mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:33 
Cytuj  
Witajcie,

Jest to juz troche irytujace, co ok 4-5 min gra sie wypieprza, przypadkowo, bez zadnych zaleznosci (przynajmniej nie zaobserwowalem). Na oficjalnym forum tech support milczy. Moze ktos z Was mial podobny problem? Kwestia sterownikow? jakakolwiek pomoc mi sie przyda

pozdr.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:44 
Cytuj  
Wypelnij formularz:
OS:
CPU:
RAM:
VGA:
VRAM:

To moze ktos pomoze.

EDIT:A gierka sie "wypieprza" w sensie do windowsa czy do login screen?

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:49 
Cytuj  
do windy

OS: xp
CPU: athlon xp3000
RAM: 512 - kingston
VGA: GF mx440
VRAM: ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:51 
Cytuj  
VRAM to inaczej Viedo memory czyli ile ma mb twoja karta.
Hmmm nie powinno sie wywalac, chociaz komp strasznie slaby poza ramem, ktory sie jeszcze trzyma jak na dzis.
Powiedz mi czy wywala cie do windowsa czy do login screena?

EDIT:Sorry nei zauwazylem, no to przykro mi to nie jest wina strony serwerow jak cie wywala do windowsa. Lecz twojego peceta.
Procek jeszcze w miare wyrabia pewnie, ale karta graficzna to pewnie sie poci, jedynie mozesz dac szanse updatowi sterownikow. Choc watpie czy pomoze.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:54 
Cytuj  
do winowsa, potem mam mozliwosc wyslania bledu do blizza ale oczywiscie nie mozna sie polaczyc z serwerem raportowania bledow.

za kazdym razem jak sie wypieprzy to jest blad 132, na oficjanym forum jest pinned post o tym bledzie ale do tej pory zero odzewu z techsupport'a

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:55 
Cytuj  
Cytuj:
... ale karta graficzna to pewnie sie poci, jedynie mozesz dac szanse updatowi sterownikow. Choc watpie czy pomoze.


ale przez zpaczowaniem wszystko banglalo jak trza, karta wyrabiala, na obcietych detalach ale zawsze

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:57 
Cytuj  
No zero odzewu bo pewnie duzo ludzi ma problem z wlasnym sprzetem.
Pewnie grasz na EU OB i nie zdziwilbym sie ze jak na ekranie widzisz kupe ludzi to nie styka ci zasobow komputera zeby to pociagnac.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:59 
Cytuj  
tez nie, wypieprza mi sie nawet jak stoje sam w lesie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:04 
Cytuj  
No to standardowa rzecz to:
-Sterowniki
-Reinstalka gry
-Diagnoza dysku bo przy tym ramie duzo korzysta z plikow stronnicowania
-Zastanowic sie co sie ostantnio zmienialo w widnowsie (instalacja prgramu, zmiana ustaiwen itp) i przywrocenie tego do stanu poprzedniego

Jak to nie pomaga to pozostaje w ostatecznosci format c i reinstalka windowsa, ale to wtedy jak juz sie nie ma pojecia w czym problem moze tkwic.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:05 
Cytuj  
niestety chyba tak bede musial zrobic...format jest dobry na wszystko :)

mimo wszystko dzieki za Twoj czas

pozdr

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:06 
Cytuj  
AddOny... Masz jakieś zainstalowane? Poza tym jak ci wywala do raportu to masz tam napisane co było przyczyną (nr błędu i jego nazwa)

Pozdrawiam

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:07 
Cytuj  
sykko napisał(a):
tez nie, wypieprza mi sie nawet jak stoje sam w lesie


Chciales napisac ze masz client crasha i wracasz do windows?
Wez pod uwage ze to publiczne forum i takie slownictwo jest niestosowne.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:12 
Cytuj  
Hmm.
To teraz ja sie zastanawiam czy bede w stanie pograc. Na stronie WoW wymagania sa do przelkniecia dla mojego podstarzalego sprzetu, ale z tego co widze to nie do konca.
Athlon XP 1700+, GF 2 MX 64, 512 kingston, os oczywiscie XP
Co myslicie?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:25 
Cytuj  
Zychoo, ogolnie to jest tak, ze masz wystarczajacy sprzed wg firmy Blizzard zeby "odpalic" gre i grac solo oraz stanac przed miastem.
Jednak wejscie do miasta to bedzie stop, sciana, stop, sciana itd.
Raidy masowe na PvP to bedzies zomijal jak najczesciej, bo wrazenia beda twoje takie ze; bum, release spirit, go to 1.
Ogolnie to potrzeba ci nowej grafiki conajmniej ATI radeon 9xxx albo odpowiednik ze stajni GF, oraz procesor to bym polecal AMD XP 3200 (z athlonow) i wtedy mozesz sobie pozwolic nawet na raidy, ale nie te przesadzone 100~ osob vs Raidowane miasta.

Oczywiscie niektorzy powiedza ze na gorszym procku i karcie sobie "jakos" graja od tego co podalem. Ale ja na swoim sprzecie (P4 3.06 512mb ram, r9600pro) mialem cholerne lagi na najwiekszym raidzie w jakim uczestniczylem, o 3 rano.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 17:33 
Cytuj  
Heh. No to juz wiem na co wydam poniedzialkowa pensje:)
Ide do tech boarda :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 18:44 
Cytuj  
AMD Sempron 2600+, 512MB DDR, dysk WD 80GB z 8MB Cache, Windows 98 SE, GeForce2 Ti 64MB ...

KR beta -- chodziło cały czas bez problemów (nie, nie było że niby więcej ludzi to mi padała gra).. i mam problem podobny jak zychoo, tylko, że jeśli mam fullscreen to nic nie mogę zrobić w momencie zwisu, jedynie poklikać sobie myszką i poruszać, jak mam windowed mode to mogę ubić proces i restartnąć, ale to jest szalenie wkurzające..

reinstall DirectX/driverów nie pomógł (początkowo myślałem, że to wina mieszania mojego), reinstall gry, też nie.. w desperacji przeinstalowałem Windowsa (oczywiście wszelkie Windows update etc porobione), zainstalowałem sterowniki, wszystko ślicznie tak samo jak miałem przed zainstalowaniem gry do KR beta, co mi chodziło.. niestety po odpaleniu tej samej kopii gry którą miałem przed reinstallem Windowsa, zaliczyłem tą samą kupe :) aktualnie się instaluje na nowo WoW (oszukujmy się, że to pomoże), patche polecą i pójde sprawdzić... jeśli to nie pomoże to ostatnią deską ratunku będzie dla mnie chyba zassanie EU klienta :/

[edit]
próbowałem z wersja 1.2.1 US grać - było ok, ale też padło.. "przerobiłem" na EU wg opisu Vercina, zobaczymy...
[/edit]


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 20:24 
Cytuj  
Rozwiązanie ;)

Jakoże miałem podobny (niewyjaśniony do tej pory) problem z q2 kiedyś, postanowiłem zrobić to co wtedy.. Zmniejszenie taktowania karty graficznej mojej pomogło.. Z tego co czytałem w bugfixes, niby coś robili właśnie z obsługą kart, coś niby poprawili -- no, może jednym.. innym popsuli :) jakby komuś też to pomogło to niech się wpisze.. a później można zaspamować ogólne forum.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 20:33 
Cytuj  
Ja przez długi czas grałem na Athlonie 1gHz, Asus A7U 133, 256MB Infineon, GeForce2 440MX 64MB i jeśli nie liczyć raidów i wizyt w mieście grać "się dało" :f, dokupiłem później kość 512MB Kingstona i żadne miasto, ni żaden raid (sprawdzone empirycznie podczas raidu na Crossroads, gdzie zarówno po stronie hordy, jak i przymierza było ponad 50 osób) już mi nie straszny, a czegoś takiego jak przycinanie sie gry nie uświadczyłem odkąd dokupiłem ramu. Fakt że nigdy nie przekraczam 30fpsów, ale też praktycznie nigdy nie spadam poniżej 10 (9,5 chyba miałem najmniej), jak dla mnie takie watrości fps w zupełności wystarczają, chociaz dla kogoś kto nie grał przez znaczną częśc swojego życia w Sensibhle World of Soccer i Cannon Folder może to być trochę za mało.
Acha jeśli macie mało ramu odradzam instalowanie modów typu Lootlink, czy Gather, że o Cosmosie nie wspomnę.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 21:20 
Cytuj  
nie uwierzycie, sformatowalem dysk, scandisk /surface, i nic, ciagle err 132 >> mam CLIENT CRASH'a do Windows

poddaje sie, zaczynam powaznie mysles nad wycofaniem preorder'a

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 21:35 
Cytuj  
Nie wycofuj. Jak zabraknie to beda na wage zlota:)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.