mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 17:43 
Cytuj  
Witam wszystkich...
dopiero zaczynam przygode z lineage2 i chcialbym sie dowiedziec jaka postac wybrac.

WARSMITH kusi tym ze moze twozyc itemy i moze przywolac golema do ochrony

WARLORD natomiast ma bardzo ciekawy skil PROWOKATE

co byscie wybrali??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 18:32 
Cytuj  
hm wiec.

WS jest fajny ale, dosc sporo jest high levelowych warsmithow, dosc ciezko o party, ciezko sie expuje :(
Zeby robic dobre itemy i zarbiac na nich dosc dobra kase musiz miec 50+lvl- co uwierz mi nie jest takie proste :)

co do WL - to nie umiem sie wypowiedziec

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 18:50 
Cytuj  
Ten skill WL fajny ale nie daje XP.
Tzn jesli jeden mob zada 50% dmg drugiemu to na 100% dostaniesz o te 50% XP mniej.

Ale generalnie ta postac wyglada na totalnego wymiatacza mobow walczacych W GRUPIE (sa takie - po 3-4 zazwyczaj laza).
Tyle ze "po chuj"?
Skoro nie ma zadnego "team bonusa" w L2 (tzn bonusa do XP za walke z moba np. 1:3)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 15
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 19:10 
Cytuj  
skill warloka jesli dobrze zrozumialem prowokuje mooby bo ataku na mnie a nie siebie nawzajem (tak jest tez w innych grach) ale moge sie mylic. ale skoro na poczatku niemoge zrobic pozadnych itemow WS'em to WL jest dlamnie najciekawszy.

tak przyokazji czy jest jakis szybki sposob do zbierania dropow bo mam zamiar zbierac wiekrzy pull wiez moze byc trosze do zebrania na raz...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 19:19 
Cytuj  
fakt - sorka
czyli wyciaga 1 moba z grupy bez agrowania pozostalych

to tym bardziej dupa ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 15
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 19:31 
Cytuj  
niezupelnie widze ze niemieliscie zabardzo do czynienia z tego typu sillem wiec:

Draws in monsters towards oneself from a large surrounding area.

czyli prwokuje wszystkie mooby w poblizu do ataku a poniewaz WL ma skill ktory atakuje wszestkie otaczajace mooby to dobiera cie takie miejsce gdzie wytrzymuje sie atak ich wszystkich i 1 lub 2 strzalami rozwala sie je wszystkie. jest to dosc szybki sposob na exp i kase :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 23:28 
Cytuj  
Hm czyli cos jak Hate ?
tez rzucasz czarek ktorym prowokujesz mobki bedace w grupie do ataku :>

No nie wiem czy to dobrze zrozumialem ale niewazne..ale z tym WL moze byc klopot :)
zrobisz sobie np 52 lvl i co dalej ? gdzie pojdziesz levelowac ?
DVC TOI? - w c3 dojdzie wiecej takich miejsc gdzie jest sporo mobkow w grupach- ale obecnie na mobki w grupie kazdy uzywa aoe sleepera, a Ty bedac z polearmem bedziesz budzil uspione mobki :P??
zatem moze byc ciezko ze znalezieniem party - no chyba ze znajdziesz stala grupe WL z ktorymi bedziesz lazil.

Ale to jest dosc ryzykowne bo cos malo WL'i jakos widze :)

Masz duza szanse ze bedzie jak z SH np moim, zrobilem dosc szybko ,ltawo i przyjemnie 53 lvl ale co dalej , troche lipa bo:
Ciezko o party :), niby nawet mialem set magiczny dajacy 15% szybkosci , ale co z tego , (nadal ciezko mi robic za aoe sleepera, a bycie jako dd tez jest ni jakie bo mana sie konczy, a nikt nie bedzie czekal az sie zregeneruje )jako (aoe sleeper) ja musze rzucic 5 czarkow na grupe mobkow by uspic przy czym trace okolo 200+ many , a kazdy aoe sleeper (profesjonalny) zrobi to 1 czarkiem, tanszym kosztem :) i szybciej

Ja ciagle polecam WC- klasa ciagle z przyszloscia, mozesz byc fighterem, bufferem, solo- o grupe latwo.
Ewentualnie SWS -

No ale zdecydujesz sam, tylko zebys pozniej nie narzekal ze ciezko jest o grupe i o exp jak ja teraz :(

ps

napisales ze "Rozwala 1 lub 2 strzalami" cos chyba przesadzasz, nie ma takiej klasy ktora by rozwalila mobka 1-2 strzalami po 52 lvl :>
Nawet SH czy WC full buffed tego nie potrafi - chociaz outside DVC fullbufed da sie zrobic. ale outside Dvc nie rowna sie dvc :)

_________________________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 11:06 
Cytuj  
dlatego postacia tej klasy idzie sie na slabsze mooby kture tak mozna razplatac beda one zadawac minimalny dmg i szybko sie je razwali (mam nadzieje ze w L2 tez tak jest) ja szukam postaci ktura moge solowac moobki pojedyncze i w duzych grupach a do party bieze sie nizsze lvl'e kture za szybki exp pujda chetnie (najlepiej heler lub bufer)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 12:12 
Cytuj  
Tak na poczatku tak sie wydaje, tyle ze wlasnie po 50 50+ expowanie nie jest juz takie latwe w ten sposob.
No chyba ze bedziesz chcial czekac tydzien lub dwa na zrobienie 1 levelu na slabszych mobkach :)


Chociaz z drugiej strony jak mialbys healea +tanka +Ty, to idziecie np na cmentarz , tank zbiera all mobki z okolicy i pozniej dobijacie je w ten sposob.


________________________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 12:23 
Cytuj  
a czy sa jakies inne skille aoe dla innych postaci naprzyklad wszelkiej masci magow tak zeby mogli mnie wspomagac z dystansu???

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 12:57 
Cytuj  
Mass sleep (magowie) mass sleep+root (WC)
No i oczywiscie mass heal :) znaczy grp .







_______________________________________-
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 17:12 
Cytuj  
To ja też się dopisze:

Działanie skilla PROWOKATE

Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 20:06 
Cytuj  
wow ladny zasieg
ale czy ty grasz DElfem??

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 20:34 
Cytuj  
mrspeed napisał(a):
wow ladny zasieg
ale czy ty grasz DElfem??


Nie, ss z orphusa.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 23:11 
Cytuj  
WS-niemozliwy do levelowania po 52 levRasa kopletnie nie przydatna,nie oplaca sie rozpoczynac nim gry.
Co do warlorda malo ludzi nimi gra,ciezko o grpe( budzis zasleepowane moby), na solo sa dobre gdzies do 58 lev bo do tego lev mozna solowac na cmentarzu,potem juz troche gorzej jest.
Tu masz post z statsami lev 70 Warlorda:
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=98253


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 10:13 
Cytuj  
Taaak, ale te statsy są z buffami i jak widać sporo ich jest.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:44 
Cytuj  
Ja powiem tak... nie wszyscy moga grać daggerami i nukerami :wink:
Każda klasa postaci jest na swój sposób potrzebna. Nawet te przeklęte dwarfy które rzekomo do niczego się nie nadają (albo może nawet szcezgólnie oni ^^).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.