mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 11:51 
 
W watku botowanie Kurga poposil o:

Kurga napisał(a):
Heja

Drogi Moderatorze:

Wnoszę o zabanowanie tego topica i jemu poodbnych [chodzi o wszelkie techniczne aspekty botowania] na tym forum. Forum dotyczy legalnej gry Lineage2. Nie dotyczny odmian łamiących prawo a więc czemu miałby dotyczyć innych programów nie będących samą grą i ustawowo zakazanych.


Jako ze nie jest to moje forum (Kurgi chyba tez) proponuje przeglosowac ta propozycje oraz z marszu polaczyc to z innymi, pokrewnymi propozycjami zmiany regulaminu forum L2.

1. Czy wszystkie watki o uzywaniu 3rdy party softu maja byc usniete?

2. Czy wszystkie watki o bugach w grze maja byc usuniete? (Kurga nie mial nic przeciwko wykorzystywaniu bugow ale mialem priva kiedys na ten temat od innej osoby)

3. Czy wszystkie watki o scamowaniu oraz innych nieetycznych zachowaniach graczy maja byc usuwane? (jest to dozwolone w grze ale, tak jak samogwalt, moze zostawic plamy na honorze prawdziwego gracza L2)

Ankieta nie jest anonimowa - prosze odpisywac TAK/NIE dla kazdej opcji.

Ja obstawiam 3x NIE :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 13 sie 2005, 20:54 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 12:38 
 
1) NIE
2) NIE
3) NIE

Ad 2 i 3.
Wszelkiego rodzaju informacje o bugach i scammach są przydatne każdemu graczowi choćby po to aby mając swiadomość ich istanienia można się było przed tym chronić.

Nikt nie jest w stanie powstrzymać nieetycznego zachowania innej osoby - jak również nikt tak na prawdę nie wie czy dana osoba po drugiej stronie monitora nie cheatuje. Jest to indywidualna sprawa kazdego użytkownika forum/gry i pozostawić należy ją jego (danej osoby) osądowi. Co również tyczy się punktu 1.

Z jednej strony zawsze byłem przeciwnikiem botowania (w sensie idziemy pcialulu i bocik bije za nas) aczkolwiek ciągle uważam, że topik jak najbardziej przydatny - zarówno dla tych którzy kożystają z niego w praktyce jak również dla tych którzy z botami walczą.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:00 
 
1 NIE
2 NIE
3 NIE
:roll:

Sylvian napisał(a):
Ad 2 i 3.
Wszelkiego rodzaju informacje o bugach i scammach są przydatne każdemu graczowi choćby po to aby mając swiadomość ich istanienia można się było przed tym chronić.

Nikt nie jest w stanie powstrzymać nieetycznego zachowania innej osoby - jak również nikt tak na prawdę nie wie czy dana osoba po drugiej stronie monitora nie cheatuje. Jest to indywidualna sprawa kazdego użytkownika forum/gry i pozostawić należy ją jego (danej osoby) osądowi. Co również tyczy się punktu 1.

Z jednej strony zawsze byłem przeciwnikiem botowania (w sensie idziemy pcialulu i bocik bije za nas) aczkolwiek ciągle uważam, że topik jak najbardziej przydatny - zarówno dla tych którzy kożystają z niego w praktyce jak również dla tych którzy z botami walczą.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:04 
 
1. NIE
2. NIE
3. NIE

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:09 
 
1) TAK (przenieść topik do działu darmowe gry - tam gdzie imo jego miejsce i miejsce użytkowników)

2) NIE (nie każdy bug może być wykorzystany a świadomość ich istnienia i działania zawsze jest przydatna)

3) NIE (warto znać nowe scamy co by się przed nimi chronić a jak ktoś opisuje swoje dokonania to niech się liczy z konsekwencjami)


_________________
Kurga

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:36 
 
3x Nie

Nie będę wyjaśniał dlaczego, bo zgadzam się z poprzednikami.
Zresztą jestem przeciwnikiem zbytniego wnikania w zawartość forum.
Pomijająć totalny offtopic, flames.
Aspekt moralny używania third party pominę.
Jest przeciwny używaniu tego typu oprogramowania by uzyskać przewagę nad innymi graczami.
Ale pewne funkcje tych programów uważam za tyle oczywiste i potrzebne, że doceniam ich istnienie.
To, że ciągle nie ma ich w podstawowym kliencie uważam za niedopatrzenie twórców.


Ostatnio edytowano 12 sie 2005, 14:10 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:52 
 
1.TAK
2.NIE
3.NIE

Pozdrawiam wszystkich boterow co ich PK-nolem (a bylo ich sporo)


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:53 
 
1. Nie
2. Nie
3. Nie


Heh widac ze sezon "ogorkowy' w pelni, nie macie co czytac to piszecie dziwne 'rzeczy'.


ps

Rownie dobrze mozna by poddac pod glosowanie czy nie usunac watku sprzem/kupie itemy o ile tam pojawi sie jakis temat o kupnie/sprzedazy adenki czy kont z przedmiotami za IRL pieniazki..

Paranoja :>

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:55 
 
nie
nie
nie.
Walkera używam do stawiania sklepu i nie obciąża to systemu tak jak odpalony klient, Chyba wszystko zależy od wykorzystawania danych informacji, to jak z internetem jedni ogladają strony www, czytają codzienne nowości, grają w gry a inni ściągają pirackie oprogramowania i potem je sprzedają.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 14:58 
 
1. TAK (ale żeczy przydatne do handlu bym zostawił, w końcu sam handluje i inni pewnie też używają walkera do handlu)
2. NIE
3. NIE


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 18:01 
 
3x NIE :)

Informacje te sa przydatne kazdemu z nas zarowno tym co uzywaja i tym co nie uzywaja 3rd party softu czy bugow w grze.
To czy zdobywaja przewage nad innymi graczami oszustwem pozostaje tylko i wylacznie ich moralnym wyborem, ktory kazdy moze skrytykowac i dac temu wyraz na forum czy w grze lub ignorowac nie czytajac watku.

Wszyscy jestesmy uzytkownikami tego forum na rowni praw.

Edit:

Po przeczytaniu posta Kurgi :)

Ja nawet shopa nie ustawiam :) bo te 5 miesiecy w praetorians pokazaly mi ze mozna sie swietnie bawic grajac bez zadnych botow i kombinowania jak obejsc system. Dzieki chlopaki !!


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 12 sie 2005, 21:49 przez Strzala, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 18:03 
 
Poziomka napisał(a):
ps
Rownie dobrze mozna by poddac pod glosowanie czy nie usunac watku sprzem/kupie itemy o ile tam pojawi sie jakis temat o kupnie/sprzedazy adenki czy kont z przedmiotami za IRL pieniazki..

Paranoja :>


Damn, zapomnialem o tym :)

A powaznie:
Mi tez sie wydaje to glupie ale forum nie jest moja wlasnoscia.
Jesli uzyszkodnicy tego forum sobie czegos zycza, a nie koliduje to z zasadami jakie wymyslili sobie admini mmorpg.pl, to nalezy ich chyba sluchac nie?

Kurga napisał(a):
1) TAK (przenieść topik do działu darmowe gry - tam gdzie imo jego miejsce i miejsce użytkowników)


O ile wiem to odpalenie walkera na darmowym shardzie jest trudnijsze niz na regularnym wiec opcja przeniesienia do darmowych odpada raczej :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 18:10 
 
Karol66 napisał(a):
Jesli uzyszkodnicy tego forum sobie czegos zycza,


Oddaj nam wszystko co masz :D Pieniądze dom etc.... :D

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 21:29 
 
Heja

jakoś specjalnie nie liczyłem na zmiany po moim poście ale reakcja ludzi dała mi naprawdę kupe frajdy :lol: - dzięki ludziska :lol:

Chce tylko powiedzieć że dyskutować można o wszytskim co nie znaczy że wszędzie - a to forum dotyczy programu Lineage 2 rozprowadzanego przez NCSoft.

Jak tylko pojawi sie kolo że gra na prywatnym/darmowym/pirackim serwerze to od razu dostaje czape i koniec - nazwyajac go uzytkownikiem emulatorów ... ale w końcu czym sa walkery z których kożystacie??

Karol nigdy nie roszczyłem sobie prawa do tego forum ani nie dyktowalem co ma a co nie ma byc - sami ustaliliscie [zanim sie tu pojawilem] ze darmowe maja oddzielny dzial a wasze walkery jak najbardziej sie tam kwalifikuja - no chyba ze placicie specjalna oplate NCSoft to wtedy zwracam honor :lol:

Niby tylko shopik [bo w koncu kazdy tak moze] później tylko bufferek [jakby innego gracza nie mozna bylo zaprosic do party] a pozniej to juz z gorki i botowanie na calego...

Na szczegolne uznanie zasluguje tluaczenie Ethan-a - no nie moja wina ten wypadek przeciez konstruktor auta powinien dodac autopilota :D - to nawet nie glupota a dziecinada wywolujaca zazenowanie
coz jeszcze moge napisac moze tylko do wszystkich botujacych z tego forum:

O waszym upadku swiadczy fakt ze nikt z was nawet nie przeja sie jak kilkanascie dni temu napisalem o waszym zejsciu na psy :lol: - moze jakis bot przeglada to forum za was :lol:

Kazdy [chyba] wyrazil swoje stanowisko w tej sprawie i wiadomo na czym stoimy - nikt z nas swietym nie jest ale przynajmniej do faktow warto sie przyznac - a na boty w grze kazdy nazekal - nawet na shopboty - coz strategia skoro nie mozna pokonac to sie przylacz wciaz jest na topie ale wybaczcie ze nie skomentuje osob jej uzywajacym :lol:

Powodzenia Graczom
a botom szybkiego konca :)


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 22:27 
 
Ja mysle, ze to nie tyle kwestia bota co tzw "e-penisa" -(C) Beast-

Nie wiem jakie swoje potrzeby z reala chcesz realizowac grajac w mmo ale IMHO to Ci nigdy nie da takiej satysfakcji jak oczekujesz.
Nawracajac innych nie zrekompensujesz sobie tego ze Cie wywalili z seminarium a donoszenie na innych nie zmieni faktu ze Cie nie chcieli nawet do policji :)
ZARTUJE oczywiscie ale nie zmienia to sedna sprawy - co Cie tak naprawde obchodzi co robia inni ludzie?
Rozumiem jeszcze jakbys sie skupil na ludziach ze swojego serwera bo wtedy zawsze moglbys powiedziec ze "oni Ci przeszkadzaja" ale:
1. czepiasz sie wszystkich
2. na bartz (bo tam chyba grasz?) jest XXXXX chinczykow do nawracania wiec why brac sie za tych kilku polakow first

Wydaje mi sie ze wcale nie chodzi o to, ze ten czy inny botuje tylko o to, ze dla Ciebie gra to nie fun, hobby etc tylko traktujesz to jak jak jakas realna i osobista sprawe.
Atakujesz najbardziej aktywnych ludzi na forum, ktorzy postneli wiele interesujacych informacji o grze jakbys mial im za zle ze sam nie masz tylu ciekawych info o ktorych moglbys napisac, nie trafiaja Ci sie tak ciekawe dropy etc. Wystarczy wiec zarzucic im w czambol ze botuja, handluja uzywajac walkera i w ten sposob zwiekszasz swoje "szanse w wyscigu".
Tyle ze scigasz sie sam ze soba bo dla mnie, a mam wrazenie ze i dla innych, to jest GRA - to ze mam XX level, YY kasy, i zabilem ZZ osob nie powoduje ze mi kuska lepiej staje - to czysta rozrywka.

Pamietam ze jak przeczytalem kiedys Twoj tekst
Cytuj:
To ja dodam coś od siebie:
zaczołem walke z witrakiami od Giran i shop botów (i prawdę powiedziawszy to wali mnie to czy to azjata/amerykanin/żyd/europejczyk czy kolo z bloku obok).
Widać jak co niektóży sypią tekstem równo co 30-50s. Czasem ten tekst jest juz nawet nieaktualny do stanu sklepu który ma. Jak widze takiego to zmiejsca petycja do gm o używanie programu zewnętrznego. O ile koleś może powiedzieć że siedzi i klepie w te klawiature tak jak świstak zawija w sreberka to na razie zgłosiłem 3 kolesi których tekst był poprostu dłuższy niż ustawa przewiduje a więc nie mógł go wpisać z ręki. Gdyby gm-om zależało to kolo dostałby bana w ciagu 2-3h ale jak na razie czekam na reakcje. (BTW widziałem 1 takiego w giran z miesiąc temu - aktywny był - i już go nie mam - może się przeniusł albo też poleciał)
Dodam odrazu że inteligencją imion to kolesie nie grzeszą: BOSS999 buybuybuy001 i chyab oOpirateOo
Może to i nic nie da ale jak gościowi zabanują konto ze sprzętem i gotówką wartą 20+mil to napewno to odczuje :)


To sobie pomyslalem "dzisus, co za psychol".
Naprawde masz satysfakcje z GRY gdy na kogos (z sukcesem) doniesiesz?
Przeciez to jest zalosne.

Rozumiem juz ludzi ktorzy PKuja dla przyjemnosci - wyladowac sie grajac morderca ludzka rzecz ale wyladowac sie grajac donosicielem-policjantem?
To jest chore.
Ale prawda jest taka ze jak pisalem na poczatku - chuj mnie to obchodzi bo to Twoja sprawa kogo dymasz.
Bardzo sie tylko ciesze, ze takich gosci nie ma na hinde.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 22:57 
 
A ja Kurge rozumiem. Pamiętam kiedyś za moich początków na tym forum i w l2 zrobiłem dokładnie to samo, co on teraz próbuje. Pamiętam topic wtedy się w jeden wielki flame zamienił gdzie kilku osobników zwyzywało mnie od polaczkowych donosicieli itp itd :P

No cóż moja opinia do dziś za bardzo się nie zmieniła, tzn. dalej nie toleruje botów czy innych osobników używających różnych chwytów by uczynić sobie grę łatwiejszą. Jednak już się tak z tym nie „rzucam”. Sure jak zobaczę bota i kolesia ewidentnie nie ma przy komputerze a np expuje czy coś, to petycja do gm'a z automatu (chyba że to ktoś kogo znam wtedy skończy się po prostu na ignore) Bo uważam że jest to nie fair mmo to fun przede wszystkim ale też współzawodnictwo i zżyte community. Bądźmy szczerzy gość, który zapuszcza bota na 12h dziennie nie za bardzo wspiera jedno i drugie. Do tego 90% takich osób po prostu jest albo farmerami, których nie trawie albo takimi biedactwami, którym ponad wszystko zależy żeby być uznanym za hardcore player albo żeby mieć najwięcej adena/gold itp itd Po czym dochodzi taki do endgame i tak naprawdę nie ma pojęcia co i jak. Nikogo nie zna i zaczyna psuć innym zabawę swoim idiotycznym i niejednokrotnie chamskim zachowaniem. Dlatego nie mam skrupułów, jeżeli idzie o takie sprawy. Ale też nie wyszukuje namiętnie botów wszędzie w około albo nie puszczam wyidealizowanych textów na forum :P

Grajcie jak chcecie, spotkam kogoś z was i będę o tym wiedział to po prostu zignoruje (jakieś takie przywiązanie do tego forum mam O.o :/) nie domyśle się że z forum to sorry. Life is brutal and full of zasadzkas ;]

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 23:24 
 
1 NIE
2 NIE
3 NIE

Odnośnie botów - to zupełnie nie rozumiem tak mocnego krytykowania botów. Odkąd pamiętam były boty - nawet w roku 1998 w UO. Struktura gry często wymusza używanie bota, bo zabijanie 4.321.445 moba czasem się nudzi,a gdy się gra nudzi to się ją zawiesza.
Chore nie są boty tylko Xpowanie; - )
Tym ktorzy grają dla XPowania - polecam morrowinda i inne singlowe RPG;-)
A Ci którzy czują klimat -wiedzą że gra zaczyna się po utworzeniu postaci, nie w trakcje. Dla człowieka pracującego utworzenie postaci w L2jest dość trudne dlatego nie widze nic złego w pomocy bota. Inaczej taka osoba wogóle by nie grała. Dla dzieci które maja mnóstwo czasu polecam WOW - tam jest świetnie zbudowany system - gdy do levelujesz grę do max levelu to zacznij od nowa , bo tą postacią już duzo nie podziałasz ; - )
Gry jak L2 maja elementy pvp, są PK, można zostać oszukanym etc, a to są rzeczy które dają przewage nad singlówkami. Nikt mi nie wmówi ze levelowanie to atut mmorpg - bzdura. A skoro gra nie polega na levelowaniu to nie czepiajmy się wspomagania tego.

POSUMOWUJĄĆ:
gdyby NCSOFT była przeciwna botom to uwierzcie czy nie, programiści wbudowaliby system detekcji botów. Taki system to banał. Oficialnie musi byc przeciwna i reagować na zgłoszenia ale wiedzą dobrze że bez botów mieli by mniej klientów.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 23:26 
 
Cytuj:
Ja mysle, ze to nie tyle kwestia bota co tzw "e-penisa" -(C) Beast-

Nie wiem jakie swoje potrzeby z reala chcesz realizowac grajac w mmo ale IMHO to Ci nigdy nie da takiej satysfakcji jak oczekujesz.
Nawracajac innych nie zrekompensujesz sobie tego ze Cie wywalili z seminarium a donoszenie na innych nie zmieni faktu ze Cie nie chcieli nawet do policji
ZARTUJE oczywiscie ale nie zmienia to sedna sprawy - co Cie tak naprawde obchodzi co robia inni ludzie?
Rozumiem jeszcze jakbys sie skupil na ludziach ze swojego serwera bo wtedy zawsze moglbys powiedziec ze "oni Ci przeszkadzaja" ale:
1. czepiasz sie wszystkich
2. na bartz (bo tam chyba grasz?) jest XXXXX chinczykow do nawracania wiec why brac sie za tych kilku polakow first

Wydaje mi sie ze wcale nie chodzi o to, ze ten czy inny botuje tylko o to, ze dla Ciebie gra to nie fun, hobby etc tylko traktujesz to jak jak jakas realna i osobista sprawe.
Atakujesz najbardziej aktywnych ludzi na forum, ktorzy postneli wiele interesujacych informacji o grze jakbys mial im za zle ze sam nie masz tylu ciekawych info o ktorych moglbys napisac, nie trafiaja Ci sie tak ciekawe dropy etc. Wystarczy wiec zarzucic im w czambol ze botuja, handluja uzywajac walkera i w ten sposob zwiekszasz swoje "szanse w wyscigu".
Tyle ze scigasz sie sam ze soba bo dla mnie, a mam wrazenie ze i dla innych, to jest GRA - to ze mam XX level, YY kasy, i zabilem ZZ osob nie powoduje ze mi kuska lepiej staje - to czysta rozrywka.

Pamietam ze jak przeczytalem kiedys Twoj tekst
Cytat:

To ja dodam coś od siebie:
zaczołem walke z witrakiami od Giran i shop botów (i prawdę powiedziawszy to wali mnie to czy to azjata/amerykanin/żyd/europejczyk czy kolo z bloku obok).
Widać jak co niektóży sypią tekstem równo co 30-50s. Czasem ten tekst jest juz nawet nieaktualny do stanu sklepu który ma. Jak widze takiego to zmiejsca petycja do gm o używanie programu zewnętrznego. O ile koleś może powiedzieć że siedzi i klepie w te klawiature tak jak świstak zawija w sreberka to na razie zgłosiłem 3 kolesi których tekst był poprostu dłuższy niż ustawa przewiduje a więc nie mógł go wpisać z ręki. Gdyby gm-om zależało to kolo dostałby bana w ciagu 2-3h ale jak na razie czekam na reakcje. (BTW widziałem 1 takiego w giran z miesiąc temu - aktywny był - i już go nie mam - może się przeniusł albo też poleciał)
Dodam odrazu że inteligencją imion to kolesie nie grzeszą: BOSS999 buybuybuy001 i chyab oOpirateOo
Może to i nic nie da ale jak gościowi zabanują konto ze sprzętem i gotówką wartą 20+mil to napewno to odczuje



To sobie pomyslalem "dzisus, co za psychol".
Naprawde masz satysfakcje z GRY gdy na kogos (z sukcesem) doniesiesz?
Przeciez to jest zalosne.

Rozumiem juz ludzi ktorzy PKuja dla przyjemnosci - wyladowac sie grajac morderca ludzka rzecz ale wyladowac sie grajac donosicielem-policjantem?
To jest chore.
Ale prawda jest taka ze jak pisalem na poczatku - chuj mnie to obchodzi bo to Twoja sprawa kogo dymasz.
Bardzo sie tylko ciesze, ze takich gosci nie ma na hinde.
_________________
~Karol66~
"Prawdziwy okaz farmerstwa i botowania..."


Widzę karol że poczułeś się dotknięty - czyżbym trafił w czuły punkt :D

posta napisałem dla funu i jak wspomniałem nie oczekiwałem żadnej zmiany
post dotyczył sprawy a nie ludzi a Ty atakujesz i oceniasz mnie personalnie - ale pewno jako święty moderator masz do tego prawo.

jak sam zauważyłeś nie czepiam sie polaków first bo prubowałem wcześniej z innymi graczami - wiec o co ci chodzi
zreszta w tej kwestii nie jestem rasista i ogolnie chodzi o ludzi psujacych gre bo gram dla zabawy i taki cel z mojego rl ta gra ma spelnic - biore wszytskie sprawy na luzie ale Twoje ocena w poscie gry juz raczej nie dotyczy wiec ciesze sie ze nie miszkasz kolo mnie :D

a powiem ci ze mialbym frajde gdyby goscia zabanowali za oszustwo (oszukiwaniem samego siebie bylaby wiara ze to sie uda :D) - bo niby czemu mialbym przymykac oczy na oszustow i masz racje psycho PK sa bardziej zrozumiali bo taka jest ta gra ale z nimi mozna inaczej z takim tylko tak

pozatym sam kilujesz bot-y - co Ci chinczycy Ci zrobili oni chca na chleb zarobic ale co tam wazne ze dzis 4 grupy zabiles jestes PAN ego+++ :D

jaki wyscig ty widzisz jakie ty masz spojzenie na gre czlowieku. W ta gre gram tylko dla ludzi, raidow i siege no nie powiem ze milo jest zobaczyc nowa cyferke przy levelu tyle ze dzieje sie to z reguly raz w miesiacu i jest ok. Coby ulatwic ci sprawe to od jakiegos czasu przymiezam cie do czegos nowego bo za duzo ludzi bierze to na powaznie tylko nie wiem czy warto sie brac bo DDO na ktore czekam juz za 3mis pozatym jakbys nie wiedzial to mamy lato ja urlop [pewno w pracy bym tego postu nie napisal] i trzeba kozystac wiec pogon (jak to nazywasz) w L2 nie jest pierwszoplanowym [z reszta nigdy nie byla] zajeciem

ale najwiekszym przegeciem jakie napisales jest moj atak na ludzi aktywnych z braku moich dokonan
- jak pisalem chodzilo mi o sprawe a nie konkretnych ludzi
- moze i jest to jedyne forum na ktorym sie udzielam i pisze o sprawach o ktorych warto pisac i w ktorych mam cos nowego do powiedzenia - pisanie 10 raz co poprzednicy nie lezy mi w naturze - ale moze o to w forach chodzi (laik ze mnie)
- co do mojej aktywnosci to zawsze udzielalem odpowiedzi w sprawach w ktorych bylem kompetentny; w gloswaniach tez bralem udzial; forum przegladam regularnie ale jezeli to za malo to prosze o maly poradnik dobrego uzytkownika

nie przejmuj sie na przeprosiny nie czekam ale nastepnym razem zastanow sie co, okim i na jakiej podstawie piszesz[/quote]


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 00:11 
 
Nie - nie trafiles w czuly punkt - po prostu ja mam uczulenie na wszelkiej masci "donoszenie" i w real i w grach.
W L2 szczegolnie bo najmniej raz w tygodniu musze odwalac glupie gadki z GMami wezwanymi przez gosci ktorych strainowalem bo choc staram sie trainowac tylko ludzi ktorzy botuja (najprosciej to widac po tym ze grupa ludzi >50 lev jest bez klanu i alliance) to zdarzaja sie pomylki i wtedy zaplakany dzieciak najczesciej pisze do GM a ja musze mu wytlumaczyc co to jest fake death, blesed SOE etc i czuje sie dokladnie tak samo jak po wizycie w urzedzie skarbowym ktora zalatwil mi sasiad piszac pewnie "ma 2 samochody, buduje dzialke - znaczy botuje" :D


Co do "swietego moderatora" to nie rozumiem czego oczekujesz - ze jako mod bede Cie ignorowal?
W Twoim poscie nie bylo niczego smiesznego, 3 osoby Ci odpowiedzialy tez powaznie wiec widac nie tylko ja jakos nie lapie Twojego oryginalnego poczucia humoru ;)

Jesli chodzi o "personalne zagrywki" - moze sie myle ale w Twoim poscie widze slowa "Karol", "Ethan" oraz zwroty w stylu "O waszym upadku swiadczy fakt ze nikt..." etc wiec jak to jest - Ty mozesz oceniac innych ale ocenianie Ciebie jest zabronione?
Sorka, ale jak to mawial sapek "ten miecz ma dwa ostrza" :D

Co tam dalej napsiales....
Cytuj:
pozatym sam kilujesz bot-y - co Ci chinczycy Ci zrobili oni chca na chleb zarobic ale co tam wazne ze dzis 4 grupy zabiles jestes PAN ego+++

Wlasnie - w tym tkwi istotna roznica.
Uprawiam PvP glownie z botami i farmerami (z przytlaczajaca przewaga tych drugich).
Wygrywam, przegrywam - anyway robie to w ramach gry i pisze o tym bo w koncu do tego jest ten board - zeby sie dzielic wrazeniami z gry.
Ty robisz podobnie tylko ze Twoja walka to "walka z wiatrakami" (cytat z Twojego posta) - tzn siadasz i przez godzine raportujesz ludzi ktorzy w giran pisza za dlugie message na #trade.
Lapiesz roznice? :)

Jesli nie to sprobuje Ci to jeszcze przyblizyc korzystajac z faktu (?) ze masz niesamowite poczucie humoru.
Byl kiedys taki test - "pokaz mi jak polujesz na slonie a powiem Ci kim jestes". Wysylalo sie obiekt badan do afryki z zadaniem zlapania slonia a nastepnie porownywalo jego zachowania z podanymi wzorcami.
Miedzy innymi byl tam taki wzorzec:
"PRAWNIK - Nie ma czasu lapac sloni bo zbiera dowody na to ze jeep'y innych mysliwych byly zaladowane niezgodnie z przepisami."
IMHO idealnie to pasuje do Ciebie - zamiast grac "walczysz z wiatrakami" zbierajac dowody na to ze wszyscy ktorym idzie lepiej graja nie fair.
Ja jestem wcieleniem zla, Ethan sie stoczyl a "wszyscy" sa beznadziejni.

Szukanie i banowanie ludzi lamiacych EULA L2 to robota dla GM... a oni widac maja inne polecenia od swoich szefow bo jak pisal sosy wylapanie botow jest BANALNIE proste - wystarczy porownac kto sie zalogowal do gry a nie przeszedl weryfikacji GG (walker nie odpala GG) i koniec - jeden ruch i na wszystkich serwerach znika pewnie cos okolo 70% kont "oszustow" :) )
Nie trzeba prawnie watpliwego skanowania dyskow graczy, obserwowania ich zachowan etc - po prostu L2 nie bedzie dzialac bez GG wiec kazdy ktory sie zalogowal bez GG uzywa walkera.
Jesli Ciebie bawi zastepowanie GM to zrob sobie prywatny shard i tam sie baw w policjanta, boga czy kogo tam chcesz. A jesli Cie bawi granie a nie lubisz "botujacych" to co za problem - zabij ich in game, zabierz stuff ktory dropna etc.
Chyba bedziesz potrafil zabic faceta ktory jest afk i bija go moby czy to za duze wyzwanie? :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 00:51 
 
Kurga napisał(a):
- co Ci chinczycy Ci zrobili oni chca na chleb zarobic
Jakoś nie widzi mi się żeby oni na chleb nie mieli skoro mają pare komputerów w domu/pracy co miesiąc opłacają internet/opłaty za prąd. Jak dla mnie to oszuści i krętacze, moja siostra która od paru lat mieszka w Anglii zawsze się śmieje z chińczyków że jak nie pirackie płyty dvd sprzedają to jakieś importowane rolexy z chin, jak dla mnie to po prostu mentalność chińczyków :] . Ostatnio czytałem na orphusie post pewnego Taiwańczyka który jest zażenowany tym że na Taiwańskim serwerach prawie każde miejsca są okupowane przez boty.
Gdzie ncsoft? Czemu nic z tym nie robi? :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.