mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 14:27 
Cytuj  
Witam wszystkich z 4um
Więc do rzeczy prosze was o pewne wskazówki.

Primo1: po pierwsze grałem juz w Uo i chce to kontynuować (grałem na shardach prywatnych[ <- nie płaciłem to priv tak >.< ?] takich jak Abaddon home lub abandon home nie pamiętam. )

Primo2: nieweim skąd ściągnąć gierke to znaczy mam instalke AoS 2d i 3d a także UoGateway do wyszukiwania shardów ale niedziała mi niemam żadnych shardów na liście.Lecz jeżeli potrzebna jest jakaś inna instalka to prosze o jakieś wskazówki skąd ją wziąść.

Primo3: w sumie nie grałem pewien czas więc jak wyszły jakieś nowe patche to skad gdzie i jak .

Primo4:nie dysponuje wystarczającymi funduszami do rozpoczęcia gry na płatnym servie wiec prosze o pomoc jedynie przy bezpłatnych.

Primo5:Polskie shardy też ujdą :D i jakieś strony do nich

pozdrawiam wszystkich i z Góry wielkie dzięki 8)


Ostatnio edytowano 24 sty 2005, 15:08 przez Medic, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 14:45 
Cytuj  
'kontynłować' -> fajne:P

a zanim sie tu pojawia posty moderow ze zjebami to ci powiem use your power and type search :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:16 
Cytuj  
eeeeeee jak na mój gust wszystko było w innych topicach(poza tymi klientami). Nie wróże temu panu świetlanych początków (nie ma chłopak doswiadczenia w pisaniu postów - moze sie wyrobi)

swoją drogą - bede miał dzisiaj/jutro clienta UO - mógłby mi ktoś dać jakies porady na początek??


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:26 
Cytuj  
a myślałem że odpowiedz będzie prosta i bardziej pomocna dla mnie ...
ale sie myliłem

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:27 
Cytuj  
No to tak patche sciagaja sie przy uruchomieniu clienta, zazwyczaj kazdy shard ma www. i tam pisze do jakiego patcha trzeba sciagnac, a co do geteway to chyba trzeba nowa wersje sciagnac ja mam np. 1.9.1258 beta i tam mam shardy, a co do porady dla poczatkujacych to tak: na opczatku postaraj sie dostac na shardy typu "Dream Master" a wrazie nie powodzenia idz na np. Moongate, bo chyba sa to jesdne z leprzych shardow, a i jeszcze jedno przy tworzeniu profesji spodo osob (grajacyh w Uo) odradza wybieranie mieszanej (znaczy ta co ty sam ustawiasz statsy), zazwyczaj wszyscy biora profesje typu Mag, Palek czy tam inne gotowce.

Edit. (to dla Piszpan'a)
Co prawda to prawda, ze szukanie jest do wyboru, ale z tego co widzisz osoba ta ma dopiero jeden post, to znaczy ze jest nowa wiec postaraj sie pomoc a nie odrazu lekko zjezdzasz (ale dobrze z 2 strony, ze zjedziesz to przynajmniej bedzie mial moze mobilizacje do szukania i glowkowanie by sie po nim nie jechalo :P).


_________________
make LOVE not WAR


Ostatnio edytowano 24 sty 2005, 16:35 przez Pan i Wladca, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:29 
Cytuj  
medic po prostu wpisz ultima czy tam ultima on line w zakladce search i ci wywali mase postow z darmowymi serwerami. jak dla mnie ultima to nudna gra i niedopracowana ale to moje zdanie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:36 
Cytuj  
dzieki i jedno pytanie do tych Polskich shardów jest potrzebna orginalna wersja ( klient ) UOAoS ? taka kupiona ..??( tylko bez śmiechów)
jak kto woli Piszpan ja grałem już w Uo, Ryl'a, anarchy online, darkeden ,Rose , mu-online,Tantre, Kal-online,Maplestory <pełen wypas. i jakoś wracam do Ultimy zgadnij czemu ......


_________________
"niektóre kobiety są bezcenne, a za inne zapłacisz kartą MASTERCARD"
"piwo 2,60zł wino 4,20zł vodka 20zł , Kac bezcenny (MASTERCARD)"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:39 
Cytuj  
hehe no spoko ja tez mam 'okresy' (:P) ze gram w jakies KO itd ale jakos nigdy nie moge zerwac z nalogiem zwanym MUD :D Cygnus Division

od tego sie zaczela moja przygoda z online rpg i pewnie zostanie tak juz do smierci:) mojej lub muda;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:40 
Cytuj  
wlasnie ja nie gralem w mu online i zaraz uzyje magicznego przycisku search i sobie jakis serwer znajde:D

p.s. Znacie jakis dobry serwer mu gdzie gra duzo polakow:P:P:P:P:P:P:P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:43 
Cytuj  
Chyba raczej nie trzeba kupowac jakiejs tam wersji Uo, ja mam sciagniete z DC++ po jakiemus dziwnemu jeszyku jest instalka "_____-----------_______ "ale gra smiga. A co do Piszpan'a to sam najezdzasz ze jest cos takiego jak "szukanie" a sam zle robisz bo jest cos takiego jak EDIT.

PS. Jesli naprawde szukasz servera do to masz ja nie cham tylko pomagam jak moge (server dziala na wersji Mu 99b+) http://kemu.no-ip.info:1818/home.asp


_________________
make LOVE not WAR


Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:47 
Cytuj  
polecam Global Piszpan =P a tak naprawde to servy do Mu są takie działają ok 1-2 tygodni i padaja najczęściej przez hackerów(te polskie) więc zostają zagraniczne i w tym wypadku jest to samo ...(hack) zostaje ci jedynie 2 wyjścia albo idziesz na Global ... albo czekasz cierpliwie i szukasz dobrych prywatnych servów ( z małym expem i dropem zazwyczaj długo stoją do kilku miesięcy ) wejdz na www.mu.xp.pl i publikacja serverów tam napewno coś znajdziesz .Tylko że w tej chwili strona nie działa coś sie na niej dzieje .....
i dobra będe korzystał z Szukaj ....


_________________
"niektóre kobiety są bezcenne, a za inne zapłacisz kartą MASTERCARD"
"piwo 2,60zł wino 4,20zł vodka 20zł , Kac bezcenny (MASTERCARD)"


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:48 
Cytuj  
ja sciagnalem angielskie uo jak bylo za darmo na ign.com :wink:
a co do gatewaya to mialem takie male cus ze jak odpalem na danym shardzie to stalo na veryfie i dopiero po zamknieciu i ponownym odpaleniu klienta wchodzilo


Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:56 
Cytuj  
a co do patch do Uo to Karmel ska brałeś Auto update czy ściągłeś ..
(bez Flamów =P)


_________________
"niektóre kobiety są bezcenne, a za inne zapłacisz kartą MASTERCARD"
"piwo 2,60zł wino 4,20zł vodka 20zł , Kac bezcenny (MASTERCARD)"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:57 
Cytuj  
wlasnie te xp nie dziala tam jest lepsze forum:P:P:P (zart:D)

a co do tego mego postu z szukaj jesio bo tam edit widzialem to napisalem (tak jak napisalem:D) zebys medic uzyl tego search bo nie raz widzialem jak tu kolesi od roznych wyzywali za to ze nie uzywa... :( i wolalem mu to delikatnie powiedziec niz mialby sie naciac na jakiegos zycha:P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:01 
Cytuj  
No wiesz search jak search ale tez EDIT mozna uzyc bo widze ze nie w pierwszym topiku podwajasz posty zauwazylem ze jeszcze w Darmowe mmorpg linki podwoiles post nie wiadomo po co... - Aha a moze Piszpan lubi nabijac posty bezsesownymi postami :P (ten post moze tez nie byl za ambitny ale no czlowieku, Uzywaj ten jeba*y EDIT a nie pisz kolejnych postow bezsesu, to co chez umiesc w jedym poscie a nie piszesz jeden pod 2).


_________________
make LOVE not WAR


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:07 
Cytuj  
Medic: zawsze instaluje uo, potem auto-apdejt i wrzucam pliki z odpowiedniego serva :] nigdy sie nie zawiodlem :D

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:10 
Cytuj  
co prawda to prawna tylko nie wyszystkie prywalne servery maja jakies pliki do sciagniecia i by je wzucic do folderu z Uo np. Moongate nie ma, ale wiem o co ci chodzi bo sam grajac na innych serverach tak robilem i wyszsko bylo OKA :D ( a mialy tak np. Zaginiony Swiat, Dream Master i wiele wiele innych shardow do ktoych trzeba pisac podania itp hehe:P).


_________________
make LOVE not WAR

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:13 
Cytuj  
no mozna wszystkiego uzyc i masz racje od pol roku tak nabijam posty ze hej? a wogole to po kiego nabijac posty? ty masz 5 lat ze chcesz tu sie bawic w jakies nabijanie postow? moglem uzyc edit owszem ale nie uzylem i co. jak z kims dyskutuje na forum to nie uzywam i tyle. a ze napisalem 2 posty pod rzad to jestem ten no jak to noob? lama? oj boze powiesze sie normalnie i przestane pic lol.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:14 
Cytuj  
Proponuje sciagnac Gatewaya od nowa i razora najlepeij tez. Autopatchuj do wersji potrzebnej do gry na danym shardzie. Wszystko powinno byc ok.
Stad w razie potrzeby sciagnij instalke:
http://www.gigex.com/pc/title/gameinfo/?id=2008&source=00001
W razie problemow PM me


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no mozna wszystkiego uzyc i masz racje od pol roku tak nabijam posty ze hej? a wogole to po kiego nabijac posty? ty masz 5 lat ze chcesz tu sie bawic w jakies nabijanie postow? moglem uzyc edit owszem ale nie uzylem i co. jak z kims dyskutuje na forum to nie uzywam i tyle. a ze napisalem 2 posty pod rzad to jestem ten no jak to noob? lama? oj boze powiesze sie normalnie i przestane pic lol.

No to idz powies sie, mi tam na postach nie zalezy (a zreszta sp na moja liczbe postow i date mniejwiecej tak jak ty wiec cicho) a mowie o edycji i podwajaniu postow tak jak ty to robisz i cie pouczam bo mialem podobna sytuacje na moich 2 pierwszych postach, ale Zycho mnie pouczyl i wiecej tak nie robie, "Pan i wladca wydaje z siebie dlugie hmm..." czyli Zycho musi i ciebie pouczyc zebys tak nie robil "chyba"

PS. Zakonczmy ta glupia gadke plz. " Make love not war".


_________________
make LOVE not WAR

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.