mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 01:09 
 
W zasadzie krótkie. Warto przechodzić do WoW? Zastanawiam się juz jakis czas, bety nie grałem. Jakie macie ogólne wrażenia? Jest to fajniejsza gra i warto zainwestować i czas i pieniądze w to zamiast DAoC?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 03:00 
 
Nie ;-p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 03:40 
 
Tak :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 10:22 
 
Zalezy co Ci sie w DAoC podobalo. Jesli np. RvR, to na razie nie przechodz, bo jest niezrobione (aczkolwiek sa zapowiedzi, ze bedzie i z zapowiedzi wynika, ze ma szanse byc rownie fajne jak w DAoC, albo moze nawet lepsze).

Muminus

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:44 
 
Hmm..." ...ma byc zrobione...pvp" ja tam nie wierze w bajki he he....a jak zrobia to moze za rok dwa ..w sumie pvp w WoW to jak na razie wielkie g....o he he, ja przynajmniej bede konczyc swoja przygode z WoW'em za 2 lub trzy tygodnie ( tyle czasu oceniam zajmie m9 poznanie swiata)i wracam do DAOC'a ...no moze jeszcze zobacze EQ2

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:54 
 
daoc - rvr , wow - pve, tak to dla mnie wyglada. PvP ( czy rvr, prawie to samo), w wow niby istnieje, ale jak z czegos jedynym profitem jest zabawa... to oznacza ze max po miesiacu sie znudzi. Daoc szczegolnie po nf ma bardzo dobrze to skonstruowane, poza tym jest jednym plusem, ktorego wow nie pobije sa trzy(a nie dwie) strony konfliktu, co stwarza dodatkowe mozliwosci obierania strategi walk (a czasami przykrych niespodzianek w postaci zajscia od tylca 3 strony :P)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:55 
 
na razie jest radosne gankowanie.
battlegroundsy i zmiany w PvP na 99% wystartują w przyszłym patchu. A przyszły patch albo będzie jeszcze w grudniu albo w styczniu.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 21:19 
 
Wielkie dzieki za odpowiedzi. Wobec tego zostaje w DAoC. Dla mnie gra bez PvP jest bez sensu. Co prawda na Bedevere PvP ostatnio padlo bo setki ludzi przeszly do WoW ale widze ze jest szansa na ich szybki powrot.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:37 
 
Co Wy gadacie wogóle? Nie ma PvP w WoW?
PvP w WoW rządzi, jest nie dorobione bo system nie jest ukończony ale samo PvP jest nie do przebicia.
W żadnej grze nie widziałem tak ciekawych pojedynków jak w WoW.

Facet chce się przenieść z DAoC a Wy mu kity wciskacie bo po pierwszych dwóch tygodniach jesteście zawiedzeni, że nie każdy aspekt gry jest w 100% ukończony.

Jeżeli wprowadzą zapowiadane zmiany (A wprowadzą bo to Blizzard a nie SOE) to sytem PvP i GvG będzie wyprzedzał konkurencję o lata świetlne.
WoW ma niesamowite fundamenty do PvP.

Jeszcze tylko dodam, że przy takim dopływie gotówki jaki ma teraz Blizzard, może być tylko lepiej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 09:45 
 
nie chcą niech ne grają
gracze EQ wędrują do EQ2 i flamują WoW-a nawet w niego nie grając. Cóż lanie szczurów jest na pewno super ciekawe i wciągające.
Gracze DAoC-a zostają przy DAoC i będą zdobywać kolejne realm pointsy które niczemy oprócz budowania tabelek ze statystykami nie służą. Super zabawa :D

btw. a mógłby ktoś napisać co prezentował sobą DAoC w 2 tygodnie po premierze?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 11:00 
 
Nic :lol: Pozatym WoW miał jeden z bardziej udanych startów od wielu lat w swiatku mmorpg. A co do powrotu trych osób radze sie nie łudzić. :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 14:00 
 
Pytanie bylo skierowane do bylych graczy DAOC ... wypowiedzialy sie osoby, ktore napewno moga sie za takie uwazac ...
jak i inne ...

Mark - jedyne co z Twojej wypowiedzi uwazam za 100% prawdziwe to " nie chca, niech nie graja" ... calkowita prawda.

Khebeln - na jakiej podstawie tak sadzisz ?

Dwutlenek - dlaczego wciskaja kity :D ... po prostu odpowiadaja wprost jak czuja gre w tym momencie.

Co do przyszlosci PvP w WoW - mozliwe ze bedzie to najlepsze PvP w historii, moze tez byc najwieksza porazka ... nikt tego nie wie dopuki nie zobaczy...
Na temat DAOC 2 tygodnie po premierze (europejskiej musze zaznaczyc, zeby nie bylo czepiania sie:D) moge powiedziec ze reprezentowal duzo wiecej niz nic ...
Zarowno PvE jak i PvP bylo fenomenalnym przezyciem praktycznie od poczatku - na pierwszych swoim charze zrobilem wszystkie mozliwe questy, widzialem kazde miejsce ...
Faktem jest ze na kolejnych nie robi sie juz praktycznie questow, bo to tylko powielanie tego co juz sie zrobilo ... (ale i WoW sadze ze jest tak samo).
RvR - jedne z najlepszych przezyc byly wlasnie wtedy jak sie prawie nic nie wiedzialo o grze i charem lvl17 latalo sie po frontierach ... ginelo, zabijalo .... ale jaka radoche mialo :D
Czego wlasnie zycze kazdemu, bez wzgledu w jaka gre beda grali.


_________________
------

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 14:52 
 
PvE jest duzo lepsze w WoW niz w DAoC (przynajmniej niz bylo jakies 2 lata temu, jak przestalem grac). A w kwesti questow to w ogole nie ma porownania - wczoraj grajac przez jeden wieczor zrobilem tyle questow co w DAoCu przez pol roku... Jeszcze do dzis pamietam, jak sie czailem przez dwie noce (czasu rzeczywistego), zeby zabic jakiegos tam gnoma do questu.

W WoW questy sa duzo czestsze, ciekawsze, znacznie lepiej opisane i dajace lepsze nagrody. Sa podstawowym sposobem zdobywania xp.

W DAoCu xp robilo sie na zabijaniu w kolko tych samych potworow (DF, Finns w Hiberni, drzewa w Albionie). A w WoW jest znacznie wieksza roznorodnosc.

Natomiast w kwesti PvP to nie ma porownania w druga strone - DAoC bije WoW na glowe (przynajmniej na razie).

Muminus

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 15:00 
 
Blizzard nie powiedział ostatniego słowa odnośnie PvP. Nie powiedział nawet pierwszego a wy już piszecie, że PvP w WoWie to dno. Na razie mamy radosne gankowanie. Zmieni się to na pewno. Wiara w to, że nie może powstać system PvP lepszy od tego w DAoC-u jest jeszcze bardziej naiwna, że to właśnie Blizzard nie może zrobić tego lepszego systemu.
Ja w DAoC-a na pewno nie zagram bo gra jest stara, serwery są stare, gracze są starzy - i wiem mniej więcej jak to wygląda w praniu gdy wróciłem do AO po roku "niebytności".
Mam okazję pograć w WoW-a, w młodą grę, pełną zagadek i być może która ponbije w przyszłości pod względem PvP dotychczasowego króla DAoC-a. Pod wględem PvE juz teraz WoW-a uważam za evenemt wśród gier mmorpg.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 15:37 
 
Przeciez wszedzie pisze "na razie"...
Osobiscie mam gleboka nadzieje, ze Blizzard zrobi dobre PvP - bo podstawe do stworzenia dobrego systemu FvF ma swietna.

Muminus

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 15:56 
 
mark, idz sie napij wody, moze troche ochloniesz. Podzielam twoj zachwyt wowem, bo mi tez sie podoba. Wiem o wielkich planach pvp, wiem jak wyglada pve. I tak, masz racje, byc moze bedzie to cos, co zmiecie wszelka konkurencje ( mam taka nadzieje), ale ... Jak ktos sie mnie pyta : "czy ty mi mozesz powiedziec, jak na dana chwile to wyglada???" , to ja mu odpowiadam wprost : " sluchaj , widzialem, ze to wyglada tak i tak". Nie bede mu mowil, ze to bedzie wygladac super i zajebiscie, bo o tym chyba wszyscy juz wiedza, ze bez tego ta gra umrze szybciej nawet niz zdobyla swoja popularnosc. I to musza zrobic szybko, bo srednio, po 3 miesiacach ta gra zacznie sie ludziom nudzic, bo ile mozna biegac na max lvlu w max ekwipunku i nie robic nic?

Tak wiec jeszcze raz i spokojnie napisze : Na chwile obecna, pvp - jak dla mnie - nie istnieje. A moze inaczej, istnieje tylko jako sposob spedzenie czasu, zabicia nudy, bo nic z niego nie dostajesz.


P.S. Realm Pointsy w daocu nie tylko sluza statystykom. Masz 12 Realm Ranks, na kazdym z nich masz 10 lvli, kazdy 1 lvl daje ci 1 pkt. Czyli sumarycznie 121 pktow do wydania na dodatkowe zdolnosci, ktore to wlasnie pomagaja bardzo i niesamowicie rozrozniaja postacie na cap 50lvl postaci ( cos ala tutaj talenty, ale troche wiecej wyborow masz).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 16:55 
 
o przyszlosci pvp (i innych mniej waznych sprawach) w wowie mozna przeczytac tutaj: click


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 17:30 
 
lutus ale to wy ochloncie i nie wymagajcie od młodej rybki która dopiero co wyszła z łona matki mozliwości starego wieloryba. Dajcie czas - wiadomo, że premiera WoW-a była przedwczesna bo złożyło się na to kilka spraw i nie wszystko jest ukończone. PvP jest w większości ważne blisko levelcapa, więc logiczne, że Blizzard załatwi tą kwestię na samym końcu, a do premiery starał się ukończyć PvE i podstawy levelingu co mu zresztą bardzo dobrze wyszło.
Plany też wiadomo jakie są, wystarczy poczekać na 1-2 patche i wszystko się wyjaśni. Po prostu trochę życiowego optymizmu.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 17:53 
 
Mark ... przeciez ani ja, ani Lutus nie pisze nic zlego o WoWie ... a juz napewno o PLANACH pvp ... a optymizmu zapewniam Ci nie brakuje mi :)

Szczegolnie pozytywnie (wg. mnie) wyglada fakt, ze osoba majaca za soba przeszlosc w daocowym RvR wypowiada sie ze ma to spora przyszlosc.

Zauwaz (juz to podkreslil Lutus), ze pytanie brzmialo jak TERAZ to wyglada, a nie ja bedzie w przyszlosci ...
Przykladowo w daocu o ToA duzo osob mowilo w zachwytach, a teraz ... jest to ze wzgledu na pewne rzeczy kula u nogi ...

Po prostu ochlon :)

cypis - wiem, i wyglada to naprawde ciekawie


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 17:55 
 
Teraz to nie wyglada wcale, bo wow jeszcze nie jest ukonczony. O wygladaniu bedziemy mogli pogadac, jak skoncza eu. Rownie dobrze retail us wow mozna nazwac pozna beta.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.