mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:04 
 
Prepraszam że zaśmiecam forum tworząc ten temat ale nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi na swój problem i jestem przekonany że tu mi ktoś pomoże. Jestem w sieci lokalnej (60komputerów) łącze mam super, ale adminowi odwaliło i dodaje coraz więcej kompów i net działa coraz wolniej. Chciałem sobie zagrać w WoW ale mam straszne lagiii.... :( słyszałem że da sie zagrać w WoWa offline. Prosze was o pomoc, jak mam to zrobić?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:08 
 
Cała idea wowa polega na tym ze się gra online. To tak jakbyś kupił samochód i jeździł stojąc na parkingu. Tylko, że jeszcze gorzej, bo nie masz kierownicy, pedałów i wycieraczek.

Wszystko co widzisz po zalogowaniu na server znajduje się na serverze, czyli moby, NPCe z questami.
Gdyby Ci się udało odpalic wowa offline to masz tylko pusty świat, bez niczego, puściutki, bez flight masterów, pociągu, zeppelinów... nic... tylko geografia.


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:16 
 
Mimo wszystko chciałem sprobować, bo mówie teraz sobie nie pogram bo mam lagi :( jeśli wiecie jak to zrobić to prosze o pomoc

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:19 
 
shakal napisał(a):
Mimo wszystko chciałem sprobować, bo mówie teraz sobie nie pogram bo mam lagi :( jeśli wiecie jak to zrobić to prosze o pomoc


Ludzie .... kiedy sie skoncza te "dziwne" posty/podchody (nie wiem jak to nazwac) zwiazane z granie w Wowa w sposob inny niz NORMALNY ? Tego sie nie da zrobic, to jest bez sensu i wogole szkoda czasu na takie bzdurne pisanie :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:46 
 
Nie wiem czy to się wogóle da zrobić.
Jeśli już to trzeba chyba zakładać własny server.
Normalny klient tego nie umożliwia.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 12:52 
 
Tak odnosze wrazenie iz nie chodzi o lacze tylko chcesz pograc za free z kolegami z sieci lokalnej:)


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 13:25 
 
Za free to moge pograć z kumplami na darmowych serwerach, ale mi chodzi o łącze. A jak w takim razie mam zrobić serwer?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 13:30 
 
Nie możesz grac na darmowych serverach bo masz przecież przytkane łącze bo admin podpina więcej kompów, prawda?

A robienie prywatnego servera WoW to chyba jest lekkie złamanie prawa :) Nawet jakbym wiedział to bym nie powiedział.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 13:49 
 
Naprawde nie oceniam tego i nie obchodzi mnie czy i dlaczego wolisz pograc na piratach ale zrozum iz to jest forum dla ludzi grajacych na orginalnych serwerach wiec raczej nie posaidamy( bo nie jest nam potrzebna) wiedzy jak postawic jakis szitowaty emulator serwera wow.
Poszukaj w sieci napewno sa strony i fora gdzie takie informacje znajdziesz

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 14:12 
 
IBTL.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 14:27 
 
shakal napisał(a):
Prepraszam że zaśmiecam forum


odejdz i nie wracaj....


:)

p.s. chyba sobie makro na to zrobie :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 15:16 
 
Huragan napisał(a):
shakal napisał(a):
Prepraszam że zaśmiecam forum


odejdz i nie wracaj....


:)

p.s. chyba sobie makro na to zrobie :)


Bo cie jeszcze Beast zbanuje za botowanie, he he he....whatever

O tych serverach, to ja ktrotko napisze.
Najpierw musisz wiedziec, ze to nie jest w pelni legalne. Read EULA pls
Nastepnie mozesz sobie na byle jakis p2p sciagnac cos o nazwie "World of Warcraft emulator Lan server verxxxxxx", potem to odpalic na oddzielnym kompie (wiesz co to dedicated server right?) i gotowe.
To tak na prosty rozum, teraz to ci powiem ze musisz znac podstawy dzialania TCP/IP, komend serwerowych, bodajze C+ albo delphi sie uzywa w tym emulatorze, Linuxa, no chyba ze uparcie windows to wtedy nie wiem jaki uzyc, 2003 Server Edition? Baw sie ile wlezie. Nie polecam do takich zabaw Red hata jezeli mowimy o Linuxie, Unix i Solaris to wyzsza jazda i nawet chyba by nic nie poszlo.
Oczywiscie z tego co wiem emulator przeznaczony pod Windowsa, ale co jak co emulowac ten emulator powinno sie pod Linuxa.

Odradzam zabawy w to, raz ze to niezla babranina, dwa ze nic nie zobaczysz ciekawego na emulowanych serwerku oraz to jest piractwo jestesmy w Unii wiec Lepper patrzy.....

PS.Nawet nie staraj sie mnie o to pytac zebym cie prowadzil za raczke jak i co robic na priv. Raz ze w polowie nie wiem jak to zrobic, a dwa ta druga polowa tjest warta 30zl za godzine na korepetycjach 8) (nie udzielam, poprostu raz mi zaproponowano)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 15:50 
 
żałosny ten topic... lol ma chlopak lagi i chce pograc offline. Bez kitu niezle to ujales, kazdy z nas ma lagi, albo zmien neta albo nie graj wcale i nie rob takich topicow bo kazdy ma w dupie osoby, ktore chcac grac, badz graja na kazdych innych serwerach niz blizzowskie. Te pirackie serwery czesto sa ladnie nazywane "prywatnymi serwerami". I ty chcesz postawic jeden z nich.


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 16:05 
 
Lumi napisał(a):
bo kazdy ma w dupie osoby,


TO PO CO SIE ODZYWASZ SKORO MASZ MNIE W DUPIE?!

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 16:28 
 
Widac ze nie dociera... Cokolwiek bys nie zrobil i tak nikt ci nie da wskazowek jak postawic piracki serwer.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 16:57 
 
dotarło, dotarło mi wystarczy raz powiedzieć. A wiecie może czym jest spowodowany taki wysoki ping? jeśli chodzi o transfer to średnio mam około 78 KB/Sec. wieczorem ( gdy siedzi najwięcej osbób z sieci) możliwe ze to wina firewalla albo poblokowane porty są?

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 18:02 
 
Najprosciej by bylo jakbys sie z tym zwrocil do swoich adminow.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 18:07 
 
shakal napisał(a):
dotarło, dotarło mi wystarczy raz powiedzieć. A wiecie może czym jest spowodowany taki wysoki ping? jeśli chodzi o transfer to średnio mam około 78 KB/Sec. wieczorem ( gdy siedzi najwięcej osbób z sieci) możliwe ze to wina firewalla albo poblokowane porty są?

A na jakim serwie grasz, ze takie lagi?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 37
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 18:35 
 
Stormnet, Swede. Ale to nie tylko w tej grze, każda gra na neta mi chodzi do kitu :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 18:37 
 
shakal napisał(a):
Stormnet, Swede.

Phihihih i sie dziwisz


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.