mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 12:30 
Cytuj  
Zauwazylem ze ostatnio w grze pojawil sie wielki przyplyw nowych graczy.
Jesli ktos ma jakis problem to zawsze moge pomoc. Jako Master Pilot pomoge z misja w komosie, a Master BH i Master Carabineer rowniez na lądzie :) niech inne osoby, ktore chcą pomoc wpisza tu swoje nicki i w czym chca pomoc.

Obi'V Lightdust
Eclipse

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
Ja. Ale to juz mlodzi wiedza. Niekiedy zrugam, jak pytaja o rzeczy ktore sa w manualu i helpie, ale zazwyczaj pomagam jak sie da ;)

X.

PS. Oczywiscie mowie o pomocy merytorycznej lub w questach. "Pozyczek" pienieznych nie udzielam, bo o kase dla nooba jest teraz bardzo latwo, wystarczy tylko chciec ja zarobic. Jak?

Lecimy w kosmos i przy okazji robienia misji pilota zbieramy smieci z rozwalonych przez nas statkow (lootuja sie automatycznie). Te smieci kupi Chassis Dealer, ktory jest w kazdym starporcie. I gwarantuje, ze po 2 godzinach latania spokojnie zarobicie 50k i wiecej. A taka kwota na potrzeby mlodego to az za duzo ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 13:27 
Cytuj  
Ja generalnie nie lubie za abrdzo pomocy na poczatku otrzymywac, ale jak cos dam znac :P Obi'v, jaki ty pilot jestes, bo ponoc wiekszosc do Imperial scums, a ja sobie rozmyslalem nad Rebelsami :)

Poza tym mam dylemat na co sie pozniej zdecydowac: rifleman czy carabineer. A na razie chetnie wyslucham wszelakich rad dla poczatkujacego marksmana :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 14:27 
Cytuj  
Jest jeszcze lepsza metoda: te same space czesci wrzucic na bazar, wszystko z lev4+ schodzi momentalnie bo ludzie poluja na nie do Reverse Engineeringu ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 19:41 
Cytuj  
Ostatnio w grze pojawia sie coraz wiecej pytan odnoscie JTL, a dokladnie "dla kogo latac?" i "gdzie sa trainerzy?". Tutaj krotki przewodnik:

Rebel: Recruiter J'pai Brek (-5072, -2343) Tyrena, Corellia
- Akron's Havok Squad: Captain Kreezo, Tyrena, Corellia (-5177, -2281)
- Vortex Squadron: V3-FX {droid} (za mostem) Moenia, Naboo
- Crimson Phoenix Squadron: Commander Da'la Socuna (pomieszczenie na tylach kantyny) Mos Espa Tatooine

Imperial: Recruiter Commander Landau (-5516,4403) Theed, Naboo
- Inquisition: Lt. Barn Sinkko, Kadaara, Naboo (5204, 6728)
- Storm Squadron: Lt. Akal Colzet, Bestine, Tatooine (1110, -3514) - bardzo trudne misje
- Black Epsilon: Hakasha Sireen, Imp Outpost, Talus (-2183, 2259)

Freelancer: Recruiter Gil Burtin (-1174, -3647) Bestine, Tatooine
- Smuggler Alliance: Dravis, Mos Eisley Tatooine, pomieszczenie na tylach kantyny (3429,-4788) - ten szwadron jest pro-rebeliancki, latajac w nim bedziesz latal przeciw imperium oraz nie bedziesz mogl zostac imperialem.
- RSF Squadron: Captain Dinge, Theed Naboo, palac krolewski (-5497,4575) - ten szwadron jest pro-imperialny, latajac w nim bedziesz latal przeciw rebelii oraz nie bedziesz mogl zostac rebelem.
- Corsec Squadron: Sergeant Rhea, Coronet Corellia (-275,4730) - ten szwadron jest calkowicie neutralny.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 20:03 
Cytuj  
Odnosnie marksmana: jest to profesja wprowadzajaca do konkretnej profesji elite ranged: pistolero, karabinier i rifleman. Czym one sie roznia? Stylem walki: Pistolero ma najmniejsze dmg, ale najszybsze spluwy, jest przeznaczony do walki na bliskie dystanse (35m) i w zwarciu, ma najlepsze umiejetnosci specjalne, takie jak zatrzymanie przeciwnika (root) czy disarming (wytracenie broni przeciwnikowi) oraz dobra obrone przed melee. Rifleman jest przeznaczony do walki na duzy dystans (65m), ma duze dmg, ale wolne spluwy, ma specjale takie jak strzal z ukrycia (zmniejsz aprawdopodobienstwo wykrycia skad padl strzal) czy strzal snajperski, ktory podwaja ilosc zadanego dmg oraz ma dobra obrone przed ranged. Nie ma zadnych umiejetnosci blokowania ruchu przeciwnika. Karabinier jest po srodku, czyli sredni dystans (50m), ma calkiem znosne dmg, specjale takie jak strzal po nogach (spowolnienie przeciwnika) czy strzal obszarowy. Srednia predkosc broni, obrona przeciw melee i ranged wyrownana.
Oczywiscie kazda z profesji ma umiejetnosci specjalnych duzo, duzo wiecej, ale wszystkie sa przeznaczone do stylu walki kazdej z profesji. Oczywiscie profesje mozna mieszac ze soba (o ile skill pointow wystarczy) i tak na przyklad rifleman z rootem od pistolero jest nie do pobicia (prawie) ;)

Decyzja nalezy do was ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 18:49 
Cytuj  
Mam takie pytanie czy medic w tej grze będzie wstanie solować? Czy jest skazany na party?

PS. Jeśli by nie sprawiło to komuś większego kłopotu może pokrótce opisać postać medyka, i jak powinno się nim grać najlepiej z przewodnikiem jak zacząć, (czyli co po wejściu do gry powinien zrobić w pierwszej kolejności) :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 20:15 
Cytuj  
Skrzyżuj profesje, trochę medyk a trochę combat. Starczy chyba punktów na obie.

P.S.
Kurna mam SWG Combo w domu ale wciąż pogrywam w WoWa i nie moge się zdecydować... iście kordianowski problem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 23:12 
Cytuj  
Ja po 2 dniach intesywnej zabawy wracam powolutku, powolutku do WoW :> Doszedlem do momentu, w ktorym trzeba mocno grindowac by rozwinac postac i troszke mnie to zniechecilo hyh, szczegolnie, ze walka jest srednia jakas (np. wczoraj bilismy w grupie obozy na Tatooine). Po wybiciu straznikow kazdy zajal pozycje i z 10min nawalalismy Swoop base :) W tym czasie kazdy sobie poszedl zrobic spokojnie cos do picia/jedzenia hehe. No, ale zobaczymy co bedzie dalej :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 00:07 
Cytuj  
polecam hunt grupy na dantooine (mining outpost) jesli chcesz szybko wyexpowac postac. 1-2 dni masz masz mastera profesji elite. I nie bedziesz sie nudzil:) A tatooine to tatooine.... :)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 08:19 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
... Po wybiciu straznikow kazdy zajal pozycje i z 10min nawalalismy Swoop base :) W tym czasie kazdy sobie poszedl zrobic spokojnie cos do picia/jedzenia hehe...


a ktory masz cl?
zapewniam, ze na 80l rozwalisz taka baze w 5 strzalach

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:25 
Cytuj  
Dobra odpaliłem wszystko fajnie, konto zrobione, wchodze gram... tylko po chwili się okazuje że to US server Eclipse.
Jak przeskoczyć na EU... chyba że Wy gracie na US... przydałby się jakiś podwieszony temat z takimi poczatkowymi informacjami...

P.S.
I jak tego skubańca klienta przełączyć, żeby mi nie robił full scanu za każdym razem? :P


Ostatnio edytowano 15 cze 2005, 12:33 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 12:30 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
raggnarok napisał(a):
... Po wybiciu straznikow kazdy zajal pozycje i z 10min nawalalismy Swoop base :) W tym czasie kazdy sobie poszedl zrobic spokojnie cos do picia/jedzenia hehe...


a ktory masz cl?
zapewniam, ze na 80l rozwalisz taka baze w 5 strzalach


Mam 9 CL :) Well, na 80cl nie bede juz sie taki bazami zajmowal (tylko czy do tego 80lvl dobije...), wiec argument troche nie ten teges :)

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:27 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
robertcz napisał(a):
raggnarok napisał(a):
... Po wybiciu straznikow kazdy zajal pozycje i z 10min nawalalismy Swoop base :) W tym czasie kazdy sobie poszedl zrobic spokojnie cos do picia/jedzenia hehe...


a ktory masz cl?
zapewniam, ze na 80l rozwalisz taka baze w 5 strzalach


Mam 9 CL :) Well, na 80cl nie bede juz sie taki bazami zajmowal (tylko czy do tego 80lvl dobije...), wiec argument troche nie ten teges :)


ok, 80 to max, ale na 25 tez bedzi latwiej....ten teges

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:50 
Cytuj  
heh, moze nie calkiem newbie, ale.... mam pytanie DOTYCZACE ZAKUPU RotW :D :P dosyc krotkie pytanie: jezeli kupie http://www.interactcd.com/cgi/Products.cgi to czy bede mogl grac dalej postacia ze zwyklego SWG (zapewne odpowiedz jest oczywista ale sie pytam dla pewnosci)

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:52 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Dobra odpaliłem wszystko fajnie, konto zrobione, wchodze gram... tylko po chwili się okazuje że to US server Eclipse.
Jak przeskoczyć na EU... chyba że Wy gracie na US... przydałby się jakiś podwieszony temat z takimi poczatkowymi informacjami...

P.S.
I jak tego skubańca klienta przełączyć, żeby mi nie robił full scanu za każdym razem? :P

Tak, my gramy na Eclipse i to jest US. Europejskie serwery sa trzy i w nazwie maja Europe.

Z tego co wiem to defaultowo nie robi full scana tylko quick. Full na twoje zyczenie.


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:11 
Cytuj  
giwera napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Dobra odpaliłem wszystko fajnie, konto zrobione, wchodze gram... tylko po chwili się okazuje że to US server Eclipse.
Jak przeskoczyć na EU... chyba że Wy gracie na US... przydałby się jakiś podwieszony temat z takimi poczatkowymi informacjami...

P.S.
I jak tego skubańca klienta przełączyć, żeby mi nie robił full scanu za każdym razem? :P

Tak, my gramy na Eclipse i to jest US. Europejskie serwery sa trzy i w nazwie maja Europe.

Z tego co wiem to defaultowo nie robi full scana tylko quick. Full na twoje zyczenie.


Wiem, kliknąłem full scan raz, na starcie... teraz tego diabła wyłączyć nie mogę :|
ok n/m już się nie włącza...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:16 
Cytuj  
Jak dokupic JTL'a i RotW'a (z interact'a) do mojego konta ?? :/

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:18 
Cytuj  
Tak BTW razem z dodatkiem dostałem ślicznego bika :]

Pamiętam, że kiedyś jak zaczynałem grać to bałem się takim cudem jeździć, bo szybciej się psuło niż zarabiałem kasę na naprawę...

Jak to teraz wygląda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Tak BTW razem z dodatkiem dostałem ślicznego bika :]
Pamiętam, że kiedyś jak zaczynałem grać to bałem się takim cudem jeździć, bo szybciej się psuło niż zarabiałem kasę na naprawę...
Jak to teraz wygląda?

jak sie zepsuje do konca to do neigo mozna dostac spejalny tool ktory go naprawia, wiec nei trzeba sie tym przejmowac:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.