mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 21:29 
Cytuj  
Zaczne od wklejenia NEWS`a z http://www.cdprojekt.info/:

"Ze względu na olbrzymie zainteresowanie kartami pre-paid w całej Europie oraz znaczne i niespodziewane ograniczenie ilościowe zamówień przez wydawcę - firmę Vivendi - w wielu krajach europejskich, zmuszeni jesteśmy do przeniesienia terminu realizacji części złożonych zamówień na karty na miesiąc kwiecień.

Przesunięciu ulega termin realizacji zamówień na karty pre-paid oraz zestawy (karta + gra WoW). Wszystkie zamówienia złożone po godzinie 15.00 dnia 25.02.2005 zostaną zrealizowane po 5 kwietnia 2005.

Bardzo serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Aktualnie czynimy wszelkie starania, aby jak najszybciej sprowadzić wymaganą ilość. O szczegółach i ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco. "



Mam pytanie: Ja, jak rowniez wiele innych osob podalo losowo wybrany (lub nie umozliwiajacy platnosci elektronicznej) numer e-karty, ktory umozliwil nam zalozenie konta. Nasz gratisowy miesiac gry konczy sie 12 marca, wiec przez miesiac (bo do kwietnia) nie mamy jak zaplacic za gre?
Z tego co wiem nr. karty edytowac na dzis dzien nie mozna. Karty kupic nie mozna, wiec... jak zaplacic za gre do 11 marca?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 22:00 
Cytuj  
Erm, no to sobie poczekasz do kwietnia :D Albo gdzieś po znajomości albo przez neta kup np. z usa... ja naszczęście zamówiłem przed tym terminem :wink:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 22:43 
Cytuj  
Ten cdprojekt jak dzieci... non stop przepraszaja ze nie wiedzieli , ze o boze ze ja pierdole... Wystarczy przeciez pomnozyc numery kart x 2 x ilosc kopii ktore sprzedadza , sadzac ze ludzie w WoW nie graja miesiac/dwa...

Rece opadaja... Po prostu idioci

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 23:05 
Cytuj  
nie zamawiaj kart z usa, nie beda dzialac. sprobuj w jakichs niemieckich badz brytyjskich sklepach online.

a swoja droga - z tymi kartami to nie do konca wina DCP - oni sa uzaleznieni od Vivendi, ktore ma Polske w dupie bo ilosc kart przeznaczona na nasz rynek jest po prostu smieszna. Owszem, niby mogli sie postarac, ale co jesli Vivendi uwaza, ze rynki zachodnie sa najwazniejsze? nadal nas postrzegaja jak zascianek Europy, niestety....

I nie, nie pracuje w CDP i go nie bronie - sam nie moge kupic gry i musze czekac... ech :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 23:19 
Cytuj  
A dlaczego nie mają nas postrzegać jak zaścianek Europy? Przecież sami polacy cały czas prowadzą politykę wiecznej martyrologii, afiszowania ubóstwa oraz preferują styl prosząco/żebrzący.

W każdym mmorpgu w jakiego grałem spotykałem mnóstwo graczy rosyjskojęzycznych i zaledwie kilku polaków, bo dla nas za drogo, nie mamy kart kredytowych, nie mamy gdzie i za co kupić, a w ogóle to Tibia jest najlepsza bo tylko 3USD miesięcznie.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 23:22 
Cytuj  
alez ja sie im za specjalnie nie dziwie... tylko, ze w takich momentach zaluje, ze mieszkam w takim kraju...

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 23:53 
Cytuj  
Ogolnie to zastanawialem sie co mam zrobic, czy zalozyc konto, czy korzystac ze zdrapek, po tym co teraz czytam jestem zmuszony wybrac zalozenie konta.. CDP zle to zorganizowal


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 08:36 
Cytuj  
Cytuj:
nie zamawiaj kart z usa, nie beda dzialac.


I didn't know that ! :(


Cytuj:
Tibia jest najlepsza bo tylko 3USD miesięcznie.


A i można grać zadarmo ! :)

Cytuj:
a swoja droga - z tymi kartami to nie do konca wina DCP - oni sa uzaleznieni od Vivendi, ktore ma Polske w dupie bo ilosc kart przeznaczona na nasz rynek jest po prostu smieszna.


To dlaczego na strone WoW Europe niema żadnego info o tym ? Chociarz CDP pisze że sprawa dotyczy "wielu krajów europejskich" ? To CDP dało dupy najpierw z klientami teraz z pre-paidami :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 09:17 
Cytuj  
nie martwcie sie, na allegro na pewno bedzie mozna kupic te karty po........200zl :)
Sam chyba kupie ze 20 na handel :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:02 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie martwcie sie)


Huragan, czy ty jesteś ten Huragan z BF1942 ? :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
A jesli juz mowimy o platnosciach, to takie male pytanko, jak place przez konto, to na koncie musze miec euro czy moge miec rownowartosc w zł ? sorx jesli glupie pytanie ale niewiem ...


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:43 
Cytuj  
Abububu, trzeba zalozyc konto, straszne, cale 15 min roboty.

A co do kart pre-paid to nie rozumiem czemu czepiacie sie cd-projektu? Przeciez wyraznie jest napisane ze to Vivendi nalozylo ograniczenie ilosciowe wysylanych do dystrybutorow game-cardow.

Cytuj:
A jesli juz mowimy o platnosciach, to takie male pytanko, jak place przez konto, to na koncie musze miec euro czy moge miec rownowartosc w zł ? sorx jesli glupie pytanie ale niewiem ...


Mozesz miec cokolwiek. Podczas sciagania z konta nastapi wymiana waluty po aktualnym kursie.

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 2 mar 2005, 10:45 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:44 
Cytuj  
Zakladanie konta to nie 15 minut roboty, to chodzenie do banku, ew. platnosci miesieczne/zalatwianie dokumentow itd


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:47 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Zakladanie konta to nie 15 minut roboty, to chodzenie do banku, ew. platnosci miesieczne/zalatwianie dokumentow itd


Zalozenie konta to jest 15 min roboty. Wchodzisz na strone mbanku, wypelniasz formularz, oni przysylaja ci papiery, podpisujesz je i odsylasz spowrrotem i juz masz konto. A co do platnosci miesiecznych to niczym nie rozni sie to od placenia miesiecznie za prepaidy. No a w zamian dostajesz pewnosc ze sytuacja jak ta teraz nie zdazy sie w przyszlosci. O innych plusach posiadania konta to nawet nie wspomne bo przeciez kazdy to wie.

pozdrawiam

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:59 
Cytuj  
Nie mowie ze konto jest zle czy cos a co do platnosci miesiecznych to chodzilo mi o takie jak np za obsluge konta, czy cos w tym stylu :(


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:11 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
TomBPL napisał(a):
Zakladanie konta to nie 15 minut roboty, to chodzenie do banku, ew. platnosci miesieczne/zalatwianie dokumentow itd


Zalozenie konta to jest 15 min roboty. Wchodzisz na strone mbanku, wypelniasz formularz, oni przysylaja ci papiery, podpisujesz je i odsylasz spowrrotem i juz masz konto. A co do platnosci miesiecznych to niczym nie rozni sie to od placenia miesiecznie za prepaidy. No a w zamian dostajesz pewnosc ze sytuacja jak ta teraz nie zdazy sie w przyszlosci. O innych plusach posiadania konta to nawet nie wspomne bo przeciez kazdy to wie.

pozdrawiam


Tak, ale potem czekasz aż odesłane papiery dotrą. A potem czekasz na przesłanie karty. W sumie zajmuje to jakieś 10 dni .


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:14 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Nie mowie ze konto jest zle czy cos a co do platnosci miesiecznych to chodzilo mi o takie jak np za obsluge konta, czy cos w tym stylu :(


No widzisz? Sam z wlasnej woli utrudniasz sobie zycie nie wiedzac nawet o czym mowisz ani nie sprawdzajac jak jest naprawde :) Prosze, cytat ze strony mbanku:

eKONTO oparte jest na prostych regułach:

* nie pobieramy opłat za jego otwarcie i prowadzenie
* nie wymagamy stałych wpłat ani utrzymywania kwoty minimalnej

Fakt, wydanie eKarty to jednorazowy wydatek 25pln. Ale wziawszy pod uwage ze oplata karta jest tansza niz przez pre-paida to taka 'inwestycja' szybko ci sie zwroci.

pozdrawiam

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:16 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Tak, ale potem czekasz aż odesłane papiery dotrą. A potem czekasz na przesłanie karty. W sumie zajmuje to jakieś 10 dni .


Wyraznie napisalem ze mowilem o zalozeniu konta. Zreszta, jak kogos te 10dni boli to moze isc do lokalnego oddzialu mbanku (mkiosk sie to chyba nazywa) i podpisac taka umowe od reki.

pozdrawiam

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:19 
Cytuj  
zalozenie konta w inteligo proponuje ;) choc w mbanku tez mam ;D w inteligo napewno szybciej bo nie trzeba czekac az papiery dotra do nich odrazu po dostaniu papierow rejestrujemy sie przez tel i mamy konto a czeka sie chyba 14 dni na papiery ale ja mialem po 3 dniach kurier mi przyniosl do tego w inteligo mozna placic chyba zwykla visa electron a w mbanku nie mozna trzeba poprosic o wydanie ekarty proponuje poczytac ;D o tym i o tym :P


a wracajac do platnosci ktos wie kiedy ma byc mozliwosc zmiany sposobu platnosci bo juz mnie to denerwuje za 10 dni nie bede mial jak grac bo nie bede mogl zmienic numeru karty zeby zaplacic do tego prepaidy w kwietniu lol

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:30 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
w inteligo mozna placic chyba zwykla visa electron a w mbanku nie mozna trzeba poprosic o wydanie ekarty proponuje poczytac ;D o tym i o tym :P


Przyznaje ze teraz nie pamietam dlaczego wybralem mBank a nie Inteligo, oprocz tego ze inteligo to jest pkobp ;) Wiem ze czytalem o jednym i o drugim i w inteligo byl jakis nerf ktory mi nie pasowal. W kazdym razie niewazne czy zalozy sie inteligo czy ekonto, wazne jest ze nie zajmuje to duzo czasu a kozysci z tego plynace sa ogromne.

A, no i placenie ekarta jest wg mnie troszku bezpieczniejsze niz elektronem. Mozna podawac nr ekarty bez jakichs wiekszych problemow bo i tak zeby sciagnac z niej kase trzeba ja najpierw 'naladowac', bo nie kozysta ona bezposrednio ze srodkow zgromadzonych na koncie

pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.