mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 17:21 
 
Witam. Mam takie n00bowskie pytanko: czy dual swordy da sie ulepszac na np. FOCUS albo inne bonusy? Jesli tak to prosil bym o napisanie w skrocie jak sie to robi. Z gory dziekuje.


_________________
Game Cube Rulez

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 18:33 
 
Tak, da sie wsadzic do nich SA - Special Ability (fosus, haste, bonus hp itp)
Zalezy tylko do jakiego typu (sword, blunt,dual itp) i rodzaju/modelu (SLS, AOBA, SON*SON) broni.

Jesli sie nie myle tylko do broni C-grade i wyzszej mozna wlozyc SA.

Potrzebujesz do tego:
1 - krysztalka odpowiedniego koloru na odpowiednim levelu (leveluje sie je poprzez tluczenie odpowiednich mobow),
2 - odpowienia ilosc gamestonow (kupujesz je w sklepie)

i idziesz do BlackSmitha np w Giran.

Posiadajac krysztalek i gamestony za "drobna" oplata BlackSmith zaopatrzy twoja bron w SA.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Posty: 7
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 18:46 
 
Hmm oki to teraz przyznam sie ze nie gram na officjalnym serwerze (na jakim nie napisze bo wydaje mi sie ze nie wypada). Mam wkoncu po ciezkiej pracy Double SLS aktualnie na +2 i myslalem zeby je sobie SA jakims fajnym ulepszyc, tylko problem w tym ze jak ide do kowala to w opcjach SA nie ma Duali, tylko normalne pojedyncze bronie sa :/. I dlatego sie zaczolem zastanawiac czy sie da je SA czy nie wkoncu bo juz zaczolem calkiem glupiec. No chyba ze to uzywa sie opcji jak bym chcial sobie SA zwykly pojedynczy SLS ? Dzieki za odpowiedz, dzieki niej przynajmniej wiem ze powinno sie dac je ulepszyc, tylko moze ta opcja jest niedostepna u mnie :|. Pozdrawiam.

EDIT: Wogole glupio mi ze o to tutaj pytam nie grajac na normalnym serverze ale to jedyne forum o L2 jakie znam gdzie sa NORMALNI ludzie a nie banda bezmozgich dzieciakow ktore jedyne co potrafia to "STFU n00b !!"


_________________
Game Cube Rulez


Ostatnio edytowano 26 lip 2005, 18:56 przez Draxan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 18:52 
 
Na free shardach takie rzeczy nie chodzą.....albo chodza w sposób b.dziwny.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 19:36 
 
Musisz je overenchantować na +4.Wtedy automatycznie twoje swordy dostaja SA, jakie to juz zależy jaką masz kombinacje.Dual SLS np dostają SA Haste.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 19:44 
 
Zależy na jakim shardzie-na wiekszości pirackich serwów SA nie działają......


Posty: 7
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:09 
 
Aha no rzeczywiscie maja tam taki bajer napisany ze po ulepszeniu na +4 albo wiecej dostaja iles tam % do speeda :]. Hmm tylko ze ja chcialem zeby mialy focus :/ , ale nic to dobre i to :D. Dzieki za odpowiedzi.


_________________
Game Cube Rulez

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:14 
 
Mozesz miec focus, wybierz kombinacje duali ktore po dodaniu do +4 dadza ci Critical = czyli focus..

Pamietaj ze enchantowanie z +3 do +4 nie jest bezpieczne i moze ci sie bron rozwalic :>


Posty: 7
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:29 
 
Bleh nie po to tak sie staralem zeby miec sliczne Dual SLS zeby teraz je wymieniac na cos innego :-? (na dodatek te miczyki co daja crita sa slabsze od moich sls). No nic jakos to przezyje :]


_________________
Game Cube Rulez

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 20:35 
 
Poziomka napisał(a):
Mozesz miec focus, wybierz kombinacje duali ktore po dodaniu do +4 dadza ci Critical = czyli focus..


Jesli on gra na jakims pirackim serwerze to rownie dobrze tam przy +4 jego duale moga zaczac szczekac - kwestia jakie ichni GM mial widzi-mi-sie.

Jeszcze raz, pewnie nie ostatni, poprosze.
Skonczcie zadawac pytania na temat pirackich shardow na oficjalnym forum gry.
Nie ma to ZADNEGO SENSU bo na piracie moze to nie dzialac albo dzialac inaczej.
Pytajcie innych in game - oni powiedza jak jest u was.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.