mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 07:54 
Cytuj  
Eve Online - wedlug mmorpg.com najpopularniejsza gra w konwencji SF i jeden z najdynamiczniej rozwijanych mmorpg.
Dzis data patcha Cold War - kolejnego po Exodus megadodatku do gry. Szczegoly zawartosci dodatku mozna znalezc tutaj: http://www.eve-i.com/home/dancer/page/p ... hp?id=2429

Oficjalna strona gry: www.eve-online.com


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:51 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
Eve Online - wedlug mmorpg.com najpopularniejsza gra w konwencji SF i jeden z najdynamiczniej rozwijanych mmorpg.


Polenizoał bym... Ale www.mmorpg.com To naprawdę profesjonalna strona... Bo mówi ,że Guild Wars jest lepsze od World of warcraft. A więc musisz mieć rację ! Choć sam bym niewykupywał abonamentu... ale zastanawiam się nad ściągnięciem triala :P


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:25 
Cytuj  
z czym byś polemizował bo za bardzo nie rozumiem?

Eve Online to pełnowartościowy mmorpg jak EQ lub WoW. GW to całkiem inna półka. Ciężko dopatrywać się profesjonalizmu jakiejś strony www w sondażach graczy. Jaka w tym zasługa mmorpg.com to ja nie wiem...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:34 
Cytuj  
Hmm chyba sobie zobaczę i ściagne triala. Zachęciły mnie dość małe wymagania sprzętowe. Więc może jakoś pójdzie na moim kompie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:36 
Cytuj  
No coż.... Myślisz ,że Eve-online jest najpopularniejszą grą w realiach sf? Polemizował bym z tym własnie faktem... (wiem to zdanie mmorpg)

A o guild wars sie niewypowiadaj bo go nienawidzisz :P Jestem zaslepionym fanem wow'a.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:45 
Cytuj  
Ok jaka jest bardziej popularna w takim razie?
Popularnośc jest ustalana na podstawie ilości głosów, z czym tu polemizować?

Jak masz inne zdanie to się ma to jak 1 do 10 tyś. głosów innych ludzi.
Oddaj głos, zobaczymy czy to coś zmieni :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:49 
Cytuj  
Valed nie myl popularnosci z tym czy gra jest dobra czy nie :> jakosci gry nie zmierzysz jej popularnoscia (nie zawsze przynajmniej).

Eve natomiast jest jedna z najpopularniejszych i tego jej zaprzeczyc nie mozna.

juz.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:51 
Cytuj  
Mmorpg.com niezawszę mówi prawdę... Zawszę może się to zmienić niemożna polegać Na TYLKO jednym servisie... ale zmienmy temat na jakiś normalny. (SW galaxies jest bardziej popularny)

A czy ten update sprowadzi więcej ludzi do świata EvE? Czy jest na tylę potężny, i wprowadza takie zmiany ,że chętnie byście się przyłączyli ? (po tym dodatku).


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 15:16 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
(...) jakosci gry nie zmierzysz jej popularnoscia (nie zawsze przynajmniej).
(...)
juz.


np Tibia :wink:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:02 
Cytuj  
valed napisał(a):
A czy ten update sprowadzi więcej ludzi do świata EvE? Czy jest na tylę potężny, i wprowadza takie zmiany ,że chętnie byście się przyłączyli ? (po tym dodatku).

czesc starych betowcow moze wroci (tak samo jak za exodusu) - czesc zostanie, czesc odejdzie. grasie rozwija i raczej bedzie przyciagac ludzi.

valed, mowilem ze eve jest popularne, nie ciekawe. a wogole grales ze glosujesz? ;) sprobuj zobaczyc przed ocena.

w tej chwili w grze zarejestrowanych jest ponad 50k kont. dziennie w godzinach szczytu bywa ok 12k zalogowanych. ocenicie sami czy to malo czy duzo.


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:17 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
w tej chwili w grze zarejestrowanych jest ponad 50k kont. dziennie w godzinach szczytu bywa ok 12k zalogowanych. ocenicie sami czy to malo czy duzo.

50k kont, niewiele jak na dzisiejsze mmogi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
50k kont, niewiele jak na dzisiejsze mmogi.


hej Xanth
dla mnie przyznam ze to dosc duzo, w godzinach szczytu w kluczowych systemach yulai rens itd bywa po 200 i wiecej osob a to juz niezly tlok :)
no i oczywiscie te 50k to na jednym jedynym serwerze.
nie odczuwa sie pustki w tym kosmosie :)


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:37 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu ze 50k to nic w porownaniu z innymi MMO.

W grze moze byc tlok, porownujac z innymi grami graczy jest malo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 16:41 
Cytuj  
bo tak tylko czy ktos wioz pod uwage ten maly szczgol ze inne gry moze i maja 200-300k kont ale na "wielu" serverach . eve ma 50k na jednym serv ..


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 11
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 22:51 
Cytuj  
chwali im sie ze potrafia obsluzyc 50k kont na 1 serverze, choc w czasie 14d triala widzialem max ok. 13k graczy, (ciekawe ilu na raz wytrzymalby server:) pewnie sporo osob ma wiecej niz 1 konto(postacie zyskuja skille takze podczas bycia offline, wiec latwo skillowac rozne profesje :)
z tego co pamietam WOW wytrzymywal nawet do 10k (przy rozproszeniu graczy:) (nie ulega watpliwosci ze server eve prezentuje sie lepiej technicznie, ale gra ma juz swoje lata , z czym idzie doswiadczenie . no i pewnie liczba graczy narastala powoli, co z pewnoscia ma znaczenie w przypadku tlocznych premier np WoWa (ktory (hipotetycznie) za jakis czas z pewnoscia poradzilby sobie z 50k na 1 serverze przy max 13k online)

co nie zmienia faktu ze 50k to niewiele w porownaniu z czolowymi hitami mmorpg, roznica (imho) wynika z tego ze Eve nie jest prosta(prymitywna) H&S, ale raczej przypomina strategie, co z pewnoscia nie przysparza jej fanow preferujacych WOW/GW/itp

przez 14d gra naprawde mi sie spodobala, POLECAM TRIAL KAZDEMU . mi czegos zabraklo, mialem malo czasu wiec nie liznalem teamowego pvp, ale glownym powodem byla raczej niechec do poswiecenia kilku miesiecy zycia kolejnemu nie odpowiadajacemu mi w 100% MMORPGowi ;)
po Wowie wiem ze nie poswiece juz czasu zadnemu H&S , Eve - tej glebszej grze czegos jednak zabraklo(choc zaluje ze nie poznalem jej 10miesiecy temu zamiast Wowa) , aktualnie czekam na Roman Victor, moze to bedzie TO :)

<rozgoryczony po porazce w konkursie o beta Roman Victor z mmorpg.com>


_________________
czekam na Roma Victor/Pirates of the Burning Sea/Uncharted Waters Online :)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 00:18 
Cytuj  
....pewnie sporo osob ma wiecej niz 1 konto(postacie zyskuja skille takze podczas bycia offline, wiec latwo skillowac rozne profesje...

Mozna miec az 3 konta i szkolic mozesz w danym czasie tylko 1 skil na 1 koncie
Czyli jezeli zapodales skila ktorego czas trwa 5 dni to nie bedziesz mogl szkolic postaci z innego konta :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 01:56 
Cytuj  
<rozgoryczony po porazce w konkursie o beta Roman Victor z mmorpg.com>

A ja sie dostalem :) Tylko mnie ta Roma Victor jakos srednio interesuje. Poza tym cos nie spiesza sie z rozdawaniem kont po tym konkursie...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 07:20 
Cytuj  
Ta Roma na screenach wygląda katastrofalnie.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 07:25 
Cytuj  
konrador Dwutlenek sio mi z ta Roma z topica o EVE 8) :P :P

tak przy okazji serwer eve juz dziala stabilnie ku zaskoczeniu wiekszosci graczy. zmienili czcionke interfejsu i glos komputera :(


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.


Posty: 11
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 08:16 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
....pewnie sporo osob ma wiecej niz 1 konto(postacie zyskuja skille takze podczas bycia offline, wiec latwo skillowac rozne profesje...

Mozna miec az 3 konta i szkolic mozesz w danym czasie tylko 1 skil na 1 koncie
Czyli jezeli zapodales skila ktorego czas trwa 5 dni to nie bedziesz mogl szkolic postaci z innego konta :)


lekko ci sie pomieszalo - kont pewnie mozna miec ile tylko sie chce :)
z kolei na 1 koncie mozna miec 3 postacie , z czego tylko 1 postac na raz moze cos trenowac
stad sens posiadania np 2 kont , na 1 trenujemy fightera, na innym minera, potem ewentualnie mozna przetransferowac postac i skasowac 2gie konto


_________________
czekam na Roma Victor/Pirates of the Burning Sea/Uncharted Waters Online :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.