mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 22:28 
Cytuj  
http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/
Ledwo obejrzalem :/
Ludzie jednak potrafia byc okrutni...


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:15 
Cytuj  
Mi wystarczyło do momentu jak facet ją "trzepał"....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
qrwa jakbym dorwal tych chinoli to bym sam ich ze skory obdarl :evil:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
Skurwysynstwo to malo powiedziane ....
Powinni kazdemu takiemu gostkowi zafundowac w ramach lekcji pogladowej zdzieranie skory na zywca ...

P.S.
Jednak z azjatami jest cos nie tak. Watpie by w gdzies indziej ludzie byli w stanie tak traktowac zwierzeta.


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 11:55 
Cytuj  
o k :-? :-? rwa

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 13:34 
Cytuj  
Wolałem nie włączać tego, ale jak mówicie o azjatach... widziałem w telewizji jak jeden wziol hakiem kota i gdzieś do gara wrzucił :/ Sam mam kota i normalnie za takie coś tych chinoli i innych bym... no nie wiem może zjadł :) W końcu te chinole wpieprzają wszystko.(dziwne że nie maja u siebie kanibalizmu)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:20 
Cytuj  
w ogóle pierwsza rzecz to... jak te fretki są nienaturalnie zbudowane, tuczenie, żeby było większe i więcej skóry ?, taka fretka to nawet za bardzo uciekać nie może przy tej wadze...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 15:40 
Cytuj  
to nie sa fretki , bardziej mi to wyglada na szopy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 17:36 
Cytuj  
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: takie zdjecia sprawiaja, ze moglbym chyba zabic takiego bydlaka :evil:

Jako wlasciciel 2 fretek moge stwierdzic, ze zwierzatka na filmie to nie tchorzofretki lecz na 90% szopy.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:26 
Cytuj  
Po prostu wziac ta siekierke i pierdolnac jednemu z drugim po łbie :/


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 07:17 
Cytuj  
No ale doskonały film do uświadamiania baby, która chce futerko ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 10:59 
Cytuj  
Drodzy oburzeni panowie, nie bierzecie w ogóle pod uwagę kontekstu kulturowego. Są kultury w których okrucieństwo w stosunku do zwierząt lub nawet ludzi spoza własnej grupy, jest uważane za coś normalnego. Kultura europejska też ma zresztą chlubne tradycje w dziedzinie masowych mordów i bezwzględnego okrucieństwa.

A tak zupełnie na marginesie to zwierzęta od lat były wykorzystywane przez ludzi do różnych celów i nigdy to nikomu nie przeszkadzalo. Dopiero XX-wieczna masówka i ruchy "zielnoych" zrobily z tego problem.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 13:19 
Cytuj  
Jesli ktos zwierzeta musi zabijac do jedzenia czy na skory, to moze to robic tak, zeby zwierze nie cierpialo psychicznie/fizycznie...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 14:22 
Cytuj  
Chinole, barbarzyncy, itp. Ja polecam sie zainteresowac jak polacy exportuja konie do francuzow. Tak jestesmy bardzo cywilizowani, nie to co te zolte barbazyncy co ? :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 14:39 
Cytuj  
Wszedzie jest tak samo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:07 
Cytuj  
wszedzie nie jest tak samo. w roznych kregach kulturowych stopien "wrazliwosci" na rozne rzeczy jest zupelnie inny. zeby nie byc goloslownym, podam najbanalniejszy przyklad. np. na polskiej wsi zabicie tucznika albo kurczaka to normalne wydarzenie nie wiazace sie z zadnymi rozterkami moralnymi. a dla czlowieka wychowanego w miescie, takie cos to barbarzyństwo... (przy czym najczesciej nie zastanawia się on skąd się biorą te wszystkie wędlinki i kielbaski które jada [nie dotyczy wegetarian]). po prostu jesli czlowiek nie jest oswojony z pewnymi faktami i kojarzą mu się one z czymś złym (usmiercanie zywych stworzonek - rzecz zła), to sie tym bulwersuje.

oczywiscie ze futerkowe zwierzątka moznaby najpierw zabijac a potem obdzierac ze skory, ale:

1) dla tych ludzi obdzieranie zywcem z futra wcale nie musi byc czyms zlym - bo np zwierzęta nie zajmują tak wysokiej pozycji w kulturze, jak u nas

2) te sfilmowane przypadki wygladaly mi raczej na ustawione zdarzenia. tzn. zaplacono ludziom zajmujacych sie tym procederem, za to by moc go potem przedstawic w jak najokrutniejszym swietle i zrealizowac okreslone cele polityczne

3) obdzieranie zywcem (bycmoze) przynosi wieksze zyski.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:28 
Cytuj  
No tu jest troche racji.
Widzialem kiedys reportarz na temat zabijania krow w stanie Texas.
Biora taka krowe do klatki gdzie wystaje jej glowa, w takim momencie pomyslalem ze zaraz paru podejdzie i zabija ja jakos szybko. Troche mnie zaskoczylo jak facet zamknol ta klatke i odrazu wyjol noz i podciol gardlo krowie. Tak wlasnie zdycha krowa, cale 10min ksztuszac i wykrwiawiajac sie.

Polecam oglaniecie "Oblicza smierci", ja mialem okazje ogladnac 2 i 4 czesc. Troche uswiadamia czlowieka o bestialstwie. Naprzyklad w Tajlandii ludzie lubia jesc psy, ale nie dorosle tylko szczeniaki bo maja lepsze mieso. film pokazywal jak 6 letnie dziecko patrzy na krojonego zywcem szczeniaka i nic.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:34 
Cytuj  
A raki? Biedne raki sa gotowane zywcem.
Francuzy to bestie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:49 
Cytuj  
I żaby

Przyjeżdża żaba na wózku inwalidzkim do francuskiej restauracji.
-I CO SMAKOWAŁY??

dla każdego co innego jest obrzydliwego i przerażającego...

jedynym wyjściem jest globalizacja 8) 8) 8) albo jej brak..

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 17:19 
Cytuj  
Widzicie imo te chinole sa bardziej humanitarne, bo walna tym szopem tak by szybko umieral. To ze sie jeszcze po uderzeniu rusza nie znaczy ze jego umysl jeszcze zyje. A w takim texasie to krowa musi sie krztusic 10 minut.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.