mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 10:19 
Cytuj  
Witam, chciałbym goroąco zachęcić wszystkich miłośników internetowych szczelanek do grania w America's Army. Jest to całkowicie darmowy i nie żadna BETA tylko pełna wersja symulatora armi amerykańskiej. Mnóstwo map na których grasz z innymi graczami w popularnym trybie Team DeathMatch. Aby móc grać z innymi najpierw musimy ukonczyć kolejne szkolenia i treningi. Dodatkowo aby w czasie gry móc używać karabinu snajperskiego musimy zaliczyć na odpowiednim poziomie podstawowy trening strzelecki. Na każdej mapie jest wyraźnie postawiony cel:
*.:Assault Team:.*
-Wykonać zadanie w określonym czasie.
*.:Defens Team:.*
-Zabić przeciwników lub nie dopuścić do wykonania zadania na czas.

Zamiast Leveli za doświadczenie dostajemy Honor.
Więcej informacji na stronie oficjalnej http://www.americasarmy.com . Grafika naprawde doskonała a poziom realistyki bardzo wysoki (coś w stylu 3 strzały w tułów i kaput :) )
Aby pobrać najnowszą wersję gry w dziale Download wejdź w zakładkę Patches i pobierz instalator AmericasArmy: Special Forces (Q-Course) v2.4


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sie 2005, 13:15 przez Dread, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 10:50 
Cytuj  
juz kiedys byl taki topic na pogawedkach (sam go zalozylem ;)), ale nie moge znalezc takze twoje szczescie :P

a co do AA to polecam, przydaje sie po szarpaninie nerwow w mmorpg na odstresowanie :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 11:29 
Cytuj  
Jakieś 5 dni temu ściągnołem sobie AA. Nudne trochę... te treningi przybijające... Najgorsze są walki snajperów SICK!. Mówiąc szczeże nieprzypadła mi do gustu. A mogę polecić inną darmową grę ?:

Mi duuuuuuuuuuużo bardziej podoba mi się "Enemy territory" gram w tą grę 5 miesięcy i jeszcze mi się nieznudziła ;). Ta gra jest po prostu piękna :).
Obrazek
Grywam w nią praktycznie codziennie. Czasami nawet się smucę ,że mam jakiś meczyk w Guild Wars :P.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 11:39 
Cytuj  
Gra jest naprawde dobra, ale jak lubisz, w stylu quake'a wbić sie w 5 typa i prubowac to przezyc to zrezygnuj. Gra jest naprawde realistyczna, do tego świetne lokacje(genialna mapa z obrona mostu). Ale co idzie za realistycznym podejsciem tworcow do gry, jest tez trudniejsza sporo od np. ET czy innych fpsow onlineowych. Polecam ta giere jak najbardziej.

PS. system szkolenia jest tak niesamowity ze nie mogłem sie nadziwic. Zeby np. zostac medykiem musisz napisac 3 testy (jest pytanie i 3 mozliwe odpowiedzi, w kazdym tescie okolo 15-20 pytan). Przed kazdym testem jest ok 10-15 minutowy wyklad na temat np. jak bandazowac rane, czy jak uzlozyc rannego na ziemi.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 11:51 
Cytuj  
Kel napisał(a):
jest tez trudniejsza sporo od np. ET czy innych fpsow onlineowych. .


To chodz zagramy sobie w et :) Pokaże ci jaki ON jest naprawdę trudny :P

Zębów niepozbierasz :P.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:01 
Cytuj  
To chodz zagramy sobie w et Pokaże ci jaki ON jest naprawdę trudny

tja, jak cs trzeba miec malpi refleks albo duuz..e szczescie. a w AA wygrywa sie przez team work i dobra taktyke.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
Wy naprawdę mało graliście w et :o .
Chętnie wam pokazał bym z moim klanikiem ładną taktyke na mapce... Myśliscie ,że zwykła zręcznościówka zyskała by taką popularność :?.

A do AA nic niemam. Po prostu nieprzypadła mi do gustu.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:19 
Cytuj  
valed napisał(a):
Wy naprawdę mało graliście w et :o .
Chętnie wam pokazał bym z moim klanikiem ładną taktyke na mapce... Myśliscie ,że zwykła zręcznościówka zyskała by taką popularność :?.

A do AA nic niemam. Po prostu nieprzypadła mi do gustu.

Gdyby nie byla darmowa raczej przeszla bybez echa. Na rynku byly lepsze produkcje tego typu np. MOHAA, B 1942 czy AA wlasnie. A w UT2004 pewnie tez mozna stosowac taktyke w trybach druzynowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:25 
Cytuj  
A nie lepszy jest stary,dobry, wyprobowany CS?;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:32 
Cytuj  
AA przeszedłem wszystkie treningi, pograłem, i znudziłem się.

ET swojego czasu było świetne (Wiem bo startowałem od samego początku istnienia gry i byłem w jednym z lepszych klanów w polsce). Grałem w to znaaacznie dłużej, ale i tak się znudziłem.

Teraz gram rekreacyjnie w SWAT4 (po sieci), niema to jak dostać w oczy gazem pieprzowym i zostać aresztowanym :)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:42 
Cytuj  
Ehh ciezko sie z takim valedem dogadac. Nie chodzi mi o to czy ja jestem lepszy czy ty, tylko o sama rozgrywke. W ET jak jestes dobry wpadasz w 3 gosci rozpykujesz ich i jestes twardy. Okej. Ale w AA takiego czego jeszcze nie widzialem zeby jeden gosc mogl rozwalac 5. Chodzi mi np. o sama trudnosc w strzelaniu. Trzeba strzelac seriami czy nawet po jednym naboju zeby cos trafic, nie wspominajac o strzelaniu sniperka. Gra jest po prostu nastawiona na realizm co wiaze sie z tym ze poziom trudnosci jest podniesony w stosunku do cs'a czy ET. Takie moje zdanie. :)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
Coś ci powiem:

"ET jest łatwe ażeby grać ,trudne ażeby wygrać."

Jeżeli myślisz ,że gra polega tylko na strzelaniu to się grubo mylisz. Ja np: Zawszę gram engiem. I na oasie zamiast lecieć na łeb na siłe ,spokojnie stawiam sobie miny :P. Własnie WIELE klas do wyboru. Wiele broni.

Zdobywanie XP. Oraz grywalność przyciągneły mnie do tego tytułu.

Cytuj:
Ehh ciezko sie z takim valedem dogadac. Nie chodzi mi o to czy ja jestem lepszy czy ty, tylko o sama rozgrywke.


Tak.. źle cię zrozumiałem sory :P. Ale słyne z tego ,że jestem głupi buc. Który nic niewie.

Cytuj:
Chodzi mi np. o sama trudnosc w strzelaniu. Trzeba strzelac seriami czy nawet po jednym naboju zeby cos trafic, nie wspominajac o strzelaniu sniperka.


Słuchaj. Ale niemożna porównywać realizmu rozgrywki do grywalności. Tak to podnosi grywalność. Ale niemożesz mówić ,że AA jest lepsze bo bardziej realistyczne.

Cytuj:
AA przeszedłem wszystkie treningi, pograłem, i znudziłem się.

ET swojego czasu było świetne (Wiem bo startowałem od samego początku istnienia gry i byłem w jednym z lepszych klanów w polsce). Grałem w to znaaacznie dłużej, ale i tak się znudziłem.

Teraz gram rekreacyjnie w SWAT4 (po sieci), niema to jak dostać w oczy gazem pieprzowym i zostać aresztowanym


Dana dobrze mówisz :) Żadna gra niejest wieczna. Ja wcale niebronie na siłe et. To wy próbujecie na siłe wypchnąć ,że et jest gorszy od AA.

Cytuj:

tja, jak cs trzeba miec malpi refleks albo duuz..e szczescie. a w AA wygrywa sie przez team work i dobra taktyke.


Może grałeś w et... Ale niezadługo. Widać ,że wypowiedz była mętna i wyssana z palca. Team Work i taktyka to w ET podstawa. Bez niej. Zostaniesz rozniesiony w pył w kilka sekund. Naprawdę. Pograj najpierw w obie produkcje (ale tak naprawdę pograj) i dopiego się wypowiadaj. Pewnie powiesz. "grałem w obie produkcje a ty noob jesteś buahahha". Mój drogi. Grałeś za mało jeżeli Mówisz tak o cs'ie oraz Et.

Cytuj:
Gra jest naprawde dobra, ale jak lubisz, w stylu quake'a wbić sie w 5 typa i prubowac to przezyc to zrezygnuj. Gra jest naprawde realistyczna, do tego świetne lokacje(genialna mapa z obrona mostu). Ale co idzie za realistycznym podejsciem tworcow do gry, jest tez trudniejsza sporo od np. ET czy innych fpsow onlineowych. Polecam ta giere jak najbardziej.

PS. system szkolenia jest tak niesamowity ze nie mogłem sie nadziwic. Zeby np. zostac medykiem musisz napisac 3 testy (jest pytanie i 3 mozliwe odpowiedzi, w kazdym tescie okolo 15-20 pytan). Przed kazdym testem jest ok 10-15 minutowy wyklad na temat np. jak bandazowac rane, czy jak uzlozyc rannego na ziemi.


Tak... rzeczywiście źle cię zrozumiałem :). Tak gra jest bardziej skomplikowana od ET oraz Cs'a oraz UT.... Ale mi po prostu nieprzypadła do gustu. A ta mapa z obroną mostu moim zdaniem jedna z najlepszych ;). Choć czasami szłem po tym moście 10 minut :P Powoludku,.. spokojnie.. i trach :har: .

Cytuj:
Gdyby nie byla darmowa raczej przeszla bybez echa. Na rynku byly lepsze produkcje tego typu np. MOHAA, B 1942 czy AA wlasnie. A w UT2004 pewnie tez mozna stosowac taktyke w trybach druzynowych.


Bueheheh. Mohaa lepsze od ET bueheheheh. Powiem ci mój drogi. W mohaa fajnie sie grało na necie ale do pięt niedorasta et ;). I niemów ,że AA jest lepsze od ET bo pieprzysz głupoty. Gry są inne. Zupełnie inaczej się w nie gra. Zachowujemy się jak wow vs GW :P Ale to racja. A Jestem OGROMNYM fanem online fps'ow. I nieprzegapie żadniej premiery ;). A mmo to taki odstreszywacz dla mnie (serio :P). Moim skromnym zdaniem: ET jest lepsze od wymienionych wyżej produkcji (oprócz AA bo jest inne i UT2004 bo... no cóż... UT jest trochę inne też nawet bardziej przypadło mi do gustu ;) ). Ale twe myślenie jest błędne ET jest jedną z najlepszych gier fpp dostępnych w necie/na rynku.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 13:20 
Cytuj  
Bardzo przepraszam że przerywam ale to jest temat do dyskusji na temat AA a nie ET. Jak chcecie o tym gadać to załóżcie nowy temat o tej grze.

*Dread*

P.S. Czy ET jest absolutnie darmowe czy trza jakiś server darmowy??


Pozdro 4 all


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 13:40 
Cytuj  
AFAIK zupełnie darmowy.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 13:41 
Cytuj  
hehe Dread ty jesteś dobry najpierw mówi że to jest temat o AA a nie o ET ale dalej mówisz o ET :lhmm AA wydaje się być super po tym co tu czytam ale kiedyś miałem AA na płycie i nie mogłem wogóle w to grać w necie :cry: i żeby zagrać to trzeba tak:

1 przejść wszystkie treningi ?????????????????
2 co zrobić by być snajperem ???????????????????

thxx za odp :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 14:00 
Cytuj  
valed napisał(a):
Bueheheh. Mohaa lepsze od ET bueheheheh. Powiem ci mój drogi. W mohaa fajnie sie grało na necie ale do pięt niedorasta et ;). I niemów ,że AA jest lepsze od ET bo pieprzysz głupoty. Gry są inne. Zupełnie inaczej się w nie gra. Zachowujemy się jak wow vs GW :P Ale to racja. A Jestem OGROMNYM fanem online fps'ow. I nieprzegapie żadniej premiery ;). A mmo to taki odstreszywacz dla mnie (serio :P). Moim skromnym zdaniem: ET jest lepsze od wymienionych wyżej produkcji (oprócz AA bo jest inne i UT2004 bo... no cóż... UT jest trochę inne też nawet bardziej przypadło mi do gustu ;) ). Ale twe myślenie jest błędne ET jest jedną z najlepszych gier fpp dostępnych w necie/na rynku.

No to wytoczyles armaty...ET jak wychodzilo nie mialo nic specjalnego do zaoferowania, jedyny plus to to, ze byla za darmo. Ja pogralem w nia tydzien, a gameplay sprawil, ze poczulem sie jak w Q3 w realiach WWII. Battlefield i AA to gry specyficzne i nie kazdemu musza sie podobac. MOHAA bije popularnascia ET(chociazby liczba klanow zarejestrowanych w CB) nie bez przyczyny. Odejmij jeszcze liczbe graczy ET skuszonych darmowa rozgrywka i bedziesz mial rzeczywista wartosc tego produktu w srodowisku graczy.


Posty: 16
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 15:13 
Cytuj  
jak w to grac?


_________________
To jest podpis ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:03 
Cytuj  
Zadaj konkretne pytanie. Chyba nie sadzisz, ze ktos bedzie Cie prowadzil za raczke.


_________________
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:50 
Cytuj  
valed napisał(a):
Słuchaj. Ale niemożna porównywać realizmu rozgrywki do grywalności. Tak to podnosi grywalność. Ale niemożesz mówić ,że AA jest lepsze bo bardziej realistyczne.


Zdaje mi sie ze nie powiedzialem ze AA jest lepsze a jedynie bardziej realistyczne.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 17:22 
Cytuj  
kurde widze ze mnie olaliście :( odpowie mi ktos wreszcie ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.