mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 21:18 
Cytuj  
Turbine and the DDO Team are excited to announce that Alpha Registrations for Dungeons & Dragons Online are now open to the community in the Members Only forum! Please Note: At this time, Alpha signup is reserved for registered DDO forum members only. Non-forum members who attempt to sign up during this exclusive signup period will be disqualified from participating in the Alpha.

So if you are an adventure seeking registered community member, sign up now for your chance to get into the DDO Alpha! The official Alpha start date will be announced soon. We will be inviting players into the Alpha on a regular basis once it begins.

Powiem tyle ze warto na ten tytul zwrocic uwage poniewaz bedzie on oparty na zasadach D&D 3.5 :)

Polecam sie zarejstorowac aby moc obejrzec screeny z gry albo http://www.gamespot.com/pc/rpg/ddonline ... index.html

Powodzenia w dostaniu sie :)

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 21:27 
Cytuj  
Aha , licze na dobra ocene tej gry i jakeis zainteresowanie nia to powstanie forum tematyczne :) , przynajmniej niech ktos napisze czy gra (gral) w D&D ?? chodzi o PnP ( Pen and Paper)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 21:50 
Cytuj  
Po samych screenach, moge powiedziec tylko jedno - SWEET, VERY SWEET. :D :D

Nie gralem nigdy w PnP AD&D (mimo tego ze gralem w pare innych systemow), ale pochlanialem wszystkie Baldursy, Tormenty, itd...
Kocham te zasady, kocham ten swiat (w komputerowej kreacji) , jesli tworcy nie zmarnuja ogromnego potencjalu w nim drzemiacego to moga liczyc na sukces podobny do WoW a nawet wiekszy IMHO.

Jutro poczytam o gierce wiecej to sie wypowiem bardziej.

PS. Grafa jekza podobna do tej w EQ2 (jakosc) a zarazen jakze inna, ze screenow bardzo ladnie saczy sie klimat, a z tego to juz wyplywa na boki:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/ddonline ... ml?page=46

:D :D :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 21:58 
Cytuj  
Po przeczytaniu FAQ na dtronie gry optymizm znika w zastraszajacym tempie.

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 22:19 
Cytuj  
Chyba bede cytowal slowa Soulcathera'a
"kazdy to powie ze D&D Online mu sie nie podoba , zostanie ścięty" :)

Dlatego czuje ze ten tytul moze dac duzo do myslenia developerom.
Powiem jeszcze , ze wspolpracuja z firmą Wizards of the Coast ( takie hity jak Baldurs Gate,BG2,Icewind dale ,ID2 ,Neverwinter nights itd.)
Czuje w kosci ze gra bedzie bomba :)
Nie liczy sie grafa , liczy sie klimat :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 22:28 
Cytuj  
No ciezko nie wspolpracowac skoro wotc maja zdaje sie licencje na d&d. Te gry ktore wymieniles (nie pamietam czy wszytkie chyba bez id,id2 ) to robilo Bioware

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 22:31 
Cytuj  
Tak jest :) ( chodzi mi ze te ktore na pisalem wszystkie :)
Obecnie Kotor i Kotor 2 jest tez opart na systemie DnD ale bardzo uproszczonym i kijowatym. Polecam dla nie w tajmeniczonych swiat Mistrzow Gry i regul DnD
www.dnd.pl

Ja sam bawie sie z kumplami w takie rzeczy i sprawia nam to przyjemnosc :)
Tam nie liczy sie grafa , tylko wyobraznia :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 06:14 
Cytuj  
Bosh. Anen, przeczytaj troche zanim zaczniesz pieprzyc.

Wizards of the Coast posiada prawa do d&d, itp, zajzyj na ich strone:
www.wizards.com - i zobacz jaki monopol maja ;]

Kotor i Kotor 2 sa jak sie nie myle oparte o system rpg Star Wars Roleplaying Game

Co do gier komputerowych ktore wymieniles, to wotc tylko sprzedala licencje na zrobienie gier na podstawie ich systemow. Zrobilo je BioWare.... swoja droga gry byly przereklamowane.

Grasz, a nie wiesz nawet w co ? :p

ediit: male sprosotwanie ;]
btw, icewind dale, i tormenta stworzylo black isles studios, ktore takze bylo wydawca bg ;] Dlatego pewnie sam sie na tym przejechalem ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 12 kwi 2005, 13:02 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 06:43 
Cytuj  
Wiesz co :)
Jaja se chyba robisz :)
Wiem wizard maja prawa do dnd bo to oni je wymyslili jezeli chodzi o PnP
Kotor jest oparty tez na prawach dnd lecz zmodyfikowanych i uwierz mi , tez musieli zaplacic wizardo'i za to.
Co to gier to bioware zrobil to bo mu sie oplacalo , nie wiem czy byly przerklamowane ale widze ze do teraz wychdza do nich patch i mody wiec cos o tym swiadczy. Ja sam nawet gram jeszcze w to i uwazam jest za klasyke.

Ashton ---> Odsylam cie na dnd.pl i tam se poczytaj skad to sie wzielo a nie wylatujesz mi z rzeczami oczwistymi :) Jak bym nie wiedzial co pisze :)
Polska to dziwny kraj , ale badz ty przynajmniej noramlny :D

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 07:27 
Cytuj  
Ja tam sie nie podniecam. Powtorzy sie sytuacja jak z Wish i bedzie po zabawie ;).

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:03 
Cytuj  
Anen napisał(a):
Wiem wizard maja prawa do dnd bo to oni je wymyslili jezeli chodzi o PnP


Eeee....wrong. Wizards of the Coast nie wymyśliło D&D. Na dzień dobry zrobiły to dwie osoby: Gygax i Anderson (w latach 70 bodajże). Potem powstała firma TSR, która wydawała kolejne podręczniki i edycje, a wkońcu została wykupiona przez WotC (znanego z Magic: the Gathering). I wtedy poszła edycja 3 i 3.5. Tak więc WotC ma prawa do papierowego DD, ale nie dlatego, że go stworzyła, ale dlatego, że go sobie kupiła. Olbrzymia różnica.


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:31 
Cytuj  
Anen napisał(a):
Chyba bede cytowal slowa Soulcathera'a
"kazdy to powie ze D&D Online mu sie nie podoba , zostanie ścięty" :)


Akurat dla mnie Soulcatcher jest ANTYwyrocznią. A szkoda bo na tytuł czekałem. Zresztą na EQ2 to prawie miałem zrobiony preorder na szczęście beta ostudziła moje zakusy na ten produkt.
Czyżby z D&D Online będzie podobnie?

Gra się musi zmierzyć z WoW-em, Dark&Light też pewnie wyjdzie do tego czasu także konkurencja będzie dosyć ostra.


Posty: 30
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 08:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Akurat dla mnie Soulcatcher jest ANTYwyrocznią. A szkoda bo na tytuł czekałem. Zresztą na EQ2 to prawie miałem zrobiony preorder na szczęście beta ostudziła moje zakusy na ten produkt.
Czyżby z D&D Online będzie podobnie?

Gra się musi zmierzyć z WoW-em, Dark&Light też pewnie wyjdzie do tego czasu także konkurencja będzie dosyć ostra.


Zgadzam sie z przedmowca! Na tym forum udzielaja sie osoby bardziej kompetentne jesli chodzi o tematyke mmorpg, juz nawet nie wspominajac o szanownej redakcji mmorpg.pl.
D&D Online wydaje sie ciekawa pozycja, ale na sukces gier online sklada sie wiele czynnikow i konkurencja nie spi.
Dlatego poczekamy, zobaczymy! 8)


_________________
-=[ Somewhere, but nowhere near You ]=-

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 09:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Grafa jekza podobna do tej w EQ2 (jakosc) a zarazen jakze inna, ze screenow bardzo ladnie saczy sie klimat, a z tego to juz wyplywa na boki:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/ddonline ... ml?page=46

:D :D :D


wow fajny screenshocik, mam nadzieję, że to jest ładnie animowane. Po EQ2 przestałem oceniać grafikę (w mmorpg przynajmniej) po screenzorkach. Animacja lub raczej jej brak potrafi zabić najlepsze pixelshadery.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 09:30 
Cytuj  
Ja mam wrażenie, że DDO, nie przyświeca taka idea, jak na przykład WoW. Nie jest to gra w zamierzeniu dla wszystkich. Ma konkretną grupę docelową (czyli graczy D&D i tych, którzy tłukli w NWN po sieci). Może później pójdzie to w kierunku większego uniwersalizmu, ale moim zdaniem początek będzie właśnie mocno ukierunkowany.


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
D&L ma przelozony termin na grudzien tego roku, byc moze sie uda do tego czasu zrobic gre :>

juz.

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
Wizards of the Coast nie wymyśliło D&D

a stwierdznie takie " we are the developers of D&D rules and world like Eberron or Forgotten Realms " says Peter D. Adkison.
Ba zalezy od czeog my tu mamy zaczac :)
Jak mowimy o grach to Baldurs Gate jest na oparty DnD 3.0 wiec chodzilo mi o wersje gier komputetowych :)

Nawiasem mowiac , WoW jest poporulany z powodu prostoty i reklamy , Drak & Light duzo nowego w swiat MMORPG nie wprowadza a DnD Online bedzie rewolucja bo to bedzie swiat z PnP przeniesony na ekran komputera.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 12:25 
Cytuj  
Rewolucją nazywasz świat przeniesiony ? Imo zdecydowanie lepiej prezentują się oryginalne światy a nie kupowane z systemów. A WoW to wcale takiej reklamy jak myślisz nie miał. Po prostu rzesze fanów nakręcało światek okołogrowy ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 12:53 
Cytuj  
Anen napisał(a):
a stwierdznie takie " we are the developers of D&D rules and world like Eberron or Forgotten Realms " says Peter D. Adkison.


Wuhahaha...ale się ubawiłem...
Eberronu też nie stworzyli ludzie z WotC (tym bardziej Forgotten Realms), tylko jakiś fan D&D, w ramach konkursu na setting. WotC teraz to wydaje, ewentualnie dowala jakieś dodatki.

Powtórzę...Wizards of the Coast NIE JEST twórcą D&D. Oni kupili prawa do tego systemu i teraz bawią się w modyfikacje. That's all. Trzeba rozróżnić twórcę systemu (czy settingu) i kogoś, kto ten system (świat) obecnie posiada i rozwija/modyfikuje.

Anen --> Wcześniej kazałeś Ashtonowi, poczytać skąd jest D&D, a sam walisz takie byki w tej dziedzinie, że aż strach bierze.


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 12:55 
Cytuj  
BG i BG2 sa oparte o 2ga edycje. Czesc pierwsza nie mogla opierac sie o zasady 3ciej edycji z prostego powodu. Baldur's Gate wyszla w roku 1998, a D&D 3.0 w roku 2000. Druga czesc takze pojawila sie w roku 2000, ale chyba nie sadzisz ze tak szybko by dali rade zrobic gre na nowych zasadach ?

Cytuj:
Tłumaczenie: DEVELOP
V ROZWIJAĆ; ROZWINĄĆ; PRZEKSZTAŁCAĆ [MAT.]; KSZTAŁCIĆ; WYROBIĆ; WYRABIAĆ; KULTYWOWAĆ; ROZBUDOWAĆ; ROZWIJAĆ SIĘ; ROZRASTAĆ SIĘ; WYWIJAĆ SIĘ

Poznaj angielskie slowa najpierw...


Co do kotora, to nawet na oficjalnej stronie w faq pisze:
Cytuj:
10. How will character generation and advancement be handled?
The rules system in the game is based on the Wizards of the Coast Star Wars D20 rules. [...]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.