mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 15:42 
Cytuj  
Witam.

Oto wstępna nazwa gry którą przygotowuję.
Gra będzie grą turową w stylu RedDragon. Mam zamiar jednak przenieść ją w klimat średniowiecza. Właściwie gra głównie opierała będzie się na toczeniu ze sobą bitew, wojen itd. Dlatego właśnie w tą stronę chciałbym ją rozwinąć. Odrazu mówię, że gra nie będzie miała elementów fantasy - nie będzie magii itp.

Prace już trwają. Zrobiona jest spora część. Teraz przyjdzie czas na wcielenie do gry wojska. Oznacza to tyle, że najgorsze jeszcze przedemną ;-) Do tej pory spotkałem się już z pewnymi przeciwnościami losu i niektóre elementy pisałem po dwa razy, ale myślę że nie z takimi miałem już w przeszłości problemy i prace w najbliższym czasie zostaną doprowadzone do stanu w którym będę mógł pochwalić się nową grą via www.

Przychodzę z zapytaniem czy znajdą się chętni którzy pomogliby przy wykonaniu grafiki do strony. Nie chodzi tu o cały layout. Myślę o wykonaniu takich napisów w stylu 'Menu', 'Związek' itp, czy też wykonanie loga.

Druga sprawa to betatesterzy. Wydaje mi się, że conajmniej dwóch. Wśród nich przydałby się ktoś kto zna php i będzie w stanie wynaleźć ewentualne dziury w grze.

Mam nadzieję, że znajdą się chętni i nieco mnie wspomogą.

Pozdrawiam
MagnuM

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:53 
Cytuj  
Powodzenia.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 19:18 
Cytuj  
Przemyśl kwestię zmiany nazwy - bo Imperator (mmorpg) jest już w produkcji od jakiegoś czasu...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 20:46 
Cytuj  
To uważam nie jest problem. Zmiana nazwy to jest tylko i wyłącznie pomysł na nową ;-) Może są takowe?


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 01:48 
Cytuj  
a mi sie wydaje ze tak jak to chcesz stworzyc, czyli glownie ma sie opierac na wojnach bedzie dla wielu graczy nudne i monotonne. Przykladem moze byc ogame ktorego niektorzy chwala ale potem zaczyna sie nudzic i glowny powod to "powtarzanie" tej samej czynnosci w inny sposob co najwyzej...

Wedlug mnie duzo graczy moze sie tym zniechecic ale na pewno znajdzie sie grono( i to pewnie duze) graczy ktorzy beda chcieli w to grac(jezeli bedzie dobrze wykonane ofkorz :wink: ) ale coz.....to tylko moje zdanie :P


Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 22:59 
Cytuj  
Witam,
jak widać minęły już 3 miesiące a projekt nadal się rozwija. Od czasu kiedy pisałem pierwszego posta tempo prac znacznie wzrosło.

Przychodzę z pytaniem czy znalazłoby się kilka chętnych osób, które pomogły by przy testowaniu gry. Potrzebne są osoby które będą mogły codziennie poświęcić kilka chwil grze oraz forum, osoby które będą chętne grę rozwijać, nie z przymusu a własnej przyjemności i chęci.

Przydadzą się również osoby znające w stopniu pozwalającym na komunikację języki angielski lub niemiecki. Potrzebne są ponieważ gra przystosowana jest do rozwijania jej pod względem wielojęzyczności. Te dwa dodatkowe języki wybrane zostały na pierwsze. Nic nie stoi na przeszkodzie aby w przyszłości, jezeli będą chętni, rozwijać grę pod kątem innych języków.

Osoby zainteresowane grą, lub pomocą w jej rozwijaniu zapraszam do rejestracji na forum: http://forumimperator.end.pl/ oraz wpisania się do odpowiedniego tematu.

Jeżeli ktoś z was zdecyduje się wypełnić formularz na forum, to prosiłbym o jak najbardziej rozbudowane zgłoszenie. Proszę napisać co was motywuje, jak widzicie swoją pozycję w team-ie itp. Proszę również o własną inwencję.

Pozdrawiam.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 18:26 
Cytuj  
Mnie jedna rzecz tylko na tym forum interesuje:

dlaczego wszystkie topici o nowych mmorpg-ach są zakładane przez osoby

które mają kilka postów?

Edit:nie co zmieniłem z 1-2 na kilka

A co do gry to życzę powodzenia.


Ostatnio edytowano 25 paź 2005, 13:53 przez Eshim, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 11:54 
Cytuj  
hmm może dlatego, że te osoby jeszcze tu nigdy nie pisaly i nie miały gdzie nabić tego licznika postów? A pozatym skoro to ich gry... w większości przypadków.


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 12:32 
Cytuj  
Moim zdaniem admini powinni załyć nowe forum pt. mój własny mmorpg. Od

razu by się pprzeciściło to wszystko, i byłby nareszcie porządek. Bo tak to

trudno znaleźć jakiekolwiek informacje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 14:16 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Moim zdaniem admini powinni załyć nowe forum pt. mój własny mmorpg.


Po czy po XX razy na dzien przenosic watki typu: "Zajebista gra MMORPG !!! Ultra hiper serwer na 4 graczy !! Setki questow !!" do tego wlasnie topicu bo i tak by zakladali nowe....


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 15:25 
Cytuj  
Imerator to takie Piwo 9,8 % Vol :D( z brovarów Jabłonowo).


_________________
A-Test!


Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 15:41 
Cytuj  
Pierwsza sprawa, jeżeli chodzi o porządek, to chyba jakaś kultura i nie zaśmiecanie czyiś topików :P Dziękuję ;-)


Ostatnio edytowano 16 paź 2005, 16:47 przez MagnuM, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 17:44 
Cytuj  
Ta gra bedzie taka dobra jak to piwo zapewne :P na spirytusie


_________________
A-Test!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 21:08 
Cytuj  
GeFunk prosze o dostosowanie sie do prosby autora. :]
MagnuM prosze o korzystanie ze slownika ortograficznego, bo w twoich postach jest troszeczke za duzo bledow.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 21:20 
Cytuj  
Dhoro, ale ty sie z nimi bawisz :/

newb!!111


Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 16:48 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
GeFunk prosze o dostosowanie sie do prosby autora. :]
MagnuM prosze o korzystanie ze slownika ortograficznego, bo w twoich postach jest troszeczke za duzo bledow.


Wybacz. Poprawiłem.


Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 20:57 
Cytuj  
Odświeżam propozycję dołączenia do ekipy tworzącej grę. Jeżeli jest ktoś chętny do pomocy przy tworzeniu gry, to zapraszam na forum. Prosze się zarejestrować i wypełnić mały formularzyk, podanie.

www.forumimperator.end.pl

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 21:31 
Cytuj  
ja chentny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.