mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 19:48 
Cytuj  
Obrazek

Heh, od czego zacząć.... :har: Zaraz na samym początku mojej przygody z SWG wpadłem na pewien pomysł. Długo kiełkował on w mojej głowie, aż nabrał określonych kształtów. Zgłosiłem się więc do 'JC, który stwierdził, że pomysł jest świetny i obgadaliśmy kilka szczegółow. Niestety niedługo później scorpio musiał zrobić przerwę z SWG i wszystko stanęło w miejscu. Nie zgłąszałem tego do Cammerona ani do Wulfgi, bo dogadaliśmy się z 'JC, że się wspólnie tym zajmiemy zaraz po jego powrocie... Teraz w związku z ciągłym napływem nowych graczy przemyślałem sprawę i postanowiłem zamieścić info, że coś takiego powstaje... i , że nie są sami :D , także chcę poznać wasze zdanie, zarówno wteranów SWG, jak i całkowitych noob'ów... A teraz kilka konkretów.
Chodzi o stworzenie pewnej grupy, że się tak wyraże militarnej, której przeznaczeniem m.in. byłaby pomoc mieszkańcom miasta przy trudniejszych questach. Ktoś zgłaszałby,że potrzebuje pomocy wtedy i wtedy, a my po uzgodnieniu terminu kiedy wszyscy mają czas, zbieralibyśmy się i mu pomagali. Byłby to jednocześnie "obowiązek"*** squadu wobec mieszkańców Atlantis, gdyż byłby on częscią infrastruktury miasta. Dotyczyłoby to zarówno kosmosu jak i ziemi.
Wszyscy zainteresowani członkostwem, są mnie więcej na podobnym poziomie (w tej chwili już 80cl) i grindują często razem, przez co rozwija się i zgrywa cały squad. Aha, taka pomoc przydatna byłaby nie tylko noobom, bo ostatnio mnóstwo ludzi coś dropuje i potrzebuje pomocy w poźniejszym grindzie, zwłąszcza, że grupa nie generuje już visa i można pomagać jedi w expowaniu.... Wszystko pięknie, ale pojawiają się też problemy:

1. Potrzebujemy zaplecza do działania Jakiś większy domek na magazyny i siedzibę squadu. Scorpio myślał nawet o outposcie na każdej planecie :]

2. W jaki sposób jednostka byłaby finansowana... czy z podatków, które tzreba by zwiększyć czy w jakiś inny sposób.

3. Sprawa sprzętu, może ktoś podjąłby się wyposarzenia jednostki za darmo, lub z dużym upustem. Możnaby się umówić tak, że surowce mu dostarczymy, a on tylko wycraftuje wszystko.

Pozatym jest jeszcze parę rzeczy do rozpatrzenia, ale te są najważniejsze :D A teraz to co już zostało ustalone :]

1. Na kolor jednostki wybraliśmy szkarłatny (tak jak gwardia przyboczna palpatina), ze względu na nazwę krainy gdzie jest położone miasto - Crimson Flats...

2. Umundurowanie dowolne, byle było kompletne (mogą być cyber wszczepy) i w kolorze szkarłatnym. Dokładny odcień koloru zostanie ustalony przy craftowaniu armorów...

3. Pojazdy w identycznym kolorze, staki jakiw w tym momencie zostały dozwolone do użyku to X-wing (tekstura 3 - kolor szkarłatny) dla rebeli i Imperial Guard Tie-Interceptor dla imperialli. Dla freelancerów to naprawdę nie wiem :har: , doradzcie coś...

Obrazek

Obrazek



4. Jednostka, jak pokazuje godło squadu jest mieszana.

5. Liczba ludzi w jednostce nigdy nie przekroczy 14 osób (dwa równorzędne squady po 7 osób- jedno miejsce jest przeznaczone dla gracza któremu ma jednostka pomagać). Prawdopodobnie jedna drużyna będzie rezerwowa, gdyby ktoś wypadł z głownego squadu.

Co do członków oddziału to jest parę osób,które są zainteresowane i się już zgodziły. Problem jest taki, że połowy tego squady nie widziałem już jakiś czas (prawdopodobnie rozjezdy wakacyjne) więc nie wiem na 100% jak sytuacja wygląda w tej chwili. Jak już wszystko będzie pewne to trzeba podzielić obowiązki i zbudować squad w oparciu o template każdego członka, a także wporwadzić hierarhie np. stopnie wojskowe, żeby bajzlu nie było ;) Na razie chętnymi są :

Kassei Fel (MCM)
Ylacos (MC)
Torel Kun (MSQL)
Klex (MTKA)
Robertcz (JEDI)
Jamektarus (MC)
Jasonos (MC)
Corrin (MC)
Snaut (MCommando)
Enhu (MC)

--------------

Pozatym jak robiłem wywiad ;) jakiś czas temu to było sporo chętnych na niższym cl, wtedy myślałem o nich w perspektywie przyszłości, bo potrzebujemy raczej członków na conajmniej 70cl+ żeby to miało sens. Teraz już pewnie są 80cl więc jeśl są jacyś chętni to proszę zgłaszać kandydatury :D
Podsumowując, czekam na sugestie, oferty pomocy i kandydatury. Jest jeszcze trochę czasu do powrotu 'JC, ale można już przecież coś ustalić....

ps. jadę na przysięgę więc nie będzie mnie conajmniej dwa dni... :har:


THX


*** "obowiązek" w dobrym znaczeniu tego słowa :D wiem, że ta gra to freedom :D nikt do niczego nie jest zmuszany, bardziej chodziło mi o mobilizację do pomocy :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 29 kwi 2007, 12:26 przez Kassei, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 18
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 20:25 
Cytuj  
Pomysł mi od razu spasował jak o nim usłyszałem.Czasem jest tak że zmarnuje sie dzień na szukanie kogoś do pomocy...,no i trzeba się
prosic czego nie cierpię.Wogule może zacznie się jakś kolektywa w grze.Kassei widział jak robią to amerykanie, to jest gra !
A co do kolorków to ci co nie używają armora tak samo mogą mieć jakieś
odlotowe "crimson" ciuszki....

Brawo Kassei za pomysł jestem na tak[/img]

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 20:33 
Cytuj  
Pomysl jest jaknajbardziej godny. Jako noob sam chetnie skorzystam ;) ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 22:26 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Dla freelancerów to naprawdę nie wiem :har: , doradzcie coś...

Oczywiscie M-22 Krayt w czerwonym kolorze ;)

X.

PS. A tak naprawde to najlepsze bylyby Firespraye u wszystkich ;)
PS2. Jak wroce do gry to chetnie sie przylacze, narazie mam okupacje komputera :/ (kobieta do WoWa sie dorwala :( )


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 23:02 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Vigor pariter veneratio


A więc po to ci to było :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 03:37 
Cytuj  
Świetna sprawa, jezeli bedziecie potrzebowali pomocy, chetnie służe. Niestety niedziele odpadaja ( zobowiązania wobec innych)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 10:05 
Cytuj  
*Coriin Fenn salutes*

Już niedługo wrócę do Galaxies, kończe pisanie przcy magisterskiej bo we wrześniu obrona i wracam do was. Hmm, a może wrócę szybciej...magister nie zając, nie ucieknie hehe...
Pozdro


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 28.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 11:28 
Cytuj  
Jestem jak najbardziej za mozecie liczyc na moja pomoc.
Ps.
Juz sie nie moge doczekac
a co do statkow propozycja Xanth'a super chodzi o firespray


Posty: 20
Dołączył(a): 27.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 18:51 
Cytuj  
Nastepny noob z tej strony - fajny pomysł - ciekawe jak sie sprawdzi w praniu :)


_________________
"Już tylko dżwięk szklanej róży budzi mnie ze snu"

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 20:30 
Cytuj  
Fajny pomysl, chetnie bym dolaczyl, z tym ze narazie bawie sie bo chce zrobic swoja postacia kazda dostepna klase ^^" narazie skupiam sie na artisanie ^^" ale jak skoncze, i porobie rozne klasy to potem wezme jakas klase bojowa :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 20
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 23:05 
Cytuj  
Dzisiaj sobie aktywowalem konto, wiec pogram kilka godzin jak tylko sciagne update'y. Moge zrobic jakies bronie, jesli moja chalupy z calym sprzetem jeszcze stoja :)

W niedziele wyjezdzam na jakis tydzien, wiec jesli czegos trzeba to lapac mnie dzisiaj rano.


_________________
SWG IGN: Nurrssekk / Eclipse

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 00:03 
Cytuj  
(...)


Wracając do tematu, to fajnie, że się wam spodobało. Jak mówiłem jest jeszcze czas, więc można wiele założeń poprawić. Co do statków dla freelancera to myślę, że M-22 Krayt będzie idealny. Co do firespray'a to też dobry pomysł, tyle,że statek jest dostępny dopiero dla mastera :har: Zapomniałem oddac, że minimum poziomu pilota w jednostce to 4333, więc można wykorzystać też Eta II Actis itp. Na razie myslę jednak, że statki dozwolone to : X-wing (może być advanced), Tie-interceptor honour guard i m-22 Krayt, reszta wyjdzie w grze :D

ps. jestem ledwo żywy, więc jutro napiszę coś więcej, tą wiadomość pisałem 1h, żeby poprawiać błedy.... ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 6 sie 2005, 13:02 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 04:07 
Cytuj  
Red TIE suxx tbh ;)
Lepszy dla impow bylby Opressor ze 180-190k mass, ale cenowo to tyle samo co firespray (ten ostatni swoja droga swą zwrotnoscia przypomina ciezarowke) :P


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 10:22 
Cytuj  
rofl nurrsek ja mialem chyba twoja lance


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 12:38 
Cytuj  
1,85 litra na głowe? To chyba ta impreza zaczęła się wcześnie rano a skończyła późno w nocy.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Red TIE suxx tbh ;)
Lepszy dla impow bylby Opressor ze 180-190k mass, ale cenowo to tyle samo co firespray (ten ostatni swoja droga swą zwrotnoscia przypomina ciezarowke) :P



Yarpen, przyznam się bez bicia, że bardziej mi chodziło, o kolor niż o właściwości lotne :D Jeśli sie dobrze orintuję to Imperiale nie mogą malować statków :har: a fajnie by było jakby jednostka się prezentowała full profrsjonal :D Jedynie Red Tie, wyróżnia się od reszty statków imperium. Z drugiej strony można wiziąść Tie-Opressora, a X-wingi pomalować na czarno...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 15:08 
Cytuj  
Imo Crimson Tie Interceptor roxorz, ale tylko ze wzgledu na wyglad i kolor, szkoda ze soe zjebalo i nie da sie tak rebel statkow pomalowac... swoja droga jak wygladaja pomalowane neutral statki ? :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 15:20 
Cytuj  
chętnie bym się przyłączył, ale aktualnie nie gram :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 15:28 
Cytuj  
Swoja droga, robie teraz craftera, coprawda cienko u mnie z kasa, ale jak masz jakies reqesty to daj na masila - Nsk

Teraz mam Master Artisan, i robie architecta. Jak zrobie mastera to pewnie 1-2 dni przetrwa zanim dam resign na rzecz innej klasy ;]
Pewnie te 2-3 tygodnie bedzie trwalo te grindowanie, ale jak skoncze z tymi klasami to juz pozostana tylko te od walki ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 16:25 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Imo Crimson Tie Interceptor roxorz, ale tylko ze wzgledu na wyglad i kolor, szkoda ze soe zjebalo i nie da sie tak rebel statkow pomalowac... swoja droga jak wygladaja pomalowane neutral statki ? :P


Kurcze musiałbym sie przelecieć Interceptorem, żeby to ocenić, ale wydaje mi się, że w grze jest on odpowiednikiem X-winga. Pozatym trzeba pamiętać o tym, ż w większości będziemy pomagać graczom o mniejszym levelu, na który takie statki powinny bez problemu starczyć. Jest dla mnie oczywiste, że kiedy będzie trzeba zrobić misję na coś większego i potężniejszego to te myśliwce nie wchodzą w grę...


ps. jak się logo jednostki podoba ? :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.