mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 14:53 
Cytuj  
Po wielu walkach z różnymi konfiguracjami polecam ten oto zestaw dodatków do WoWa zamiast popularnych zestawow (np. Cosmosa).
Osobiscie mam je wszystkie, plus pare dodatkowych ktore nie wypisalem tutaj ze wzgledu na ich mala przydatnosc/brak testow, i nie zajmuja wiecej jak 31.7MB RAM (max wartosc).



------------AF_ToolTip--------------------
Zamienia Blizzardowski Tooltip na bardziej rozbudowany
ObrazekObrazek



------------------Atlas-------------------
Mapki wiekszosci instance w grze
Obrazek



------------------Auctioneer--------------------
Dodatek pozwalajacy na obejrzenie informacji aukcyjnych o danym przedmiocie, czyli jego najmniejsza i najwieksza cene na aukcji ile razy byl buyout itp. Wada: trzeba samemu skanowac aukcje (trwa to 3-5 minut)
Obrazek



------------------Auto Potion-----------------
Milutki modzik ktory pozwala na automatyczne (w pelni konfigurowalne) uzywanie potionow/bandazy/krysztalow i co tam tylko macie do healingu/manalingu (ale nowoslowie!) w czasie walki
Obrazek



------------------Auto Shout Out------------
Kiedy brakuje tobie lub twojemu petowi zycia/many mozesz o tym automatycznie powiadamiac ludzi poprzez /say /yield /raid /party kanaly za pomoca tego modzika
Obrazek



------------------Auto trinket Bar--------------
Dodatkowy bar z twoimi zalozonymi trinketami ktore latwo w ten sposob mozesz odpalic nie zajmujac sobie miejsca na standardowych paskach
Obrazek



------------------Azaziel book of the Dead--------------------
Statystyki PvP w pelnej krasie ile razy zabilem/zginalem, kogo zabilem (imiona) kto mnie zabil (imiona), ile razy jaka rasa jaka profesja oraz pare innych rzeczy.
Obrazek



------------------Bank Items------------------------
Poglad co mamy w banku w jakimkolwiek miejscu w swiecie
Obrazek



------------------Bag Status--------------
Pokazuje ile wolnego miejsca macie w paczkach
Obrazek


------------------CT_Mail----------------------
Mozliwosc wyslania wielu rzeczy do jednej osoby za jednym zamachem
(Uwaga czasem w lagu sie wywala - niestety)
Obrazek



------------------CT_Raid Assist----------
Obowiazkowa pozycja dla wszystkich - dzieki temu
dodatkowi Priest moze widziec wszystkich w raidzie paski zycia
Obrazek


------------------Enchantrix------------------------
Dla Enchanterow i nie tylko.... Pokazuje jakie skladniki wypadna po disenchantowaniu przedmiotu i jakie masz szanse na poszczegolne wariacje
Obrazek



------------------Gatherer----------------
Pokazuje na minimapie wszystkie ziola,mineraly jakie znajdziecie
i zaznacza je na duzej mapie
Obrazek


------------------Equip compare------------------
To jest ulubiony moj modzik, za jego pomoca szybko porownasz to co widzisz w banku/chacie/loocie po prostu gdziekolwiek z tym co masz na sobie!
Obrazek



------------------Filter known-----------------------
Modzik zaznaczajacy na niebiesko w AH te recepty ktore juz znasz, przydatne kiedy chcesz na AH zobaczyc wszystkie recepty nie tylko te ktore juz znasz ale rowniez te ktore pozniej mozesz sobie kupic/zdobyc.
Obrazek



------------------Group Buttons--------------------
Bombowy modzik dla casterow i blesserow, mozliwosc dodania dodatkowych paskow z wybranymi czarami/blessami ktore bez targetowania ofiary mozna uruchamiac. Paski obejmuja siebie, 4 party memberow oraz Hostile i Friendly targets (dwa osobne).Przy pomocy tych paskow bardzo szybko mozesz walnac dota i snipe (jako priest) mobkowi oraz nie przerywajac walki (oraz nie zmieniajac celu!!) uleczyc kolesia w party lub dac mu tarcze - po prostu bomba. Dodam ze dodatkowe paski sa w pelni konfigurowalne (zmiana wielkosci, odstepy, ilosć rzędów w pasku)
ObrazekObrazek



------------------Fish Info---------------
Mily modzik zapisuje jakie i gdzie zlowilismy rybki, przydatne w przypadku jak cos trzeba zlowic a nie wiemy gdzie najwieksza jest szansa na konkretny polow.
Obrazek




------------------Map Notes---------------
Mozliwosc zaznaczania punktow na mapie duzej i wysylania
ich do innych (niezastapione przy pokazywaniu
z daleka miejsc innym)
Obrazek




------------------Map Coords--------------
Pokazuje na dole duzej mapy koordynaty
Obrazek



------------------Mini Group------------------------
Jeden z ciekawszych modow, zamienia Player/Party/Target frame czyli po ludzku grafike wlasna,celu lub druzyny na prostokatne okienka z dodatkowymi opcjami (np zmiana roznymi kolorami imienia party membera w razie gdy dostanie Curse lub zostanie zarazony)
Obrazek



------------------Move Anything------------------------
Przesun i zrekonfiguruj wyswietlanie jakiegokowiek elementu Interfejsu Uzytkownika - jak dla mnie bomba!
Obrazek



------------------Range color-----------------------
Zaznaczanie ikonek na kolor czerwony gdy jestesmy za daleko celu lub na niebiesko gdy nie ma na jakis skill many
Obrazek



------------------Combat Scrolling Text-----------------
W czasie walki widoczne sa nad glowa twojej postaci wszystkie przyjete na klate ciosy, ilosc punktow leczenia ktore w ciebie weszle lub specjale.
Obrazek



------------------Sort Enchant---------------------
Sortowanie na kilkanascie roznych sposobow enchantow jak inne tradeskille
Obrazek



------------------Quest-------------------
Dodatek do obecnego Quest miniona BLizza
Obrazek



------------------Status bars-----------------------
Modyfikowalne przesuwalne status bary dostosowujace sie dla kazdej z profesji (inne dla rogue inne dla Huntera z petem) wyswietlajace HP/Mana/Action/Combo
Obrazek



------------------Tell track---------------------------
Okienko pozwalajace zobaczyc kto do nas tellowal ostatnio (moze nie widzielismy) a takze w prosty sposob wybieranie osob do tellowania (just click) :)
Obrazek



---------------------Titan Panel----------------------------
Panelik usytuowany na gorze ekranu wyswietlajacy w podstawowej wersji mnostwo przydatnych informacji (np. ilosc HK), jednoczesnie autor wprowadzil mozliwosc dopisywania pluginow (jest juz ich pare) za pomoca ktorych mozna wyswietlac dodatkowe info. Panelik ma ciekawe opcje (np. autohide) i mozliwosci - polecam!
Obrazek


_________________
Sathorn#2230


Ostatnio edytowano 11 maja 2005, 09:56 przez Sathorn, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 14:58 
Cytuj  
O bardzo ładnie Sathorn... fajny temat :] Można by zostawić ten temat w takiej konwencji...
Oczywiście już zrobiłem bałagan. Jednak nie... zarezerwowałem sobie miejsce na późniejszy edit :D

P.S.
Dobra nie ważne... masz wszystko to co ja plus pare innych...


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 15:13 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 14:59 
Cytuj  
Dziękuję, dodam ze tytuly tych modzikow to jednoczesnie linki do nich - niezbyt to widac...


Edit: juz zmienilem wielkosc czcionki, dzieki za porade Dwutlenek!


_________________
Sathorn#2230


Ostatnio edytowano 10 maja 2005, 17:31 przez Sathorn, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 15:03 
Cytuj  
a ja polecam http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297
Insomniax Recompilation...
jest to zbiór modów (pojedyńczych) koleś nie pisał tego sam , dopracował już istniejące addony w taki spoób aby sie razem nie gryzły ..

a to lista co znajedziecie w insomni :

These are all the UI mods included with version 1.55 of the Recompilation:

*AlarmClockWrangler v1.02 by Fallan
*AllInOneInventory v0.40 by Sarf
*Atlas v0.9.2 by Razark
*Auctioneer v2.04 by Norganna
*BankItems vK0.2 by Kaitlin
*BerserKerplosion v1.3 by Danboo [DefaultState: Disabled]
*CombatStats v3.91 by Glacier
*Cooldown Count v0.34 by Sarf with Bibtoolbars support
*CT MasterMod v1.66 with modified defaults
*CT BagMod v1.1
*CT BuffMod v1.72
*CT AllBags v1.0
*CT MailMod v1.1
*CT PartyBuffs v1.42
*CT PartyHealth v1.2
*CT PlayerNotes v1.2
*CT QuestLevels v1.2
*CT TickMod 2.11
*CT Timer v1.1
*CT UnitFrames v1.56 with modified defaults
*CT Moveable Party v1.21
*CT Moveable Bags v1.1a by POS modified by CT Mod Team
*CT Raid Assist v1.071
*CT All Bags v1.0
*Damage Watch v1.06 by Mairelon
*Enchantrix v1.14 by Norganna
*Enhanced TradeSkillFrame v1.11 by Pinky
*Equip Compare v2.6.2 by Legorol
*Gatherer v1.9.12 by Norganna
*Healix v4.3b by Lelek with a bug fix
*Insomniax BibCore v3.3 by Ian Bibby with modified defaults and new graphics by LedMirage
*Insomniax BibToolBars v3.3 by Ian Bibby with tweaks, modified defaults and new graphics by LedMirage
*Insomniax CombatCaller v1.0 a modified version of Alex Brazie's original by LedMirage
*Insomniax CustomTooltip v1.1 a modified version of Verona's original by LedMirage
*Insomniax Icon Mover v1.0 by Ramdor
*Insomniax Latency Display v1.3 a modified version of Svarten's original by LedMirage
*Insomniax Location Coordinates v1.1 a modified version of Zavier's original by LedMirage
*Insomniax PlayerFramePlus v1.0 by LedMirage
*Insomniax Shell Mini-map buttons by LedMirage
*KillLog v2.18 by Frenn
*LootLink v1.3.0 by Telo
*MapCoords v0.2 by ReCover
*MapNotes v0.5.3 by Moeg
*MapNotes Note Target v0.5.3 by Moeg
*Monkey Buddy v1.5 by Trentin with modified defaults
*Monkey Clock v1.5 by Trentin with modified font and graphics
*Monkey Speed v1.5 by Trentin with modified font
*Monkey Quest v1.5 by Trentin with modified font and defaults
*Name Cycle v0.3 by Iriel
*PetAttack v1.6 by Rauen
*PetDefend v1.6 by Rauen
*PetFeed v1.6 by Rauen, updated and localized by VincentGdG [DefaultState: Disabled]
*QuickLoot v1.3.0 by Telo
*Reputation v0.12 by Egris and Karmond
*Scrolling Combat Text v2.71 by Grayhoof
*SEA Library by Alexander Yoshi and Cide
*SelfCast v1.3.0 by Telo
*ShardTracker v1.1 non-cosmos by Cragganmore
*SmartPet v1.5 by Dreyruugr
*StatusBars 1.6.2 by Daniel Wesslen [DefaultState: Disabled]

znaczna cześć tego co jest w insomni została jużtu podana ... jedyne czego mi brak to flexbara , ale działa(ł) on wcześniej bez problemu


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 15:14 
Cytuj  
Sathorn widać że to linki więc spoko.

Ale może lepiej jakbyś zwiększył rozmiar czcionek
przy linkach?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 15:31 
Cytuj  
od Azaziel book of the Dead lepsze jest Ultimate Book of the Dead

tylko jak chces przetestowac tego moda - to przenies gdzies ten pierwszy mod - oba mody sie gryza gdyz kozystaja z tych samych danych


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 16:08 
Cytuj  
Bardzo przydatna informacja. Bardzo dobrze opisana ze screenami. Super robota :P


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 16:17 
Cytuj  
bardzo fajny topic moze wkoncu ludzie "przyklejeni" do cosmosa zbuduja sobie wlasny interface.

ja ostatnio w moim zamienilem infobar na ten fajny titan panel ... i po pierwszym uruchomieniu fajnie mi przesunal minimapke i player_frame zeby byly ladnie pod paseczkiem :) , ale po drugim odpaleniu tylko mapa jest nizej player_frame wlazi pod pasek .. chyba bedzie trzeba uzyc cos ala move everythyng ... czy jak sie to tam zwie .. tylko teraz pytanko do ludzi uzywajacych tego przesowacza ... czy i jesli tak to w jaki sposob gryzie sie on z ramkami ct_moda - bo wlasnie na nim opieram caly moj interface

probowalem kiedys zrobic cos bez standardowych paskow .. roznymi modami jak bibmod etc , ale po pol roku grania z nimi jakos ciezko :)

wiec wrocilem do ct_moda , ktory byl zbawieniem po cosmosie ... nie zebym oczernial cosmosa w jakis sposob :P - to tak na wypadeek flameow :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 16:52 
Cytuj  
Sathorn - good job !


To All -- Mam goraca prosbe aby zachowac forme przekazywania info na temat moda wg wzoru Sathorna :)

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:12 
Cytuj  
stary dobry niezawodny zabi ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:57 
Cytuj  
reassor napisał(a):
.. chyba bedzie trzeba uzyc cos ala move everythyng ... czy jak sie to tam zwie .. tylko teraz pytanko do ludzi uzywajacych tego przesowacza ... czy i jesli tak to w jaki sposob gryzie sie on z ramkami ct_moda - bo wlasnie na nim opieram caly moj interface
w :P

Nie gryzie sie praktycznie z niczym, zreszta dla kazdego przesuwalnego elementu jest opcja "reset" i "hide"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 17:59 
Cytuj  
Move Anything to najlepszy mod jaki wogóle jest.
Bardzo ładnie działa z CT.

Oczywiśce dodatkowych pasków z samego CT przesuwać nie można. Tylko te bazowe, blizzardowskie.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:00 
Cytuj  
move anything gryzie sie troche z ct. czesc da sie przesujac spod cd a czesc tylko z ma.


_________________
..::Char profile::..

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:11 
Cytuj  
Filter Known już istnieje by Blizzard (i nazywa się usable items, klikamy to i pokazują się tylko recepty których nie znamy) ;]

Co do reszty to ja bym powiedział że mocno przeładowany, jak dla mnie to niewiele różniło by się to od cosmosa... Ale cóż może tylko ja lubie takie minimalistyczne ui

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:13 
Cytuj  
Mnie też przytłoczył.
Osobiście używam CT, Move anything, loot linka.
To zaspokaja wszystkie moje potrzeby ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 18:53 
Cytuj  
Goatus mylisz sie :), Usable items to te ktore mozesz uzyc rowniez te ktore znasz ale odroznic te ktore znasz od tych ktorych nie znasz to wlasnie ten mod ci pomaga :)


_________________
Sathorn#2230

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 19:01 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Goatus mylisz sie :), Usable items to te ktore mozesz uzyc rowniez te ktore znasz ale odroznic te ktore znasz od tych ktorych nie znasz to wlasnie ten mod ci pomaga :)


Nie za bardzo rozumiem, o co ci chodzi... Jak np sprawdzam w ah czy są dla mnie jakieś nowe recepty to po prostu to zaznaczam i mi się wyświetlają te których nie znam i mogę się nauczyć, reszta się nie wyświetla. Tak jest prościej niż jakieś kolorki i przeglądanie 5 stron recept w poszukiwaniu tych, które maja inny kolor niż inne. Oczywiście Usable filtruje też recepty z za wysokim skillem dla nas, ale, jak sie jest na niskim lvlu to i tak nie ma się kasy żeby kupić receptę "z wyższej pułki"


Posty: 25
Dołączył(a): 11.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 21:22 
Cytuj  
a ja mam pytanko czemu auctioner sciagnal mi tylko 115 itemow i jak np najezdzam na runeclothy to pisze mi ze never seen at ah?:/ jak rozumiem trzeba otowrzyc okno ah a potem w text boxie wpisac /lootlink? bo ja tak robie i sciaga tylko 115 -_- thx za odpowiedz

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 22:14 
Cytuj  
Sathorn laaaa bomba, facet swoj prywatny czas poswiecil by opisac to i owo. Gud dzob. ciekawiej sie czyta takie topici niz takie w ktorych sa same bluzgi i wyzwyska na innych userow tego forum ( a tych nie brakuje :] )

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 07:04 
Cytuj  
teraz filtr usable items na ah ukrywa przepisy already known.
dodałbym wardrobe ktorą się później docenia jak zmieniasz sety w zależności od PvP czy instance
i PartyPets dla huntera
i Smart Pet
i.... w sumie wielkie dzięki za dużo dobrych informacji :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.