej redukcji aggro mnie najbardziej rajcuje i dalej będzie rajcować.
A i btw, dont' fuckin laugh now :). Nie byłem z elementalem jeszcze w żadnej instancji... bo nasza gildia ma focha i ogólnie fuj.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:20 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
A mnie dalej ten lock ciekawi :)


Tak ja mowie - to psychol :D Prawie 320k na Loathebie w mniej wiecej regulaminowym czasie jednak troche mowi nie ? Na Patchwerku probowalem bydlaka dogonic to mi 2k zabraklo :( (239 do 237, przy czym w okolicach 30-20% mocno oszczedzalem mane zeby dac czadu ponizej 20). I byloby wszystko pieknie gdyby nie fakt, ze dostalem 3 razy PI w czasie walki. Wiec naprawde - to nie jest kwestia tego ze magowie nie umieja grac.

Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
No wiec powiem tak - jakos nie odkryles Ameryki ze przezywalnosc frost maga jest troszke wieksza od fire maga

troche?


Dobrze, nastepnym razem jak bede ironizowal to walne w cudzyslowach - lepiej ? :)

Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Sprobuj w endgameowym PvE fire. Powaznie. No chyba ze probowales i uznales ze jest do dupy ... Co nawiasem mowiac byloby dziwne. Zreszta wypisalem juz wyzej czemu fire a nie co innego, nie bede sie powtarzal


Próbowałem. Fajne liczby i nic pozatym. Nuda. Na froście musisz troche sie nasikać żeby fire lamy wyprzedzić albo chociaż do nich dobić. Zresztą, nie chcę mi sie pisac o Death Count Fire magów na raidzie. Ogólnie 28% crit z Winter's Chillem przy maksymalnej redukcji aggro mnie najbardziej rajcuje i dalej będzie rajcować.


Fajne liczby ktore widzisz przez cala walke, a na koncu staja sie o 20% fajniejsze. Hmmmm. Zreszta co to do cholery znaczy ze musisz sie starac zeby fire lamy wyprzedzic ? Niestety - z punktu widzenia rajdu bardziej przydatna jest ta fire lama ktora dlubiac w nosie robi lepszy dmg niz Ty pocac sie nad klawiszem ktory odpowiada za cast frostbolta. No sorry - tak Blizzardowi wyszlo tym razem.

Sobtainer napisał(a):
A i btw, dont' fuckin laugh now :). Nie byłem z elementalem jeszcze w żadnej instancji... bo nasza gildia ma focha i ogólnie fuj.

Czyli zebysmy sie dobrze zrozumieli ... Nie byles po patchu w zadnej instancji i przekonujesz mnie co jest lepsze w PvE ? No prosze Cie ... To tak jakbym ja przekonywal Ciebie o wyzszosci jakiegos builda w PvP :D Opcjonalnie moglbym Cie przekonywac o wyzszosci zboza z Madagaskaru nad ryzem z Burkina Faso. Byloby to mniej wiecej tyle samo warte ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:40 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Czyli zebysmy sie dobrze zrozumieli ... Nie byles po patchu w zadnej instancji i przekonujesz mnie co jest lepsze w PvE ?


Qra na becie jestem. Nie napisałem, że nie byłem w ogóle w instancji, tylko że nie byłem na live wowie. No ale EoT. Dla mnie frost jest zajebisty i będzie jeszcze bardziej w tbc. A wyższość fire nad frost okaże się za kilka miesięcy.

P.S
czy ja pisząc w tym topiku sugeruje albo wprowadzam jakiegoś agresora? :) ze wstrzemięźliwością staram się tu pisać, ale każdy zajebiście zawsze mnie quotuje i zawsze mnie probuje przekonać do swojej racji.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:49 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Czyli zebysmy sie dobrze zrozumieli ... Nie byles po patchu w zadnej instancji i przekonujesz mnie co jest lepsze w PvE ?


Qra na becie jestem. Nie napisałem, że nie byłem w ogóle w instancji, tylko że nie byłem na live wowie. No ale EoT. Dla mnie frost jest zajebisty i będzie jeszcze bardziej w tbc. A wyższość fire nad frost okaże się za kilka miesięcy.


Nu i gadaj z takim ... eeeh. To moze duzymi literami.

Lvl 70 - tak - frost. Ale Arcane Frost.
Lvl 60 z talentami z TBC - fire.

Eot to Eot .. ide do domu, nic tu po mnie :)

Merry christmas :D

(a jak juz edytujemy posty to prosze bardzo)

Sobtainer napisał(a):
P.S
czy ja pisząc w tym topiku sugeruje albo wprowadzam jakiegoś agresora? :) ze wstrzemięźliwością staram się tu pisać, ale każdy zajebiście zawsze mnie quotuje i zawsze mnie probuje przekonać do swojej racji.


Nie - nie wprowadzasz agresora. Ale jesli przekonujesz mnie, ze Deep Fire ssie w PvE bo Clearcasting jest super, jednoczesnie mowiac ze nie masz po patchu doswiadczen w 40man endgame to jest to leciutko naciagane. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:52 
Cytuj  
Bo mi tu plebujesz swoją gnomską muzgownicą o ignite, że piekne cyferki ble ble. To są cyferki izy moda ;p :lol:

no no, merry merry.

Deep Fire ssie po Clearcasting jest super. LOLOOLOL a gdzie ja to napisałem? : - D. Idź qrwa do domu już 8)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 15:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Bo mi tu plebujesz swoją gnomską muzgownicą o ignite, że piekne cyferki ble ble. To są cyferki izy moda ;p :lol:

no no, merry merry.


Moja gnomowska mozgownica jest z raciala o 5% pojemniejsza niz twoja. To raz. Dwa - gnomka ladniej castuje. Trzy - wole byc izi mode przydatny dla rajdu niz mega pro i szlajac sie z damagem w okolicach hunterow w Naxx :P

Sobtainer napisał(a):
Bo mi tu plebujesz swoją gnomską muzgownicą o ignite, że piekne cyferki ble ble. To są cyferki izy moda ;p :lol:
Deep Fire ssie po Clearcasting jest super. LOLOOLOL a gdzie ja to napisałem? : - D. Idź qrwa do domu już 8)


No nie .. nigdzie ..

Sobtainer napisał(a):
W PvE jak najbardziej Clearcasting. Ogólnie nevah Fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:00 
Cytuj  
no dobra, ale nie napisalem ze deep fire jest gorszy od clearcastingu, bo tak to Ty napisales :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
no dobra, ale nie napisalem ze deep fire jest gorszy od clearcastingu, bo tak to Ty napisales :D


Rozumiem, czyli piszac

Sobtainer napisał(a):
W PvE jak najbardziej Clearcasting. Ogólnie nevah Fire


wcale nie sugerujesz ze clearcasting jest wiecej wart niz deep fire. Wybacz, ale ktorys z nas jest z Marsa i raczej nie jestem to ja :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2006, 16:09 
Cytuj  
W PvE jak najbardziej Clearcasting+frost - 1-sza myśl [czyt. pierwszy zwój]

Ogólnie nevah Fire - 2-ga myśl [czyt. drugi zwój]

Wizualizacja buildu mojego maga.

Obrazek


W sumie dwa odrębne zwoje mózgowe to napisały. Czyli, pisząc o Clearcastingu nie myślałem o tym, że to lepsze od Deep Fire bo to logiczne by nie było. Musiałbym byś tępakiem jakimś żeby tak napisać i jeszcze w to wierzyć! :)

Ogólnie to nie chce mi sie z Toba dyskutować ;p :wink:

P.S
Jak z ta zamianą, zgadzasz się? : - D

P.S2
Deep frost to dla mnie 10pkt w Arcane, żeby nie było.

świetne forum magowe ---> http://forums.subcreation.net/viewforum.php?f=21

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.