mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:27 
Cytuj  
Czemu dalem post na flamesach ? Bo sie pewnie pare osob bedzie chcialo o to pozrec... dobra wroce do sedna sprawy. Od jutra wstaje CL i trwa dyskusja kto tam odejdzie a kto nie... tak w zasadzie to wedlug mnie odejda w wiekszosci gracze "nieklimaciaki" takie pajacyki ktorzy swoja postawa przedstawiali serwer CL <tak tak CL bo wiekszosc pajacykow z tamtad przylazla> z naprawde zlej strony. Ja osobiscie nie znam GMow CLa wiec nie moge o nich niczego zlego / dobrego powiedziec. Widze tylko ze gracze z tamtad to masa wsiorow. Oczywiscie nie wszyscy. Jest tez grupka graczy ktora szanuje <patrz Bractwo Morza>, ale akcje ktore odstawiali "przedstawiciele" CL-ki na DZ sa godne pozalowania... wiem ze tym postem moge sie wjebac w niezle bagno ale jakos to przezyje

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:30 
Cytuj  
Nic dodac nic ujac.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:44 
Cytuj  
Sam tytul topicku jest troche imho nie na miejscu. Jestem graczem DZ i mimo iz poczatkowo spodziewalem sie niwiadomo czego czytajac rozne rzeczy na temat DZ na forum to przyznam ze sie milo zaskoczylem. Naprawde w przeazajacej wiekszosci super ludzie GMy moze troche ostre ale jak jakis problem mialem zawsze szybko go rozwiazywali. Z drugiej strony znam pare osob z CLa i tez twierdze ze sa super i bardzo dobrze mi sie z nimi gra. Problemem sa tutaj gracze (z tego co mowia rzeczywiscie przyszli z CLa na DZ) ktorzy z nudow lub innych nieznanych mi pobudek swoim zachowaniem psuja innym graczom zabawe i wspaniala przygode jaka jest granie w UO z fajnymi ludzmi. I nie chodzi mi o PK czy inne tego typu rzeczy ale o same wypowiedzi typu "taki cwany jestes - choc na CL to ci zapie$#@!$", ktorych to wypowiedzi niestety ostatnimi czasy jest bardzo duzo. Ale podejrzewam ze tacy gracze sa tez utrapieniem CLa wiec nie prowadzil bym tutaj wojny shardow tylko wojne z takimi graczami ktorzy swoja postawa psuja naprawde wielu zajebstym ludziom i naprawde dobrym shardom w ktre GMy wlozyli duzo pracy - opinie. Mam nadzieje ze to zrozumiale co napisalem.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwycg graczy obu shardow.

Slimi


Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:51 
Cytuj  
No a ja jak zwykle bronie CLa ^_^' tzn nie bylem przy tym jak tamci goscie nabrojili no ale slyszalem wiele zlego na temat tego co robili jednak czy mozna odrazu skazywac ze CL to jest server takich wlasnie ofiar losu niektorzy sa tacy a niektorzy tacy ja np przyszedlem na DZ bo uznalem go za drogi (po CLu) najleprzy shard. Malo na nim gralem bo tylko kilka dni jednak nawiazalem znajomosci a szczeze mowiac poza tym ze na DZ jest mniej osob to wiekrzych roznic nie zauwazylem (ktore oczywiscie sa) teraz jest taka glupia sprawa ze na CLu jestem bardzo szanowana i lubiana osoba i chcialbym tam kontynuowac kariere ale i na DZcie chcialbym zostac bo tez mi sie bardzo podoba. Na CLu jednak gram juz pol roku a na DZ to tak raz na miesiac moze zagladalem zeby zobaczyc co sie dzieje. Dzisiaj na IRCu powiedzialem ze pewnie bede gral na dwoch servach jednak jak tak sie glebiej zastanowic to to bedzie bardzo trudne i cos mysle ze calkowicie przejde na CLa choc te ostatnie kontakty z DZ bardzo mi sie poobaly i moze teraz bede czesciej tu zagladal. No widze ze sie troszeczke rozpisalem i w notatniku mi juz zapisuje droga linijke wiec postanowilem zblizac sie ku koncowi. Nie walczmy z soba nie oklamujac sie trzeba przyznac (przynajmniej w mojich oczach) ze CL jest bardziej popularniejszy no i napewno wiecej osob na nim jest ale to DZa powinno tylko mobilizowac do pracy nad nowymi udoskonaleniami swojego servera. No teraz juz koniec. Narcyz


Posty: 26
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:51 
Cytuj  
Slimaq moze masz racje, najpewniej masz racje. Bo jak wspominalem Bractwo Morza - gildia powstala na CL bardzo mi przypadla do gustu, trzymaja klimat, regulu gildii i integruja sie z tym swiatem jak moga. Plus dla CL ze takich graczy uformowalo. Ale nie badzmy cukierkowi... jak widze paru pajacy z CLa floogajacych i z klimatem majacych tyle wspolnego co nic to juz sam nie wiem czy wole jak teraz siedzi u nas <DZ> po 70 graczy czy jak siedzialo po 30 ale czulo sie klimat i zaangazowanie... coz w ciagu paru godzin czas pokaze kto zostanie u nas na DZ , jacy "klimatycznie" gracze wroca na CLa, sam jestem tego ciekaw

*

Posty: 166
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:54 
Cytuj  
post Slimaq'a -jak dla mnie jedyna sensowna uwaga.Idea , ktora przyswiecala zalozycielowi topicu pozostaje dla mnie zagadka-tym bardziej aktualna w kontexcie unikania flamowej retoryki.

Luzio-pisalem to zanim pojawil sie twoj post :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Drk dnia 2002-01-29 00:02 ]</font>

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:05 
Cytuj  
Popieram, wojna shardow jest tu bardzo nie na miejscu. Oba shardy sa specyficzne i chocby z tego powodu nie powinno sie ich porownywac. A fakt faktem, ze sporo graczy ktorzy "przyszli z CLa" pojawila sie na DZ dla zabicia czasu i wisialo mi to jak dlugo pozwoli im sie grac lub wrecz deklarowala ze jest tu by robic hryje, ale sa i tacy ktorzy graja wg zasad i nie ma z nimi problemu.

Pozdrawiam
Z.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:24 
Cytuj  
Panowie , nie robmy sobie jaj !

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:26 
Cytuj  
czytajac wypowiedzi w tym temacie zostalem mile zaskoczony mimo ,ze to dzial flames wszyscy pisza z sensem...
ja sam zaczynalem na cl(jeszcze czasy cl1-wtedy innego polskego shardu nie bylo i gralem jeszcze na poczatkach clse i osi-darmowy miesiac).Nie wiem jak tam jest teraz bo serw lezy,lecz mi sie tam bardzo podobalo wiekszosc ludzi powaznie traktowala gre i chociaz zdarzaly sie "wybryki" ludzi wiadomego pokroju to wspominam "clke" bardzo milo.
Zaczelem grac na dz z mieszanymi uczuciami poniewaz slyszalem wiele niepochlebnych rzeczy ,ale rowniez mile sie rozczarowalem.
Gmowie naprawde pomagaja gdy tylko sie o to poprosi i oczywiscie prosba ma sens...
chyba na dz zostane-oczywiscie wpadne na cl,aby zobaczyc jak tam jest...
podsumowujac oba shardy sa bardzo dobre i nie moge wylonic lepszego...

*

Posty: 109
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:28 
Cytuj  
hmm... no coz, wiekszosc ludzi poszla z CL na DZ, i rzeczywiscie z tego co slysze zaczeli robic burdel zeby pobawic sie w tzw. "chaos". Trudno sie mowi na takich ludzi ktorzy w wiekszosci pewnie sa 2tygodniowymi graczami co nie maja nic wspolnego z rpg, poza tym ze znalezli jakies tytuly zeby wpisac w rubryke doswiadczen... ale z tego powodu chyba nie powinno sie robic "wojny shardow". Nie ma to sensu, ja nic do DZ nie mam, jest i niech bedzie, dwa inne serwy, inne zasady, i ok.
ech zdaje mi sie ze napisalem cos bez sensu ;]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:16 
Cytuj  
Skoro na flames....

Po co dyskutujecie o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanoca? :smile:
DZ, CL... jakas roznica? :smile: :wink:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:05 
Cytuj  
to moze ja zajme jakies stanowisko...
jak juz nie raz wspominalem, na DZ przeszedlem z CL'a.
i dla mnie nie ma czegos takiego jak LEPSZY serwer.
kazdy jest inny
Karol66... nie zgadzam sie ze nie ma roznicy pomiedzy tymi serwerami... jest... ale do tego trzeba zagrac na jednym i droogim wiecej niz 5 minut.
w kazdym z nich kazdy znajdzie cos dla siebie....
wiele rzeczy je jednoczy - miedzy innymi sam swiat... ale klimaty sa inne, czasem mechanika pewnych rzeczy...
nie mozna rozpatrywac tego kategoriami lepszy gorszy...
jesli kogos to satysfakcjonuje to zapraszam na CL.
grajcie Tam.
Ci co chca niech graja na DZ...
kazdy robi to co lubi...
gdy ja pojawilem sie na DZ gralo okolo 4 osob.
i mi sie wtedy podobalo...
wiec... ja sie moge bawic nawet sam... ale wole robic to z przyjaciolmi...
prooonuje zakonczyc topik ktory serwer lepszy... bp najlepsze jest IRL...
G.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 03:09 
Cytuj  
Ee tam, Ja dodam tylko tyle, ze tez w wiekszosci sie niemile zawiodlem na graczach z CL - nie wszystkich (znow to Bractwo Morza w osobie Migalarta chocby) ale na czesci - przyszli z zalozeniem stereotypu "SC jest nieklimatyczne to ja sie wyzyje". No i faktycznie spierdolili (w koncu flames to moge se miesem rzucic) swoja zabawa zabawe paru innym osobom.

Tylko szkdoa ze potem te same osoby mowia na forum CL ze u nas klimatu nie ma, bo jest... luzniejszy ale jest... poki one go nie zaczynaja psuc.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 13:49 
Cytuj  
Dokladnie.


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 14:05 
Cytuj  
W większości... muszę przyznać, że różni ludzie przyszli (niestety w większości ci "klimatyczni" gracze zasypywali innych lolami i temu podobnymi), ale jednak trafiali się też ludzie którym należałby się medal za naprawdę doskonałe odgrywanie postaci. Niestety... w większości zostali przysłonieni przez tych"luzaków".

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 20:04 
Cytuj  
Az sie chialoby zaspiewac: "Wolnosc po co wam wolnosc macie przeciez telewizje..." ech... tylko kto to pamieta...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 20:35 
Cytuj  
Szerszen...
to bylo inaczej...
zaczynalo sie od
" Miala matka syna"
a w refrenie bylo " Niech zyje wolnosc wolnosc i swoboda "
:lol: :lol: :lol:
G.


Posty: 46
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 13:39 
Cytuj  
Hmm... no tak. niestety Gmowie CL nie maja wolywu na "pajacow", ltorzy potrafia zodbyc konto na innym serwie ,tylko po to zeby poprzeklinac, zfuckac innego serwa, poprzeszkadzac w grze....
to jest jak na ircu:) sa buce, ktorzy wchodza na kanaly innych miast czy pasnt tylko po to, zeby sobie pobluzgac - szit happens...ale musi byc jakos zachowana norma w naturze :smile:


_________________
"People should know when they're conquered."
Malcolm Feth

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 22:03 
Cytuj  
To ja proponuje, zrobic zjazd GM'ow free-serwerkow UO zeby zgodnie ze slowami piosenki:

"Wypijmy za bleeeedy.... za bledy na goooorze...." :wink:

Eeee tam powiem szczerze, gracze z CL nam bardzo pomogli nauczyli ans ze GM nie moze byc przyjacielem gracza, natomiast dobrze jest jak jest ostry. Oni to po prostu lubia, jak im sie da pare razy z kopa to "normalnieja" ludzie czemu tak jest????


A o spotkaniu na serio mowie. Wartoby zobaczyc swoje mordki a nie tylko avatarki czyz nie? :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 46
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 22:19 
Cytuj  
No tak. ja bede teraz na zlocie w Poznaniu 2-3 luty. u nas na forum jest na samym poczatku temat, wiec jak cos to zapraszam. Bede na 100%, bo sie juz umowilem :smile:
A zawsze milo bedzie sptokac jakies szersze grono...tych bardziej zaawansowanych - bo z tego co widzialem smai gracze bada.... prawie :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.