mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:00 
Cytuj  
jak przeczytalem o poradach i przekretach, jakie da sie na OSI robic, to myslalem ze padne :grin:

http://www.uo.reset.net.pl/artyk.htm

pozdro dla Covala - autora, jak mniemam, tekstow.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:07 
Cytuj  
cl - pierdolenie sie przez x lat z niedzialajacymi skillami i ban po tym jak mlodszy braciszek wklepal emotikona

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:18 
Cytuj  
nie koniecznie pierdolenie... poza tym z CL sie nie identyfikuje, ale zalozenia odnosnie skilli i statow na tym wlasnie serwerze, podobaja mi sie o wiele bardziej niz na OSI... Bo zwyciestwo w walce nie zalezy tylko od laga, przypadku i lepszego makro na wyzwolenie czarow, ale od czasu poswieconego na gre, ilosci stoczonych walk, itd. Jednym slowem RPG a nie zrecznosciowka.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:45 
Cytuj  
Taunis, Wojowniku Cienia!
Po co pieprzysz o rzeczach, o których nie masz bladego pojecia :/
1. Bugs , exploits and exploiting bugs MOZNA wykorzystywac niezaleznie od tego, czy to OSI, SL, CL czy ch.. wie co jeszcze.
2. A jakie to jest LEPSZE makro wg ciebie na uwalnianie czarów? Makro jest jedno.
cast->wait for target->uwalniasz (mozna dodac jeszcze last target).
3. Nie osmieszaj sie.
Kolejny OSI wannabe ale nie mam $9.95 :/
_________________
Vhailor [Ghost of Empire, RAT]
Siege Perilous
Shadowlords





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-01-12 10:48 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:53 
Cytuj  
[quote]
2002-01-12 10:45, Vhailor napisał:
Taunis, Wojowniku Cienia!
Po co pieprzysz o rzeczach, o których nie masz bladego pojecia :/
1. Bugs , exploits and exploiting bugs MOZNA wykorzystywac niezaleznie od tego, czy to OSI, SL, CL czy ch.. wie co jeszcze.
2. A jakie to jest LEPSZE makro wg ciebie na uwalnianie czarów? Makro jest jedno.
cast->wait for target->uwalniasz (mozna dodac jeszcze last target).
3. Nie osmieszaj sie.

_______________

:grin: :grin: :grin:
Wybacz Mistrzu, nie bede sie juz osmieszal jesli Ty sobie tego nie zyczysz.
:grin: :grin: :grin:

Jesli uwazasz za gre ciekawsza, lepsza, bardziej wciagajaca, taka w ktorej kazdy dysponuje identyczna postacia (mowie o max statow i skilli, ktory na wiekszosci shardow OSI mozna osiagnac w dosc krotkim czasie, celewo nie mowie jakim bo nie gralem i nie znam dokladnych danych), to widac ze ty nie wiesz o czym mowisz. Nigdy nie miales do czynienia z PRAWDZIWYM RPG (nie cRPG) i powinienes zabrac sie za Q3, albo UT, bo tam tez wszelkie roznice pomiedzy graczami ograniczaja sie do roznicy ich umiejetnosc...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 10:07, konrador napisał:
cl - pierdolenie sie przez x lat z niedzialajacymi skillami i ban po tym jak mlodszy braciszek wklepal emotikona


Guys olejcie... :smile: szkoda slow dla "graczy" czerpiacych cala swoja wiedze na temat Ultimy Online & OSI z "artykulow".


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:56 
Cytuj  
Co do "wannabe" to mam 9.95$ - pieniazkoof nie brakuje, ale naprawde nie sadze aby taka gra mogla mnie bawic. Jesli chce popisac sie zrecznoscia, vel. sprytem - gram w NHL2002...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:00 
Cytuj  
Beast --> Nie tylko z artykoloof, ale i z postaw graczy OSI, na tym foroom.

Przy okazji - zycze polskim srodowsikom OSI, aby ludzie z MMORPG.PL nie byli jednostkami reprezentatywnymi dla tej wlasnie grupy graczy. Bo ich oglada, kultura, oraz umiejetnosc argumentowania nie stoi na zbyt wysokim poziomie (kreci sie w okol kolesia ktory nie wiedzial jak sie wsiada na konia), natomiast umiejetnosc bluzgania i obrazania opanowali niemal do perfekcji.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:14 
Cytuj  
widzisz taunis.. starasz sie flamowac cos bez czego w swoje tzw rpg nie mialbys szansy pograc :[ ogolnie brak ci doswiadczenia i wiedzy o uo zebys kogos mogl flamowac obrazic lub czegokolwiek nauczyc
jest takie powiedzenie...

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:14 
Cytuj  
Taunis Wojowniku cienia sam rozpoczales ten topic jeszcze na forum flames to teraz nie placz, ze ci ktos dopierdolil..

A artykuly sa o bugach i tyle nie musisz z nich korzystac.. na cl tez sa bugi na kazdym shardzie sa jakies bugi wszystko zalezy od ludzi czy beda je wykorzystwyac czy nie.
Co do rpg to nie rozumiem cie.. Po to sie robi sie postac zeby grac. jak z ciebie taki twardzik to pograj w ad&d poczatkujaca postacia i jej nie rozwijaj a nie robisz nagonke na ludzi, ktorzy postacie rozwijaja. O to ale nie przede wszystkim chyba chodzi w rpg. Po to sa umiejetnosci i exp zeby rozwijac swoja postac.
A co do umiejetnosci graczy z cl to sorry ale nie masz co poruwnywac.. Problem tylko taki, ze nam sie nie chce robic postaci na cl.Mamy prace rodziny i gramy na OSI.
Paru z nas zaczelo grac na cl / tak tak gralismy glosno o nas bylo eheh / ale imho nagonka byla fajowska na nas / czasami mialem wrazenie jakby za nami specjalnie gmi lazili i obserwowali coz tam odpierolimy/ i nam sie znudzilo bo lowienie rybek zbieranie plonow tudziez napierdzielanie expow za idiotyczne ceny znudzilo nam sie juz dosyc dawno. A co do poziomu niektorych graczy nie bede wypowiadal bo szkoda slow.. zaluje tylko ze troche screenow nie porobilem bo bylo do tych txt smiesznych na forum pogawedki.
Tak wiec wojowniku cienia nie wypowiadaj sie o OSI dopoki tam nie zagrasz. My nie zabiertalismy zdania zanim nie zagralismy na cl. Howgh !


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 11:00, Taunis napisał:
Beast --> Nie tylko z artykoloof, ale i z postaw graczy OSI, na tym foroom.


Taunis :smile:

Naprawde nie widze zwiazku MMORPG : Ultimy Online z postawa graczy na forum (moglbys sie troche sprecyzowac?).

Pozatym zauwaz ze dyskutujesz z ludzmi grajacymi w UO od samego poczatku i Twoja "przeczytana wiedza" jest raczej nie wystarczajaca do prowadzenia dalszej popartej argumentami dyskusji.

Pozdrawiam


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:20 
Cytuj  
Bo ich oglada, kultura,

co ty kurwa pierdolisz ja nie kulturalny?!?! :(( poczulem sie obrazony i nie wiem czy dzisiaj w ogole zasne
lmao

oraz umiejetnosc argumentowania nie stoi na zbyt wysokim poziomie

za to ty siegasz szczytow *hint* spojrz na swoj post.. troche samokrytyki :< raczej bardzo slabo wychodzi ci udawanie ze cos jednak wiesz

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 11:14, konrador napisał:
widzisz taunis.. starasz sie flamowac cos bez czego w swoje tzw rpg nie mialbys szansy pograc :[ ogolnie brak ci doswiadczenia i wiedzy o uo zebys kogos mogl flamowac obrazic lub czegokolwiek nauczyc
jest takie powiedzenie...


Widze ze nadal nie rozumiesz - gram w UO, bo uwazam ja za dobra gre, ale z tego wiem o oficjalnych serwerach, to RPG nie zabradzo na nich funkcjonuje. I nie martw sie, sesje z kolegami mozna odbyc czasami...
Napewno brak mi wiedzy o UO - bo nie staram sie za wszelka cene znalezc buga i go wyeksploatowac, dla mnie wieksza przyjemnosc daje granie - samo granie, nawet postacia ktora wypakowana nie jest.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 11:14, Kiyote napisał:
A artykuly sa o bugach i tyle nie musisz z nich korzystac.. na cl tez sa bugi na kazdym shardzie sa jakies bugi wszystko zalezy od ludzi czy beda je wykorzystwyac czy nie.

Wlasnie - od ludzi i ich pojecia o RPG!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:28 
Cytuj  
"Taunis :smile:"

co? :smile:

"Naprawde nie widze zwiazku MMORPG : Ultimy Online z postawa graczy na forum (moglbys sie troche sprecyzowac?)."

Chodzi mi o ludzi pokroju konradora - jesli on zna UO i jest jednym z lepszych, bardziej szanowanych graczy, to boje sie myslec jaka jest reszta. brrrrr....

"Pozatym zauwaz ze dyskutujesz z ludzmi grajacymi w UO od samego poczatku i Twoja "przeczytana wiedza" jest raczej nie wystarczajaca do prowadzenia dalszej popartej argumentami dyskusji."

Ty o UO ja o RPG... Jesli znasz mechanike gry - to bardzo dobrze, ciesz sie tym, ale nie licz ze to co uprawiasz, ma cos wspolnego z tym o czym ja mowie.

"Pozdrawiam"

Rowniez

_________________
You're going to die...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-12 11:29 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:31 
Cytuj  
"co ty kurwa pierdolisz ja nie kulturalny?!?! :sad:( poczulem sie obrazony i nie wiem czy dzisiaj w ogole zasne
lmao"

nie dosc ze nie kulturalny, to jeszcze malo zabawny...

"za to ty siegasz szczytow *hint* spojrz na swoj post.. troche samokrytyki :< raczej bardzo slabo wychodzi ci udawanie ze cos jednak wiesz"

jesli ty nie jestes do niej zdolny, to czemu ja mam podejmowac taka probe...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:50 
Cytuj  
*Kal Vas Xen Beast* Polko/Aen

Cytuj:
2002-01-12 11:28, Taunis napisał:
"Taunis :smile:"

co? :smile:


Nie mowi sie "co" tylko "prosze" :grin:

Cytuj:
Chodzi mi o ludzi pokroju konradora - jesli on zna UO i jest jednym z lepszych, bardziej szanowanych graczy, to boje sie myslec jaka jest reszta. brrrrr....


Wczesniej probowales nam zarzucic brak wiedzy na temat CL : "kreci sie w okol kolesia ktory nie wiedzial jak sie wsiada na konia". A teraz popatrz na to co naskrobales... :smile:

Cytuj:
Ty o UO ja o RPG...


Oczywiscie zapomnialem Uo to nie RPG. :roll:

Cytuj:
Jesli znasz mechanike gry - to bardzo dobrze, ciesz sie tym, ale nie licz ze to co uprawiasz, ma cos wspolnego z tym o czym ja mowie.


Co czyni Cie takim znawca RPG? Bo ja widze tylko wodolejstwo bez zadnych argumentow (jak wiekszosc rozmow z CLochistami "czytajacymi artykuly")


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 11:54 
Cytuj  
z tego wiem o oficjalnych serwerach, to

i to dokladnie podsumowuje wszystkie twoje posty... duzo masz do powiedzenia chociaz malo wiesz :[ wszystkie madrosci ktore starasz sie nam przykazac sa wyssane z palca albo wyczytane na przedawnionych stronach o uo:/ nie trudz sie juz wiecej k? bo naprawde slabo ci wychodzi

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 12:00 
Cytuj  
"Wczesniej probowales nam zarzucic brak wiedzy na temat CL : "kreci sie w okol kolesia ktory nie wiedzial jak sie wsiada na konia". A teraz popatrz na to co naskrobales... :smile:"

naskrobalem tez ze nie identyfikuje sie z CL, a konrador naprawde za dobrej reklamy OSI nie robi.

"Uo to nie RPG. :roll:"

niestety - nie, a juz napewno nie w waszym wykonaniu.

"Co czyni Cie takim znawca RPG? Bo ja widze tylko wodolejstwo bez zadnych argumentow (jak wiekszosc rozmow z CLochistami "czytajacymi artykuly")"

co? sesje Warhammera, moze i nie bylem mistrzem gry, ale klimat czuje. probowalem tez z przeroznymi MUDami, ale nie przyadly mi do gustu - choc podobno sa czadowe :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 12:01 
Cytuj  
"duzo masz do powiedzenia chociaz malo wiesz :[ wszystkie madrosci ktore starasz sie nam przykazac sa wyssane z palca"

kto to mowi...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.