mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy Polacy w grach Online są pomocni ?
Tak 51%  51%  [ 64 ]
Nie 49%  49%  [ 61 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 16.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 16:41 
Cytuj  
Ej nie rozumiem ludzi... Zacząłem grać w Kanight Online wczoraj i gdy prosiłem jakiegoś polaka o pomoc (tj. party, oprowadzenie po grze) to nawet nie potrafili powiedzieć CZEŚĆ... :( a gdy grałem w Kal Online to pomagałem jak porąbany... 33 lvl... i zawsze kasy pożyczyłem, czy itemki początkującym za darmo dałem... a tu co ? za dobro mi ludzie czym odpłacają... ale walić to !! ŻYCIE JEST PIĘKNE TYLKO LUDZIE SĄ ŚWINIE !! i powiem wam jedno, czasem lepiej z obcym niż z polakiem !! Bo prawdą jest że jesteśmy chamskim narodem !! I polacy w grach to sknery i wszy które potrafią oszukiwać i wyzywać (oczywiście nie wszyscy !!! ) i taka jest moja opinia


Posty: 11
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:11 
Cytuj  
ja też c prosiłem o pomoc polaka w Gate To Heavens a ten do mnie żebym spie****** bo on jest zajęty. W końcu pomogła mi jakaś amerykanka dlatego głosuje na NIE

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:17 
Cytuj  
Wiecie tu nie o to chodzi
Większość nowych polaków to nooby i nie podejdą i nie powiedzą "czesc pomozeszmi sie zapoznać z grą albo wyjaśnisz mi nie które sprawy" tylko "czesc daj mi na nowy miecz" Dlateog wiekszosc polaków reaguje jak reaguje
ja nie oddaje głosu


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 17:58 
Cytuj  
IMO jeżeli polacy obnoszą sie ze swoją polskością wszem i wobec to (mimo wysokiego lvlu itp) są noobami. Polacy w grach nie są pomocni, przynajmniej takich spotkałem bardzo mało. Największy polew to miałem z gościa o ksywie polski_wymiatacz_pl (mogłem cos pokręcić) który klął jak głupi na ogólnym czacie (oczywiscie po polsku). Zeby sie do niego nie przyznawać, zwróciłem mu uwagę po angielsku (moja postać: Khogall). Jaką otrzymałem odpowiedź? "Ssij pałe kapłanie zasrany".
:wink: :wink: :wink:
PS. Topic zdeczka bez sensu, ale pogawędzic mozna.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:07 
Cytuj  
Zacznijmy od tego ze generalnie "polacy" grajacy w darmowki to zwykle szczyle i dzieciaki. W platne MMO przewaznie graja starsi i wsrod nich mozna uzyskac jakas pomoc. Poczytajcie sobie posty z for np o FF XI albo SWG.


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 18:13 
Cytuj  
No Sniegu masz rację, ale niestety to dział "darmowe mmorpg" gdzie grają same szczyle i dzieciaki jak to nazwałeś :cry: :cry: . Życie jest brutalne niestety. :cry:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 19:40 
Cytuj  
Wyznaje zasady:
-osoba typu mega_super_kurwa_rozpierdalacz_pl mowi w innym jezyku i nie musze sie meczyc piszac po polsku
-poslkie mega_super_kurwa_rozpierdalacze_.pl są na niskich levelach bo się nie będą menczyć zeby zdobyć coś więcej

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 19:54 
Cytuj  
głosuje na tak, kiedy jeszcze grałem w RoE z reguły nie zdarzyło siężeby jakiśpolak odmówił mi pomocy, ogólnie na serwerze na którym grałem polacy byli dobrze postrzegani przez graczy z poza polski


Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 20:47 
Cytuj  
Zdarzają się wyjątki wśród młodszych, ale to tylko wyjątki...Na L2(Open Beta, czy free czy jak kto woli piracki serv) znałem pare osób jak i na PT (przy Open Beta), z którymi dało się wytrzymać, zależy kto i jakie ma szczęście do tych osób :P


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 21:18 
Cytuj  
:lol: :lol: Dziwny temat :D ale jezeli mam sie wypowiedziec to powiem .
Umiesz liczyc, licz na siebie ;) . :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 05:47 
Cytuj  
ja nie zaglosowalem bo uwazam ze jest po rowno obydwu typow polaków.
w niektorych grach jest wiecej polskich noobów a w innych mniej. w runescape spotkałem tylko polskich noobów. Lata toto po planszy jak wariat i bez przerwy przeklina. A w Kal Online niejednego spotkałem dobrego. Chcieli mi np. zaoferowac itemy po niższej cenie itp. i nawet nie musiałem ich oto prosic. Tak wiec dla mnie to wygląda po prostu 1:1


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 16.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 06:22 
Cytuj  
O prawdą jest że duża ilość polaków grająca w Kal Online to spoko ludzie. To jedna z niewielu gier w których w ciągu pierwszych 5 min już znajdziesz polaka który ci pomoże. Pozdro for All KalOnlinowymiataczy !!!

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 06:42 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze Polakow sie traktuje na rowno z Brazylijczykami, Koreancami i Chincolami... zwlaszcza tych z dopiskiem .pl, _pl itp, Polacy to n00berski narod, i to sie raczej nie zmieni. Wiele razy pamietam teksty w stylu "go away noob polak" albo "fuck off polish noob" do Polskich graczy (zwlaszcza tych z _PL) i to byly zazwyczaj zasluzone obelgi, odpowiedzi na "free plz" powtarzane na ogolnym po 10, 20 razy __-__
Dlatego z Polakow sie smieja, w platnych mmorpg, nie ma takiej choloty z powodu tego ze gnoje nie maja jak placic (zakladajac ze maja pieniadze na abonament) zwykle rodzicie uwazaja ze placenie miesiecznego abounamentu wynoszacego zwykle 40-50zl za "granie w glupia gre" to chory pomysl.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 07:58 
Cytuj  
Nie wszyscy grajacy w Knight Online to dzieciaki i nooby. Wieksszosc osob z takich klanow jak INFERNO, DeusManus to osoby po 30, mili ludzie i pomocni.


Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 08:36 
Cytuj  
Ja w PT mam dopisek _PL i nie zdarzyło mi się nic takiego, aby mnie wyzywali :P W innych różnych gierkach też dopisuje _PL i też mnie nie wyzywają :P


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 08:38 
Cytuj  
PL na końcu oznacza że nie gadasz po angielsku, czy to jakiś inny klimatyczny dodatek do nicka?


Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 08:44 
Cytuj  
Dla mnie to raczej dodatek, że z Polski jestem ;) (taki znaczek rozpoznawczy, nie mam zamiaru pytać innych ludków czy "polish?") A rozmawiać po angielsku to swoją drogą bo umiem :P


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:28 
Cytuj  
Varlus napisał(a):
Dla mnie to raczej dodatek, że z Polski jestem ;) (taki znaczek rozpoznawczy, nie mam zamiaru pytać innych ludków czy "polish?") A rozmawiać po angielsku to swoją drogą bo umiem :P

To wystarczy wybrac z polska brzmiący nick, bo na takie flagi typu PL zaczynam już reagowac alergicznie. Dlatego inne narodowości szybko nas szufladkują - kolejny niedomyty polski krzykacz... i niestety taką opinię mamy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:10 
Cytuj  
Varlus napisał(a):
Ja w PT mam dopisek _PL i nie zdarzyło mi się nic takiego, aby mnie wyzywali :P W innych różnych gierkach też dopisuje _PL i też mnie nie wyzywają :P


Srry, dla mnie _PL = newbie, albo przyglup, capslock, bledy ortograficzne, chaos i ogolna lameriada, zaden 1337 nie dopisze se _PL, czasem nawet wstyd sie przyznawac ze jest sie Polakiem jak obok ciebie stoi "<niszczyciel_PL> : GIV MEE FRE PLZ", albo jakis inny furiat, takim to ja po angielsku uwage zwracam -,-


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 13:02 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
To wystarczy wybrac z polska brzmiący nick, bo na takie flagi typu PL zaczynam już reagowac alergicznie. Dlatego inne narodowości szybko nas szufladkują - kolejny niedomyty polski krzykacz... i niestety taką opinię mamy


Nie mam zamiaru rezygnować z nicka, aby polsko brzmiało, wole własne ale klimatycznie brzmiące :P. I nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę. Nie koniecznie ktoś z taką flagą jest odrazu tzw. "niedomyty polski krzykacz".

CowzAreNotDead napisał(a):
Srry, dla mnie _PL = newbie, albo przyglup, capslock, bledy ortograficzne, chaos i ogolna lameriada, zaden 1337 nie dopisze se _PL, czasem nawet wstyd sie przyznawac ze jest sie Polakiem jak obok ciebie stoi "<niszczyciel_PL> : GIV MEE FRE PLZ", albo jakis inny furiat, takim to ja po angielsku uwage zwracam -,-


Ja się nie wstydzę własnego narodu ;) Są oczywiście ludzie normalni jak i krzesła i taborety i inne parapety; lepsze jak i gorsze społeczeństwo; nie ma poprostu ideałów. I nie zrażają mnie teksty tego typu "FREE ITEMZ PLX" - no chyba, że to ktoś natarczliwy i zaspamuje okienko :P

PS. Już wolę być oceniony jako taki krzykacz (chociaż nim nie jestem) niż jak to opinia określiła Brazylijczyków jako looterzy i KSerzy (zdarzają się wyjątki).
PS2. No tak Polacy też KSują jak leci :P Ale u BR to chleb powszedni :P


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.