mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 02:57 
 
Malcolm.
czy twoj serwerek dziala, bo z ciekawosci wyslalem zgloszenie i od trzech dni ani widu ani dychu... nawet dwoch dych na temat maila zwrotnego...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 16:12 
 
Cytuj:
2001-11-25 02:57, Toll napisał:
Malcolm.
czy twoj serwerek dziala, bo z ciekawosci wyslalem zgloszenie i od trzech dni ani widu ani dychu... nawet dwoch dych na temat maila zwrotnego...

jesli chodzi o DZ to widzialem ze ostatnio zakladaja codziennie :}
G.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 16:56 
 
Sprobuj moze zglosic jeszcze raz - mi zalozyli w ciagu okolo dwoch godzin - i dali odpowiedz (zreszta niczego sobie) ze zalozyli.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2001, 16:58 
 
eh, bo to znowu moj blad byl :sad:
niepotrzebnie podalem im inne konto.
mam zalozone. teraz tylko sprawdzic :smile:

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 00:28 
 
No i widzisz :))))

Spokojnie, bez nerwow, wszystko jest czytane, sprawdzane zeby bylo cacy :)

P.S. Jak bedziesz mial jakiekolwiek problemy, pisz na meila, zawsze dostaniesz odpowiedz.

Pozdrawiam.


Posty: 7
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 21:10 
 
Dziwie sie, ze ludzie wogole chca bawic sie na DZ ... Server klon admin klon i dotego lewar ;]. Kiedys gdy Cl Se padlo zalozylem se tu konto .. aby zwyczajnie zabic czas. .. gdy zobaczylem strone padlem ze smiechu klon tej z Cl Se przepisane (moze nie zywcem).... No dobra wyglada fajnie wale do czlowieka ktory sie zajmuje zakladaniem kont ... O ! Malcolm ? brzmi znajomie ale to nie ten heh tylko KLON w dodatku mniej udany ... wszystko ladnie wszystko pieknie dziala .. Tylko wkurza mnie ze ekipa z cl se wklada prace w swoj server a ktos zwyczajnie zzyna ...
Dostalem konto ...
Wchodze do gry fajnie ladnie postanowilem byc PK ... zabilem kowala jaki byl efekt ? przylazl gm i wyslal mnie spod kowadla w brit prosto w srodek strazy yew ... no coz pk`owac nie mozna ? mysle trudno jakis blad albo cos .. gram dalej kope kope za chwile Wiadomosc od Valarow: za chwile restart ...
Mnie sie tak wydawalo zawsze ze w uo nie ma Valarow tylko sa GM ktorzy akurat na cl se nazwani zostali Valarami :smile:
Wielki skarb Malcolma :smile:
Na irc Malcom powiedzial ze w grocie na polnoc od brit jest wielki skarb i silna obstawa i ze narazie nei mamy co isc...
Polazlem swoim wspanialym 1 dniowym PK na zwiady po drodze zabilem magow cienia demona bone knighty i inne ,mieczaki' - swietnie bedzie sie wojom gralo po 3 miesiacach pracy nagolasa beda smoki cieli .... heh... rozgniewany tym ze jego super skarb zostal zdobyty Malcolm (jak mysle to on) wyslal mnie do yew w srodek strazy a z banku zniknela magiczna zbroja i skarb ... (podobno bug) ... Wszystko pieknie wszystko ladnie wieczorkiem z kolega (tez PK) wybralismy sie do despise pod wejsicem zawziecie makrowal pewien ludek (mowie makrowal bo sie nie odzywal) no to ciach go mieczem ... po chwili kolega ginie a ja zostaje wyslany do palacu lorda Britsha (jako czerwony) zwualem straznikom ... nagle znowu i tym razem obznione skille walki do 0 i str o - 10 heh ... Jedyne co zrobilem to PAGE GM i : kilka ,wizanek' i na tym skonczyla sie moja przygoda z DZ ....
Chodzi o to ze pan GM ktory zrobil te wszystkie rzeczy nie ma pojecia o gmowaniu i niedlugo na serverze bedzie gral tylko z tymi, ktorych obladuje magicznymi przedmiotami skabrami iinnymi .... Po calym zajsciu dowiedzialem sie ze potraktowano mnie jak potraktowano dlatego, ze gornikiem pod despise byla postac pana malcolma ktory wlasnie cos sprawdzal i mu przeszkodzilem ... No coz ....
Posty :
Panowie opiekujacy sie innymi shardami chyba za bardzo zazdroszcza swietnej formy Cl Se .. wiadomo ze zzera was zazdrosc hehe a wasze uwagi i sugestie maja na celuukradzenie gracza .. zalosne i smieszne
Dobra to by bylo na tyle ;]


Posty: 7
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 21:15 
 
A tera wszystkie pupilki Malcolma mnie pojada ... dla mnie eot i tyle ;]


Posty: 12
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 21:42 
 
Buhahahaha. ROFL po tysiackroc. Normalnie nienormalnie prawie mi brzuch od smiechu dolne zebra polamal. Dawno sie tak nie smialem od czasu wystapien Leppera. Ciekawe, czy ten makaroniarzyk po despise to tez postac pana Malcolma. :smile:. Toc to wyjatkowty BUG musial byc, zeby Ci z banku zassalo skarb i magiki :smile:)) No coz. Wszystkim graczom DZ zycze, zeby podczas PK'ingu nie natrafili na postac testujacego Malcolma... Co gorsza, moze kiedys bedzie testowac cos jako jakis stworek broniacy jakiegos szczegolnego skarbu :wink:. Pozostaje calej ekipie DZ zyczyc powodzenia w dalszej polityce opierajacej sie glownie na plagiatach. A mialem wyslac prosbe o zalozenie konta... zrobic bydlo... powycinac gornikow... ale widze, ze ludziki tu nie umieja sie bawic. Coz, nie kazdemu bedzie dane pobawic sie na tak ORYGINALNYM, pelnym nowych rozwiazan i pomyslow serwerem jakim jest DZ. Good Day.


_________________
[LamE]

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 22:57 
 
Ojoj biedactwo.
Masz moze jeszcze cos do dodania? :)

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 04:29 
 
Noooo... i wogole Ci mowie lame i nox... mamy u was szpiega wiecieeee... i skrypty tez zerznelismy zywcem od was... bo w sumie jak plagiat to 100%... choc taki plagiat... hmm... to w sumia sie mirror nazywo po waszymu ni? fajnie nieeeee?

"Heeej... jestescie super... a zaraz po nas.. bedzie Milano, a po nich... chlopaki z Ekstazy.. heej"


Posty: 7
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2001, 14:02 
 
BronecK wiemy :]


Posty: 12
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 15:11 
 
Hueh, co tu duzo mowic... Szpiega... hueh, no tlumaczcie sobie to jak chcecie. Wszyscy, ktorzy powinni, wiedza jak to wszystko wyglada. Troche to powinno dowartosciowac ekipe CLSE, bo w jakims stopniu musicie uwazac oryginal za mniej, lub tez bardziej doskonaly, jesli sie na nim wzorujecie :grin:.
Szczerze ubolewam nad gustem muzycznym BoneCK'a... No coz... Nobody's perfect.


_________________
[LamE]


Posty: 7
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 15:12 
 
BronecK nic do Ciebie nie mam ... to nie tyle KLONUJESZ, nie Ty jestes KLONEM, i nie Ty udupiasz ludzi grajacych na servie pokazujac swoja wladze. ;] Co wiecej nawet chciales pomoc z kowadlem, ktorego w sklepie nie bylo :razz:... wiec odejdz w pokoju ;]

First cloned sheep had name Malcolm !


Posty: 7
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 15:14 
 
[LamE] LOL


Posty: 11
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 20:35 
 
mam jedną prośbę:
moglibyście mi kurde w końcu założyć konto ?!?!?!
wkurza mnie to że mi nie odpisujecie na mejle i macie w wszystko gdzieś.
jeszcze raz prosze o założenie konta !

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 16:19 
 
nobody's perfect... MY NAME IS NOBODY:P
A tak... wzorujemy sie w pelni na CLu.. jak widzisz robimy nawet te same bledy ortograficzne w regulaminach i tak dalej... jestesmy jak owieczka dolly... Jestem po prostu idealna kserokopiarka... moim oczom nie ujdzie zaden szczegol... a nasz Malcolm no coz.. on tez jest niestety sklonowany... i wogole wszyscy jestesmy klonami... Proponuje zalozyc Polska Partie Xeroboyow:)... Beda w niej najwieksi plagiatowcy swiata... jak Puff Daddy, Faith Evans, czy nawet Metallica.. w koncu oni tez wzieli pare utworow od innych ludzi... przesrana sprawa... mamy same klony... niedlugo bedzie klonomania... HOORAY!!! moze jeszcze niech ktos napisze skrypt do swiadomosci zbiorowej... bedzie ql... klony z jedna swiadomoscia... klony, klony, klony, klony, klony, klony, klony... AAAA!!! KLONY W MOJEJ GLOWIE!!!! I WSZYSTKIE TRRRRR:))


Posty: 11
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 12:51 
 
hehehe ;]


Posty: 7
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2001, 22:26 
 
Cytuj:
2001-11-26 00:28, Malcolm napisał:
No i widzisz :smile:)))

Spokojnie, bez nerwow, wszystko jest czytane, sprawdzane zeby bylo cacy :smile:

P.S. Jak bedziesz mial jakiekolwiek problemy, pisz na meila, zawsze dostaniesz odpowiedz.

Pozdrawiam.


hmmm czekam juz 3 dni :sad:
mozna wiedziec ile jeszcze !?
pozdrawiam

maila tez wyslalem i tez nie dostalem odpowiedzi .... :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: [:) dnia 2001-12-14 22:27 ]</font>


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 09:35 
 
Mam to samo co pisarz wyzej :smile:
Czy w koncu ktos sie zainteresuje i zalozy mi to konto ???
Wyslalem we wtorek, wiec w czwartek powinna byc odpowiedz. Dzisiaj jest sobota i NIC!!!

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2001, 10:46 
 
Ogolnie beda zakladane... ale poki co sa male przerobki z serverem i mamy za duzo zabawy z jednym... jak tylko skonczymy to konta beda znowu zakladane tak jak normalnie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.