mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 00:33 
Cytuj  
Mam zamiar kupic sobie swojego WoWa ( gram na brata koncie ) i mam spory dylemant bo nie wiem jaka postacia grac. Chcialbym aby moja postac byla przede wszytkim PvP. Plz pomozcie wybrac, wacham sie miedzy Druidem, Priestem, Shamanem a Warlockiem. Najlepiej piszcie wady i zalety, z gory ty.


_________________
hi y0

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 00:42 
Cytuj  
zrob sobie maga.. pizga w zergu jak glupi ;)


Posty: 39
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 01:01 
Cytuj  
Brat ma maga wiec ja nie chce sie powtarzac, chyba skusze sie na shamana tylko nie wiem jaka rase wziasc dla niego, co lepsze trol ork czy tauren ? plz help


_________________
hi y0

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 01:30 
Cytuj  
tauren :)

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 06:17 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
tauren :)


Druid tauren :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 07:06 
Cytuj  
szamanem gra sie tak samo fajnie jak druidem - obie postacie to hybrydki ;)

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 07:57 
Cytuj  
szaman troche ssie w zergach (szczegolnie kiedy dwie grupy sie ostrzeliwuja) ze wzgledu na zalosny zasieg shokow i dlugi casting lightningow (lightning spells tez maja mniejszy range niz mag,warlock,dru czy hunter) chociaz NS+CL jest uber funny szczegolnie jak critnie ale to raz na 3 minuty jak sie ma wogole NS. Castowanie cl bez ns czasem sie udaje ale 60+ % nie, bowiem osoba ktora targetujesz zdazy sie cofnac poza range - wiec pozostaje leczyc swoich, wypatrywac rogues i walic do szarzujacych paladynow ktorzy na 1-5% i tak sie shieldną i uciekna do swoich ;].
Ale w mniejszej skali pvp od 1v1 do max 10vs10 w zwarciu shaman dobrze grany blyszczy.
Jaka rasa ? nie wiem sam
gram taurenem - war stomp jest fajny +5 % hp extra tez nie boli :).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 09:41 
Cytuj  
Jesli chcesz zobaczyc jak sie gra warlockiem to zapraszam na moja aukcje.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52765155
Mam do sprzedania konto z postacia, ktora jest umieszczona w mojej sygnaturce. Cena 180 zlotych(oplacone do 20.06). Poza tym zawsze mozesz skasowac warlocka i zrobic kogo Ci sie zywnie podoba zachowujac forse. Jak sciagniesz klienta z internetu to mozesz zaczac grac od jutra.

Warlock to ogolnie bardzo ciekawa klasa, z mnostwem skili i mozliwosci, ale trzeba umiec nim dobrze grac. Jezeli chodzi o duele to raczej udaje sie pokonywac wiekszosc klas (mialem tylko z rogue powazniejsze problemy), a moj build wcale nie jest bardzo pro-PvP.


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 16:37 
Cytuj  
a jak sie ma priest do pve, da sie grac solo ?
Do PvP podobno jest dobry moze ktos good to potwierdzic ?


_________________
hi y0

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 16:47 
Cytuj  
shadow priest jest nie do zabicia praktycznie w 1v1.
W PvE priest to najbardziej pożądana postać (zresztą jak w każdym mmorpgu).
Potem bedziesz miał dylemat czy zrobić się na holy priesta, świetnie leczyć i dawać dupy w 1v1 czy na shadow priesta gorzej leczyć i wymiatać 1v1.

Zresztą wraz z wyjsciem BG mało bedzie 1vs1. mam nadzieję, że głupie zergi pod TM też się skończą..


Posty: 39
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:15 
Cytuj  
a z mobami jak u priesta ? idzie pograc pve solo ?
jesli juz bym gral priestem to napewno shadow priesta bym robil.


_________________
hi y0

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:16 
Cytuj  
Podobno grind sporo kasy pochlania, bo robisz dwa mobki i mana out:)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zresztą wraz z wyjsciem BG mało bedzie 1vs1. mam nadzieję, że głupie zergi pod TM też się skończą..


Po kilkunastu razach na "dużym" BG (alteract czy jakoś tam ;] ) musze powiedzieć że ludzie dalej przedkładają mass vs mass zamiast jakiś bardziej wyrafinowanych taktyk ;] 95% graczy w całych bg większość czasu spędza pomiędzy swoim a wroga graveyardem nieustannie cofając się/spychając przeciwnika. A jakiekolwiek próby zorganizowania np małej grupki do sneak atack zwykle kończą się fiaskiem :(

Ale na szczęście na live serwerach powinno być lepiej bo gildie i znajomości, choć i tak daje jakieś dwa tygodnie zanim bitwy w alteract będą trwały krócej niż np 6h albo nawet 8h bez szans na rozstrzygniecie ;p

No i ofcoz jest jeszcze masa bugów do poprawy ;p


Wracając do tematu to lock chyba jest najbardziej hmm skomplikowany i zróżnicowany do pvp.. tzn Powiedział bym że ma najbardziej "sytuacyjne" skille wiec trzeba się nim naprawdę dobrze nauczyć grać zanim się cos osiągnie... Co do priesta to większość walk jaki widziałem to używali tylko swoich dwóch dotow shielda i dispela ;] czasami jeszcze jakieś mana burn czy takie tam ale to okazyjnie. Shammi to też postawi totemiki i potem tylko mele przerywane shockiem którymś od czasu do czasu ;] (tak tak mocno uogólniam teraz)


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:20 
Cytuj  
a cos wiecej o priescie ?


_________________
hi y0

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:28 
Cytuj  
Coz mozna wiecej o priescie napisac?
Sprobuj poczytac strony oficjalne i poloficjalne. Tam masz sporo informacji.

Jesli chodzi o PvP chyba juz Ci powiedziano. Jesli chodzi o PvE to solo jest trodno, a w grupie priest jest najbardziej needed postacia z wszystkich.


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:35 
Cytuj  
Tiesto napisał(a):
a cos wiecej o priescie ?

60 priest vs 55 palka
Szlo calkiem niezle.. fear - trinket fear - shield
mana burn LoH zostalo mu z 10% hp mana burn fear i bye bye
Co prawda nie zorientowalem sie kiedy on te mana burn rzucil bo wychlalem butelke przed mana burn.. moze jakbym sie opanowal to by bylo cos z tego jeszcze... ogolnie plynelismy razem statkiem i zaden nie chcial zaatakowac jak wyplywalismy dopiero jak doplynelismy
A i nie uzywalem stuna .. :lol: bo w miejscu stunika mialem bandaze z first aid questa :lol:
Nie wiecie czy mozna 2 trinkieciki dispel fear nosic? :lol:
I holy shock pomaga zdecydowanie wrog przyzwyczajony ze pala musi podejsc a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy 300 DMG wchodzi...
acha resist na shadow mialem 87 moze dlatego jakos w miare szlo.

Ogolnie 2 char jaki mi poglowie chodzi to wlasnie ten priest/albo druid disenchanter z 4 rouge w party ;)
Offtopic
Nie mailem gdzie napisac ale dzisiaj wszystkie rolle wygralem .. z 15 w 2 instancjach z 5 zwyklych a przez wejsciem do ZF jak sam troszke kilowalem mobki to co drugi wyrzucal jakias zielona rzecz :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Posty: 39
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:42 
Cytuj  
to pve nie moze grac tak jak pvp ? nie idzie tak dobrze czy jak ?


_________________
hi y0

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:46 
Cytuj  
Pve priestem idzie bardzo dobrze, moze jeszcze lepiej niz pvp (komfortowe uzywanie shadowform).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 18:48 
Cytuj  
Tiesto napisał(a):
to pve nie moze grac tak jak pvp ? nie idzie tak dobrze czy jak ?

Wejdz moze w temat o priestach? Narazie co 2 posty zadajesz w skrocie mowiac pytanie "czy priest jest dobry".
W solo pve shadow priest zabija blyskawicznie, ale ma bardzo duzy cooldown [od kiedy zmienili AI mobom czarujacym jest troche trudniej]. Holy sie do solo nie nadaje, dps ma gorszy od druida, a mana schodzi jeszcze bardziej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 19:57 
Cytuj  
a co myslicie o magu?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.