mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 12:55 
Cytuj  
Witam.
NIe majac jeszcze GW chcialem sie zapytac o kilka szczegolow dot. ow gry. Jezeli mam sie przerzucic na GW to prawdopodobnie z duzym klanem. Ot szukamy rozrywki na jakis czas zanim wyjda wielcy (DDO, D&L)
Konkretnie chcialem sie dowiedziec jak wyglada praca klanu (gildii). Czy jest to tylko i wylacznie GvG na arenach?
Wiem ze wszelkie questy robi sie w party w instance. Jednak czy sa questy ogolno klanowe, gdzie kilka party bierze udzial aby pokonac jakiegos raid bossa?
Wiem, ze sa clan halle, chyba kupowane w jakis sposob. Czy istnieje mozliwosc walki o takie domy, moze o jakies twierdze?

Bo same walki GvG aby miec wyzsza pozycje w ladderze to ... ekhem...


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 13:54 
Cytuj  
Gildia to jest wszystko , kumple, pomoc, itemy itp. Wspolne gildiowe qesty, gvg , areny (tomby) itp. Gildia to pomoc i dobra zabawa, wspole wymienianie sie itemami itp.


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 15:39 
Cytuj  
wewnetrzne zaleznosci klanu to nie trzeba mi tlumaczyc. Wspolpraca, warehouse klanowy, przyjazn, ble ble to wiem i jest to jasne.

Raczej chcialem sie dowiedziec czy klan jako "cialo" ma o co walczyc tutaj? Czy mozna przejac pod swoja kontrole jakis zamek, miasto, czy mozna w jakis sposob wplywac na ekonomie lub polityke.
Pytam sie w obawie, ze jedyny cel klanu (poza zabawa wewnatrz klanu) to miejsce w tabeli ... :/

I ponawiam pytanie czy sa tutaj raid bossy, gdzie idzie sie wieksza liczba osob niz 8 (chyba max w party)

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 15:59 
Cytuj  
Cóż, muszę cię zawieść, jedynym celem klanu jest zdobycie miejsca w tabeli. Tu niema polityki, ekonomi, czy innych bzdur, tu się walczy o pozycje, oto cały Guild Wars :]


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 16:09 
Cytuj  
Kvazar napisał(a):
Cóż, muszę cię zawieść, jedynym celem klanu jest zdobycie miejsca w tabeli. Tu niema polityki, ekonomi, czy innych bzdur, tu się walczy o pozycje, oto cały Guild Wars :]


Z jednej strony jest to proste rozwiazanie, a co prosto czesto bywa fajne.Jednak z drugiej strony patrzac ta prostota jest troszke przerazajaca.
Byc moze mnie to przeraza bo majac 14 chyba lvl jeszcze nie sprobowalem PvP i nie mam gildii, ale bawi mnie narazie PvE i gra z kolega, a gildia i PvP moze byc ciekawa odmiana.


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 16:47 
Cytuj  
Hmm czy ja wiem A HOH ?? Tam gildie z Europy ,Ameryki, I Korei leja sie o mistrzostwo i o ile wiem wtedy gdy europa ma mistrza to mamy dodatkowe tereny dla nas i jakies bonusy jeszcze .... a to wplywa na ekonomie i na sławe gildii.


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv


Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 01:42 
Cytuj  
No, wygrac w hoh'u to jest coś. A majac favour idziemy do temple of ages i tam mamy 2 "podswiaty" Underworld i Fissure of Woe. Także można tam miło spędzić czas.


_________________
Axe.Da.Uglyface || Ms.Axe || The.Spellstunna || Neela.The.Elements
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:51 
Cytuj  
gildia jak gildia - tutaj rozgrywka bardziej przypomina ta ze StarCrafta niz klasycznego mmo, za sigila kupujesz GH i grasz mecze GvG.
zawsze ten sam cel - masz zabic Guild Lord'a, ale nie oznacza to ze mecze wygladaja tak samo.
moze wydaje sie to nudne ale czy budowanie bazy od poczatku po raz setny tez nie bedzie takie?
tomby to inna bajka - tam gra sie calkiem innaczej niz w guild hall'ach
i to tam potrzerba druzyny nastawionej na roznorodne taktyki:
w tombach sa takie mapy jak walka 1 na 1, 3 na 3, 6 na 6 , zdobywanie oltarza, czy zdobycie 3 orbow w 10 minut

edit:
jak narazie nie ma raid bossow ktorych nie potrafilbys zabic ty +7 henchow :)
zreszta to jest gra nastawiona na pvp nie na nudnawe raidy

wszystko w pve mozesz zrobic sam, - to jest chyba jedna z nielicznych gier gdziew w krotkim okresie czasu mozesz miec zdobyte wszystkie skille ze wszystkich profesji


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:25 
Cytuj  
Jack napewno w niekrotki ... Polowales na rare elitte skille Woja ..... Pozatym grajac gvg i rpg na raz to też bedzie długo. Ja juz gram z 1 miech (gre mam od 3) i jestem z 4 miasta za lions Arch.


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:46 
Cytuj  
ja gram lącznie 103 godziny tą postacia (w/mo) i mam 20 lvl i jestem w ring of fire.....


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 03:00 
Cytuj  
ja mam ponad 250h i dobrze by było jakbym miał 40% skilli które mozna zdobyc w grze -_-


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:39 
Cytuj  
gram od samego poczatku - i mam teraz juz 70% wszystkich skilli wiec gre przechodzi sie szbko - obecnie koncze 3 postac rpg (a zrobienie ja ascedencji zajelo mi ok 50h gry, robilem wszystkie questy, szczegolnie te na skille zeby oszczedzac skillpointy)
jak wiesz co robic, gdzie isc to jest to owiele latwiejsze
a uzywajac stronki http://www.xennon.co.uk/eliteskills/
polowanie na elity jest banalne

edit
mowilem krotki bo tak jest: jakbym gral tyle co pol roku temu w eq2 to dawno mialbym wszystko, w eq2 nie mialem nawet maxa na jednej postaci
pve robie okazjonalnie bo glownie zajmujemy sie GvG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.