mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:18 
Cytuj  
No coz, wlasnie wchodzi na serwery, niektore juz wstaly i mozna grac, Eclipse nadal lezy. Ech, zacieram juz lapki ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:21 
Cytuj  
przepraszam. Juz sie spytalem. Ale..... :har: moj kolega twierdzi ze najpierw trzeba kupic tego JTL'a. I bez niego nie pojdzie. Nie flame'ójcie go :D Ja nie wiem co jest juz prawda


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:23 
Cytuj  
Nie. Nie musisz miec JTL, zeby miec RotW. Jak nie masz JTL, to dostaniesz je razem z RotW gratis.

X.

PS. Do posta nizej: Jakie kpiny? Poczytaj moze niekiedy oficjalna www? ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 5 maja 2005, 15:25 przez Xanth, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 15:24 
Cytuj  
dzieki. Mam nadzieje ze to nie kpiny :o


_________________
Obrazek

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 21:02 
Cytuj  
Sluchajcie. Wiem jak jest z mountem. Dostali ci z preorder. Mnie on sie nawet nie podoba wiec nie zaluje. Ale co z tym speederem? Jak to jest? Jezeli tylko nowi gracze maja okazje go dostac do sie zdrowo *ciach* (sluszalem ze ma byc tylko w tym all in one za 30$). A kupowac niewiadomo za ile milionow to tez na to sram.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 04:18 
Cytuj  
z tego co wiem to speedera dostaje sie jak sie zakupi ROTW w wersji BOX.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 05:16 
Cytuj  
O jezu. Ale dzie kupic te werscje box? Z tego co szukalem, widzialem tylko wersje all in one.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 07:53 
Cytuj  
Wersja box bedzie dostepna dopiero od 26 maja:
"Star Wars Galaxies: The Total Experience", hitting stores on May 26th.
Innej wersji box nie bedzie, a BARC speeder jest tylko z Total Exp :)

Za to w grze polecam zrobic questa dla niejakiego Morta z kantyny w Dearic na Talus. Nie chce spojlerowac jaka nagroda, ale naprawde warta parunastu minut biegania. Dodam jedynie, ze nagroda jest z epizodu 3. I bardzo ladna i przydatna dla walczacych ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:24 
Cytuj  
czyli jak mam zwyklego SWG(bez JTL) to musze kupic All in One?? czy Total exp'a


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:43 
Cytuj  
Dzizas, przeciez masz wyraznie napisane: wystarczy ze kupisz wersje online RotW, bez zadnych pudelek, dostaniesz wtedy JTL gratis. Chyba, ze chcesz dostac reward w postaci speedra BARC, to wtedy musisz kupic "Total Exp" (all in one, to wlasnie pack "Total Experimence").
Zajrzyj niekiedy na strone SWG i poczytaj, co? Unikniesdz wtedy zadawania takich podstawowych pytan.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:23 
Cytuj  
Xanth napisał(a):

Za to w grze polecam zrobic questa dla niejakiego Morta z kantyny w Dearic na Talus. Nie chce spojlerowac jaka nagroda, ale naprawde warta parunastu minut biegania. Dodam jedynie, ze nagroda jest z epizodu 3. I bardzo ladna i przydatna dla walczacych ;)

X.


Na jakim trzeba być poziomie żeby go zrobić ?


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:36 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Na jakim trzeba być poziomie żeby go zrobić ?

Jest do zabicia pare latwych mobkow na lvl 20, pozatym mozna to robic w grupie :)

X.

PS. No dobrze, zdradze, zeby zaostrzyc apetyt: nagroda jest pelny set Clone Trooper Battle Armor (z epizodu 3) w barwach kashyyykianskich (staty ~6k na wszystko). Wieczorkiem moze screena wrzuce ;)

PS2. Informacja dla Scorpio (i innych MBH), odnosnie proton carbine: go to the Rryatt trail and talk to Carl ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 17:12 przez Xanth, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:44 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
albz74 napisał(a):
Na jakim trzeba być poziomie żeby go zrobić ?

Jest do zabicia pare latwych mobkow na lvl 20, pozatym mozna to robic w grupie :)

X.


Dzięki :D Wczoraj zalogowałem się pierwszy raz po CU - miałem lekkie problemy z rozpoznaniem w co ja gram w ogóle :lol:
Połowa abilities mi poznikała a pojawiły się nowe, niektóre składniki do craftu stimpacków pozmieniała nazwy, obudziłem się w samych gaciach bo mi nie wolno composite armor nosić, level mam 19, nie wiem jak się zdobywa medycznego expa teraz, za to Hunting IV zrobiłem w 20 min przy Mos Eisley - 150 pkt za harvest jednego zwierzaka.
Się porobiło, czy w kosmosie też jakieś nowe abilities etc ?


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:02 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
Się porobiło, czy w kosmosie też jakieś nowe abilities etc ?

Nie, kosmos zostal bez zmian, poza ladniejszym celownikiem, nowymi ikonkami i *ciach* ramkami dookola statkow. Za to Cu jest bardzo zacne, teraz trzeba znac swoja profesje i umiec nia grac ;)

X.

PS. Med expa dostajesz za leczenie, najlepiej robic to z grupa w czasie misji, nie potrzebujesz stimpackow, enhancery poprawiajace zdolnosci medykow jeszcze nie dzialaja, doc bez enhancerow jest zalosny, za to combat med z linia healing jest poszukiwany do teamow ;)

PS2. Wlasnie rozgryzamy space mining, prawdopodobnie wieczorem bede mial juz wlasna koparke (quest reward only) ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
[PS. Med expa dostajesz za leczenie, najlepiej robic to z grupa w czasie misji, nie potrzebujesz stimpackow, enhancery poprawiajace zdolnosci medykow jeszcze nie dzialaja, doc bez enhancerow jest zalosny, za to combat med z linia healing jest poszukiwany do teamow ;)


Hm,
Właśnie jak się zdecydowałem na Doca :D Jak to ma docelowo wyglądać ? Mam na razie novice doca więc jeszcze mam czas na respec.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 17:29 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dzizas, przeciez masz wyraznie napisane: wystarczy ze kupisz wersje online RotW, bez zadnych pudelek, dostaniesz wtedy JTL gratis. Chyba, ze chcesz dostac reward w postaci speedra BARC, to wtedy musisz kupic "Total Exp" (all in one, to wlasnie pack "Total Experimence").
Zajrzyj niekiedy na strone SWG i poczytaj, co? Unikniesdz wtedy zadawania takich podstawowych pytan.


thx for flame. YAY zostalem zflame'owany przez Xantha. To zaszczyt.
btw. poslucham rady i troche poczytam (kit ze nie wszystko zrozumiem) :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:01 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
(kit ze nie wszystko zrozumiem) :D


Języki, chłopie, to podstawa w tych czasach. Także się nie obrażaj, tylko ucz :wink:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:10 
Cytuj  
Wie ktos czy ta wersja all in one SWG pojawi sie w polsce?

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:56 
Cytuj  
Ale nie wie nikt czy w tym The Total Experience sa osobno kody? Bo boje sie, ze jest jeden kod, ktory uaktywnia wszystko. A to znaczy, ze moga miec speeder tylko nowi gracze. A to znaczy, ze wlasnie sie niezle *ciach* i wysle SOE maila z ladna wiazanka.
Chyba, ze sie myle i nie wazne czy masz juz konto czy nie, tym The Total Experience mozesz na starym koncie uaktywnic RotW i wtedy dostaniesz speedera. Tak bardzo mi sie podoba, ze musze wiedziec.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:59 
Cytuj  
moge sie porozumiec. Gorzej z czytaniem. Nie "obrazam sie" a uczylem sie 3.5 roku z rzedu ale rozmow. Sa zwroty nie zrozumiale dla mnie


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.