mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:08 
Cytuj  
Mam pytanko co do sprzedazy konta. Oplacony mam abonament do lipca i chce teraz sprzedac konto.
Czy powinienem uzyc opcji Cancel recurring subscription plan ?
Czy jesli tego uzyje to do lipca konto bedzie aktywne czy tez zostaje od razu zawieszone?
Aha i co zrobic zeby osoba ktorej sprzedaje knoto nie miala dostepu do karty kredytowej , ktora placilem?

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:26 
Cytuj  
Cancel recurring subscription oznacza, ze jak skonczy sie aktualny okres abonamentu to system nie bedzie autoamtycznie przedluzal i sciagal kasy z twkojej karty kredytowej. Jest to ze wszech miar wskazane przy sprzedazy konta.

Konto jest aktywne do czasu az masz oplacony abonament - czyli bedzie do lipca, jak pisales.

Co do dostepu do karty kredytowej, to nie wiem jak w WoW, ale w wiekoszosci gier jak wejdziesz w "account data" to widac tylko ostanie 4 cyfry numeru karty kredytowej, wiec nie powinienes sie martwic. (aczkolwiek zalecam to sprawdzic)

Muminus

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:38 
Cytuj  
Muminus napisał(a):
Co do dostepu do karty kredytowej, to nie wiem jak w WoW, ale w wiekoszosci gier jak wejdziesz w "account data" to widac tylko ostanie 4 cyfry numeru karty kredytowej, wiec nie powinienes sie martwic. (aczkolwiek zalecam to sprawdzic)

Muminus


Dzieki

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 18:56 
Cytuj  
Dadi niemartw się w Account Management widać tylko pierwsze 4 czyfry i ostatnie 4 cyfry z numeru karty kredytowej,więc się niemasz o co martwić i daj na cancel reccuring subscription plan.A czemu rezygnujesz z tak zarąbistej gry,ja mam 35 lvl i dalej będe nawalał w WoW'a na Burning Legion.Przynajmnie jeszcze do 11 maja.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 09:39 
Cytuj  
zszedlem z americas army i gra mi sie bardzo spodobala. po 2 miesiach liniowosc wowa rozlozyla mnie na lopatki.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 11:40 
Cytuj  
dadi napisał(a):
zszedlem z americas army i gra mi sie bardzo spodobala. po 2 miesiach liniowosc wowa rozlozyla mnie na lopatki.


Sorry, liniowość w mmo?
może grać nie umiesz? bo ja wiem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 11:51 
Cytuj  
kazdy mmorpg jest liniowy :) tylko ciagle expujesz i expujesz :) moze on nie lubi wogole mmorpgow a WoWa kupil bo myslal ze to bedzie Counter Strike :)


_________________



*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:53 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
dadi napisał(a):
zszedlem z americas army i gra mi sie bardzo spodobala. po 2 miesiach liniowosc wowa rozlozyla mnie na lopatki.


Sorry, liniowość w mmo?
może grać nie umiesz? bo ja wiem...


a co twierdzisz , ze nie jest liniowa?


rzeczywiscie wow to moj pierwszy mmorpg i sie troche zawiodlem. kazdy rouge wyglada tak samo, kazdy pal i warrior tez...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 13:57 
Cytuj  
dadi napisał(a):
rzeczywiscie wow to moj pierwszy mmorpg i sie troche zawiodlem.


nie kazdy lubi gry mmorpg :) kazdy ma inny gust....ale nie pisz, ze jest liniowy, bo liniowa to jest kazda gra :) Wszystko zalezy od tego jak do gry podchodzisz i jak grasz. To ty grasz albo liniowo albo nie.
Coraz czesciej slysze od highlevelowcow ze juz im sie WoW nudzi... nudzi sie ciagle levelowanie... doszli w ciagu 3tyg do ponad 50lvl jedynie bijac moby, nie robiac prawie zadnych questow, wiec nie dziwne ze sie nudzi stanie w miejscu i walenie w te same moby 12 godzin na dobe :)
Mozna jednak grac inaczej, robic sobie questy, latac na raidy, bronic naszych miast, pomagac kolegom, zwiedzac nowe tereny.. :) Wtedy ci sie dlugo nie znudzi .

Kwestia podejscia. Dla mnie gra ma byc rozrywka a nie meczarnia i zarywaniem nocek :) Ostatnio rozbroil mnie tekst kumpla "juz padam na ryj ze zmeczenia ale jeszcze 2k do levelu 51" :))))))))))))) Ten koles sie meczy a nie bawi ta gra :) Wspolczuje takim.

Cytuj:
kazdy rouge wyglada tak samo, kazdy pal i warrior tez...


ops.. to moze ty w Tibie grales a nie w WoW ? bo ja szczerze powiedziawszy jeszcze nie spotkalem dwoch identcznie wygladajacych postaci w WoW :)


_________________




Ostatnio edytowano 8 mar 2005, 14:05 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
dadi ale do czego ty porównujesz do AA? AA nie jest liniowe? Bez przesady... Bawiłem się w wojsko in real (jako materiał na pana porucznika) przez 3 lata i mi się znudziło. Gry FPS z powodu swojej liniowości najczęściej nudzą mi się po kilku godzinach (hity w stylu D3, HL2 itp), a cała reszta z AA na czele po kilku-kilkunastu minutach.
Do tego te gry praktycznie stoją w miejscu, martwota. Porównasz FPS-a z roku 1995 a tego z roku 2005 to różnią się tylko grafiką. Copy&Paste + więcej kolorów i więcej pixeli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bo ja szczerze powiedziawszy jeszcze nie spotkalem dwoch identcznie wygladajacych postaci w WoW :)

Za to pod wzgledem template jest cala masa klonow i blizniakow ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:13 
Cytuj  
nie ma Xanth
Jeszcze nie spotkałem swojego clona. A pod wzgledem template (czyli rozłożeniu talentów) to w każdym mmorpg jest cała masa bliźniaków.
Podobnie w AO nie spotkałem swojego clona.
Za to FFXI to istna kloniarnia, a nikt nie narzeka. Tam znaleźć gościa o tej samej profesji który różni się jakimś itemkiem jest tak samo ciężko jak w innym mmorpg znaleźć swojego clona. A to wcale nie oznacza ze FFXi to kiepska gra :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:16 
Cytuj  
Mark, patrzac na thready typu "czy takie talenty sa najlepsze?" albo "powiedzcie mi, jak najlepiej ustawic" smiem polemizowac ;)
W wiekszosci przypadkow ustawienia talentow to copy/paste z tych okreslonych jako najlepsze na roznych forach (m.in. i tym) ;)

X.

PS. Najmniej klonow to chyba w AO jest, gdzie masz pelny wplyw na wysokosc kazdego skilla :)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 8 mar 2005, 14:18 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:16 
Cytuj  
Jak MMORPG moze byc liniowy? :o Chyba ktos tutaj nie rozumie tego slowa :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:26 
Cytuj  
no najmniej w AO to przyznam.
Ale np. co do Warriora to nie widzialem jeszcze dobrego ustawienia talentow - kazdy cos sam kombinuje, ja juz mam resety po 10g :/
Nie wiem jak z innymi klasami, ale chyba podobnie z tego co widze na chacie gildowym kazdy jakos modyfikuje swoje talenty by ustawienia byly naj_lepszejsze.
A co do sprzetu to kazdy nosi cos innego. Wbrew pozorom jest tego cała masa (sam mam 3 tarcze?!?!, 2 miecze 1h, 1 axe 1h, 2x axe 2h, 1 sword 2h i nie moge sie zdecydowac czego uzywac - a co lepsze z bronia zwiazane sa talenty...).
Do tego dochodzą enchanty....

Prawdopodobienstwo na spotkanie swojego 100% clona jest podobne do prawdopodobieństwa strzelenia 6 w totolotku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:35 
Cytuj  
Mark, ja nie pisze o sprzecie, tylko o golych statach/talentach. W AO, w UO nie ma szansy na spotkanie klona swojej postaci pod wzgledem statow i skilli, w WoW co ktorys z kolei jest taki sam jak ty :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
[...] a cała reszta z AA na czele po kilku-kilkunastu minutach.
[...]


jasne... jak ktos nie potrafil przejsc podstawowych treningow w AA to sie szybko znudzila ;)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:50 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W AO, w UO nie ma szansy na spotkanie klona swojej postaci pod wzgledem statow i skilli, w WoW co ktorys z kolei jest taki sam jak ty :)

X.


W AO moze tak, ale w UO jezeli ktos chcial sie liczyc korzystal z wyprobowanych templatow. A teraz roznice sa praktycznie takie, ze ktos nie ma 120 skilla tylko 115 bo jeszcze nie ma tego powerscrolla.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:52 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jak MMORPG moze byc liniowy? :o Chyba ktos tutaj nie rozumie tego slowa :roll:


na idiotyczne pytanie nalezy sie idiotyczna odpowiedz. jednak nie bede sie znizal do twojego poziomu i podejde do tego powaznie i wytlumacze ci na czym polego liniowosc.
gra liniowa polega na tym, ze nie masz wplywu na to jakie questy bedziesz robil. w wowie to co robisz nie pociaga za soba zadnych konsekwencji i jedziesz z questami jeden po drugim (to , ze nie musisz robic wszystkich lub w rozniej kolejnosci nie swiadczy o braku liniowosci). w rozmowach nie mozesz decydowac tylko zawsze dajesz accept i to powoduje, ze gra jest liniowa.
jesli masz jeszcze jakies pytania nie koniecznie glupie to sluze pomoca.

jezeli jesze ktos ma zamiar napisac cos idiotycznego to prosze sie powstrzymac bo szkoda mi czasu na czytanie pierdol!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:54 
Cytuj  
Xanth nie jest. Głównie z powodu sprzętu. Zauważ że w WoWie bardzo cięzko znaleźć kogoś kto ma identyczny sprzęt jak ty. A WoW jest tak zrobiony, że sprzęt to jakieś 70% Twoich statystyk (przykład: nagi mam ~100sta, ubrany 330sta). Więc zróżnicowanie sprzętu (a jest duże) powoduje duże zróżnicowanie statystyk.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.