mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:06 
Cytuj  
Mam propozycje żeby obok listy graczy stworzyć listę i ranking Polskich Gildi w GW które już są bo jakoś nie widzę ruchu w tym temacie. Posty mają daty jeszcze z kwietnia i nie wiadomo czy wymienione na forum gildie działają. Do listy mogło by być przypięte sformatowane według jakiegoś wzorca opisowe info o Gildii. A w nim kto jest Liderem, zastępcą jaki z nimi preferowany kontakt w sprawie rekrutacji czy też umawiania walk itp. Do tego jakieś warunki rekrutacji do spełnienia dla poszukiwacza Gildii. Jakiś link do stronki Gildii itp…

Narazie wiem że istnieją, bądź istaniały w trakcie bety takie polskie kalny:

- Brotherhood of Steel - gildia działa
- Czarna Kompania - gildia działa
- Dark Bunnies of Hate - gildia działa
- Kaer Morhen - gildia działa - (około 25 ludzi)
- Rycerze Przeznaczenia
- Sith Lords
- The Witchers
- Day Trippers
- East Villans - gildia działa
- Holy Crusade

Ktokolwiek wie czy działają nadal lub czy powstały jakieś nowe Polskie Gildie niech pisze do mnie na PM.


Ostatnio edytowano 12 maja 2005, 08:19 przez PaulMD, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 14
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 14:24 
Cytuj  
Na innym forum takowego rankingu jeszcze nie ma ale ze względu na poczatki GW najpierw trzeba nabrać sił a pożniej mysli sie o bojach miedzy Polskimi Gildami . Z tego co mi wiadomo jest 7 sporych Gild wiec ten ranking wcześniej czy póżniej powstanie :)

POZDROWIENIA DLA CZŁONKÓW KAER MORHEN


_________________
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
Ranking jak ranking...juz sa pomysly na robienie ligi ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 12:56 
Cytuj  
Mi sie wydaje, ze kwestia czasu jest powstanie Laddera GW w Clan base i ESL


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 6
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 10:09 
Cytuj  
Ale są już osoby które grają i info o istniejących klanach dałaby im możliwość wyboru czy mają poczekać na reaktywacje tych kalnów z bety czy zakładać nowe. Po co zakładać 1000 polskich malutkich gildii które niebędą miały odpowiednich sił aby zaistnieć w rankingach międzynarodowych. Lepiej zrobić kilkanaście ale mocnych z odpowiednią liczba membersów.
Chodzi mi o to żeby było wiadomo jakie Gildie są polskie i do kogo się można zgłosić aby się zaciągnąć. Przy okazji byłaby też informacja o wolnych miejscach.


Ostatnio edytowano 12 maja 2005, 08:15 przez PaulMD, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:24 
Cytuj  
Słuchaj jak powstaną laddery oficjalne, to rozgrywki i tak pewnie będą prowadzone 5v5, więc nie am sensu robić gildii 30 osobowych, chyba mnie rozumiesz. Najważniejsze to idealnie dobrać drużynę, aby była uniwersalna i z każdym miała szansę wygrać.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 14
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:21 
Cytuj  
Napewno KAER MORHEN istnieje i rośnie w siłe ma około 25 członków. Nastąpiło kilka zmian personalnych ale KM działa i ma się bardzo dobrze


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:06 
Cytuj  
Tak tylko jeszcze się ta drużyna musi razem zebrać w tym samym czasie a z tym może być różnie.
To zreszta wewnętrzna sprawa tej Gildii ile chce mieć ludzi ja w to nie wnikam.
Mi chodzi jak już pisałem o info o tych Gildiach. Czy coś ci będzie przeszkadzać że się dana gildia przedstawi i info oniej bedzie na forum.
Nie musi tez jak niechce podawać ile ma ludzi ale dobrze by było żeby było wiadomo czy prowadzą rekrutacje.
dequello nie miał z tym kłopotu i podał już dane o swojej jak mniemam Gildii. Dzieki za zrozumienie tematu :)


Posty: 14
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:27 
Cytuj  
Jeżeli potrzeba więcej informacji na temat KAER MORHEN to zapraszam na forum tam prowadzona jest rekrutacja oraz jest to głowne forum gildii KAER MORHEN
link:
deleted
NIESTETY SKASOWANO MI LINKA Z WSZELKIMI PYTANIAMI PROSZE NA PRYWATNE WIADOMOŚCI

ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

konradorEdit: Prosze nie odsylac stad na inne fora o GW, kthx.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 22:42 przez dequello, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:03 
Cytuj  
dequello napisał(a):
jest to głowne forum gildii KAER MORHEN
link:
deleted


konradorEdit: Prosze nie odsylac stad na inne fora o GW, kthx.



LOL a czemuz to ??


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:08 
Cytuj  
Cytuj:
-REKLAMY: banery, posty reklamujace, linki serwisów nie mogą być zamieszczane bez wyraznej zgody administracji forum.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:27 
Cytuj  
heh nie wiedzialem. :D

Ale z tego co widze to ten punkt jest lamany po kilka razy dziennie, ale to juz nie moja broszka.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:46 
Cytuj  
OK wszelkie pytania o KAER MORHEN (rekrutacja i forum) prosze wysyłać prywatnymi wiadomościami :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 10:17 
Cytuj  
Gildia Dark Bunnies of Hate oczywiscie dzialaja :). Wkleje tutaj to co napisalem na forum, do ktorego link zostal usuniety ;)

Witam wszystkich.
Jako lider naszej gildii chciałem powiedzieć, że żyjemy :)
Gildia powstała dzięki rozpadowi jaki ostatnio miał miejsce i składa się z ludzi, którzy przeszli wyjątkowo ostre kryteria doboru – są tutaj tylko osoby przyjemne i miłe w kontaktach tak, aby panowała przyjazna atmosfera :D. Każdy może wpływać na losy gildii poprzez swój głos :)
W grze nie nastawiamy się na nic konkretnego. Gramy bo lubimy. Są tacy co potrafia zwiedzać świat piksel po pikselu, a są tacy, którzy lubią wyżyć się w jakichś rozgrywkach PvP. Jedno jest pewne. Zawsze staramy się sobie pomagać :). Nie ważne jest też dla nas miejsce w rankingu walk gildii, ale nie jest też tak, że grać nie mamy zamiaru. Poprostu walka za wszelką cene aby tylko wygrać nie jest naszym piorytetem. Tylko zabawa :). Niemniej w Wojnach Gildii jak najbardziej zamierzamy uczestniczyć (właśnie stawiamy Guild Hall :D).
Nie mamy zbyt wielu członków, ale też się specjalnie tym nie przejmujemy. Zależy nam na przyjacielskim gronie i niewielkiej liczbie osób. Z doświadczenia już wiem, że za dużo nie znaczy dobrze ;).
Nabór jest teoretycznie otwarty. Oznacza to, że aby się u nas znaleść nie wystarczy powiedzieć, że się chce i już ;). Najlepiej jest napisać do mnie Prywatną Wiadomość z “listem motywacyjnym”, czyli cos o sobie, dlaczego i takie tam ;)

Póki co nasze szeregi zasilają:
Draghmar, Faile, aGi, sinned, MagmaDiver, Rioo, Ketsab Ven, Mort, Keth Athar, Kane, Nerevar.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 13:30 
Cytuj  
Wiecej emotow :U.


_________________
[ i rooted crap here ]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.