mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 15:53 
Cytuj  
witam
serwy leza to zagladnalem na forum i otwieram watek o priescie,moze ktos sie podzieli wiedza na temat tej postaci

zalozylem sobie taki build talentow
http://wowvault.ign.com/View.php?view=T ... l&id=21014

z mala modyfikacja w discipline ktora zasugerowal mi kielas

Unbreakable Will Rank 5
Martyrdom Rank 2
Improved Power Word: Shield Rank 3
Improved Power Word: Fortitude Rank 2
Focused Casting Rank 1
Mental Agility Rank 2
Discipline Total: 15

to jest build na 60lvl a zostaje jeszcze dylemat jak przydzielac pkt wraz ze wzrostem lewelu, ja na poczatku wszystko w shadow daje

prosze o krytyke i ewentualne rady
pozdrawiam

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 18:26 
Cytuj  
Witam,
Ja również robie shadowpriesta (przynajmniej do levelowania). Narazie niemoge skomentować twojego builda bo mam dopiero 18lev. Narazie zauważyłem że nie jest za łatwo solowac ale slyszalem ze po 20lev jest duzo lepiej (mindflay).
Znalazłem kilka informacji o levelowaniu priesta tutaj:
http://www.ian-net.pwp.blueyonder.co.uk ... priest.htm
Może inni kapłani mają jakieś inne adresy lub rady którymi mogą się podzielić z innymi.

Ja osobiście chciałem zapytac o kilka rzeczy:
- jakie proponujecie profesje (narazie mam firstaid, herba i alchemy),
- mam drobne problemy ze kasą - jakies sugestie jak to naprawić i jak najlepiej taka profesja jak priest uzbierac do 40 na mounta.
- gdzie levelowac - według tego poradnika do 25 poleca autor siedziec w barrows ale niepodobalo mi sie tam wiec teraz jestem w silverpineforest.

To by było tyle aha może jest ktoś na SH kolo 20 lev kto szuka towarzysza do levelowania bo samemu troche nudno.
Pozdrawiam.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 19:05 
Cytuj  
moj priest Kaggy - profil w sigu

lvlowanie:

do 12-14 tereny uc, od newb area do sepulcher [wlacznie albo i nie w zaleznosci od lvla]

12-14+ XR/Ratchet/Tuarajo/SBarrens

~20 Stonetalon / Ashenvale - za q w BFD mozna dostac neglupie jak na ten lvl itemy:
http://www.thottbot.com/index.cgi?i=7655
http://www.thottbot.com/?i=2321

20+ Hillsbrad / 1kNeedles + Shimmering Flats
30+ Alterac Mnt / Arathi highlands

---

Talenty.

Spirit Trap 5

Imp SW:Pain 2 | Blackout 3

Mind Flay | Imp Scream | [zamiast Fade dalbym] Mindblast

Potem Silence i Vamp Embarce

za shadow weaveing i dalej dziekuje

teraz zainwestuje w disc z ew respec w holy/disc dla endgame

---

jak sie przespie po raz1 od 2 dni to napisze cos z sensem


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 20:24 
Cytuj  
mam priesta 56 w EU FB, jak skocze na 60 to opowiem co o nim mysle, narazie moge powiedziec ze wygrywam 1v1 z niemal kazdym nie ma za wiele ludzi 55+ ale ci ktorzy sa, przegrywaja. np. lvl 60 mag czy lvl 59 paladin


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 00:13 
Cytuj  
Jakby ktoś potrzebował mój zajebisty template :
Shadow Mastery
Blackout Rank 5
Improved Shadow Word: Pain Rank 2
Shadow Focus Rank 5
Improved Psychic Scream Rank 2
Improved Mind Blast Rank 5
Mind Flay Rank 1
Shadow Reach Rank 3
Silence Rank 1
Shadow Weaving Rank 5
Darkness Rank 5
Shadowform Rank 1
Shadow Total: 35

Discipline Mastery
Unbreakable Will Rank 5
Martyrdom Rank 2
Improved Power Word: Shield Rank 3
Improved Power Word: Fortitude Rank 2
Focused Casting Rank 1
Mental Agility Rank 2
Improved Inner Fire Rank 1
Discipline Total: 16

Poza tym już są takie tematy:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10525
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=9965
Jest sens tworzyć kolejny urwany wątek ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 10:16 
Cytuj  
s4 pochwal sie swoim template na 56 i co dodasz do60


jezeli chodzi o rozpoczeciu watku to chcialem aby byl poswiecony template priesta,w poprzednim watku o priescie za duzo pisano o palladynie

pozdrawiam

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 10:41 
Cytuj  
narazie wyglada to tak:

Shadow Mastery
Blackout Rank 5
Improved Shadow Word: Pain Rank 2
Shadow Focus Rank 5
Improved Psychic Scream Rank 2
Improved Mind Blast Rank 5
Mind Flay Rank 1
Shadow Reach Rank 3
Silence Rank 1
Shadow Weaving Rank 5
Darkness Rank 5
Shadowform Rank 1
Shadow Total: 35

Discipline Mastery
Unbreakable Will Rank 5
Martyrdom Rank 2
Improved Power Word: Shield Rank 3
Improved Power Word: Fortitude Rank 2
Focused Casting Rank 1
Discipline Total: 13

Total
Total Points Spent: 48
Level Required: 57


mam 3 wolne punkty i zastanawiam sie nad nimi, wyjdzie w praniu :)

albo Improved Fade (2pkt) i Vampiric Embrace (1pkt) (chociaz wydalo mi sie to bezuzyteczne) albo Mental Agility (2pkt) i Improved Inner Fire (1pkt)
szkoda mi marnowac re ostatnie 3 talenty, moze jeszcze Holy Specialization (3pkt) zawsze to 3% wiekszy crit z heala.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 17:59 
Cytuj  
Osobiste zdanie po graniu z Priestem Sanda w FB, NERF PRIEST :roll:

Ta klasa jest nie do zdarcia w PVP jezeli jest dobrze wyposarzona i osobnik za klawiaturą wie co robi. W tej chwili nie ma nikogo kto może pokonać sanda na naszym serwerze. Jest on najwyższym Priestem.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 18:00 
Cytuj  
* kneels down *


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:38 
Cytuj  
moze ktos poda jakies ciekawe taktyki dla priesta do walki z roznymi klasami,interesuje mnie szczegolnie taktykawalki z magiem,2 razy wcziraj mag zlupil mi skore

pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:04 
Cytuj  
:o

Najlepsze co moze zrobic mag przy spotkaniu z priestem jezeli nie ma przewagi 5lv+ to sheep i swiftness potion, i miec nadzieje ze priest go oleje ...

A serio:

vs mag - shield, dot, dot, w tym momencie mag zwykle odpala sheep potem pyro albo jakis inny dd, tyle ze jest juz zapewne w okolicach 60% health. Dobic.

vs druid, paladin - mana burn az przeciwnik jest bez many, chain fear, w przypadku paladina moze byc konieczne fear + dreamless sleep potion. Pamietac o dispelowaniu dot-ow w przypadku druida.

vs rogue - spore szanse na wygrana jesli to my atakujemy, male jesli rogue nas zaskoczy i niczego nie popsuje. Chain fear.

vs warrior - chain fear, shield itp.. prawie tak latwy do zabicia jak mag.

vs hunter - olac peta i probowac dobiec do huntera. jesli sie uda to fear i powinno byc dobrze. Pamietac o dispel.

vs warlock - taki mag z fear i petem. Tak jak w przypadku huntera olac peta i fear. Gram UD wiec Will of the Forsaken pomaga.

vs shaman - mam za soba kilka walk, w wiekszosci przegranych. Cale szczescie w gram horde :) Purge rzadzi.

vs priest - tutaj to juz tylko doswiadczenie i umiejetnosc odpowiedniego wykorzystywana skilli/czarow. Jesli mamy do czynienia z holy priestem - nie powinno byc zbyt trudno - mana burn. Pamietac o dispel na siebie i na przeciwnika. Wiekszosc priestow z ktorymi mialem od czynienia nie dispelowala moich buffow..

Porady dotycza oczywiscie gry shadow priestem. Trzeba koniecznie pamietac o uzywaniu dispel. Wiele osob o tym zapomina..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:43 
Cytuj  
Takie gdybanie.
vs Warlock - pod warunkiem ze akurat nie wyprzedzi z fearem, drain mana a potem DOTy i shadow.


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:55 
Cytuj  
....ale jak priest jest undead'em to fear nic nie pomoże :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 15:35 
Cytuj  
Co racja to racja, ale reszta dziala. Oczywiscie jednym z lepszych miodow jest jeszcze Dark Pact.


_________________
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 17:57 
Cytuj  
latiwiej mi bylo na 55lvl zabic maga z 60 lvl (2 razy pod rzad, 2:0 dla mnie) niz warlocka lvl 53 (tez 2:0 dla mnie) ale musze przyznac ze bylo ciezko, moze gdyby uzywal felhuntera a nie succuba byloby inaczej.

warrior, hunter, mag nie maja zadnych szans, zanim mag przebije sie przez 800dmg absorb shielda ma na sobie dota ktory jedzie po 180dmg co tykniecie, do tego mind blasta za 700dmg, potem silence i koles stoi przez 5sek , to wystarcza na kolejnego mindblasta, podbiegamy i fear, jesli sie uda to gg, jesli nie to znow shield (15sek cooldown) i jazda na nowo


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 21:04 
Cytuj  
dodalbym takze, ze warto uzywac fear na samym poczatku walki, gdyz po 30s bedzize mozna go uzyc ponownie /co moze okazac sie zbawienne/ - z talentami cooldown na psychic scream/fear/ to chyba 26s :)

poza tym poruszanie sie - przynajmniej w moim przypadku - duzo pomaga. chodzi o to zeby nie stac ciagle w jednym miejscu. czesto mniej doswiadczony przeciwnik gubi sie. wartlo wchodzic komus za placy jesli to caster, gdyz istnieje duza szansa ze jego spell zostanie przerwany podczas ladowania. niestety juz nieraz wskutek wiekszego pingu/laga dostawalem jakims spellem bedac za placami castera /a byl to spell, ktory wymaga castowania przodem do ofiary/ - tego juz sie raczej nie przeskoczy.

no i nie zapominanie o wlaczeniu auto-attack :D czasem crit z kija potrafi dobic ofiare gdy nasza mana jest juz na wyczerpaniu /shinoda gepruft/ ;)

pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 14:17 
Cytuj  
problem w tym , ze wy omawiacie walki 1vs1... ja podczas calego grania nie mialem walki 1vs1(nawet w contested zone nikt praktycznie ciebie nie zaczepi jak sam biegniesz i napotkasz samotnego czlonka przeciwnej frakcji) Nie mowiac juz o tym, ze taktyka typu fear fear fear moze spalic na panewce, bo jezeli przypadkiem przeciwnik jest blacksmithem, to dziwnie fear moze nie zadzialac ( taki fajny trinket ). Nie ma jednej dobrej taktyki 1vs1, a na pewno juz nie ma jednej dobrej taktyki na grp vs grp. I dlatego tak gra nie jest nudna:)

A tak w ogole to mam jedno pytanie: czy da sie zrobic rezz podczas walki? Powiedzmy 5vs5 walka sie toczy, jeden umiera, rozumiem ze jak to nie jest warlock to juz nie wstanie? Jezeli tak jest, to jest to najwieksza glupota tej gry

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 14:32 
Cytuj  
Soulstona mozna oddac komus.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 15:10 
Cytuj  
nie trzeba , ustawiasz target i click na soulstona

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 15:23 
Cytuj  
Ale jak komus oddasz to nie musisz sobie zawracac dupy tym, ze sie przekrecil.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.