mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 17:51 
Cytuj  
W tym poście chciałbym zobaczyć ilu po stronie Hordy bądź Przymierza doznali fascynujących i śmiesznych zdarzeń w czasie walki z rywalami???

Po dzis pamiętam że kiedyś goniło mnie 8 z Hordy i jakimś cudem po 6 minutach mi odpuścili po żmudnej uciecce i zuzytych potionów oraz czarów :):)


Ostatnio edytowano 16 lut 2006, 14:50 przez felix0606, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 17:56 
Cytuj  
a ja uciekalem przed alliance spod Stormgarde Keep 6 aliantom i praaawie zwialem bieglem pieszo z wlaczanym shieldem i caly czas tylko "lol" "agol" "bur" :wink:

...czy tekiego topicu nie bylo gdzies? :wink:


_________________
.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:52 
Cytuj  
Dobre !!! Ale ja kiedyś jak głupi uciekałem przed Undead roug i na próżno bo mnie złapał po kilku sekundach :):)


a sam nie wiem czy był taki topic :roll:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:56 
Cytuj  
A ja uciekałem przed elfem i nie uciekłem...

Nie wiem czy śmieszne ale nie mniej śmieszne niż wcześniejsze posty więc chyba się wpasowałem w temat :-?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:02 
Cytuj  
A ja k&*^a nigdy nie uciekam ... bo i tak dogonia...
pala:)
PS
Dzisiaj jakas gromadka hordy tlukla araja no i wipnelo im sie... ale przy okazji czekania po ressie gankowali ally.. no przeciez to trzeb nie miec wyobrazni stoisz przed bossem wiadomo ze zaraz na niego idziesz.. i gankujesz .. przeciez wroca i w polowie walki zaje8ia priesta i maga na dzien dobry...
Maga nie bylo ale priest zszedl.. mialem jeszcze jakies opory moralne czy im przeszkadzac... ale jak zobaczylem jak zalatwili w 5 gnoma warlocka to opory mi przeszly ress i priest zszedl.. w sumie wsyzscy zeszli ale na szczescie ubili bossa i nie mialem kaca moralnego ze im Q popsulem :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:06 
Cytuj  
A ja kiedys gonilem 5 minut dwoch krasnali i ich zabilem.

; ////

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:06 
Cytuj  
a ja daje shield i 12 sek , wale lol rotfl itd .... jka sa same mele to jeszcze blessing of protection i to samo ... rotfl :D:D:D ale to wqrwia ludzi :D:D

edit
zapomniałem dodać ze czuje sie wtedy uber pro , i wpełni dowartościowany i potrzebny swiatu


_________________
Obrazek

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:10 
Cytuj  
Kiedys kolo Dalaranu katowalem elementale i widze ze podbiega mag 6 lvlow wyzszy , oczywiscie najapierw owieczkla na mnie , fireball fireblast - mysle sobie :"po mnie" zdazylem rzucic cs i poli i uciekam , oczywiscie dziwnym trafem mag szybko wyszedl z poli i zapieprza za mna , to ja do wody i sie scigamy na blinki :) po 10 minutach pogoni wreszcie udalo mni sie rzucic na niego poli bez resa i zwialem...

... zadzgal mnie 5 minut pozniej :D :]

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:27 
Cytuj  
A ja kiedyś widziałem jak jakiś Alliance zacioł się podczas walki z gościem z Hordy o 3 lvle mniejszym i miał przez ten przypadek szanse i zabił go , ale ja zaraz wszedłem do akcji i go za to dobiłem, ale był ŁACH :lol: :lol:

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:01 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
a ja daje shield i 12 sek , wale lol rotfl itd .... jka sa same mele to jeszcze blessing of protection i to samo ... rotfl :D:D:D ale to wqrwia ludzi :D:D

edit
zapomniałem dodać ze czuje sie wtedy uber pro , i wpełni dowartościowany i potrzebny swiatu


ja wole /dance przed shamanikiem ^^


Posty: 3
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:01 
Cytuj  
Ja kiedys widzialem jak do Goldshire wpadl Unded Shaman nie wiem jakiego poz i ubił go Paladyn 40 ale "pomagalo" :] mu przy tym z 15 innych kolesi o poziomach nie przekraczajacych 13 . Bekowy widok trudno to opisac :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:08 
Cytuj  
bekowy musial byc zwlaszcza "unded shaman" :lol:


Posty: 41
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:17 
Cytuj  
Jakis czas temu tluklem umarlaki w sorrow hill dla reputacji (mialem ok 55lvl) i jak zwykle napadla mnie banda 60lvl hordziakow (ich ulubione miejsce grindowania cp na lowbiesach przed wyjsciem bg). Zazwyczaj jak takie lolki wyskakuja na mnie podczas walki z mobami zostaje tylko /insult i /spit ale tym razem postanowilem zawalczyc, a wiec nature's grasp, travel form i w dluga =] szybki myk do wody, aquatic form i byle dalej. Niestety tez mieli druida i nie udalo sie ich zgubic, wiec ratowalem sie plynac rzeka na poludnie. Po jakims czasie szybka zmiana w cat form i prowl =] Niezle sie usmialem ogladajac ta parade ;) - srodkiem rzeki plynie druid a na obu brzegach paru hordziakow na epic mountach =] uparciuchy ;]


Posty: 3
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:39 
Cytuj  
Postal napisał(a):
bekowy musial byc zwlaszcza "unded shaman" :lol:



No tak nie mógł to byc shaman :] Powaliło mi sie bo już od 2 miechów nie gram. Wpadki się zdarzają :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:56 
Cytuj  
no nie wiem czy to smieszne ale pare dni temu 60lvl taure w khanaros sie pojawil i tlukl guardow :) i wszystko co tam mu sie nawinelo :)
ja 5 lvl warrkiem /hi /dnace i inne takie.. ale guardzi... zjechali go do jakichs 10 % zaczal sie wycofywac i przyszla banda wypasiona 23 lv paladyn i tak 13-15lvl kilku jak guardzi zjechali go do 2% to te pacany myslaly ze go ubija:) i zaczeli go gonic:) odbiegli na jakis kawalek za gorke :) i nagle wracaja:) tym lowl flaga pvp sie wlaczyla:)... a on lyknal chyba flaszke i bandaz albo co i z luku jednym strzalem wszystkich sciagal:) normalnie smialem sie sam z tych co gineli:)
IMHO koles by pokazal klase jakby ich tylko nastraszyl... a nie pozabijal .. ale widocznie jemu tez nerwy puscily i byl bliski wipe bo jak go gonili w tamata strone to juz nawet na pasku nie mial zycia :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 08:12 
Cytuj  
W sumie az to smieszne nie jest bo wszyscy pisza "walczylem i oczywiscie jak zwykle hordziacy na 60 lvl zaczeli mnie gonic" lub "walczylem i oczywiscie jak zwykle alliensi na 60 lvl zaczeli mnie gonic" :wink:

Juz lepsze jest jak w hordzie troll sie kloci z undeadem co jest smaczniejsze gnom czy dwarf ;) tam, ze gnom bardziej pulchny ale łykowaty, z kolei dwarf zylasty... ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 08:32 
Cytuj  
A od kiedy trole jedzą gnomy czy dwarfy ? To że undeadzi jedzą trupy to norma :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 65
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:20 
Cytuj  
w bootybay koles na 16 chciał mnie (44lvl rogue) sprowokować, podchodzi i chicken, rasp na zmiane, no to ja coldblod, ambush, vanish. Potem jak sie wskrzesił to tylkow /wave i na statek ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:24 
Cytuj  
Mozesz mi wyjasnic po co vanishowales po ambushu i jak zrobiles go bez stealtha.

Poza tym to faktycznie. Historia taka ze ROTFLOLMAOMFG :roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:36 
Cytuj  
Ja mam juz 60 od dawna i bieglem sobie ostatnio zrobilem backstaba i mag umarl - hahaahahahaha LOLZOROMFGZOR

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.