mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:45 
Cytuj  
http://www.geekboys.org/wow/damage.php? ... us=984-888

dmg calculator dla rogue

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:00 
Cytuj  
ten build na stuna to jest calkiem mocno zjebany :) tzn nie sam build ale ten na stronce, talenty nie tam gdzie trzeba
edit
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0003100000

tu poprawiony na szybko build


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 31 sie 2005, 11:20 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:05 
Cytuj  
no w sumie przydalby sie w tym poradniku kurewnie mocny build pod instance/pvp = seal fate + imp ambush = 30/8/13

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3000000000

//edit
uzywam go teraz i w takim raidzie w ubrs najdalej bylem 2 :P, z niewielka strata do 1 miejsca = maga


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 31 sie 2005, 11:43 przez Robus, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:30 
Cytuj  
Mam rogue z buildem ambush/backstab (stunlock ftw) i z gutgore w lapce http://www.thottbot.com/?i=36280
masakra ;)
w off bonescrapper

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
Nerf rogue plx plx plx plx plxplx plx px !

http://img180.imageshack.us/my.php?image=twink4nj.jpg


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 16:18 
Cytuj  
Zapomniales dopisac ze shadowmeld sprawia ze rogua i druida nelfa turniej zobaczyc jak stelfuje/prowluje;]

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 19:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
* Rogue



[...] Jesli decydujemy sie na build oparty o stun to naszym podstawowym skillem bedzie sinister strike, powinnismy wiec wybrac bron z jak najwiekszym damage maksymalnym, nie patrzymy na dps czy speed broni - interesuje nas TYLKO i wylacznie max dmg. [...]



mmm o ile wiem predkosc broni interesuje nas tak samo mocno jak max dmg. Im wolniejsza bron tym wiekszy bonus do AP - jest na to nawet wzor - jak znajde to podrzuce.


_________________
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 19:52 
Cytuj  
tak jest,

sredni dmg broni + (ap dps * speed broni)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 00:35 
Cytuj  
ale do tego buildu nie potrzebujemy speeda tylko maks dmg zeby miec jak najwieksze crity z ss. SS ignoruje speed broni chyba ze to porawili ale watpie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 3
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 04:55 
Cytuj  
Na wstepie witam wszystkich zabójcow gram od US OB i wtrace pare slow mam nadzieje ze nikt niema nic przeciwko.

Wszystko zależy od tego co chcemy robić nieda sie mieć dobrego buildu pvp i pve imho

Zaczne od wyboru rasy osobiscie gram night elfem ale najlepszy jest czlowiek percepcja czyni go niepokonanym vs rogue z innej rasy.

Ja używam

Combat Mastery
Sword Specialization Rank 2
Adrenaline Rush Rank 1
Lightning Reflexes Rank 3
Deflection Rank 5
Riposte Rank 1
Blade Flurry Rank 1
Dual Wield Specialization Rank 5
Precision Rank 5
Aggression Rank 3
Improved Sinister Strike Rank 2
Improved Gouge Rank 3
Combat Total: 31

Assassination Mastery
Improved Eviscerate Rank 3
Ruthlessness Rank 3
Improved Slice and Dice Rank 3
Malice Rank 5
Lethality Rank 5
Relentless Strikes Rank 1
Assassination Total: 20


Bo farmie tylko mc,bwl,onyxie a tam potrzebny dmg pvp mnie juz niebawi tak jak kiedyś do pvp polecam

Subtlety Mastery
Master of Deception Rank 5
Initiative Rank 5
Opportunity Rank 5
Preparation Rank 1
Improved Sap Rank 3
Improved Ambush Rank 3
Subtlety Total: 22

Combat Mastery
Improved Backstab Rank 3
Improved Sinister Strike Rank 2
Improved Gouge Rank 3
Combat Total: 8

Assassination Mastery
Improved Instant Poison Rank 1
Murder Rank 2
Cold Blood Rank 1
Improved Eviscerate Rank 3
Ruthlessness Rank 3
Malice Rank 5
Lethality Rank 5
Relentless Strikes Rank 1
Assassination Total: 21

Odnośnie sprzetu moge napisać tylko tyle w 1szym buildzie AP wogole niema znaczenia liczy sie tylko critical strike chance jak jest 30 + to juz jest good w momencie gdu dorobimy sie Claw of the Black Drake zmieniamy kosztem sword spec i light reflex +5 fist wep spec.
W drugim sytuacja dokładnie odwrotna.

Ciekawy jest tez build z seal fate ale mi nieprzypadl do gustu i zmienilem go po 2 h grania.
Pozdrawiam.


Posty: 3
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 06:56 
Cytuj  
A jeszcze jedno Roball moim zdaniem camouflage jest zbedny bo na 60 lvl stealth jest wystarczająco szybko szybki i można znacznie lepiej spożytkować 5 pointów :]

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 07:59 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ale do tego buildu nie potrzebujemy speeda tylko maks dmg zeby miec jak najwieksze crity z ss. SS ignoruje speed broni chyba ze to porawili ale watpie.


tu nie chodzi o to czy SS czy ignoruje czy nie, oczywiscie ignoruje.
Tylko o inny mechanizm ktory dodaje dmg w miare im bron wolniejsza.
wiec najlepiej jest wziac bron o jak najwiekszym dmg i jak najwolniejsza -
co nie stanowi wielkiego problemu bowiem zawyczaj najwolniejsze maja najwiekszy dmg.
Ale powiedzmy mamy jakis sword z 2.50 speed i 140 dmg oraz 2.80 speed i 130 dmg - moze sie okazac ze ten ze 130 dmg bedzie walil mocniejsze SS. A to ze SS ingoruje speed broni to tylko zaleta ktora pozwala wybrac bron wolniejsza bez zadnych strat.


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:18 
Cytuj  
Czytając te wypowiedzi na temat doboru broni dla rogue wolniejsza+dmg jest najlepsza........to po co są daggery.........wszyscy powinniy chodzić tylko z swordami one mają to wszystko.Wydawało mi się że właśnie zaletą broni (daggerów) jest szybkość.Rouge musi zabić szybko albo za chwile świat jest czarno-biały.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:23 
Cytuj  
DAro napisał(a):
Czytając te wypowiedzi na temat doboru broni dla rogue wolniejsza+dmg jest najlepsza........to po co są daggery.........wszyscy powinniy chodzić tylko z swordami one mają to wszystko.Wydawało mi się że właśnie zaletą broni (daggerów) jest szybkość.Rouge musi zabić szybko albo za chwile świat jest czarno-biały.


Ambush/backstab wymagaja daggera w main hand.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:33 
Cytuj  
DAro napisał(a):
to po co są daggery.........wszyscy powinniy chodzić tylko z swordami one mają to wszystko.Wydawało mi się że właśnie zaletą broni (daggerów) jest szybkość.Rouge musi zabić szybko albo za chwile świat jest czarno-biały.

Daggery są szybkie, ale to nie znaczy, że szybko zabijają. To chyba dmg zabija, a nie speed, prawda?

Trigger napisał(a):
Ale powiedzmy mamy jakis sword z 2.50 speed i 140 dmg oraz 2.80 speed i 130 dmg - moze sie okazac ze ten ze 130 dmg bedzie walil mocniejsze SS.

To niemożliwe. SS zadaje dmg broni + stałą wartość ze skilla. Speed nie ma tu żadnego znaczenia. Po prostu nie jest sprawdzany. Nie wiem skąd Ci takie herezje przychodzą do głowy. :roll:

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:39 
Cytuj  
DAro napisał(a):
Czytając te wypowiedzi na temat doboru broni dla rogue wolniejsza+dmg jest najlepsza........to po co są daggery.........wszyscy powinniy chodzić tylko z swordami one mają to wszystko.Wydawało mi się że właśnie zaletą broni (daggerów) jest szybkość.Rouge musi zabić szybko albo za chwile świat jest czarno-biały.


nie wiem o co wam biega z tym ze synister ignoruje speed broni?? jesli o to ze mozna stuknac synistera jak sie ma 40 energii to tak jest z kazdym skilem rogue :P (zadaje dany cios jak sie ma na niego energie)

w pozostalych przypadkach (zadany dmg) speed broni ma jak najbardziej znaczenie, poniewaz bonus jaki dostaniemy do dmg jest wyliczany na podstawie speedu broni (jedynie evi, rupture czy garrote tutaj sie nie licza), stad tez daggerki sie slabo nadaja do synisterow (bo sa za szybkie)

a co do daggerkow, opisze moze moje wrazenia z gry roznymi buildami:

z moich doswiadczen z AR + krol blade: seal fate bije na glowe combat builda jesli chodzi o dmg (gralem z AR dosyc dlugo, faktem jest ze w kluczowych momentach ar + blade flurry potrafi czynic cuda i wyciagac team z bagna, ale po prostu backstaby sa wydajniejsze niz synistery)

niewiem, moze mialem zla bron (KROL + heartseeker, zeby miec jak najwyzsze kryty), ale zawsze stalem nizej w dmg od kumpla z seal fate i to o sporo tys dmg (o magach juz nie wspomne :P)

build z prepe rowniez ustepuje w dmg wzgledem seal fate, bo jest to build do wygarniecia duuzego dmg w bardzo krotkim czasie, w dluzszej walce sie nie sprawdza (bosowie, mocniejsze mobki w pve) i bije po prostu biednie ;P

po zmianie na seal fate lepiej mi sie gra, zarowno pvp jak i pve stalo sie przyjemniejsze :>, a w dmg stoje zawsze baaardzo wysyko (tak jak pisalem wczesniej, w takim ubrs najdalej bylem 2, pare tys dmg za magiem)

oczywiscie seal fate w sumie jest genialny dla dagger userow i takim sie stalem, aczkolwiek nadal czasami wyciagam krola :P
nastawienie na builda ambush/backstab (seal fate) wymaga tez niestety pozycjonowania, ktore czasami jest klopotliwe, ale generalnie nie stanowi to zbyt duzego problemu, a zdecydowanie lepiej wypada przelicznik energy->dmg dla backstabow niz dla synisterow, szczegolnie biorac pod uwage ze na backstaba jest o 30% wiecej do kryta niz z synistera

nie twierdze ze to jest NAJ build, bo kazdy gra tak jak lubi i kazdemu pasuje co innego (jednym prepe innym synister spam :>), jedynie z badan moich i kumpla wychodzi co wychodzi, poza tym obaj lubimy pvp :D (ludzie, ktorzy dlugo grali z prepe moga miec problemy z przestawieniem sie, ja jako ze nigdy z prepe nie gralem nie mialem takiego zgrzytu, ale kolega z ktorym bawilismy sie buildami chwile klal z powodu braku prepe :P)

ps. jak ja testowalem AR builda to kumpel testowal prepe, teraz obaj biegamy z seal fate :P

ps2. AP jest wazny dla kazdego builda, bo dps z tego jest dodawany do kazdego ciosu jaki zadajemy oprocz finisherow i garroty


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:43 
Cytuj  
Libero napisał(a):
To niemożliwe. SS zadaje dmg broni + stałą wartość ze skilla. Speed nie ma tu żadnego znaczenia. Po prostu nie jest sprawdzany. Nie wiem skąd Ci takie herezje przychodzą do głowy. :roll:


a dmg broni jest wyliczany:
min,max + AP_DPS*weapon_speed = min_DMG,max_DMG = NORMAL WEAPON DMG

a w przypadku synistera:
min_DMG,max_DMG + 68 = min_SIN_DMG,max_SIN_DMG :roll:

//edit
czyli np dla mnie:
mam 550 AP = 39.28 dodatkowe DPS

dla krol blade bede mial dmg z synisterow:
80,149 + 39.28*2.8 + 68 = 80,148 + 178 = 258,326 i dokladnie tyle mniej wiecej tluke z synisterow bez krytyk


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 09:55 przez Robus, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:47 
Cytuj  
Robus napisał(a):
bonus jaki dostaniemy do dmg jest wyliczany na podstawie speedu broni (jedynie evi, rupture czy garrote tutaj sie nie licza), stad tez daggerki sie slabo nadaja do synisterow (bo sa za szybkie)

yyy, co? Bonus do dmg? O czym Ty mówisz? Bonus do dmg ze speeda?

Speed określa tylko z jaką częstotliwościa broń uderza w przeciwnika, zadając dmg. Skąd Wam przychodzi do głowy, że speed jest czymś więcej?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:52 
Cytuj  
Osobiście używam lekko zmodernizowanego builda Osirisa : http://strategy.worldofwar.net/news.php?id=41.

Autor zdecydowanie optuje za spamowanie SS + Gouge z ColdBlood i Preparation i Ev generalnie swords insted of daggers. Ja jednak wolę BS, więc daggery. Standardowy open to CS, BS, SS, SS, Gouge, ColdBoold, Evi.

Jest dość skuteczne, natomiast bywają problemy z aggro, no i niestety trzeba się mocno fartować z energy. Co do sprzętu się nie wypowiadam ...

Talenty w ten deseń:

Subtlety Mastery
Master of Deception Rank 5
Camouflage Rank 5
Elusiveness Rank 5
Initiative Rank 5
Preparation Rank 1
Improved Cheap Shot Rank 1
Subtlety Total: 22

Combat Mastery
Improved Gouge Rank 3
Improved Sinister Strike Rank 2
Improved Backstab Rank 3
Combat Total: 8

Assassination Mastery
Improved Eviscerate Rank 3
Remorseless Attacks Rank 1
Malice Rank 5
Ruthlessness Rank 3
Murder Rank 2
Relentless Strikes Rank 1
Lethality Rank 5
Cold Blood Rank 1
Assassination Total: 21

Total
Total Points Spent: 51
Level Required: 60


_________________
whiteman#2717


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 11:54 przez whiteman, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:57 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Robus napisał(a):
bonus jaki dostaniemy do dmg jest wyliczany na podstawie speedu broni (jedynie evi, rupture czy garrote tutaj sie nie licza), stad tez daggerki sie slabo nadaja do synisterow (bo sa za szybkie)

yyy, co? Bonus do dmg? O czym Ty mówisz? Bonus do dmg ze speeda?

Speed określa tylko z jaką częstotliwościa broń uderza w przeciwnika, zadając dmg. Skąd Wam przychodzi do głowy, że speed jest czymś więcej?


zobacz moj ostatni post na pierwszej stronie, masz tam wyjasnienie

@whiteman
a ja zwykle otwieram od ambusha, po czym backstab (w 90% przypadkow mam juz 4 CP w tym momencie), cb + evi, dalej zalezy od tego czy przeciwnik zyje czy juz nie ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.